Strona główna Poradniki Relacje międzyludzkie
Wydawnictwo
Polecamy
Pakiet 9 książek (ZESTAW-015) fantastyka 88%
386,30 zł 47,95 zł

Pakiet 9 książek (ZESTAW-015) fantastyka

Popularne w księgarni
Mama kazała mi chorować
39,80 zł 11,95 zł
70%
Boss of Me
38,90 zł 14,95 zł
62%
Łamacz Dusz
39,80 zł 14,95 zł
62%
Stokrotka w kajdanach
39,80 zł 12,95 zł
67%
Dostawa Poczta Polska

Poradniki relacje międzyludzkie | tania książka

Od takich ludzi trzymaj się z daleka. Jak chronić siebie przed niestabilnymi ludźmi

Od takich ludzi trzymaj się z daleka. Jak chronić siebie przed niestabilnymi ludźmi

13,95 zł   34,90 zł
Opis
Zamknij
Czy zdarza się, że ktoś Cię denerwuje, a Ty nie potrafisz o tym głośno powiedzieć? Albo czujesz się niezręcznie w danej sytuacji i nie umiesz z niej wybrnąć? A może, nie chcąc robić innym przykrości, wysłuchujesz różnych bzdur, tracąc czas i energię? Jeśli chcesz sobie pomóc, skorzystaj z poradnika "Od takich ludzi trzymaj się z daleka" Davida J. Liebermana. Lektura tej książki wyposaży Cię w narzędzia, pozwalające rozpoznać, czy osoba, z którą nawiązujemy relację, będzie miała na nas dobry wpływ. A że nowe znajomości zawieramy obecnie bardzo często i bardzo szybko, to czasem trudno jest w porę dobrze poznać nowych znajomych. To stawia pod znakiem zapytania kwestię zaufania i lojalności, a także przywiązania, skąd bowiem mamy wiedzieć, czy ta akurat osoba zasługuje na naszą uwagę i zaangażowanie? Czy ta znajomość jest tego warta? Nie każdy przecież jest stabilny emocjonalnie i nie każdy kieruje się moralnością. Pozory mogą mylić. Dzisiaj wiele można przed sobą udawać, zwłaszcza w wirtualnym świecie. Co robić? Ufać i cierpieć? A może ryzykować i czekać na rozwój wydarzeń? Można też zamknąć się w swojej skorupie i prowadzić życie pustelnika. Autor przekonuje, że między tymi skrajnościami da się znaleźć złoty środek. Wszyscy bowiem wysyłamy sygnały ostrzegawcze; wystarczy nauczyć się je rozpoznawać. Ten poradnik pomoże Ci w tworzeniu poprawnych portretów psychologicznych nawet nowo poznanych ludzi, by uniknąć rozczarowań na dalszym etapie znajomości. To cenna umiejętność, bo nigdy nie wiemy, kogo los postawi na naszej drodze. Ta książka podpowie Ci, kogo warto poznać, a od kogo lepiej trzymać się z daleka.
Dlaczego on mi to robi? Jak poradzić sobie w toksycznym związku

Dlaczego on mi to robi? Jak poradzić sobie w toksycznym związku

12,25 zł   49,99 zł
Opis
Zamknij
Jeżeli czujesz się źle traktowana przez swojego partnera i Twój związek nie wygląda tak, jakbyś chciała, koniecznie sięgnij po książkę autorstwa Ewy Skrzypczak "Dlaczego on mi to robi?". Jej lektura może pomóc Ci w zrozumieniu tego, czy nie tkwisz przypadkiem w niezdrowej relacji. Książka "Dlaczego on mi to robi?" to zbiór historii kobiet, które tkwiły w toksycznym związku. Ich trudne, wzruszające i niezwykle autentyczne opowieści zachęcają Czytelniczkę do pochylenia się nad swoją własną relacją. Dzięki tej lekturze dowiesz się, jakie symptomy powinnaś uznać za niepokojące. Nauczysz się również radzenia sobie z toksycznymi zachowaniami partnera. Jeśli uznasz, że czas się rozejść, dzięki książce Ewy Skrzypczak będzie Ci zdecydowanie prościej. Wyposaża ona bowiem w narzędzia, które są niezwykle pomocne w wychodzeniu z niesatysfakcjonującego, szkodliwego związku.
Moje piękno, moja sprawa

Moje piękno, moja sprawa

12,25 zł   52,99 zł
Opis
Zamknij
Nie musisz być dla nich piękna, ale… …żyjemy w patriarchalnym społeczeństwie, które przedkłada atrakcyjność nad wszystko inne – bez wyjątku. A to oznacza, że… …życie jest łatwiejsze, gdy nosimy modne ciuchy, …życie jest łatwiejsze, gdy się golimy, …życie jest łatwiejsze, gdy malujemy rzęsy do pracy, …życie jest łatwiejsze, gdy czynimy widoczne „starania” o swój wygląd, …życie jest łatwiejsze, gdy odzwierciedlamy społeczną ideę piękna. Kropka. DOŚĆ! Florence Given, znana instagramerka, artystka, działaczka i pisarka, radzi, jak przeprowadzić rewolucję we własnym myśleniu, by odnaleźć swoje prawdziwe „ja”, radość, spełnienie i… miłość. Dzięki tej książce: uwierzysz, że nie musisz być piękna dla innych, pokochasz seks, znienawidzisz seksizm i nigdy nie będziesz udawała orgazmu, ochronisz swoją życiową energię, nie będziesz wytykała wad innych kobiet tylko po to, by poczuć się lepiej, przestaniesz o poranku przeglądać media społecznościowe – i wierzyć, że tak wygląda rzeczywistość.
Pułapki samotności. Jak wychodzić z mentalnej izolacji i tworzyć relacje

Pułapki samotności. Jak wychodzić z mentalnej izolacji i tworzyć relacje

21,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Wreszcie przewodnik dla każdego, kto zmaga się z samotnością i izolacją. W tym niezwykłym wezwaniu do działania dr Bill Howatt prowadzi czytelnika do pewności siebie, komfortu i wspólnego poczucia celu. Książka oferuje zarówno opis stopniowego wychodzenia z mentalnych pułapek, jak i jasno nakreśloną ścieżkę wiodącą do pozytywnych relacji, które będą budować i chronić zdrowie psychiczne. Przydatne, ciekawe ćwiczenia, które pozwalają ocenić poziom własnej izolacji i samotności, a także praktyczne, skuteczne wskazówki, jak wydostać się z mentalnej pułapki. Przeczytaj i wykorzystaj, żeby poczuć się lepiej!
Buddyjska recepta na miłość

Buddyjska recepta na miłość

10,95 zł   39,30 zł
Opis
Zamknij
Każdy związek jest wielką mieszanką różnych uczuć zarówno tych pięknych jak radość, szacunek, troska o drugą osobę oraz tych trudnych, jak zazdrość, gniew czy obojętność. W buddyzmie właśnie te negatywne emocje są podstawą rozwoju związku, to je w końcu przekształcamy w mądrość i prawdziwą miłość. Im szybciej takie uczucia zrozumiesz, tym bardziej optymistycznie możesz patrzeć w przyszłość. Autor – Matthias Ennenbach - od 20 lat pomaga uzdrawiać relacje w związkach wykorzystując buddyjskie mądrości. W swojej codziennej pracy łączy ze sobą teorię i praktykę zaczerpniętą z nauk Dalekiego Wschodu z psychoterapią świata Zachodu. Dzięki jego radom nauczysz się rozpoznawać swoje uczucia i będziesz mógł określić te, które stanowią najczęstszą przyczynę konfliktów w związku. Wszystkie emocje są w nas i do nas należą. To my sami je tworzymy i jesteśmy w stanie je kontrolować. Autor przedstawia metody, które pomogą Ci uniknąć zbędnych napięć. W książce znajdziesz konkretne ćwiczenia i techniki, dzięki którym staniesz się niezależny od zewnętrznych bodźców i unikniesz związanych z nimi niepotrzebnych emocji. A gdy pojawi się problem w Twoim związku zadbasz o to, aby go rozwiązać. Prawdziwe partnerstwo jest oparte na wspieraniu, zaufaniu i miłości. Będąc w związku możesz czuć się naprawdę wolny. Wielowiekowe mądrości buddyjskie są aktualne do dziś i teraz sam możesz z nich czerpać ogromną wiedzę i doświadczenie. Stwórz szczęśliwy związek.
Sztuka życia razem

Sztuka życia razem

10,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
“Sztuka życia razem” to poradnik znanej psycholog Daphne de Marneffe, która opisuje problemy par z wieloletnim stażem. Doświadczenie i liczne rozmowy z pacjentami umożliwiły autorce przedstawienie szerokiego spojrzenia na trudność, jaką jest utrzymanie pozytywnych relacji pomiędzy małżonkami pomimo zachodzących w ich życiu zmian. Trudno odnaleźć osobę, która nie odczuwałaby potrzeby stabilizacji i czerpania radości z życia. Jednak z biegiem czasu coraz trudniej jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie, dawne przyjemności nie cieszą już jak kiedyś, człowiek odczuwa marazm i zmęczenie. Na tym etapie niełatwo zachować pozytywne relacje z bliskimi, dzieci mają własne plany, mąż męczy ciągłym narzekaniem. Nawet naprawdę udane związki tracą swój urok po tak długim czasie. Na wszystko jest jednak sposób. Książka “Sztuka życia razem”, ujawniająca wrażliwość i profesjonalizm Daphne de Marneffe, ukazuje, że trudności losu można pokonać, nie tracąc przy tym pozytywnego podejścia do związku. Za pomocą trafnych spostrzeżeń i obserwacji autorka uświadamia czytelnikowi, że w istocie gorsze momenty są okazją do lepszego poznania swoich partnerów i zacieśnienia więzi. Publikacja jest doskonałym poradnikiem dla osób w różnym wieku, które mierzą się w związku z problemami różnego rodzaju: niewiernością partnera, kłopotami finansowymi, trudnościami powiązanymi z wychowywaniem dzieci. Pozwala na nowo nauczyć się cieszyć z drobnych rzeczy, czerpać radość z przebywania z ukochaną osobą. Książka Daphne de Marneffe odniosła sukces i zyskała uznanie dzięki zawartym w niej trafnym obserwacjom i poradom.
Porady na zdrady

Porady na zdrady

9,45 zł   34,90 zł
Opis
Zamknij
KONTYNUACJA BESTSELLERA „PORADY NA ZDRADY. KŁAMCY ZDRADZAJĄ, A ZDRAJCY KŁAMIĄ”. Książka zdobyła nagrodę miesiąca Magazynu Literackiego Książki w 2011 Autorzy po raz kolejny poruszają problematykę niewierności. Doświadczony detektyw udziela czytelnikowi szeregu praktycznych porad, jak w kryzysowej sytuacji zapanować nad emocjami, jak wykryć
Kategoria książek poradniki relacje międzyludzkie obejmuje publikacje dotyczące różnych aspektów interakcji między ludźmi, takich jak komunikacja, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, budowanie zdrowych relacji oraz radzenie sobie z trudnymi osobami. W ramach tej kategorii można znaleźć poradniki dotyczące zarówno relacji prywatnych, jak i zawodowych, w tym radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy, radzenia sobie z kryzysem w małżeństwie, komunikacji z dziećmi i nastolatkami oraz radzenia sobie z toksycznymi ludźmi. Książki te zawierają praktyczne wskazówki, ćwiczenia i studia przypadków, które pomagają czytelnikom lepiej zrozumieć siebie i innych, oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, aby osiągnąć bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi wokół siebie.
1

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry