Strona główna Ezoteryka, astrologia, magia, paranormalne
Wydawnictwo
Polecamy
Pakiet 9 książek (ZESTAW-5) erotyczna, romans 86%
356,00 zł 49,95 zł

Pakiet 9 książek (ZESTAW-5) erotyczna, romans

Popularne w księgarni
Mama kazała mi chorować
39,80 zł 10,55 zł
73%
Boss of Me
38,90 zł 14,95 zł
62%
Łamacz Dusz
39,80 zł 12,95 zł
67%
Stokrotka w kajdanach
39,80 zł 12,95 zł
67%
Dostawa Poczta Polska
Promocja!
Żyj zgodnie z fazami Księżyca
Żyj zgodnie z fazami Księżyca
39.90 zł 19,95 zł
Promocja!
Test. Dowód na życie po śmierci
Test. Dowód na życie po śmierci
39.30 zł 10,95 zł
Promocja!
Poczuj magię Księżyca
Poczuj magię Księżyca
42.90 zł 13,95 zł
Żyj zgodnie z fazami Księżyca

Żyj zgodnie z fazami Księżyca

19,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Czy zauważasz w swoim życiu takie dni, w których jesteś poddenerwowany bez żadnego powodu? Masz takie dni, kiedy nic Ci nie wychodzi? Wiesz, że na te sytuacje wpływa Księżyc? Koniecznie zajrzyj do publikacji "Żyj zgodnie z fazami Księżyca" autorstwa Kirsty Gallagher i poznaj niesamowite działanie Księżyca na samopoczucie człowieka! Książka "Żyj zgodnie z fazami Księżyca" opisuje magiczne właściwości Księżyca, które każdy z nas może wdrożyć w swoje życie. Księżyc jest przedmiotem zainteresowań ludzi od wieków. Wielokrotnie był badany, ludzie pierwotni czcili go, był wykorzystywany do pomiaru czasu, a także określano przy jego pomocy prognozy pogody. Do naszych czasów uważa się, że fazy księżyca mają wpływ na wiele aspektów w życiu człowieka. W publikacji zawarte są podstawy astrologii, przedstawione są rozmaite techniki oraz praktyki, które umożliwiają wykorzystać niezastąpioną mądrość Księżyca w życiu każdego człowieka. Ponadto autorka książki udowadnia, iż cały czas zmieniające się fazy Księżyca, pozwalają człowiekowi zrozumieć lepiej siebie oraz uporządkować trudne sprawy życiowe. Dzięki książce nauczysz się dbania o siebie, zwiększysz ufność wobec świata i ludzi, dostrajania własnych emocji, odzyskasz wewnętrzną siłę, zbudujesz emocjonalne więzi z naturą oraz innymi ludźmi, a także zrealizujesz własne marzenia.
Poczuj magię Księżyca

Poczuj magię Księżyca

13,95 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
Jeżeli czujesz, że Księżyc ma na Ciebie i na to, jak się czujesz, ogromny wpływ, nie jesteś w błędzie! Tak samo uważa Keylah Missen, autorka poczytnej książki "Poczuj magię Księżyca". Dzięki jej lekturze dostrzeżesz bardziej szczegółowe związki pomiędzy naturalnym satelitą a Twoim samopoczuciem. Książka stanowi także idealny podarunek dla bliskiej osoby, którą interesuje świat ezoteryki "Poczuj magię Księżyca" to propozycja idealna dla każdego, kto chce pozostawać w harmonii z naturalnym satelitą i czerpać inspirację z jego blasku. Dzięki lekturze można przyswoić nie tylko niezbędne informacje na temat astrologii księżycowej, ale także na temat jego magicznych właściwości. Wskazówki Keylah Missen pomogą zbudować bardziej satysfakcjonujące i uważne życie pod warunkiem, że weźmie się je do serca. Autorka udowadnia w swojej książce, że intuicja jest naszą nieodłączną towarzyszką i nie zawsze trzeba twardo stąpać po ziemi. Sięgnij zatem po wyjątkową lekturę i zaproś trochę księżycowej magii do swojego życia.
Test. Dowód na życie po śmierci

Test. Dowód na życie po śmierci

10,95 zł   39,30 zł
Opis
Zamknij
"Jak rzeczywiście wygląda życie po śmierci?Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wędrówką dusz i życiem pozagrobowym? Z doświadczeń, którymi dzielą się testowane przez Autora media, dowiesz się, jak sam możesz komunikować się ze zmarłymi oraz jakie korzyści i zagrożenia są z tym działaniem związane. To błogosławieństwo, czy raczej kłopot? Jak wykorzystać tę umiejętność w życiu codziennym? Jak rozpoznać, czy medium rzeczywiście przekazuje nam prawdę o bliskich zmarłych? Wszystko to zrozumiesz dzięki tej książce.Skontaktuj się z bliskimi, którzy odeszliAutor przeprowadza jedyny w swoim rodzaju test, dzięki któremu zrozumiesz, że możemy komunikować się ze zmarłymi. W książce zostały również omówione zagadnienia związane z kresem życia i umieraniem. Badacz posługuje się przy tym autorytetem znanego francuskiego psychiatry specjalizującego się w opiece paliatywnej. Uzyskasz od niego praktyczne porady, jak pogodzić się ze śmiercią i przeżywać żałobę.Prawdziwy dowód na życie po śmierci!"
1

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry