Strona główna Poradniki Relacje międzyludzkie
Promocja!
Sztuka życia razem
Sztuka życia razem
39.90 zł 10,95 zł
Promocja!
Porady na zdrady
Porady na zdrady
34.90 zł 9,45 zł

Poradniki relacje międzyludzkie | tania książka

Sztuka życia razem

Sztuka życia razem

39,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
“Sztuka życia razem” to poradnik znanej psycholog Daphne de Marneffe, która opisuje problemy par z wieloletnim stażem. Doświadczenie i liczne rozmowy z pacjentami umożliwiły autorce przedstawienie szerokiego spojrzenia na trudność, jaką jest utrzymanie pozytywnych relacji pomiędzy małżonkami pomimo zachodzących w ich życiu zmian. Trudno odnaleźć osobę, która nie odczuwałaby potrzeby stabilizacji i czerpania radości z życia. Jednak z biegiem czasu coraz trudniej jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie, dawne przyjemności nie cieszą już jak kiedyś, człowiek odczuwa marazm i zmęczenie. Na tym etapie niełatwo zachować pozytywne relacje z bliskimi, dzieci mają własne plany, mąż męczy ciągłym narzekaniem. Nawet naprawdę udane związki tracą swój urok po tak długim czasie. Na wszystko jest jednak sposób. Książka “Sztuka życia razem”, ujawniająca wrażliwość i profesjonalizm Daphne de Marneffe, ukazuje, że trudności losu można pokonać, nie tracąc przy tym pozytywnego podejścia do związku. Za pomocą trafnych spostrzeżeń i obserwacji autorka uświadamia czytelnikowi, że w istocie gorsze momenty są okazją do lepszego poznania swoich partnerów i zacieśnienia więzi. Publikacja jest doskonałym poradnikiem dla osób w różnym wieku, które mierzą się w związku z problemami różnego rodzaju: niewiernością partnera, kłopotami finansowymi, trudnościami powiązanymi z wychowywaniem dzieci. Pozwala na nowo nauczyć się cieszyć z drobnych rzeczy, czerpać radość z przebywania z ukochaną osobą. Książka Daphne de Marneffe odniosła sukces i zyskała uznanie dzięki zawartym w niej trafnym obserwacjom i poradom.
Byłem żałosnym dupkiem, czyli jak żyć z sensem

Byłem żałosnym dupkiem, czyli jak żyć z sensem

34,99 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
„Poradnik dla każdego faceta. Sęk w tym, że Bóg dał nam i mózg, i penisa, ale za mało krwi, by mogła zasilać oba te organy jednocześnie”. – Robin Williams To książka dla wszystkich, którzy poznali, co to czarna rozpacz. Przeklinali dzień, w którym się urodzili. Przeżyli zawód miłosny, poznali smak klęski zawodowej, mają za sobą toksyczne związki i zmagali się z niepewnością. Dla tych, którzy czasami czuli się jak żałosne dupki. Kim nie nawołuje do wojny płci, ale do uświadomienia sobie, czym są męskość, siła i miłość. Bo przecież świat desperacko potrzebuje lojalnych braci, kochanych i silnych partnerów, mądrych i odpowiedzialnych facetów. Wystarczy zastosować się do rad autora, by już nigdy nie usłyszeć pytania: Gdzie ci mężczyźni? Jeżeli jednak ktoś ci je zada, będziesz mógł spokojnie wskazać na siebie.
Porady na zdrady

Porady na zdrady

34,90 zł 9,45 zł
Opis
Zamknij
KONTYNUACJA BESTSELLERA „PORADY NA ZDRADY. KŁAMCY ZDRADZAJĄ, A ZDRAJCY KŁAMIĄ”. Książka zdobyła nagrodę miesiąca Magazynu Literackiego Książki w 2011 Autorzy po raz kolejny poruszają problematykę niewierności. Doświadczony detektyw udziela czytelnikowi szeregu praktycznych porad, jak w kryzysowej sytuacji zapanować nad emocjami, jak wykryć
Kategoria książek poradniki relacje międzyludzkie obejmuje publikacje dotyczące różnych aspektów interakcji między ludźmi, takich jak komunikacja, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, budowanie zdrowych relacji oraz radzenie sobie z trudnymi osobami. W ramach tej kategorii można znaleźć poradniki dotyczące zarówno relacji prywatnych, jak i zawodowych, w tym radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy, radzenia sobie z kryzysem w małżeństwie, komunikacji z dziećmi i nastolatkami oraz radzenia sobie z toksycznymi ludźmi. Książki te zawierają praktyczne wskazówki, ćwiczenia i studia przypadków, które pomagają czytelnikom lepiej zrozumieć siebie i innych, oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, aby osiągnąć bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi wokół siebie.
1

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry