Strona główna Literatura, beletrystyka Kobieca, obyczajowa

Pakiet. Rok na Kwiatowej. Tom 1-8

  • Nasza cena

    :
    105,95 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 298,20 zł
  • Dostępność: 99 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Rok na Kwiatowej to seria książek romantycznych, którą pokocha każda kobieta. Autorką cyklu jest Karolina Wilczyńska, która wprowadza Czytelniczki w przepiękny, choć nieprzewidywalny świat. Na serię składa się 8 książek opisujących różne historie przyjaciółek, ich problemy, sukcesy życiowe i przygody. Nie ma konieczności do czytania wszystkich tomów po kolei, zgodnie z chronologią.

1. „Wędrowne ptaki”. Rok na Kwiatowej. Tom 1. Nowa książka autorki najpiękniejszej literatury obyczajowej! Cztery przyjaciółki, różne historie, codzienne sukcesy i problemy - a wszystko pod jednym adresem. Spotkajmy się na Kwiatowej! Malwina nigdy nie czuła się tak samotna. Nagła śmierć ojca, problemy z matką i konieczność stawienia czoła niespodziewanym wyzwaniom przewracają jej świat do góry nogami. Na szczęście każdy medal ma dwie strony – życiowe zmiany to także okazja do poznania samej siebie. Wkrótce mieszkanka bloku przy ulicy Kwiatowej przekona się, co tak naprawdę jest dla niej ważne i czy w trudnych chwilach może liczyć na przyjaciół. Czy uda jej się pokonać problemy i zawirowania? Czy odnajdzie się w nowej życiowej roli? Wszyscy kiedyś opuścimy rodzinne gniazdo, żeby rozwinąć skrzydła. Czasami lot bywa trudny i wydaje się, że zabraknie nam sił. Ale każdy wędrowny ptak w końcu znajduje drogę do domu.

2. „Zamarznięte serca”. Popularna seria autorki najpiękniejszej literatury obyczajowej teraz w zimowej odsłonie. Ogrzej swoje serce wśród przyjaciółek z Kwiatowej! Liliana stoi przed trudnym zadaniem: musi zaopiekować się młodszą kuzynką, która zatrzymuje się u niej na jakiś czas. Nastolatka sprawia sporo kłopotów i gdy Liliana postanawia z nią poważnie porozmawiać, dowiaduje się o traumatycznych przeżyciach dziewczyny. Pod adresem partnera Liliany padają poważne oskarżenia. Niespodziewanie okazuje się też, że Liliana musi zmierzyć się z własną, trudną przeszłością. Jakie decyzje podejmie? I czy ostatecznie uda jej się odnaleźć wspólny język z zamkniętą w sobie nastolatką? Najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej to próba zrozumienia, że przeszłość zawsze nas odnajdzie, nie możemy przed nią uciec.

3. „Dotyk słońca”. Pierwsze wiosenne i ciepłe promienie słońca to znak, że wszystko wokół budzi się do życia. Tak jak rozkwitają pąki kwiatów, tak rodzą się nowe uczucia i emocje... Róża przeżywa euforię ponownego zakochania. Gdy mężczyzna jej życia zjawia się po latach w progu mieszkania, Róża zupełnie traci głowę. Przyjaciółki radzą jej zachować ostrożność, lecz czy samotna dotąd kobieta będzie w stanie oprzeć się upojnej nocy w objęciach ukochanego? Gdy ten niespodziewanie znika, Róża zostaje… nie tak całkiem sama. W trudnych chwilach będzie mogła liczyć na pozostałe mieszkanki bloku przy ulicy Kwiatowej, mimo że każda z nich musi borykać się ze swoimi problemami. Ale od czego są przyjaciółki! „Rok na Kwiatowej” to pełne kobiecych emocji powieści, z którymi zechcesz się zaprzyjaźnić!

4. „Owoce miłości” to bardzo ciekawa kontynuacja poprzednich części, rozpoczynająca się wydarzeniami związanymi z kończącym się właśnie pierwszym wspólnym rokiem wszystkich przyjaciółek na tytułowej Kwiatowej. Jest to część obfitująca w wiele często nieprzewidywalnych zdarzeń, zmieniających wiele w życiu bohaterek książki. Tom 4 idealnie obrazuje wiele sytuacji znanych doskonale współczesnym kobietom. Książka powstała przede wszystkim po to, by uświadomić kobietom (a po części również mężczyznom), że miłość jest największą życiową wartością. Nie tylko przedstawiona jest jako coś, co jest w stanie przezwyciężyć wszystkie, nawet te z pozoru najbardziej skomplikowane trudności, ale również może przyczyniać się do wkraczania zakochanych na nową, nieznaną dla nich ścieżkę, pełną niespodzianek. Akcja 4 tomu przedstawia dalsze losy przyjaciółek. Tym razem czytelnik zapozna się z dylematami i rozterkami Wioletty, która obawia się, że jej małżeństwo powoli zmierza do zakończenia. Pomimo wielu problemów, stara się być nie tylko dobrą i kochającą mamą, ale również i kobietą, która jest w stanie realizować swoje pasje. Tylko czy na pewno będzie w stanie idealnie spełniać obie funkcje, może jako kobieta nieco za dużo od siebie oczekuje? Również wokół Malwiny będzie się bardzo dużo działo, przede wszystkim ze względu na jej rychły ślub. Niestety intrygi i kłamstwa sprawią, że Malwina nie do końca będzie mogła cieszyć się z tak pięknego dla każdej kobiety czasu. A co z Różą? Cóż w jej życiu również zadzieje się wiele, tym razem jednak wszystkim powinno zakończyć się po jej myśli.

5. Zapach bzu" to kolejna część obyczajowej serii "Rok na Kwiatowej", w której to nieśmiała, choć sympatyczna studentka stara się ułożyć sobie życie i znaleźć miłość oraz przyjaciół. W nowym dla nas, dużym mieście nigdy nie jest łatwo, szczególnie kiedy jest się osobą nieśmiałą i niepewną. Główna bohaterka książki "Zapach bzu" ma nadzieję, że los się do niej uśmiechnie i będzie jeszcze miała okazję zaznać szczęścia! Julia to osoba bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna, brakuje jej tylko odrobiny przebojowości. Nie może znaleźć przyjaciół, zakochać się, ani nigdzie wyjść. Wciąż próbuje, ale mimo to los nie jest dla niej łaskawy. Rodzice stali się dla niej nazbyt wymagający i nadopiekuńczy, przez co dziewczyna zupełnie nie potrafi postawić na swoim. Godzi się na różne rzeczy, na które nie ma ochoty, idzie na ustępstwa i nie potrafi znaleźć siły na to, by zawalczyć o swoje. Nie wie jeszcze, że na jej drodze stanie osoba zupełnie z innego świata, śmiała, odważna i pozytywnie nastawiona wobec Julii. Czy będzie to okazja do tego, aby zmienić swoje życie? A może nawet zakochać się?

6. "Kwitnące lilie" to szósty tom cyklu "Rok na Kwiatowej" autorstwa Karoliny Wilczyńskiej. Poznaj dalsze losy sąsiadów, których połączyła adopcja piesków. Kaja stoi w obliczu groźnej choroby. Musi rozliczyć się z własną przeszłością. Kaja dowiaduje się, że jest poważnie chora. Skłania ją to do zmierzenia się z trudną przeszłością, o której najchętniej wolałaby w ogóle już nie myśleć. Teraz spogląda na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Czy będzie w stanie zdobyć się na przebaczenie? Na szpitalnych korytarzach Kaja poznaje pewną małą dziewczynkę. Spotkania z nią wywołują w bohaterce moc zupełnie sprzecznych emocji. Tymczasem w domu przy Kwiatowej sąsiedzi poznają się coraz lepiej i to nie tylko za sprawą czwórki uroczych szczeniąt. Danuta toczy nierówną walkę z właścicielem konkurencyjnej kancelarii prawnej. Julia na wszelkie sposoby próbuje znaleźć drogę, którą powinno potoczyć się jej dalsze życie. Z kolei decyzje podjęte przez Norberta z pewnością nie spodobają się Dominikowi.

7. "W kolorze wrzosu" to siódmy tom z cyklu książek pod tytułem "Rok na Kwiatowej".Danuta to inteligentna i ambitna kobieta, która zarabia na życie, prowadząc własną kancelarię. Mimo całego włożonego wysiłku i zaangażowania nie jest jej łatwo, a konkurencja systematycznie pragnie zdyskredytować ją w oczach potencjalnych klientów. Na dodatek nie może odnaleźć porozumienia ze swoim nastoletnim synem, który wkroczył w trudny okres buntu. To wszystko skutecznie dołuje Danutę, która zaczyna coraz bardziej pogrążać się w depresji. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi sąsiadka - Liliana. Okazuje jej tak bardzo potrzebne wsparcie i służy radą. Kobiety łączą siły, pragnąc pokonać niemiłego prawnika z konkurencyjnej kancelarii. Czy odniosą sukces?

8. "Grudniowe kwiaty. Rok na Kwiatowej" autorstwa Karoliny Wilczyńskiej to już ósmy tom serii, w której zakochało się wielu czytelników w całej Polsce. Sprawdź, co słychać u Norberta, Julii, Dominiki i Danuty, zwłaszcza że zbliżające się święta Bożego Narodzenia wypełniają ich życie magiczną atmosferą. To idealny moment na naprawę ważnych relacji. To również dobry czas dla Norberta, który wreszcie czuje, że jego życie wskoczyło na właściwe tory. Nie może narzekać na kwestie zawodowe - razem ze wspólnikiem decyduje się na wynajem jeszcze większego lokalu, a zlecenia zdają się spływać nieprzerwanym strumieniem. Jego jedynym zmartwieniem jest zepsuta relacja z Julią, którą ma nadzieję naprawić w okresie świątecznym, wierząc, że ten okres ma w sobie coś z magii. Mężczyźnie zależy nie tylko na jej wybaczeniu. Chce również zdradzić jej pewną tajemnicę i nie ma pojęcia, z jaką reakcją spotkają się jego słowa. Przy ulicy Kwiatowej trwają energiczne przygotowania do Świąt. Jak zakończy się rozmowa Norberta z Julią?

Ilość stron: 2540 / Format: 13,5x20,5 cm
Kupione z tym produktem
Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana

Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya oczami Christiana

39,90 zł 9,95 zł
Opis
Zamknij
Ich gorący i zmysłowy romans zakończył się złamanym sercem i wzajemnymi pretensjami, ale Christian Gray nie może uwolnić się od Anastazji Steele, która uparcie tkwi w jego umyśle, krwi. Zdeterminowany by ją odzyskać, próbuje stłumić najmroczniejsze pragnienia i potrzebę pełnej kontroli oraz kochać Anę, ale już na jej warunkach. Ale koszmary dzieciństwa wciąż
W amoku

W amoku

44,80 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Uważaj, kiedy odbierasz telefon! Od tego, co powiesz, zależy czyjeś życie... Ten dzień ma być dlaniej ostatni. Renomowana policyjna negocjatorka Ira Samin bardzo starannie przygotowała swoje samobójstwo. Za bardzo ciąży jej na sumieniu śmierć najstarszej córki. Niespodziewanie tego właśnie dnia zostaje powołana do zespołu zajmującego się brutalnym porwaniem zakładników wstudiu popularnej rozgłośni radiowej. Porywacz-psychopata prowadzi stamtąd przerażającą grę: waudycji na żywo co godzinę dzwoni do losowo wybranej osoby. Jeśli odbierając telefon wypowie ona ustalone przezniego ipodane do ogólnej wiadomości hasło, jeden zakładnik zostanie zwolniony. Jeśli nie, jeden zakładnik zostanie zastrzelony.
Jesteś moja

Jesteś moja

44,90 zł 11,45 zł
Opis
Zamknij
Aurora Wilson to dziewczyna po przejściach, która w szkole średniej związała się z Conorem – chłopakiem dręczącym uczniów. Nikt nie śmiał mu się sprzeciwić. Kilka lat później ich związek przeżywa kryzys. Po jednej z kłótni kobieta trzaska drzwiami i wychodzi. Gdy chce wrócić do domu, okazuje się, że nie może uruchomić samochodu. Z pomocą przychodzi nieznajomy facet. Nagle jej wybawca zaczyna pojawiać się w miejscach, w których przebywa Aurora. Co jeszcze bardziej zaskakuje, okazuje się, że mężczyzna spotyka się z jej najlepszą przyjaciółką. Aurora długo walczy z rodzącym się do niego uczuciem. Jason Harris wydaje się tajemniczy i niebezpieczny. Jednak Aurora nie wie, że żadne z ich spotkań nie jest przypadkowe. Jason ma wobec niej pewne plany i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć cel.
Ryzyko gangstera. Gangsterzy. Tom 3

Ryzyko gangstera. Gangsterzy. Tom 3

38,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Mafia to ja. Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt. Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę swój słaby punkt. Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii. Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej.
Pakiet : Seria Real (Tom 1-6)

Pakiet : Seria Real (Tom 1-6)

237,40 zł 49,95 zł
Opis
Zamknij
Pakiet zawierający sześć tomów bestsellerowej serii REAL autorstwa Katy Evans
Bogowie Maorysów

Bogowie Maorysów

44,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Nowa Zelandia, 1899 r. Kevin, syn Lizzie i Michaela, wyrusza jako lekarz sztabowy na wojnę burską do Afryki. Dla Roberty, zakochanej w nim młodej dziewczyny, to poważny cios, ale decyduje się odważnie walczyć o ich wspólne szczęście. Także Atamarie, córka Matariki, staje przed wielkim wyzwaniem: jako jedyna kobieta zaczyna studia na wydziale nauk inżynieryjnych na uniwersytecie. Od dzieciństwa fascynują ją latawce Maorysów. I to właśnie dzięki swojej pasji poznaje pioniera lotnictwa Richarda Pearse’a…
Pakiet : Jej porywacz. Zmień mnie, Zatrzymaj mnie, Nie opuszczaj mnie (Tom 1-3)

Pakiet : Jej porywacz. Zmień mnie, Zatrzymaj mnie, Nie opuszczaj mnie (Tom 1-3)

116,70 zł 29,95 zł
Opis
Zamknij
Pakiet trzech tomów z serii „Twist me” Jej porywacz. Zmień mnie (tom 1) + Jej porywacz. Zatrzymaj mnie (tom 2) + Jej porywacz. Nie opuszczaj mnie (tom 3) Jej porywacz. Zmień mnie, tom 1: Pierwszy tom legendarnej zagranicznej serii! Dla fanów Raw i Birthday Girl. Porwana. Przetrzymywana. Szantażowana. Gdy Nora Leston spotkała w klubie Juliana Esguerrę, od razu wiedziała, że ten mężczyzna jest niebezpieczny. Mimo to sama przed sobą nie potrafiła ukryć, że wzbudził jej zainteresowanie. I miała wrażenie, że tamtego dnia złożył jej obietnicę… Później długo nie mogła przestać o nim myśleć i była zszokowana, kiedy na uroczystości rozdania dyplomów ponownie go zobaczyła. Poczuła niepokój. Nic jednak nie zaskoczyło Nory tak bardzo jak to, co wydarzyło się potem, gdy wracała z kina z kolegą, w którym się podkochiwała. W jednej chwili Jake miał ją pocałować, a w drugiej leżał na ziemi. Teraz Nora jest więźniem groźnego handlarza bronią. Musi być posłuszna, ponieważ od tego zależy, czy jej kolega będzie żył Jej porywacz. Zatrzymaj mnie, tom 2: Drugi tom legendarnej zagranicznej trylogii! Dla fanów Raw i Birthday Girl! Julian zabiera Norę do Kolumbii, do miejsca, gdzie się wychował. Nie był tam od śmierci rodziców. Teraz potrzebuje strzeżonego schronienia, a tym właśnie jest dom jego ojca. Mężczyzna zrobi wszystko, żeby zapewnić Norze bezpieczeństwo. Jego zabaweczka należy do niego i nikt mu jej nie odbierze. Nora nie jest już tą samą przestraszoną dziewczyną, którą Julian zabrał na wyspę. Porywacz posiadł nie tylko jej ciało, ale również duszę. Przez okres, kiedy nie byli razem, kobieta zapomniała o skrywającym się w sercu Juliana mroku. Jednak szybko sobie o nim przypomni. Jej porywacz. Nie opuszczaj mnie, tom 3: Trzeci, finałowy tom legendarnej zagranicznej serii mafijnej! Nora i Julian w końcu są bezpieczni. Wydaje się, że najgorsze już za nimi. Jednak pozostają jeszcze wspomnienia i sny, które sprawiają, że kobieta nie potrafi dojść do siebie. Być może nigdy to się nie stanie. Oboje próbują wrócić do czasów, kiedy on był jej porywaczem, a ona więźniem. Ale teraz Nora jest z Julianem z własnej woli. Zakochała się i dla swojego mężczyzny zrobi wszystko. Jeżeli będzie trzeba, ochroni go własnym ciałem. Między kochankami pojawia się kość niezgody. Obietnica, którą Nora złożyła pewnemu człowiekowi i której ma zamiar dotrzymać, niezależnie od woli Juliana.
Dziś zanucę ci kolędę

Dziś zanucę ci kolędę

44,90 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
A jak brzmi Twoja ulubiona kolęda? Hania nie wie, jakim cudem dała się wmanewrować w wieczorne kolędowanie połączone ze zbieraniem datków. W jednej chwili podawała herbatę wiecznie niezadowolonej teściowej, a w drugiej była osiołkiem nucącym pastorałki. Gdyby tylko lubiła śpiewać. Albo chociaż umiała... Przemierzając zasypane śniegiem miasteczko, szybko jednak pojmuje, że w kolędowaniu najważniejsze wcale nie są czysty głos czy idealna znajomość tekstu. Liczą się obecność i niespieszne rozmowy z drugim człowiekiem. Każdy dom i każda rodzina kryją swoje niepowtarzalne historie Wystarczy tylko znaleźć czas i dobrze się wsłuchać, żeby je poznać.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry