Strona główna Literatura, beletrystyka Romans
Wydawnictwo
Polecamy
Pakiet 6 książek (ZESTAW-2) erotyczna 93%
221,80 zł 14,95 zł

Pakiet 6 książek (ZESTAW-2) erotyczna

Popularne w księgarni
Mama kazała mi chorować
39,80 zł 10,55 zł
73%
Boss of Me
38,90 zł 14,95 zł
62%
Łamacz Dusz
39,80 zł 12,95 zł
67%
Stokrotka w kajdanach
39,80 zł 12,95 zł
67%
Dostawa Poczta Polska
Promocja!
Nic więcej
Nic więcej
38.90 zł 10,45 zł
Promocja!
Zakochani do szaleństwa
Zakochani do szaleństwa
39.80 zł 9,95 zł
Promocja!
Zanim powiem tak
Zanim powiem tak
39.90 zł 13,95 zł

Romanse | tanie książki

Czy to jest przyjaźń...?

Czy to jest przyjaźń...?

11,65 zł   46,90 zł
Opis
Zamknij
Podobno najlepszymi przyjaciółmi są ludzie, których poznaliśmy w dzieciństwie… A co, jeśli Twój najlepszy przyjaciel, którego znasz od zawsze, wyrośnie na niesamowicie atrakcyjnego mężczyznę, a Tobie przyjdzie z nim zamieszkać? Stare powiedzenie mówi, że od przyjaźni, jest tylko krok do miłości. Niestety czasem trudno jest wyjść z wieloletniego schematu i odważyć się na coś nowego. Czworo przyjaciół postanawia zamieszkać razem. W ferworze codziennego życia, pracy i walki o spełnienie marzeń, skrywana miłość staje się coraz bardziej oczywista i coraz trudniejsza do okiełznania. Jednak strach przed odrzuceniem, nakazuje trzymanie uczucia w tajemnicy. Tylko co, jeśli druga szansa może nigdy się nie powtórzyć? Pełna ciepła, humoru i optymizmu opowieść o przyjaźni i poszukiwaniu drogi do wspólnego celu.
Pakiet. Miłosny blef + Miłosna iluzja Tom 1-2

Pakiet. Miłosny blef + Miłosna iluzja Tom 1-2

19,95 zł   77,80 zł
Opis
Zamknij
Pierwszy tom miłosnej dylogii autorki cyklu „Tessa Brown”! Miłość może być złudzeniem, ale czy złudzenie może być miłością? Hela ma problemy ze zdrowiem i trafia do szpitala. Tam poznaje Kubę – przystojnego podrywacza. Para od pierwszego wejrzenia nie pała do siebie sympatią. Bohaterowie są zmuszeni dzielić jedną salę, co nie podoba się Heli, która uważa mężczyznę za zadufanego w sobie bubka. Kobieta codziennie przygląda się temu, jak jej współlokator flirtuje z co rusz to inną dziewczyną. Czasami złudzenie to za mało, żeby dać szansę miłości. Hela i Kuba nie są razem. Zrozumieli, że wyobrażenie, jakie o sobie mieli, jest dalekie od rzeczywistości. Właściwie nawet się nie znają. Jedyne, co ich łączy, to niesamowity seks. W jednej kwestii są zgodni – to nie wystarczy. Hela postanawia zamknąć ten rozdział swojego życia i zaczyna spotykać się z kimś innym. Jednak choć bardzo się stara, nie może zapomnieć o Solskim. Wszystkie jej myśli krążą wokół niego. Gdy po paru tygodniach Kuba
Nieznana miłość

Nieznana miłość

12,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Bestseller z Top 5 "New York Timesa". Seria "Wielki Pałac nad Tamizą". Ona nie zaznała prawdziwej miłości… On uważał, że miłość to mit… Lady Delilah Derring przez całe swoje małżeństwo była wierną, choć zdradzaną żoną. Śmierć hrabiego zderza ją z ponurą rzeczywistością: z powodu długów męża zostaje bez środków do życia i musi przenieść się z rezydencji w centrum Londynu do zrujnowanego domu w niebezpiecznej okolicy portu. Niespodziewanie ta sytuacja daje Delilah szansę na inne życie: prawdziwą wolność, w której nie ma miejsca na łaskę i niełaskę mężczyzny. Razem z dawną kochankąmęża zmieniają opustoszały budynek w hotel o dumnej nazwie Wielki Pałac nad Tamizą. Wszystko byłoby na dobrej drodze, gdyby nie kłopotliwy gość – kapitan marynarki Tristan Hardy, nieustępliwy tropiciel przemytników. Mężczyźnie tak poświęconemu swojej pracy uwiedzenie pięknej arystokratki, po to żeby dopaść przestępców, wydaje się nic nieznaczącą błahostką. Ale los zadrwi tym razem z kapitana i postawi go przed dramatyczną decyzją: czy zdradzi swój kodeks honorowy…czy wybierze prawdziwą miłość, jakiej dotąd nie znał?! JULIE ANNE LONG to jedna z ulubionych amerykańskich autorek romansów z epoki regencji, z wartką akcją i uroczymi bohaterami. Jej pełne polotu i namiętności, tłumaczone na 14 języków powieści zdobywają nagrody, w tym najwyższą: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara). Są zawsze na szczycie bestsellerów „New York Timesa”.
Król Łotrów. Tom 3. Rozpustnicy

Król Łotrów. Tom 3. Rozpustnicy

11,95 zł   38,90 zł
Opis
Zamknij
"Król Łotrów" to pełna emocji, namiętności i zagrożeń opowieść o zakazanej miłości, która nigdy nie powinna była ujrzeć światła dziennego. Czy tak skrajne i różne od siebie osoby są w stanie się pokochać? A może tak naprawdę to nie miłość, a jedynie silna namiętność? "Król Łotrów" to znakomicie napisany romans historyczny, który zapiera dech w piersi i nie pozwala oderwać się od lektury nawet na sekundę. Czwarty markiz Dain nie może pochwalić się łatwym dzieciństwem, w związku z tym wyrósł na kogoś, kogo zdecydowanie lepiej - i bezpieczniej - unikać. Niestety, jego hobby to sprowadzanie innych na złą stronę. Tak też dzieje się w przypadku brata panny Jessiki Trent. Kobieta nie ma zamiaru pozwolić na taki rozwój sytuacji i chce uratować członka swojej rodziny. Nienawidzi osób pokroju Daina! On natomiast nie znosi panienek z dobrego domu. I chociaż wszystko wskazuje na to, że ta dwójka nie powinna darzyć się jakąkolwiek sympatią, los zdecydował inaczej. Jakaś dziwna, nietypowa siła pcha ich ku sobie i stwarza między bohaterami wielką namiętność. Czy powstanie z niej jakiś związek? Loretta Chase jest bestsellerową autorką, laureatką nagrody Rita. Tworzy przede wszystkim romanse historyczne, które pokochały czytelniczki - a także czytelnicy - na całym świecie. Popularne tytuły autorki to: "Więźniowie nocy", "Wojowniczka", "Książęta wolą blondynki" lub "Skandal w atłasach".
Flirt z księżniczką. Tom 5. Niepoprawni uwodziciele

Flirt z księżniczką. Tom 5. Niepoprawni uwodziciele

11,95 zł   38,90 zł
Opis
Zamknij
Gdy baron Fulkham, szef angielskiej siatki szpiegowskiej, spotyka w Londynie zachwycającą księżniczkę Aurorę, jest przekonany, że widział ją już wcześniej we Francji występującą na deskach teatru. Dręczony podejrzeniami próbuje rozwikłać tę zagadkę. Okazuje się, że sprawa wiąże się ze spiskiem, który może zniszczyć jego karierę polityczną, wywlec na światło dzienne mroczne sekrety i zrujnować kobietę, na której zaczyna mu coraz bardziej zależeć. Księżniczką Aurorą jest bowiem istotnie francuska aktorka, która bierze udział w tej maskaradzie nakłoniona przez dziadka próbującego osiągnąć polityczne cele. Flirt z przystojnym baronem szybko przeradza się w namiętne uczucie, niebezpieczne dla obojga kochanków.
Więźniowie nocy. Tom 2. Rozpustnicy

Więźniowie nocy. Tom 2. Rozpustnicy

11,95 zł   38,90 zł
Opis
Zamknij
Kiedy ojciec nastoletniej Leili zostaje zamordowany, dziewczynie przychodzi z pomocą szarmancki Francis Beaumont. Dziesięć lat później Leila, utalentowana malarka, tkwi w nieudanym małżeństwie z zapitym rozpustnikiem, w którego przemienił się jej wybawca. Mimo to znajduje szczęście i spokój w pracy - do czasu, gdy w życie jej i jej męża wkracza przystojny hrabia d'Esmond, wyraźnie zauroczony Leilą. Hrabia nie jest do końca tym, za kogo się podaje, a Leila będzie zmuszona zmierzyć się z zagadką tego mężczyzny, sekretami z przeszłości i własnymi pragnieniami, kiedy w jej otoczeniu zostanie popełnione kolejne morderstwo.
Wojowniczka. Tom 1. Rozpustnicy

Wojowniczka. Tom 1. Rozpustnicy

11,95 zł   38,90 zł
Opis
Zamknij
Esme Brentmor, córka Albanki i wydziedziczonego przez rodzinę angielskiego arystokraty, chcąc przedostać się do Anglii, podróżuje przez Albanię połowy XIX w. w towarzystwie osławionego uwodziciela lorda Variana Edenmonta. By uniknąć niepożądanych zalotów Esme przebiera się za chłopca, co jednak szybko wychodzi na jaw. Drobna, odważna i nieokiełznana, zdaje się też o wiele młodsza, niż wskazuje na to jej wygląd. Nic zatem dziwnego, że budzące się pożądanie wywołuje u lorda niesmak i przerażenie. Podróż obfituje zarówno w niebezpieczne przygody, jak i emocjonalne pułapki, z których bohaterowie rozpaczliwie próbują się wydostać.
Diabeł wcielony. Tom 4. Rozpustnicy

Diabeł wcielony. Tom 4. Rozpustnicy

11,95 zł   38,90 zł
Opis
Zamknij
Książę Ainswood, dostał od losu wszystko – tytuł, bogactwo i szatańską urodę – tymczasem jego życiowym celem stało się trwonienie tych darów. Nieokiełznany, dziki i nieprzewidywalny, zmierza ku zatraceniu aż do dnia, gdy na jego drodze pojawia się piękna i odważna Lydia Grenville. W świecie jej wartości nie ma miejsca dla takich zepsutych dżentelmenów jak Ainswood. Ten jednak nie byłby sobą, gdyby nie podjął wyzwania, zwłaszcza jeśli rękawicę rzuca mu atrakcyjna kobieta wiecznie pakująca się w niebezpieczeństwo.
Bezwzględny książę. Tom 1. Royal Hearts Academy

Bezwzględny książę. Tom 1. Royal Hearts Academy

19,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Powieść, która otwiera emocjonalną serię powieściową, idealną do śledzenia z zapartym tchem. Poznaj bezwzględnego księcia i zakochaną w nim dziewczynę, dostrzegając szereg sprzeczności, jakie rządzą ich życiem. "Bezwzględny książę" jest pierwszym tomem powieściowej serii "Royal Hearts Academy". Mówi o Dylan, osiemnastolatce, która wraca do miasteczka Royal Manor. W tej miejscowości dorastała i uczęszczała do szkoły. Teraz rozpoczyna naukę w ostatniej klasie prywatnego liceum. Na miejscu spotyka koleżanki, które niegdyś mocno jej dokuczały, a także Jace'a, do którego wzdychała jeszcze przed wyjazdem z miasteczka. Jace, który cieszy się dużą popularnością w kręgu młodzieży, jest bardzo przystojny i niemożliwie bogaty. Problem w tym, że darzy Dylan obecnie gorącą nienawiścią. Choć jeszcze nie tak dawno temu blisko się przyjaźnili, obecnie chłopak wolałby jej nie oglądać, ponieważ uważa, że jest winna śmierci jego brata. Ich stosunki są mocno napięte, a Jace traktuje Dylan jak zabawkę. Mimo to dziewczyna wciąż darzy go miłością. Gdzieś tam, w środku, Jace też ją kocha, jednak nie potrafi sobie poradzić z emocjami i nienawiść bierze górę. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy do tej dwójki dołączy Tommy i postara się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę dziewczyny. Którego z chłopaków wybierze Dylan? Czy jej dawna miłość ma szansę zostać odnowiona?
Niegrzeczny basista. Tom 4. Cykl VIP

Niegrzeczny basista. Tom 4. Cykl VIP

19,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Jeśli lubisz romantyczne opowieści z odrobiną pikanterii, mamy coś dla Ciebie! "Niegrzeczny basista" to gorąca opowieść pełna ostrej muzyki, ciętych ripost i niespodziewanej miłości! Brenna pracuje dla słynnej kapeli - odpowiada za ich relację z fanami i dba o to, by nikt o nich nie zapomniał. Z pewnością można ją nazwać prawdziwą kobietą sukcesu - nie tylko dobrze zarabia, ale i stała się autorytetem dla innych, ma świetnych przyjaciół i apartament, do którego uwielbia wracać. By jej życie było idealne, brak tu tylko jednego... Rye jest jednym z muzyków Kill John - zespołu, dla którego pracuje Brenna. Fanki kochają się w nim na zabój, a jego życie pełne jest nocnych uniesień, bogactw i wszystkiego tego, o czym mógłby tylko pomarzyć. Mimo to czasami musi przyznać się przed sobą, że czegoś mu jednak brakuje... Oboje dobrze siebie znają i równie dobrze wiedzą, że każde ich spotkanie to gwarantowana awantura! Choć łączy ich Kill John, często się kłócą i wzajemnie ranią. Wydaje się, że Brenna nienawidzi niepokornego basisty i nic nie przekona jej, by przestała wywoływać kolejne sprzeczki... Gdy Rye słyszy przypadkiem jej wyznanie, wtedy zaczyna patrzeć na nią inaczej. Czy jest możliwe, że długoletnich wrogów połączy coś więcej niż jawna niechęć?
Igrając z przeznaczeniem. Tom 2. British Bad Boys

Igrając z przeznaczeniem. Tom 2. British Bad Boys

18,95 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
Piekielnie seksowny brytyjski playboy Porzucona dziewczyna Pomyłka w londyńskim klubie Narzeczony Remi Montague rzuca ją jak zepsutą zabawkę na dwa tygodnie przed ich ślubem. Uzbrojona w butelkę tequili dziewczyna wybiera się wraz z najlepszą przyjaciółką do Londynu, by utopić smutki przed rozpoczęciem nowego semestru na Uniwersytecie Whitmana. Nie zamierzała wziąć udziału w imprezie. A już na pewno nie planowała obudzić się w łóżku obok brytyjskiego bad boya, zachwycająco przystojnego Daxa Blaya, który trzy lata wcześniej złamał jej serce. Tak samo jak nie planowała pasujących tatuaży, które sobie zrobili. Po powrocie na studia postanawiają udawać, że nie przeżyli pełnej namiętności przygody w Londynie. Chociaż to nie jest łatwe, gdy mieszka się w tym samym domu? Czy można walczyć z uczuciem i przeznaczeniem?"
Możemy mieć siebie. Tom 2. Miasteczko Willow Creek

Możemy mieć siebie. Tom 2. Miasteczko Willow Creek

19,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Kolejna odsłona romantycznej serii powieściowej, pełnej niewypowiedzianych emocji. Czy dawna miłość, uśpiona przez lata, wybuchnie ze zdwojoną siłą? "Możemy mieć siebie" to drugi tom serii książkowej, zatytułowanej "Willow Creek Valley". Tym razem uwaga skupia się na Stelli, młodszej siostrze Graysona, znanego z "Powróćmy do siebie". Kilkanaście lat temu bohaterka obdarzyła uczuciem przyjaciela brata, Jacka O'Donnella. Nie była to chwilowa miłostka, a głębokie uczucie, silne i niedające się w żaden sposób zagłuszyć. Od pierwszej chwili żyła w przekonaniu, że to ten jedyny, a co za tym idzie, nie zdoła pokochać tak bardzo żadnego innego mężczyzny. Gdy skończyła osiemnaście lat, zdobyła się na śmiały krok i poprosiła Jacka o pocałunek. Ta jedna decyzja zmieniła wszystko, a oni od tamtego czasu noszą wspólny sekret, którego nie mogą nikomu wyjawić. Następnie każde poszło swoją drogą i oboje utrzymywali, że nic takiego się nie stało. Stella przez lata starała się zapomnieć, jednak serce nie chciało na to pozwolić. Kiedy więc Jack nagle pocałował ją po raz kolejny, wszystko odżyło zupełnie tak, jakby nigdy nie przeminęło. Czy tych dwoje może liczyć na szczęśliwe zakończenie? A jeśli dzieli ich zbyt wiele?
Buntownik. Tom 2. Grzeszni

Buntownik. Tom 2. Grzeszni

19,95 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
"Buntownik. Grzeszni. Tom 2" to powieść, której autorką jest Ana Rose. Książka ta wchodzi w skład uwielbianego przez czytelników cyklu "Grzeszni". Nie czekaj i sięgnij już teraz po tę pełną emocji opowieść! "Buntownik. Grzeszni. Tom 2" to powieść, która wchodzi w skład cyklu "Grzeszni". Aria powróciła z Francji jako dorosła i piękna kobieta, która jednak wciąż jest traktowana jak dziecko przez swojego brata Huntera. Kobieta zdaje sobie sprawę, że zaczyna się jej podobać Ash, który jest przyjacielem jej brata. Jednocześnie zaczyna rozumieć, że pociąga ją również dawny wróg jej brata, czyli Milton. Mężczyzna, który wreszcie pogodził się z Hunterem, również pragnie Arii, dlatego staje przed bardzo trudnym wyborem, czy zawalczyć o siostrę swojego dawnego wroga i zaryzykować świetną przyjaźń, która łączy go z Hunterem, czy też odpuścić i skazać się na cierpienie? Z kim będzie Aria? Czy Milton zdecyduje się o nią zawalczyć? Poznasz odpowiedzi na te pytania, jeśli sięgniesz po tę fenomenalną powieść!
Wakacje w Port Moody

Wakacje w Port Moody

19,95 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
Nie ma nic gorszego niż zostać odrzuconym przez kobietę, którą kocha się do szaleństwa. Co prawda Hunter cieszy się szczęściem kuzyna, ale to nieodwzajemnione uczucie zadaje mu okrutny ból. W dniu ślubu Abigail i Logana niespodziewanie udaje się do Vancouver, żeby tam, przy pomocy dużej ilości alkoholu, zapomnieć o kobiecie, która najwyraźniej nie była mu pisana. W barze poznaje piękną dziewczynę, kończą noc w jej mieszkaniu. Hunter wyznaje Caroline, że kocha żonę swojego kuzyna, ale okazuje się, że nie tylko on ma problemy; dziewczyna właśnie zakończyła związek. Oboje potrzebowali kogoś, kto pomoże im choć na chwilę zapomnieć. Jednonocna przygoda będzie jednak miała długofalowe konsekwencje…
Ten, którego poskromię. Tom 1. Bishop Brothers

Ten, którego poskromię. Tom 1. Bishop Brothers

19,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Nawiązanie poważnej relacji z drugim człowiekiem nierzadko wymaga sporej odwagi. Decydując się na to, można sporo zyskać, ale także wiele stracić. Sięgnij po książkę "Ten, którego poskromię" autorstwa Kennedy Fox i sprawdź, czy warto czasem zaryzykować dla miłości! River i Alex nie sądzili, że zbliżą się do siebie tak bardzo i to w tak krótkim czasie. Ona pochodzi z Minnesoty, on z Teksasu. Ich drogi skrzyżowały się na Florydzie, gdzie długie ciepłe dni, atmosfera swobodnej zabawy oraz liczne bary sprzyjają flirtom. Para zatapia się w długiej rozmowie, a potem spędza razem gorącą, pełną namiętności noc. Oboje uznają to za wakacyjną przygodę i stwierdzają, że każde z nich powinno pójść swoją drogą. Czy będą potrafili o sobie zapomnieć? Okazuje się jednak, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogliby przypuszczać. River musi zdecydować, czy jest gotowa zapomnieć o poprzednich miłosnych rozczarowaniach i dać szansę przystojnemu kowbojowi!
Windą do nieba

Windą do nieba

11,95 zł   19,90 zł
Opis
Zamknij
Pragniesz przeczytać coś, co przyniesie Ci ukojenie i rozgrzeje serce? Pragniesz poznać bohaterkę, z którą łatwo będzie się utożsamić? Chcesz poczuć magię świąt Bożego Narodzenia? W takim razie "Windą do nieba" to tytuł, który powinien pojawić się w Twojej biblioteczce. Holly nie lubi świąt Bożego Narodzenia i nie miałaby nic przeciwko, gdyby ktoś je zlikwidował. Dlaczego? Bo przypominają jej o tym, że wciąż jest singielką. I na razie nie widać zmian na horyzoncie, choć pierwsza randka z kolegą z pracy, Deanem, przebiegła całkiem dobrze. Ale los ma tu jednak coś do powiedzenia i swoim zrządzeniem sprawia, że Holly i Dean zostają uwięzieni w windzie, która w wyniku awarii zatrzymuje się między piętrami. To idealna okazja, by wyjaśnić sobie, dlaczego po randce i wspólnie spędzonej, fantastycznej nocy nie wydarzyło się między nimi nic więcej. Bo chociaż na nic się nie umawiali, Holly poczuła się rozczarowana. Czy to zdarzenie wystarczy, by magia Świąt jednak zadziałała, a kobieta dostrzegła, że piękna miłość może być również i jej udziałem?
Słodki twardziel. Tom 8. Rock Chick

Słodki twardziel. Tom 8. Rock Chick

19,95 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
Przyjemny powrót do emocjonującej serii książkowej "Rock Chick". Poznaj historię kolejnej pary bohaterów i zobacz, jak potoczą się ich losy, a także kto odnajdzie szczęście. "Słodki twardziej" to ósmy już tom powieściowego cyklu obyczajowego "Rock Chick". Tym razem oczy wszystkich skupiają się na Ally Nightngale, a także Renie Zano. Dziewczyna, choć należy do Rock Chicks, nosi w sercu pewne sprawy, które trzyma w sekrecie przed wszystkimi. No, prawie. Powiernikami jej tajemnic są Darius Tucker, przyjaciel zasługujący na szczególne względy z powodu wieloletniego stażu, a także Ren Zano, mężczyzna, w którym Ally się zakochała. I choć Darius nie ma żadnych problemów z tym, by po raz kolejny wesprzeć swoją przyjaciółkę, w zachowaniu Rena pojawia się lekkie zawahanie. Co zrobi Ally? Czy zdecyduje się poświęcić to, na czym jej zależy, by zdobyć serce wybranego mężczyzny i miłość, na którą przecież tak bardzo zasługuje? A może Zycie napisało dla niej zupełnie inny scenariusz, a niespodzianka, jaka ją czeka, okaże się prawdziwym wybawieniem?
Tylko nie on

Tylko nie on

19,95 zł   42,00 zł
Opis
Zamknij
Gdy świat ogarnia pandemia, w kwarantannie rodzi się miłość Cameron to dwudziestodwulatka z wyższych sfer, wychowana w posiadłości St. Jamesów, dziedziczka imperium modowego wartego miliard dolarów. Gdy wybucha epidemia i zostaje ogłoszony lockdown, opuszcza Nowy Jork i zaszywa się eleganckiej górskiej willi, by zdalnie dokończyć ostatni semestr uniwersyteckich studiów. Za kilka dni ma do niej dołączyć jej chłopak Zane. Tymczasem jednak, ku swojemu zaskoczeniu, Cameron na miejscu zastaje Elijaha, dawnego znajomego z dzieciństwa. Chłopak z biednej rodziny chce w tym ustroniu całkowicie poświęcić się zdalnej pracy, by zasłużyć na awans. A klucze do rezydencji w górach dostał od swojego kumpla Ryana, brata dziewczyny – znał zresztą wszystkich St. Jamesów, bo jego matka była u nich gosposią. Cameron jako dziecko skrycie podkochiwała się w Elim, a ON durzył się w niej bez pamięci. Nigdy jednak sobie tego nie wyjawili. Później, gdy dorastali, wręcz się nie znosili, były spięcia, kłótnie, ciągła wymiana złośliwości. Teraz są zdani tylko na siebie. Ona – rozpieszczona młoda kobieta, właśnie porzucona, bo Zane nie dojechał, okazał się dupkiem i zerwał z nią esemesowo! I ON – ledwo wiążący koniec z końcem, młody, ambitny mężczyzna marzący o karierze. Wspólne wieczory, spędzane przy kominku i obficie podlewane alkoholem, zbliżają ich do siebie. Skrywane uczucia sprzed lat odżywają ze zdwojoną siłą. I choć tak wiele ich różni, Cameron i Elijah lgną do siebie coraz bardziej. Czy z tych skrajności uda się zbudować związek? Czy śmiercionośny wirus nie pokrzyżuje im planów? “Tylko nie on” to romantyczna opowieść o miłości, nadziei i przełamywaniu stereotypów osadzona we współczesnych pandemicznych realiach.
Obietnica gangstera. Tom 1. Bracia Tarasow

Obietnica gangstera. Tom 1. Bracia Tarasow

19,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Mafia, miłość, płatny zabójca. Książka "Obietnica gangstera" autorstwa Anny Wolf jest dobrze zapowiadającą się powieścią kryminalną, która wielu wbija w fotel. Jaką moc będzie mieć miłość w tej mrocznej historii? Jedno przypadkowe spotkanie może zmienić całe życie człowieka. Czy spotkanie jego - płatnego mordercy - i jej - zagubionej kobiety - przyniesie jakieś owoce? Ich szarą rutynę i codzienność przerywa niespodziewane spotkanie. Jak będą wyglądać ich kolejne spotkania? Anna Wolf w kolejnej części mafijnej serii, która opowiada o braciach Tarasow, daje odpowiedź na te i na inne pytania, które wraz z rozwojem akcji trapią czytelnika coraz bardziej. Książka "Obietnica gangstera" jest nieprzewidywalną i niezwykle ciekawą opowieścią o trudnych wyborach, nienawiści i miłości, które są tak powszechne w życiu każdego z nas. W książce niemało jest wbijających w fotel zwrotów akcji. Szalony i niebezpieczny świat rodziny Tarasow wciąga czytelnika na długie godziny. Bezwzględność, surowość i brutalność budzą grozę, a jednocześnie szacunek. Miłość, która przychodzi nieproszona, skomplikowane problemy, które trzeba szybko rozwiązać, tajemnice i brak prawdy są w tym świecie na porządku dziennym. Czy sprawiedliwość i miłość wygrają?
Niepokorna księżniczka. Tom 3. Kingdom of Martagon

Niepokorna księżniczka. Tom 3. Kingdom of Martagon

19,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
"Niepokorna księżniczka" Małgorzaty Falkowskiej i Eweliny Nawary to współczesna i wyjątkowo niegrzeczna wersja Aladyna. Czytelniczki, które szukają mocnych wrażeń i silnych emocji z pewnością nie będą zawiedzione tą nietuzinkową historią o zakazanej miłości. Księżniczka Jasmina jest wyjątkowo piękną kobietą, która marzy o wolności i swobodzie. Życie na własnych warunkach i spełnianie swoich marzeń jest jednak wyjątkowo trudne, biorąc pod uwagę fakt, że jej ojciec jest wpływowym człowiekiem i tyranem, który zamknął ją w złotej klatce. Kobiecie z pomocą przychodzi jednak przystojny ochroniarz, który ma dobre serce, a poza tym jest zauroczony pięknością. To powieść erotyczna z nutką orientu, w której nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji, ostrego języka i pikantnych scen miłosnych. Czy zakazane uczucie i wielka namiętność mają szansę na powodzenie?
Eter

Eter

19,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
W tej historii domek na końcu świata nie okaże się spełnionym snem o bezpiecznym azylu i wszechobecnym spokoju. Tutaj nic nie jest takie, jakim się wydaje. Pewne jest tylko jedno – namiętność, jaka łączy tych dwoje jest niebezpieczna i pociągająca niczym mroczne góry. Aniela Wilk stworzyła elektryzującą i trzymającą w napięciu opowieść, w której granica między thrillerem psychologicznym i erotyką jest cieńsza niż zwykle. „Eter” to powieść inna niż wszystkie. Aniela Wilk brawurowo łączy świat pełen tajemnic z namiętnością i pożądaniem. Wartka akcja, niebanalna intryga i lekkie pióro autorki sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów mocnych wrażeń. Nie odłożycie jej, zanim nie poznacie zakończenia! Julia Kwiatkowska jest młodą ambitną graficzką, która ma za sobą nieudany związek i jeszcze bardziej nieudaną karierę w korporacji reklamowej. Kiedy dziedziczy po zmarłej ciotce domek w górach, chce go jak najszybciej sprzedać i wrócić do miasta, by kolejny raz zawalczyć o swoją pozycję zawodową. Jednak podczas pobytu w Karkonoszach dziewczyna ulega fascynacji tajemniczym mężczyzną, który w lokalnej stacji radiowej prowadzi nocne audycje skierowane do dorosłego słuchacza. Osobiste, mroczne i hipnotyzujące. Muzyka, którą serwuje radiowiec idealnie trafia w jej duszę, a głos spikera wywołuje dreszcze… Julia dokłada wszelkich starań, aby odkryć tożsamość mężczyzny i zbliżyć się do niego. Kiedy to się wreszcie udaje, relacja szybko przeradza się w gorący romans. Julia jest całkowicie zauroczona intrygującym, starszym od siebie mężczyzną. Wszystko zmienia się, gdy na górskim szlaku odkrywa zwłoki zaginionej dziewczyny. Rozkwit uczucia między Darkiem i Julką zbiega się w czasie z szaleństwem, jakie ogarnia prowincjonalne miasteczko. Na kolejne makabryczne odkrycie nie trzeba długo czekać. I choć oficjalnie brak jest podejrzanych, dziewczyna stopniowo odkrywa, że jej kochanek w swoich audycjach wspomina o miejscach, w których po pewnym czasie odnajdywane są ciała kolejnych młodych kobiet. Jej podejrzenia stają się coraz bardziej mroczne... Jaką tajemnicę skrywa w sobie Darek? Czy ktokolwiek zdoła ją odkryć? Jak potoczą się ich losy? I czy ich miłość ma szansę przezwyciężyć mrok?
Okrutny rycerz. Tom 2. Royal Hearts Academy

Okrutny rycerz. Tom 2. Royal Hearts Academy

22,95 zł   54,90 zł
Opis
Zamknij
Szkolne miłości nigdy nie są proste. Rozburzone emocje młodych ludzi mogą sprawić, że jednego dnia są w sobie wielce zakochani, a drugiego szczerze się nienawidzą. Przypadek Sawyer w książce "Royal Hearts Academy. Okrutny rycerz" jest jeszcze dziwniejszy. Od dawna podkochuje się w Cole'u, choć jest wrednym i bogatym dzieciakiem. Nie potrafi się jednak powstrzymać. Pewnego dnia dzieje się coś, czego się nie spodziewa. Jak to w szkołach, alkoholowe imprezy nie są niczym dziwnym. Na jednej z nich znalazła się Sawyer. Nie zabrakło tam również Cole'a. Tym razem nie byli dla siebie obcy. Chłopak wreszcie otwiera swoje serce, a tą, która go wysłuchuje, jest właśnie Sawyer. Opowiada jej o wielu rzeczach, których nigdy nie potrafiłaby się domyślić. Wydaje się przy tym niezwykle wrażliwy i szczery, czym jeszcze bardziej urzeka dziewczynę. Zawsze był przecież dla wszystkich okrutny i zimny. Co się stało? Niestety, dziewczyna może się tego nie dowiedzieć, gdyż Cole postanawia udawać, że nic się nie stało. Demonstracyjnie ignoruje ją w szkole, w której zaczynają krążyć pogłoski o ich romantycznej nocy. Sawyer ma dość i pragnie skupić się jedynie na nauce i dawaniu korepetycji. Czy jej się to uda?
Cash. Tom 2. Gangsterzy Nowego Jorku

Cash. Tom 2. Gangsterzy Nowego Jorku

18,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
"Cash. Gangsterzy Nowego Jorku. Tom 2" to drugi tom trylogii zatytułowanej "Gangsterzy Nowego Jorku", której autorką jest Bella Di Corte. Zanurz się w brutalnym świecie mafii, w którym żyje się szybko, a umiera młodo. Daj się porwać napisanemu przez autorkę gorącemu romansowi, pomiędzy bezwzględnym gangsterem o imieniu Cash Kelly, a piękną Keely Ryan. Fabuła powieści "Cash. Gangsterzy Nowego Jorku. Tom 2" opowiada historię zimnego gangstera o imieniu Cash Kelly, który po spędzeniu dziesięciu lat w więzieniu, postanawia się zemścić na swoim oprawcy, nie tylko za niezasłużoną odsiadkę, ale również za śmierć swojego ojca. Po wyjściu z więzienia gangster poznaje olśniewająco piękną Keely Ryan, którą postanawia wykorzystać, aby dotrzeć do zabójcy swojego ojca. Tak rozpoczyna się namiętny romans między tą dwójką bohaterów, w tle którego trwa krwawa i brutalna wojna gangów, która codziennie zalewa Nowy Jork kolejnym hektolitrami krwi.
Zakręt

Zakręt

18,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Uporządkowane życie, które toczy się według znanego schematu, to dla wielu osób definicja szczęścia. Niekiedy jednak nawet idealna z pozoru rodzina może rozpaść się w wyniku splotu nieprzewidzianych zdarzeń. Sięgnij po książkę pod tytułem "Zakręt", którą napisała Sandra Cicha i przekonaj się, jak niewiele do tego trzeba! Joanna realizuje się w zawodzie kuratora, czerpiąc ze swojej pracy prawdziwą satysfakcję. Na dodatek jest oddaną matką wspaniałych dzieci, które wychowuje wraz z mężem. Można byłoby więc uznać, że ma wszystko, lecz do tego barwnego obrazka wkrótce wkrada się ponury cień zdrady, której dopuścił się jej ukochany. Joanna zaczyna szukać zainteresowania i czułości poza swoim małżeństwem, odnajdując je w ramionach nowego kolegi z pracy. Niestety los nie szczędzi jej problemów i stawia w obliczu kolejnych wyzwań. Kobiecie towarzyszy niepokojące wrażenie, że jest śledzona. Na domiar złego okoliczna policja zmaga się z serią tajemniczych zabójstw. Czy Joanna znajduje się w realnym niebezpieczeństwie? A może to tylko umysł płata jej figle?
W książkach tego gatunku głównym wątkiem jest historia miłosna, wpleciona w wydarzenia rozgrywające się w świecie współczesnym lub w czasach historycznych. Nasza oferta składa się z wielu podkategorii, w tym między innymi romansów historycznych, współczesnych, erotycznych. Każda z tych kategorii zawiera wiele interesujących tytułów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających romantyczek. Jeśli interesują Cię romanse historyczne, to z pewnością przypadną Ci do gustu książki osadzone w różnych epokach, które zabiorą Cię w podróż w czasie i pozwolą poznać historię miłości bohaterów. Natomiast w przypadku romansów współczesnych możesz spodziewać się wciągających i emocjonujących historii o miłości w dzisiejszych czasach. Natomiast jeśli preferujesz bardziej odważne i pikantne treści, to warto zajrzeć do kategorii książki erotyczne, gdzie znajdziesz powieści pełne namiętności i zmysłowych opisów.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry