Strona główna Literatura, beletrystyka Kobieca, obyczajowa
Wydawnictwo
Polecamy
Pakiet 8 książek (ZESTAW-014) kryminał, thriller 86%
285,34 zł 39,95 zł

Pakiet 8 książek (ZESTAW-014) kryminał, thriller

Popularne w księgarni
Mama kazała mi chorować
39,80 zł 11,95 zł
70%
Boss of Me
38,90 zł 14,95 zł
62%
Łamacz Dusz
39,80 zł 14,95 zł
62%
Stokrotka w kajdanach
39,80 zł 12,95 zł
67%
Dostawa Poczta Polska
Promocja!
Nie zmienił się tylko blond
Nie zmienił się tylko blond
36,90 zł 11,25 zł
Promocja!
Koniec lata - Jayne Ann Krentz
Koniec lata - Jayne Ann Krentz
39,80 zł 10,95 zł
Promocja!
O miłości bez litości
O miłości bez litości
34,90 zł 9,95 zł

Książki dla kobiet | tania książka

Po cudze pieniądze

Po cudze pieniądze

12,95 zł   37,90 zł
Opis
Zamknij
"Po cudze pieniądze" przeniesie Cię we wciągający czas wielkich przemian społecznych, kulturowych i technologicznych. “Po cudze życie” opowiada o ludziach, którzy - jak każdy z nas - upadają, szukają swojej drogi i szansy na lepsze jutro, a to wszystko na tle wielkich zmian, które wystąpiły na świecie u progu XX wieku. Czy bohaterom uda się odnaleźć sposób na szczęśliwe życie? Czy dawne grzechy oraz zmiany społeczne skutecznie pokrzyżują im plany? Dowiesz się tego, czytając tę wypełnioną nieprzewidywalnymi zwrotami akcji książkę. Rodzina Szuszkinów patrzy z niepokojem na zmieniającą się na ich oczach Amerykę. Z całych sił próbuje odnaleźć się w nowych realiach. Maksymilian hrabia Kwilecki przeszukuje najdalsze krańce Afryki w poszukiwaniu fortuny oraz resztek człowieczeństwa, które w nim zostały. Hannelore Hallmann wyznaczył sobie natomiast za zadanie zrozumieć, kim tak naprawdę jest jego prawdziwy ojciec i jakie ma intencje. Czy mimo przeciwności losu i trudnych czasów odnajdą swoje "nowe niebo"? Czy uda im się zmazać winę za dawne krzywdy i podłości? Jeśli książka "Po cudze pieniądze" przypadła Ci do gustu, polecamy inne tytuły z gatunku literatury pięknej. Wśród nich m.in. cykl "Cmentarz zapomnianych książek" oraz znakomicie przyjętą przez czytelników powieść "W księżycową jasną noc" stworzoną przez Williama Whartona.
Seks w wielkim mieście... i co dalej?

Seks w wielkim mieście... i co dalej?

11,95 zł   34,90 zł
Opis
Zamknij
Minęło już ponad 20 lat, odkąd Candace Bushnell wydała przełomowy "Seks w wielkim mieście", który za sprawą serialu HBO stał się już kultowy. Po tak długim czasie autorka wraca z kolejną bestsellerową powieścią, równie ostrą i bezpruderyjną jak poprzednia. "Seks w wielkim mieście... i co dalej" to książka nieco podobna do poprzedniczki. Napisana z wielkim humorem i odwagą, także koncentruje się wokół randkowania i poszukiwania miłości w Nowym Jorku. Ta powieść opowiada także o życiu grupy przyjaciółek – w tym wypadku to sześć kobiet w średnim wieku. Próbują rozgryźć tajniki budowania dojrzałego związku i znalezienia miłości w wielkim mieście... co jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Bohaterki mają już swoje lata. Są także doroślejsze i lepiej wiedzą, czego chcą od życia, przynajmniej w teorii. Do tego dochodzi jeszcze presja, by zachować wieczną młodość i być idealną w każdym calu. W takich realiach znalezienie mężczyzny idealnego (albo chociaż odpowiedniego) nie jest takie proste. W "Seksie w wielkim mieście... i co dalej" randkowanie to pasmo szalonych wzlotów i bolesnych upadków, radosnych wydarzeń i rozczarowujących niepowodzeń. A to wszystko w lekkiej, humorystycznej, wręcz satyrycznej formie. Idealna książka na leniwy wieczór.
Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

11,95 zł   34,90 zł
Opis
Zamknij
Książka wydana z okazji 20-lecia premiery serialu. “Seks w wielkim mieście” co roku zyskuje nowych fanów. Temat singli poszukujących miłości obecnie jest może jeszcze bardziej aktualny! Carrie Bradshaw to urocza kobieta, która nieustannie poszukuje swojej wymarzonej, drugiej połówki. Liczne randki oraz opowieści przyjaciółek (także singielek) zainspirowały ją do napisania serii felietonów na temat związków (najczęściej tych nieudanych). Carrie opisuje świat nowojorczyków dowcipnie i błyskotliwie. A sama ma nadzieję, że jej książę z bajki w końcu się pojawi. Główna bohaterka porównywana jest do Ally McBeal i Bridget Jones. Tak jak one, jest kobietą sukcesu, która w sprawach sercowych radzi sobie gorzej niż w tych zawodowych. Wzloty i upadki to jej chleb powszedni. Zawsze jednak podnosi się, poprawia przysłowiową koronę i, z podniesioną głową, brnie dalej do przodu. Fani serialu muszą mieć tę pozycję na swoich półkach. Czy Carrie “z ekranu” i Carrie “papierowa” to te same kobiety? W czym tkwi wieloletni sukces “Seksu w wielkim mieście”? Odpowiedź czeka na wyciągnięcie ręki.
Druga szansa

Druga szansa

14,25 zł   47,90 zł
Opis
Zamknij
Znakomita książka "Druga szansa" Agnieszki Kulig opowie Ci niezwykle realną, mądrą i refleksyjną historię miłości. Skąd wiedzieć, kiedy przychodzi pora, aby się poddać? Przed laty Sławek niezmiernie kochał Olgę, choć bał się wyznać jej swoje uczucia. Zamiast tego zostali przyjaciółmi. Niestety ta relacja okazała się zbyt nieszczera, a ich drogi się rozeszły. Teraz na spotkaniu klasowym, kiedy wszyscy są już dorośli, pojawia się nowa szansa. Sławek odkrywa, że jego serce wciąż szybciej bije w towarzystwie dawnej miłości. Czy tym razem zdobędzie się na odwagę? On jest policyjnym psychologiem i prowadzi spokojne życie. Ona pracuje w korporacji i jest samotną, nadopiekuńczą matką dwójki nastoletnich synów. Jej jedynym marzeniem jest, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i spokój. Czy zdoła przełamać swoje opory i dostrzeże w Sławku kogoś więcej niż tylko przyjaciela sprzed lat? Nachodzące ją myśli burzą jej poukładany świat. Mężczyzna jest wyjątkowo opiekuńczy, troskliwy i uparty. Ma znakomitą pracę, w której dobrze się sprawdza, choć nie ułożył sobie życia osobistego. Może właśnie nadarzyła się wymarzona okazja dla nich obojga, aby już na zawsze się połączyć i stworzyć szczęśliwą rodzinę.
Miłość i tron. Tom 1. Serce w koronie

Miłość i tron. Tom 1. Serce w koronie

14,25 zł   47,90 zł
Opis
Zamknij
Pierwszy tom epickiej serii o Jagiellonach! W stronę zatłoczonej Drogi Królewskiej zmierzała niepozorna osóbka. Chciała zobaczyć orszak i słynną królową Elżbietę. W tym samym czasie książę Zygmunt szykował się do pierwszej - dyplomatycznej - potyczki. Uroczystość pasowania na rycerza w pruskim Toruniu miała przynieść jego ojcu polityczne korzyści. Czy ktoś mógłby przypuszczać, że dzięki szczęśliwemu splotowi okoliczności niebawem odmieni się ich życie? Czy w roku 1485 ktokolwiek pomyślałby, że losy dziedziców Jagiełłowego tronu mogą zależeć od determinacji zwykłej mieszczki? Pierwszy tom historycznego cyklu "Serce w koronie" to fascynująca opowieść o uniwersalnych ludzkich marzeniach, o czynach wielkich i dniach zupełnie zwyczajnych, o rodzinie, przyjaciołach i wrogach.
Zapach fiołków

Zapach fiołków

13,75 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Opowieść o tajemnicach z przeszłości, którym towarzyszy aromat fiołków. Słoneczna Prowansja czy podlaskie Bujany? Dla Kseni to trudny wybór, ponieważ do obu miejsc wyrywa się jej serce. Kiedy jest wreszcie bliska podjęcia decyzji, odkrywa kłamstwo, które znowu zmienia wszystko. Nic nie jest takie, jakie się wydawało. Do głosu dochodzą tajemnice z przeszłości, dotyczące jej przodków, w tym niezwykłej Emilie de Fleury i jej niezrealizowanego nigdy marzenia, któremu towarzyszy aromat fiołków. Zauroczona nimi Ksenia, powodowana ciekawością i sentymentem postanawia uczynić wszystko, co w jej mocy, by to marzenie spełnić.
Żona lobotomisty

Żona lobotomisty

14,45 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
Lobotomia to kontrowersyjna metoda chirurgicznego leczenia zaburzeń psychicznych, dziś całkowicie zarzucona i potępiona. Zabieg ten, będący jedną z haniebnych kart w historii światowej medycyny, stanowi główny motyw powieści Samanthy Greene Woodruff "Żona lobotomisty". Książka powstała z inspiracji prawdziwymi historiami ludzi poddawanych zabiegowi lobotomii, który święcił triumfy w latach czterdziestych ubiegłego stulecia i stał się jedną z najchętniej stosowanych metod w terapii schizofrenii, innych chorób psychicznych, a nawet homoseksualizmu. Powieść jest fikcją literacką, ale doskonale pokazuje rzeczywiste konsekwencje, do jakich prowadziła pseudomedyczna technika lobotomii, a wśród nich były powikłania w postaci krwotoków śródczaszkowych i ropni mózgu, zaburzenia osobowości czy stany otępienne. Bohaterką powieści jest Ruth, kobieta wrażliwa na ludzkie cierpienie, decydująca się stawić czoła pseudomedycznej terapii oferowanej pacjentom przez jej męża - zagorzałego zwolennika lobotomii. "Żona lobotomisty" to historia życiowej drogi Ruth, której spojrzenie na małżonka ewoluuje od wiary w jego kompetencje i szlachetność do zwątpienia w słuszność metod terapeutycznych stosowanych przez lekarza.
Niebezpieczna propozycja

Niebezpieczna propozycja

14,45 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
W tej historii nic nie jest tym, czym się wydaje. Konstancja - kobieta potrafiąca wyczuć zapach zbliżającej się śmierci, tajemnicza Stew, Markiz - dziedzic rodu di Sant’Angelo, oraz Pilot, który wybiera się w swoją ostatnią podróż. Czwórka bohaterów połączonych mroczną tajemnicą próbuje stanąć twarzą w twarz z prawdą o człowieku, która nie zawsze bywa łatwa do przełknięcia. Czy można eksperymentować z uczuciami i bezkarnie przekraczać własne granice? A może miłość wcale nie wymaga wyłączności?
Obcy

Obcy

13,45 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
Pozycja szczególnie wyróżniająca się spośród innych thrillerów. Mocna, mroczna, angażująca - te słowa najlepiej są w stanie opisać książkę "Obcy" autorstwa Maxa Czornyja. Jeżeli nie boicie się stawić czoła brutalnej rzeczywistości oraz chcecie poczuć niepowtarzalne napięcie, z całą pewnością powinniście sięgnąć po tę pozycję. Książka ta przedstawia historię pewnej rodziny repatrianckiej, która przyjeżdża do Polski i postanawia osiedlić się w niewielkiej, wiejskiej miejscowości. Jedynym pragnieniem tych ludzi jest prowadzenie spokojnego oraz stabilnego życia, bez jakichkolwiek wygórowanych ambicji czy celów. Niestety, nie zyskują oni akceptacji wśród lokalnych mieszkańców, co doprowadza do wielu, nieraz brutalnych, konsekwencji. Autor bez jakiejkolwiek cenzury pokazuje problemy, takie jak czysta, ludzka nienawiść czy dyskryminacja ze względu na narodowość lub wyznawaną religię. Opowieść ta bezpośrednio ukazuje czytelnikom makabryczne obrazy pełne przemocy zarówno fizycznej, jak i psychicznej, a sama historia ma bardzo mroczny oraz dosadny wydźwięk.
Lato z Ritą

Lato z Ritą

14,25 zł   47,90 zł
Opis
Zamknij
Tajemnicza bohaterka i niepokojąca, senna atmosfera małego miasteczka to główne atuty powieści Anny Szczęsnej "Lato z Ritą". Akcja powieści "Lato z Ritą" rozgrywa się w niewielkim mieście w czasie dokuczliwych letnich upałów. Codzienne życie mieszkańców toczy się wolno, ospale i monotonnie. Tę spokojną atmosferę burzy przybycie do mieściny Rity Plat - pięknej i tajemniczej nieznajomej. Przyjezdna wnosi ferment w ustabilizowane życie lokalnej społeczności. Jej nagłe pojawienie się budzi powszechne zainteresowanie, a jednocześnie zbiega się w czasie z diametralną zmianą w zachowaniu miejscowych mężczyzn. Panowie zaczynają adorować swoje partnerki, z dnia na dzień stają się coraz bardziej czuli i wrażliwi na ich potrzeby. Taka przemiana wzbudza zaniepokojenie wielu kobiet. Czy przybycie do miasteczka Rity oraz nagła metamorfoza mężów i ojców mają ze sobą jakikolwiek związek? Kim jest i jaką rolę odgrywa tajemnicza nieznajoma?
Przystań nad Wisłą

Przystań nad Wisłą

14,25 zł   47,90 zł
Opis
Zamknij
Jeśli lubisz wzruszać się do głębi i obcować z książkami, które mogłyby zostać napisane przez samo życie, koniecznie musisz sięgnąć po tę pozycję! "Przystań nad Wisłą" Anny Szczęsnej to doskonała propozycja na długie, leniwe wieczory. Książka przeznaczona jest nie tylko dla tych, którzy niezbyt dobrze wspominają swoje dzieciństwo i chcą ją przeczytać w ramach swoistej autoterapii, skłoni bowiem do refleksji każdego wrażliwego czytelnika. Książka opowiada historię Tamary Pawlickiej, która po śmierci matki trafia pod opiekę apodyktycznego ojca. Dziewczynka przeżywa prawdziwą traumę, nie mogąc kontaktować się z ukochaną babcią i podporządkowując się na każdym kroku surowym regułom panującym w domu ojca. Staje się prawdziwą niewolnicą, która w żadnym wypadku nie ma prawa wyrażać własnego zdania. Wszelkie akty nieposłuszeństwa wobec ojca wiążą się z dotkliwymi konsekwencjami. Po latach, gdy jej oprawca umiera, a Tamara staje się dojrzałą kobietą, wszystkie nagromadzone do tej pory lęki wracają ze zwielokrotnioną siłą. Tamara wyjeżdża zatem z Warszawy i znajduje dla siebie nowy dom z dala od tego, który stał się jej miejscem kaźni. Dopiero wtedy zaczyna po raz pierwszy naprawdę żyć po swojemu. "Przystań nad Wisłą" to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto choć raz czuł się niechciany, niepotrzebny, nic nieznaczący. To mądra opowieść o depresji, przemocy i poczuciu wyobcowania. Autorka w umiejętny sposób pokazuje, jak ważną rolę odgrywa w życiu każdego człowieka miłość rodzicielska i jak trudno poradzić sobie w ponurej rzeczywistości bez solidnego wsparcia. Jednocześnie powieść daje nadzieję na to, że każdy może wyrwać się z domowego piekła i wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie. Postawa Tamary uczy, że choć jest to trudne i czasochłonne, warto zawalczyć o siebie.
Już nie czekam

Już nie czekam

13,45 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
Jak podnieść się po stracie ukochanego mężczyzny? Książka "Już nie czekam" to historia kobiety o imieniu Marika, która wiodła szczęśliwe życie do momentu śmierci ukochanego męża. Czy będzie w stanie się podnieść? Co czeka ją po drugiej stronie? Główna bohaterka książki Marika prowadzi gabinet psychologiczny. Kiedyś tworzyła go razem z mężem Damianem. Do jego śmierci. Teraz Marika musi poukładać na nowo swoje życie zawodowe i prywatne. Jak śmierć ukochanego wpłynie na jej dalsze życie? Wydaje się, że kobieta pozbierała się po jego odejściu, a przynajmniej takie wrażenie sprawia. Dla postronnego obserwatora wygląda dobrze. Przyjmuje pacjentów jak dawniej, pomaga innym ludziom. Gdy wraca do domu, wtedy pojawiają się w niej uczucia niemocy i smutku. Pomocną dłoń wyciąga do niej Eryk, długoletni przyjaciel, dzięki któremu powoli staje na nogi. Któregoś dnia do gabinetu Mariki trafia Szymon. Jego problemem jest lęk przed zaśnięciem. Pojawił się on znienacka, od kiedy Szymon poznał pewną kobietę na zajęciach sportowych. Mężczyzna czuje, że coś go do niej przyciąga, wydaje mu się znajoma. Czy Marika będzie w stanie pomóc Szymonowi? Czy dzięki niemu także jej życie zacznie nabierać nowych kształtów i kolorów? Czy kobieta zdoła zrozumieć, że nie ma czegoś takiego jak zły los, a jedynie nasza reakcja układa życie w taki czy inny sposób? Agnieszka Olejnik stworzyła historię ludzi, którzy jak wielu z nas przeżyli coś, co spędza im sen z powiek, dosłownie lub w przenośni. Czy zdołają ponownie zasnąć?
Taki krótki urlop

Taki krótki urlop

13,75 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Nowa wspólna powieść najpopularniejszego polskiego duetu pisarskiego! Tym razem zapraszają do trójmiasta, gdzie ich bohaterowie wplątali się, oczywiście całkiem przypadkowo, w świat gangsterskich rozgrywek. Aleksandra i Joachim, kardiolodzy z Warszawy, przyjeżdżają do Sopotu na spontaniczny, niedługi urlop. Jednak już pierwszego dnia ich pobytu wydarza się coś, co zamienia ich miły, wymarzony wypoczynek, w dramat, by nie powiedzieć – w horror. Najpierw zupełnie przypadkowo widzą morderstwo, a gdy chcą złapać trochę snu, żeby zastanowić się na trzeźwo i spokojnie nad tym, co widzieli, ktoś wdziera się do ich pokoju i porywa Olkę. Joachimowi udaje się odbić dziewczynę i obydwoje uciekają furgonetką porywaczy. Niestety fatalny ciąg zdarzeń sprawia, że zostają uznani za płatnych zabójców. Muszą jak najszybciej wybrnąć z tarapatów, w jakie się wplątali. Nie mogą pozwolić, by ich krótki urlop stał się także ich ostatnim.
Sanatorium Zagłada

Sanatorium Zagłada

13,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Wyobraź sobie, że wszystko, co uznajesz za rzeczywistość, tak naprawdę nigdy nawet nie było jej blisko. Pomyśl, że nagle cały świat wydaje Ci się nowością, a do tego budzisz się w okresie II wojny światowej i trafiasz do Zakładu dla Umysłowo i Nerwowo Chorych w Kobierzynie. Jak się z tym czujesz? "Sanatorium Zagłada" opowiada właśnie o takim człowieku - Lew Wilcek doświadczył tego wszystkiego. Lew Wilcek to osoba, która należy do prastarego rodu żyjącego w całkowitym odosobnieniu i wciąż sądzi, że światem rządzą królowie i cesarzowie. Tak naprawdę niemal całą Europą władają naziści, a wszystko, czego pragną ludzie, to przetrwać. Jak poradzi sobie z tym nasz bohater? Kiedy trafia do oddziału zamkniętego, zaczyna się zastanawiać, czy jakiekolwiek jego wartości miały sens. Szczególną wagę przykłada do myśli, czy prawdziwa miłość naprawdę może zaistnieć w tak podłym świecie. Już niedługo się tego dowiaduje, gdyż w zakładzie poznaje wiele kobiet, które wprowadzają go w sieć intryg, czego ON naprawdę nigdy nie chciał. Jak się z nich wydostanie? W międzyczasie naziści przygotowują akcję Lebensunwertes Leben, która ma w zamiarze eksterminację pacjentów. Czy Lew to przeżyje?
Niebo nad Paryżem

Niebo nad Paryżem

14,45 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
MATNIA UCZUĆ, KŁAMSTW I AMBICJI, GDZIE KAŻDY JEST ZMUSZONY WALCZYĆ O SWOJĄ WIZJĘ SZCZĘŚCIA I ZDECYDOWAĆ, CZY TO, CZEGO PRAGNIE, JEST WARTE SWOJEJ CENY. Francja, 1793 rok. Claire de Chauvel, rozpieszczona jedynaczka i idealistka, pod wpływem tajemniczych wieści opuszcza rodzinny dom w przeddzień ślubu. W ślad za nią do pogrążonego w rewolucyjnej gorączce Paryża rusza Lisette Pelletier, jej dotychczasowa guwernantka, która już miała nadzieję, że pozbyła się obowiązku opieki nad kłopotliwą podopieczną. W stolicy ich losy splatają się z losami Ettore Bilottiego – skrytego syna włoskich imigrantów, którego rodzina boleśnie odczuwa skutki politycznych zmian – i Xaviera Viteta, kryjącego pod gładką powłoką kilka tajemnic.
Mój ostatni miesiąc

Mój ostatni miesiąc

13,75 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Marcel Moss zaskoczył swoich fanów, tworząc powieść inną od tych, które do tej pory pięły się na listach bestsellerów. "Mój ostatni miesiąc" to powieść dla młodych czytelników - wzrusza i skłania do refleksji nad życiem i śmiercią. Gdy Sebastian zostaje osierocony przez matkę, ból całkowicie przejmuje jego życie. Chłopak, nie potrafiąc poradzić sobie z jej śmiercią, popada w depresję, oddala się od bliskich i zaczyna obracać się w nieprzyzwoitym towarzystwie. Czas chłopaka zajmują używki i alkohol, które omal nie prowadzą do tragedii - momentu, w którym jego ojciec stawia ultimatum. Chłopak musi zacząć pomagać w miejscowym hospicjum, aby docenić swoje życie. Tam poznaje Mateusza, chłopaka chorującego na raka. Po bliższym poznaniu chłopak wyznaje, że pozostał mu miesiąc. Obaj decydują, aby zacząć korzystać z życia na własnych zasadach i oszukać nadchodząca śmierć Mateusza. Historia doprowadzająca do łez nie tylko młodych czytelników, ale i tych starszych! Opowieść o dojrzewającej relacji, poznawaniu siebie i akceptacji przeszłości. Powinien poznać ją każdy nastolatek, który zaczyna zauważać zmiany, na które nie ma się wpływu.
Wystarczy kochać

Wystarczy kochać

10,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
"Wystarczy kochać" tętni szalonym rytmem muzyki i silnych emocji. Opowieść o blaskach i cieniach pierwszej wielkiej, życiowej przygody. Zespół Lucasa Morgana odnosi swoje pierwsze sukcesy. Przed nimi debiutancka trasa koncertowa: alkohol, nieprzespane noce i gorące fanki. Dla Lucasa jest to jednak przede wszystkim szansa, aby wreszcie zacząć żyć na własną rękę, nie zaś w cieniu sławnych rodziców. Jego matka, Caroline Morgan, jest znaną pisarką, a ojciec, Alex Morgan, to gwiazda popularnego zespołu Free Birds. Próbując zapracować na własny sukces, Lucas podejmuje bardzo ryzykowne decyzje. Na szczęście ma przy sobie kolegów z zespołu, pasażerkę na gapę w postaci młodszej siostry i jeszcze kogoś... Kogoś, czyja obecność dać mu może otuchę i nadzieję. "Wystarczy kochać" to powieść tętniąca muzyką i dziką radością życia. Ale młodzieńcze lata też mają swoje mroczne strony. Przygoda życia nie jest tylko i wyłącznie czasem beztroskiej zabawy. Na Lucasa i jego przyjaciół czyhają też pokusy i liczne niebezpieczeństwa dobrze znane popularnym muzykom. Czy debiutancki zespół wyjdzie z nich obronną ręką? Czy uda im się wyjść cało z próby, którą szykuje dla nich los? Emilia Szelest napisała rozedrganą od emocji powieść o tym, że niekiedy szczęście jest tuż obok nas, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. I napisała to w taki sposób, że od książki wprost trudno się oderwać. Idealna propozycja na wakacyjną lekturę!
Przeznaczeni

Przeznaczeni

10,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Czy przeszłość może mieć znaczenie? Adriana Wenberger wraca do Great Falls po śmiertelnym wypadku rodziców. Od tego momentu zaczynają ją dręczyć koszmary o własnej śmierci. W każdym z nich pojawiają się mężczyźni bez twarzy. Pewnej nocy kobieta śni o Davidzie, z którym łączą ją zażyłe relacje, jednak nie ma pojęcia, kim jest mężczyzna. Kiedy spotyka go na farmie, nie może uwierzyć, że David istnieje naprawdę. Sny nabierają tempa, a ich znajomość staje się coraz bardziej intrygująca dla obojga. Takiej książki jeszcze nie czytałam! Emilia Szelest zabiera nas do świata kowbojskich porachunków, szybkich koni i wielkiej tajemnicy. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłam historię Ade i Davida, nie mogąc się doczekać wyjaśnienia wydarzeń nie z tego świata. Ta historia z pewnością poruszy serca, wywoła uśmiech na twarzy oraz zostawi po sobie pełną nadziei myśl: zawsze odnajdę do ciebie drogę. Przeczytałam jednym tchem i gorąco polecam! Ada Tulińska Byłam pewna, że Emilia Szelest już niczym mnie nie zaskoczy. Och, jak bardzo się myliłam! Autorka porywa nas w podróż do przeszłości, na granicę jawy i snu, udowadniając, że wszystko spod jej pióra (lub klawiatury) jest genialne! Czy przeszłość może przenikać się z teraźniejszością? Nie przegap, bo... nie wiadomo, co Ci się przyśni ) Katarzyna Bieńkowska / Autorka bloga Poligon Domowy Poruszająca, niemal baśniowa i pełna emocji historia, która pokazuje, że przeznaczenie zawsze odnajdzie właściwą drogę ku szczęśliwemu zakończeniu. Emilia Szelest oczarowała mnie tą historią i nadal jestem pod jej urokiem! Barbara Bandyk, @zaczytana.book
Pakiet 9 książek (ZESTAW-023) romans , obyczajowa

Pakiet 9 książek (ZESTAW-023) romans , obyczajowa

56,95 zł   340,30 zł
Pakiet 9 książek (ZESTAW-022) romans , obyczajowa

Pakiet 9 książek (ZESTAW-022) romans , obyczajowa

53,95 zł   340,30 zł
First last night. Tom 3. First last

First last night. Tom 3. First last

10,75 zł   37,90 zł
Opis
Zamknij
Szukasz niebanalnej historii o związku dwojga ludzi naznaczonych przez życie, dla której tłem jest mroczna tajemnica z przeszłości? Gwarantujemy, że "First last night. First last.", trzeci tom przygód amerykańskich studentów, dostarczy Ci niezapomnianych emocji dzięki pełnokrwistym bohaterom, których losy masz okazję śledzić. Na kartach książki poznajemy losy dziewczyny imieniem Tate oraz jej kolegi, Trevora. Tate jest osobą na pozór bardzo arogancką, która stara się wszystkim pokazać, że nie interesuje jej nic i nikt poza nauką. Z kolei starszy od niej Trevor traktuje ją jak młodszą siostrę i jest w stosunku do niej wręcz nadopiekuńczy. Jednak ich przyjacielska relacja szybko ulega zmianie, kiedy to pewnej nocy lądują ze sobą w łóżku. Zaczynają siebie unikać i starają się zapomnieć o tym, co zaszło, mimo że coraz bardziej ciągnie ich do siebie. Ta poniekąd prosta historia o miłości kryje jednak drugie dno. Tate nie jest bowiem arogancka z natury; tworzy tę fasadę po to, by ukryć pod nią cierpienie po śmierci brata. Czuje, że nie wszystko w tej sprawie zostało wyjaśnione i zaczyna prowadzić własne śledztwo, by odkryć prawdę. Trevor też nie jest tym, za kogo próbuje uchodzić. Maska grzecznego i czułego chłopaka osłania mroczną tajemnicę. Za wszelką cenę próbuje ukryć ją przed całym światem, a w szczególności przed Tate. Jednak zbieg okoliczności każe bohaterom spojrzeć w oczy największym strachom i przetestuje ich niejasny związek. Autorka książki, Bianca Iosivoni, jest znana z prozy obyczajowej i romansów. Książka "First last night. First last." jest trzecim tomem jej trylogii o studentach amerykańskich uczelni, ale nie wymaga od czytelnika zagłębiania się w historię poprzednich części. Każdy tom jest bowiem opowieścią o nowych bohaterach i ich problemach. Tytuły wcześniejszych książek z serii to kolejno: "First Last Look" oraz "First Last Kiss".
Kiedy spadnie pierwszy śnieg

Kiedy spadnie pierwszy śnieg

10,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Jak można odzyskać zaufanie do ludzi i wyruszyć na poszukiwania szczęścia? Czy można zacząć wszystko od nowa? Przekonaj się, jak sobie poradzą bohaterowie książki "Kiedy spadnie pierwszy śnieg"! Kajetan został wielokrotnie zraniony, a życie mocno go doświadczyło. Po tych wydarzeniach i cierpieniu, którego zaznał, nie jest w stanie ponownie komuś zaufać. Postanawia wyjechać i zaszyć się w zaciszu z dala od ludzi. W szczególności nieufny jest wobec kobiet i czeka na cud. Jego życie polega na zwyczajnej egzystencji. Nie wie jeszcze, że los podaruje mu ogromną szansę. Hanka jeszcze więcej wycierpiała w swoim życiu. Mimo to nieustannie próbuje stanąć na nogi i niestrudzenie szuka szczęścia. Teraz spotyka na swojej drodze samotnego Kajetana. Czy będą potrafili wykorzystać uśmiech losu? Być może tak jak na świeżym śniegu Kajetan i Hanka będą mogli zapisać od początku swoją historię. Oboje mają swoje wspomnienia i wstydliwe sekrety. Oboje zasługują na prawdziwe szczęście. Teraz wystarczy po nie sięgnąć. Tylko czy są na to gotowi? Beata Majewska tworzy poruszające powieści romantyczne i obyczajowe. "Kiedy spadnie pierwszy śnieg" to piękna historia o miłości, szukaniu szczęścia i nowych początkach. Przeszłość kształtuje ludzi, ale nie można pozwolić, aby zniszczyła przyszłość. Wśród książek napisanych przez Beatę Majewską warto również zwrócić uwagę na takie książki, jak "Jego druga żona", "Obiecaj, że wrócisz" oraz seria Zapomnij, że istniałem.
Tylko bądź przy mnie

Tylko bądź przy mnie

10,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Choć zakochanym wydaje się, że ich szczęście będzie trwało wiecznie, to w rzeczywistości nikt ani nic nie jest im w stanie tego zagwarantować. Nawet największa miłość lubi być wystawiana przez los na rozmaite próby. Sięgnij po książkę pod tytułem "Tylko bądź przy mnie" autorstwa Laury Kneidl i przekonaj się, czy prawdziwe uczucie jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności! Sage to młoda, ale wyjątkowo boleśnie doświadczona przez życie dziewczyna. Mimo że wymagało to wielkiej odwagi, porzuciła wszystko, co przypominało jej o dramatycznych przejściach z przeszłości i zdecydowała się podjąć studia oraz walczyć o lepsze jutro w innym miejscu. Poznała tam przyjaciół i chłopaka imieniem Luca, który sprawił, że ponownie ośmieliła się zaufać mężczyźnie. Gdy Sage myślała, że wreszcie sprawy układają się po jej myśli, demony z dawnych lat ponownie atakują jej świat, niszcząc to, co zdążyła zbudować. Ona i Luca rozstają się, a dziewczyna przeżywa to bardziej, niż mogłaby przypuszczać. Ogromna tęsknota i żal towarzyszą Sage każdego dnia, choć ze wszystkich sił stara się zapomnieć o dawnym ukochanym. Uczestniczy w terapii, jednak prawdziwą ulgę odczuwa dopiero wtedy, gdy Luca ponownie się do niej zbliża, a ona wyjawia mu całą prawdę dotyczącą krzywd, jakich doznała z rąk swojego ojczyma. Czy posłucha chłopaka i pociągnie swojego krzywdziciela do odpowiedzialności, zanim dojdzie do tragedii? "Tylko bądź przy mnie" to kontynuacja losów bohaterów, których czytelnicy poznali w książce pod tytułem "Jednak mnie kochaj". Również tym razem autorka zadbała o wciągającą fabułę i wiele emocjonalnych scen, które nakłaniają do przemyśleń. Laura Kneidl to popularna niemiecka autorka, która specjalizuje się w publikacjach z takich gatunków literackich, jak literatura obyczajowa, romans i literatura kobieca. Bardzo szybko zyskała grono wiernych czytelników, a jej książki znalazły się na liście bestsellerów niemieckiego czasopisma "Der Spiegel". Z łatwością porusza trudne tematy i kreuje wyrazistych bohaterów, z którymi łatwo można się utożsamić. Do tej pory wydała już takie pozycje, jak "Jednak mnie kochaj" i "Tylko bądź przy mnie".
W twoją stronę

W twoją stronę

10,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Sięgnij po książkę pod tytułem "W twoją stronę" napisaną przez Karolinę Winiarską i przekonaj się, czy dwie siostry, które różni właściwie wszystko, będą w stanie wreszcie się do siebie zbliżyć! Z rodziną łączą nas więzy krwi. Nie zawsze są one jednak wystarczającym czynnikiem gwarantującym cieszenie się stabilną, bliską relacją stanowiącą wzajemne oparcie w trudnych chwilach. Łucja i Felicja to siostry, które nigdy nie były ze sobą zbyt blisko. Ich dzieciństwo dalekie było od bajki, gdyż dziewczynki zostały porzucone przez matkę, która zrezygnowała z domowych obowiązków, aby robić karierę. To trudne doświadczenie ukształtowało je, tworząc z nich silne i niezależne kobiety. Felicja straciła narzeczonego w dramatycznych okolicznościach i choć uchodzi za realizującą się zawodowo kobietę sukcesu, wciąż nie czuje się w pełni szczęśliwa. Z kolei Łucja wychowuje dwójkę dzieci wraz z mężem, który skupia się na pracy do tego stopnia, że zapomina o domowym ognisku. Ich małżeństwo wisi na włosku. Czy wspólny wyjazd Łucji i Felicji w rodzinne strony sprawi, że kobiety wreszcie odnajdą w sobie bratnie dusze?
Literatura kobieca, obyczajowa jak sama nazwa wskazuje, kierowana jest do kobiet, jednak bardziej uczuciowi panowie również znajdą coś dla ciebie. Poruszanymi tematami są nierzadko rozterki miłosne, zdrada oraz problemy rodzinne i próba ich naprawy. Bohaterki powieści mierzą się z problemami życia codziennego, jak również z tragediami wpływającymi na całe ich dotychczasowe życie.
Miłośniczkom stricte romansów polecamy odwiedzić kategorie Romanse.
Wiemy, że wiele kobiet lubi kryminały, dlatego warto też rozejrzeć się w dziale Kryminał.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry