Strona główna Literatura, beletrystyka Kobieca, obyczajowa

Pakiet. Rok na Kwiatowej. Tom 1-8

  • Nasza cena

    :
    109,95 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 298,20 zł
  • Dostępność: 80 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Rok na Kwiatowej to seria książek romantycznych, którą pokocha każda kobieta. Autorką cyklu jest Karolina Wilczyńska, która wprowadza Czytelniczki w przepiękny, choć nieprzewidywalny świat. Na serię składa się 8 książek opisujących różne historie przyjaciółek, ich problemy, sukcesy życiowe i przygody. Nie ma konieczności do czytania wszystkich tomów po kolei, zgodnie z chronologią.

1. „Wędrowne ptaki”. Rok na Kwiatowej. Tom 1. Nowa książka autorki najpiękniejszej literatury obyczajowej! Cztery przyjaciółki, różne historie, codzienne sukcesy i problemy - a wszystko pod jednym adresem. Spotkajmy się na Kwiatowej! Malwina nigdy nie czuła się tak samotna. Nagła śmierć ojca, problemy z matką i konieczność stawienia czoła niespodziewanym wyzwaniom przewracają jej świat do góry nogami. Na szczęście każdy medal ma dwie strony – życiowe zmiany to także okazja do poznania samej siebie. Wkrótce mieszkanka bloku przy ulicy Kwiatowej przekona się, co tak naprawdę jest dla niej ważne i czy w trudnych chwilach może liczyć na przyjaciół. Czy uda jej się pokonać problemy i zawirowania? Czy odnajdzie się w nowej życiowej roli? Wszyscy kiedyś opuścimy rodzinne gniazdo, żeby rozwinąć skrzydła. Czasami lot bywa trudny i wydaje się, że zabraknie nam sił. Ale każdy wędrowny ptak w końcu znajduje drogę do domu.

2. „Zamarznięte serca”. Popularna seria autorki najpiękniejszej literatury obyczajowej teraz w zimowej odsłonie. Ogrzej swoje serce wśród przyjaciółek z Kwiatowej! Liliana stoi przed trudnym zadaniem: musi zaopiekować się młodszą kuzynką, która zatrzymuje się u niej na jakiś czas. Nastolatka sprawia sporo kłopotów i gdy Liliana postanawia z nią poważnie porozmawiać, dowiaduje się o traumatycznych przeżyciach dziewczyny. Pod adresem partnera Liliany padają poważne oskarżenia. Niespodziewanie okazuje się też, że Liliana musi zmierzyć się z własną, trudną przeszłością. Jakie decyzje podejmie? I czy ostatecznie uda jej się odnaleźć wspólny język z zamkniętą w sobie nastolatką? Najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej to próba zrozumienia, że przeszłość zawsze nas odnajdzie, nie możemy przed nią uciec.

3. „Dotyk słońca”. Pierwsze wiosenne i ciepłe promienie słońca to znak, że wszystko wokół budzi się do życia. Tak jak rozkwitają pąki kwiatów, tak rodzą się nowe uczucia i emocje... Róża przeżywa euforię ponownego zakochania. Gdy mężczyzna jej życia zjawia się po latach w progu mieszkania, Róża zupełnie traci głowę. Przyjaciółki radzą jej zachować ostrożność, lecz czy samotna dotąd kobieta będzie w stanie oprzeć się upojnej nocy w objęciach ukochanego? Gdy ten niespodziewanie znika, Róża zostaje… nie tak całkiem sama. W trudnych chwilach będzie mogła liczyć na pozostałe mieszkanki bloku przy ulicy Kwiatowej, mimo że każda z nich musi borykać się ze swoimi problemami. Ale od czego są przyjaciółki! „Rok na Kwiatowej” to pełne kobiecych emocji powieści, z którymi zechcesz się zaprzyjaźnić!

4. „Owoce miłości” to bardzo ciekawa kontynuacja poprzednich części, rozpoczynająca się wydarzeniami związanymi z kończącym się właśnie pierwszym wspólnym rokiem wszystkich przyjaciółek na tytułowej Kwiatowej. Jest to część obfitująca w wiele często nieprzewidywalnych zdarzeń, zmieniających wiele w życiu bohaterek książki. Tom 4 idealnie obrazuje wiele sytuacji znanych doskonale współczesnym kobietom. Książka powstała przede wszystkim po to, by uświadomić kobietom (a po części również mężczyznom), że miłość jest największą życiową wartością. Nie tylko przedstawiona jest jako coś, co jest w stanie przezwyciężyć wszystkie, nawet te z pozoru najbardziej skomplikowane trudności, ale również może przyczyniać się do wkraczania zakochanych na nową, nieznaną dla nich ścieżkę, pełną niespodzianek. Akcja 4 tomu przedstawia dalsze losy przyjaciółek. Tym razem czytelnik zapozna się z dylematami i rozterkami Wioletty, która obawia się, że jej małżeństwo powoli zmierza do zakończenia. Pomimo wielu problemów, stara się być nie tylko dobrą i kochającą mamą, ale również i kobietą, która jest w stanie realizować swoje pasje. Tylko czy na pewno będzie w stanie idealnie spełniać obie funkcje, może jako kobieta nieco za dużo od siebie oczekuje? Również wokół Malwiny będzie się bardzo dużo działo, przede wszystkim ze względu na jej rychły ślub. Niestety intrygi i kłamstwa sprawią, że Malwina nie do końca będzie mogła cieszyć się z tak pięknego dla każdej kobiety czasu. A co z Różą? Cóż w jej życiu również zadzieje się wiele, tym razem jednak wszystkim powinno zakończyć się po jej myśli.

5. Zapach bzu" to kolejna część obyczajowej serii "Rok na Kwiatowej", w której to nieśmiała, choć sympatyczna studentka stara się ułożyć sobie życie i znaleźć miłość oraz przyjaciół. W nowym dla nas, dużym mieście nigdy nie jest łatwo, szczególnie kiedy jest się osobą nieśmiałą i niepewną. Główna bohaterka książki "Zapach bzu" ma nadzieję, że los się do niej uśmiechnie i będzie jeszcze miała okazję zaznać szczęścia! Julia to osoba bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna, brakuje jej tylko odrobiny przebojowości. Nie może znaleźć przyjaciół, zakochać się, ani nigdzie wyjść. Wciąż próbuje, ale mimo to los nie jest dla niej łaskawy. Rodzice stali się dla niej nazbyt wymagający i nadopiekuńczy, przez co dziewczyna zupełnie nie potrafi postawić na swoim. Godzi się na różne rzeczy, na które nie ma ochoty, idzie na ustępstwa i nie potrafi znaleźć siły na to, by zawalczyć o swoje. Nie wie jeszcze, że na jej drodze stanie osoba zupełnie z innego świata, śmiała, odważna i pozytywnie nastawiona wobec Julii. Czy będzie to okazja do tego, aby zmienić swoje życie? A może nawet zakochać się?

6. "Kwitnące lilie" to szósty tom cyklu "Rok na Kwiatowej" autorstwa Karoliny Wilczyńskiej. Poznaj dalsze losy sąsiadów, których połączyła adopcja piesków. Kaja stoi w obliczu groźnej choroby. Musi rozliczyć się z własną przeszłością. Kaja dowiaduje się, że jest poważnie chora. Skłania ją to do zmierzenia się z trudną przeszłością, o której najchętniej wolałaby w ogóle już nie myśleć. Teraz spogląda na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Czy będzie w stanie zdobyć się na przebaczenie? Na szpitalnych korytarzach Kaja poznaje pewną małą dziewczynkę. Spotkania z nią wywołują w bohaterce moc zupełnie sprzecznych emocji. Tymczasem w domu przy Kwiatowej sąsiedzi poznają się coraz lepiej i to nie tylko za sprawą czwórki uroczych szczeniąt. Danuta toczy nierówną walkę z właścicielem konkurencyjnej kancelarii prawnej. Julia na wszelkie sposoby próbuje znaleźć drogę, którą powinno potoczyć się jej dalsze życie. Z kolei decyzje podjęte przez Norberta z pewnością nie spodobają się Dominikowi.

7. "W kolorze wrzosu" to siódmy tom z cyklu książek pod tytułem "Rok na Kwiatowej".Danuta to inteligentna i ambitna kobieta, która zarabia na życie, prowadząc własną kancelarię. Mimo całego włożonego wysiłku i zaangażowania nie jest jej łatwo, a konkurencja systematycznie pragnie zdyskredytować ją w oczach potencjalnych klientów. Na dodatek nie może odnaleźć porozumienia ze swoim nastoletnim synem, który wkroczył w trudny okres buntu. To wszystko skutecznie dołuje Danutę, która zaczyna coraz bardziej pogrążać się w depresji. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi sąsiadka - Liliana. Okazuje jej tak bardzo potrzebne wsparcie i służy radą. Kobiety łączą siły, pragnąc pokonać niemiłego prawnika z konkurencyjnej kancelarii. Czy odniosą sukces?

8. "Grudniowe kwiaty. Rok na Kwiatowej" autorstwa Karoliny Wilczyńskiej to już ósmy tom serii, w której zakochało się wielu czytelników w całej Polsce. Sprawdź, co słychać u Norberta, Julii, Dominiki i Danuty, zwłaszcza że zbliżające się święta Bożego Narodzenia wypełniają ich życie magiczną atmosferą. To idealny moment na naprawę ważnych relacji. To również dobry czas dla Norberta, który wreszcie czuje, że jego życie wskoczyło na właściwe tory. Nie może narzekać na kwestie zawodowe - razem ze wspólnikiem decyduje się na wynajem jeszcze większego lokalu, a zlecenia zdają się spływać nieprzerwanym strumieniem. Jego jedynym zmartwieniem jest zepsuta relacja z Julią, którą ma nadzieję naprawić w okresie świątecznym, wierząc, że ten okres ma w sobie coś z magii. Mężczyźnie zależy nie tylko na jej wybaczeniu. Chce również zdradzić jej pewną tajemnicę i nie ma pojęcia, z jaką reakcją spotkają się jego słowa. Przy ulicy Kwiatowej trwają energiczne przygotowania do Świąt. Jak zakończy się rozmowa Norberta z Julią?

Ilość stron: 2540 / Format: 13,5x20,5 cm
Kupione z tym produktem
W obronie syna

W obronie syna

54,90 zł 12,95 zł
Opis
Zamknij
W obronie syna" to nie tylko trzymająca w napięciu powieść kryminalna. To również wzruszająca historia człowieka, który staje w obliczu dramatycznego kryzysu we własnej rodzinie. Andy Barber jest szanowanym obywatelem, szczęśliwym mężem i ojcem. Pełni funkcję prokuratora w stanie Massachusetts. Jest nieustępliwy na sali sądowej, a przy tym to znakomity śledczy, który zawsze dąży do poznania prawdy. Ma szczęśliwą, żyjącą spokojnie rodzinę: żonę Laurie i syna imieniem Jacob. Nic nie zapowiada katastrofy - nawet wówczas, gdy jeden z kolegów Jacoba zostaje zamordowany. To właśnie Andy Barber kieruje śledztwem, które ma ustalić, kto dopuścił się tej zbrodni. W pewnym momencie podejrzanym staje się jego własny syn, Jacob. William Landay, podobnie jak główny bohater powieści, był prokuratorem i pracował w prokuraturze okręgowej w Massachusetts. Zna więc od podszewki wszystkie strony tego jakże trudnego zawodu - potrafił dzięki temu stworzyć bohatera niezwykle przekonującego zarówno na sali sądowej, jak i w pracy śledczego. Andy Barber to nie tylko obrońca prawa i porządku. To również mąż i ojciec: człowiek, który dla rodziny zrobiłby wszystko. Co więc dzieje się, kiedy jego ideały stają wobec siebie w jaskrawej sprzeczności? Ten moralny konflikt staje się motorem napędowym zapierającej dech w piersiach powieści. Czyta się ją niczym rasowy thriller, bo też jest to w gruncie rzeczy literatura kryminalna. Ale nie można "W obronie syna" sprowadzać jedynie do roli powieści rozrywkowej. To znakomity portret psychologiczny człowieka, którego życie staje nagle w obliczu przerażającego kryzysu. To opowieść o miłości, lojalności, o walce, która zdaje się beznadziejna. A wszystko to napisane jest tak, że od lektury nie sposób się oderwać. "W obronie syna" czytać będziecie z wypiekami na twarzy! Ta powieść weszła cichaczem na półki księgarń i oczarowała czytelników. William Landay otrzymał za nią prestiżową nagrodę dla twórców literatury kryminalnej, John Creasey Dagger. Powieść utrzymywała się na liście bestsellerów "New York Timesa" przez 35 tygodni. W samych Stanach Zjednoczonych nakład przekroczył 2 miliony egzemplarzy. Niebawem ukazać ma się serial na podstawie "W obronie syna" - rolę główną zagra w nim sam Chris Evans.
Podaj dalej

Podaj dalej

47,90 zł 11,85 zł
Opis
Zamknij
Poruszająca opowieść o potędze miłości! Hania i Arkadiusz są małżeństwem od 20 lat. Arkadiusz myśli o zakończeniu kariery wojskowej. Chce wyjechać na kilkumiesięczną misję do Afganistanu. Pieniądze, które zarobi pozwolą im na spokojne życie bez kredytu. Ma wrócić w listopadzie. Hania pogodziła się z decyzją o misji, aczkolwiek boi się o męża. Kiedy on jest na misji, Hania zajmuje się doglądaniem ostatnich remontów w domu, projektowaniem ogrodu oraz swoją pracą zawodową. Codziennie kontaktuje się z mężem, drżąc o jego bezpieczeństwo. Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wkrótce w mediach pojawia się wiadomość o wybuchu bomby w bazie wojskowej. Jak potoczą się losy szczęśliwego dotąd małżeństwa? I czy faktycznie świąteczny czas jest pełen cudów?
Wybranka nauczyciela

Wybranka nauczyciela

39,99 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
Klimatyczna i urokliwa opowieść utrzymana w luźnym i naturalnym klimacie. "Wybranka nauczyciela" autorstwa Kathleen Fuller to pierwsza część sagi o przyjaznym miasteczku Birch Creek. Autorka przedstawia czytelnikom ciepłą i zabawną opowieść o przyciągających się przeciwieństwach oraz nieprzewidywalnym losie, który przewróci życie bohaterów do góry nogami. Młody, lecz konserwatywny i niezwykle uporządkowany człowiek Christian rozpoczyna pracę nauczyciela w szkole w Birch Creek. Jego najważniejszą misją jest zaprowadzić ład i porządek w niezdyscyplinowanych i niesfornych dotąd młodych ludziach. Mężczyzna chce także w nowym miejscu zamieszkania odnaleźć wybrankę serca. Christian, mimo że wszystko skrupulatnie zaplanował, nie przewidział jednego - nagłych, nieprzewidywalnych wypadków i przekornego losu. Gdy nagłe przeciwności uniemożliwiają mężczyźnie pracę, jego klasę przejmuje Ruby Glick. Kobieta jest całkowitym przeciwieństwem Christiana. Żywiołowa, nieco roztrzepana, zagubiona i temperamentna nauczycielka wprowadza w życie zasady zupełnie odmienne od tych Christiana. Kłótnia i ciągłe nieporozumienia między tą dwójką wydają się nieuniknione. Im bardziej jednak się sprzeczają, tym silniejsza jest chemia między nimi...
Wersal. Prawo krwi

Wersal. Prawo krwi

39,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Namiętności, spiski i zdrada na dworze Króla Słońce Po śmierci matki Ludwik XIV może wreszcie rządzić samodzielnie. Pamiętając o niedawnych buntach społecznych, młody król pragnie za wszelką cenę wzmocnić władzę monarszą i utrzymać szlachtę pod kontrolą. Planuje budowę pałacu w Wersalu, z dala od Paryża, chcąc uczynić z niego złotą klatkę dla arystokratów. W nowej siedzibie monarchy uczciwość i lojalność
Kobieta z tajemnicą. Blizny. Tom 1

Kobieta z tajemnicą. Blizny. Tom 1

41,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Kaylee Evans, dziennikarka z Vancouver, otrzymuje zlecenie napisania artykułu o bezdomnych w swoim mieście. Aby lepiej poznać to środowisko, kobieta upodabnia się do ludzi mieszkających na ulicy. Gdy ubrana w stare, zniszczone rzeczy, niosąc kubek z ciepłym napojem, wpada na biznesmena Cole'a, jej życie wywraca się do góry nogami. Mężczyzna bardzo szorstko reaguje, kiedy bezdomna kobieta brudzi jego śnieżnobiałą koszulę. Nie dość, że obraża Kaylee, to jeszcze jej grozi. Ich drogi przecinają się ponownie w klubie ze striptizem. Cole udaje się tam na spotkanie z prostytutką, z kolei Kaylee, szukając łazienki, wpada na niego, co prowadzi do następnych niedomówień. Po chwili oboje orientują się, że już wcześniej się poznali. Cole dopisuje sobie całą historię i dochodzi do wniosku, że Kaylee musi być dziewczyną na godziny. Wszystko, co Cole myśli o Kaylee, nie jest prawdą. Kobieta nie bez powodu nie chce do siebie nikogo dopuścić. Nie bez powodu tak obsesyjnie pilnuje swojej tajemnicy. Czy mężczyzna nadal będzie polegał tylko na swoich fałszywych osądach? Czy zaakceptuje prawdę, kiedy ta wyjdzie na jaw? Opis pochodzi od Wydawcy.
Ania na uniwersytecie

Ania na uniwersytecie

49,90 zł 12,95 zł
Opis
Zamknij
"Ania na Uniwersytecie" to trzeci tom uwielbianego przez czytelników na całym świecie cyklu o Ani Shirley, która w wieku jedenastu lat trafiła przypadkiem na Zielone Wzgórze. Tym razem prześledzimy losy rudowłosej marzycielki podczas studiów w Redmond College. Ania długo odkładała wyjazd na wymarzone uniwersyteckie studia w Redmond. Nie chciała zostawiać w domu na Zielonym Wzgórzu stopniowo tracącej wzrok Maryli. Obecnie nie ma się już o co martwić - Tola i Tadzio dbają, aby Maryli nie brakowało rozrywek. Ania wyrusza zatem do Kingsport, gdzie ciężko pracuje, aby uzyskać tytuł magistra. Poznaje w tym czasie wielu nowych przyjaciół, wśród których na pierwszy plan wysuwa się niezwykła Philippa Gordon. O rękę rudowłosej studentki stara też się grono adoratorów. Jest między nimi mężczyzna żywcem wprost wyjęty z romantycznych marzeń panny Shirley. Nazywa się Roy Gardner. Ich znajomość przez kolejne dwa lata zacieśnia się coraz bardziej. Pewnego dnia Ania dowiaduje się o chorobie przyjaciela z dzieciństwa, Gilberta Blythe'a.
Betonowa blondynka

Betonowa blondynka

39,90 zł 10,45 zł
Opis
Zamknij
Trzecia część bestsellerowej serii kryminałów z Harrym Boschem Los Angeles zostało sterroryzowane przez seryjnego mordercę kobiet zwanego Lalkarzem. Psychopata na twarzach ofiar zostawia makabryczną wizytówkę. Kiedy podejrzany zostaje zastrzelony przez detektywa Harry'ego Boscha, wszyscy uważają, że horror miasta się skończył. Dla Boscha to jednak dopiero początek koszmaru. Zostaje oskarżony przez wdowę po domniemanym mordercy o zabicie niewłaściwego człowieka, a niebawem policja znajduje zwłoki z podpisem Lalkarza… Rozpoczyna kolejne polowanie na handlarza śmiercią.
Słońce też jest gwiazdą

Słońce też jest gwiazdą

35,00 zł 14,95 zł
Opis
Zamknij
Natasha urodziła się na Jamajce, ale od lat mieszka w Nowym Jorku. To tutaj ma swoje prawdziwe życie, wspaniałych przyjaciół oraz kochającego chłopaka. Lecz jest jeden problem, niestety rodzina Natashy nielegalnie przebywa w tym mieście. Dlatego musi zostać jak najszybciej deportowana. To przez ojca dziewczyna jednego dnia traci wszystko. Na dodatek została zdradzona przez swojego chłopaka. Jej życie zaczyna snuć czarny scenariusz, ale, jak wiadomo, los potrafi zaskakiwać. Na jej drodze pojawia się uroczy chłopak o imieniu Daniel. Czy potrafimy zakochać się w człowieku w ciągu kilku godzin? Dziewczyna wie, że to niemożliwe. Przecież nie potrzebuje teraz miłości- niedługo wraca do Jamajki. Lecz los płata nam figle i przewraca nasze życie do góry nogami w najmniej oczekiwanych momentach. Jak potoczy się historia Natashy, kiedy Daniel wejdzie w jej życie? Już teraz sięgnij po tę książkę i zanurz się w przepięknej powieści "Słońce też jest gwiazdą" autorstwa Nicoli Yoon. Ta historia pokazuje, że miłości nie można się bać. Książka opowiada o najważniejszych wartościach takich jak: przyjaźń, rodzina i miłość. Z każdą kolejną stroną powieści widzimy, jak uczucie między Natashą a Danielem się rozwija. Nic nie jest jednak takie proste, miłość też nie jest prostym uczuciem. Czy Natasha pozwoli zakochać się jeszcze raz? Nicola Yoon jest autorką bestsellerowej powieści "Ponad wszystko", która trafiła na listę "New York Timesa" i została przetłumaczona aż na 20 języków. Nowa książka Nicoli również zdobyła na całym świecie ogromną popularność i stała się kolejnym bestsellerem. Na podstawie powieści powstał film.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry