Strona główna Literatura, beletrystyka Romans
Wydawnictwo
Polecamy
Pakiet 5 książek (ZESTAW-6) romanse 79%
194,50 zł 39,95 zł

Pakiet 5 książek (ZESTAW-6) romanse

Popularne w księgarni
Mama kazała mi chorować
39,80 zł 11,95 zł
70%
Łamacz Dusz
39,80 zł 14,95 zł
62%
Zimowe serca
34,90 zł 11,95 zł
66%
Pasażer 23
39,80 zł 12,95 zł
67%
Dostawa Poczta Polska
Promocja!
Pragnienia
Pragnienia
39,90 zł 16,95 zł
Promocja!
Jej wszystkie bale
Jej wszystkie bale
42,80 zł 12,95 zł
Promocja!
Książę nocy
Książę nocy
38,90 zł 11,25 zł

Romanse | tanie książki

Odcienie czerni

Odcienie czerni

15,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Drugi tom serii mafijnej autorki Wbrew regułom! Robert Bystrzycki zgodził się na ślub z Anne-Lise z dwóch powodów. Po pierwsze, dzięki temu wraz z bratem zacieśniliby więzy z Aarrem Hansenem, królem skandynawskiej mafii. Po drugie, ta decyzja pozwoliłaby mu dorwać kolejną ofiarę. Robert wydaje się nie przejmować tym, że jego żona ginie na ich przyjęciu ślubnym. Jako jedyny zna bowiem prawdę. Nikt nie wie, że ukrywa wielką tajemnicę dotyczącą kobiety, którą nazywa Jaskółką. Tylko ona odważyła się igrać z niebezpiecznymi mężczyznami. Tylko jej udało się przechytrzyć prawie wszystkich. Wszystkich oprócz Roberta. Kobieta, ścigana przez Bystrzyckiego, podjęła w życiu kilka złych decyzji, które zamiast dać jej upragnioną wolność spowodowały, że ponownie wpadła w sidła. Jej wybawcą okaże się człowiek, o którym w półświatku przestępczym Norwegii mówiono jedynie szeptem. Bestia. Brzytwa. Rewolwerowiec. Jednak ona nie czuje strachu przed Robertem... choć być może powinna. Opis pochodzi od Wydawcy.
Tryst six venom

Tryst six venom

11,95 zł   54,90 zł
Opis
Zamknij
Nienawiść jest uczuciem, które łączy pasja i oddanie. Przypomina Ci to coś? Tak, doznanie to jest niezwykle podobne do miłości. Jest jej drugim biegunem. I - choć przeciwne - czasem się z nią przeplata. Clay nigdy tego nie przyzna przy świadkach, jednak w jej przypadku tak właśnie się stało. W książce "Tryst six venom" dowiesz się, czy Olivia to zrozumie. Clay Collins i Olivia Jeager pochodzą z dwóch różnych światów. Wydawać by się mogło, że właśnie przez to Clay nienawidzi swojej rówieśniczki. W jej głowie pojawia się tysiąc powodów, jednak czy przyznaje się w głębi do tego, który jest prawdziwy? Niekoniecznie. Olivia jest odważną dziewczyną, której ostra szminka i krótkie spódniczki niezwykle denerwują Clay. W tej złości jest jednak też inne uczucie. Doznanie, które powoli w niej dojrzewa, choć ona sama się go boi. Olivia jest odpychana przez koleżanki, choć nie zawsze odczuwa to wprost. Czasem jest to po prostu ucinanie rozmów, gdy jest w pobliżu. Stało się tak, gdy powiedziała o swojej orientacji. Źle to znosi. Czuje się samotna i niezrozumiana. Nie ma też pojęcia, dlaczego to właśnie Clay się na nią tak uwzięła. Czy pozna prawdę?
Ven. Tom 2. The V Games

Ven. Tom 2. The V Games

12,95 zł   41,90 zł
Opis
Zamknij
Jeśli masz ochotę na sporą dawkę gorących emocji, to ta powieść idealnie spełni Twoje oczekiwania! Niebezpieczeństwa łączą się z namiętnymi uczuciami, a to zapewnia moc intymnych wrażeń. Chwyć książkę "Ven" i przekonaj się, co oferuje drugi tom cyklu "The V Games"! Mężczyznom z rodu Vetrov pisany jest ten sam los i niemożliwa wydaje się ucieczka od niego. Rodzą się i żyją po to, żeby wykonywać rozkazy ojca i robić jedynie to, co on dla nich zaplanował. Władzę wkrótce ma objąć Veniamin Vetrov i przygotowywany jest on do zarządzania imperium. Pojawia się w związku z tym w domach innych rodzin, gdzie omawiane są najważniejsze sprawy organizacji przestępczej. Tylko że tak naprawdę jego zainteresowania kierują się w inną stronę. Kiedy tylko Diana Volkov jest w pobliżu, rozgrzewa się krew w jego żyłach. Zdaje on sobie sprawę z tego, że dziewczyna jest jeszcze dla niego za młoda. Świadomy jest też reguł rządzących jego światem. Rozgrywki i przebiegłe posunięcia są tam codziennością. Wszystko ma swój cel i nic nie jest dziełem przypadku. Szybko przekona się również, że Diana prowadzi z nim swoją własną grę. Dziewczyna nie jest mu pisana, a jej rękę już dawno temu obiecano innemu mężczyźnie. Stanie on przed poważnymi decyzjami i wyzwaniami. Dobrze znane mu zasady przestaną obowiązywać, a otrzymane rozkazy nie zostaną przez niego wykonane. Jeśli chce on zdobyć Dianę dla siebie, musi w tym celu poświęcić dosłownie wszystko.
Zaborczy pocałunek. Tom 2. Niedostępny prawnik

Zaborczy pocałunek. Tom 2. Niedostępny prawnik

11,95 zł   41,90 zł
Opis
Zamknij
Książka "Zaborczy pocałunek. Niedostępny prawnik. Tom 2" autorstwa Julii Popiel jest już drugim tomem bestsellerowej serii, w którym bohaterowie w końcu godzą się z łączącym ich uczuciem. Czy to oznacza stabilizację i przewidywalną, wspólną przyszłość? Absolutnie nie. Po raz kolejny czytelników czeka emocjonalna jazda bez trzymanki. Ava i Carter w końcu przyznali przed sobą, że łączy ich prawdziwa miłość. Jednak kiedy spotykają się z jej byłym partnerem Vincentem, dochodzi do wielkiej awantury. Zarzuca on Carterowi zupełny brak profesjonalizmu i insynuuje, że ten sypia z jego byłą dziewczyną. Jego prowokacje mają wymusić przyznanie się do zarzutów, ale takie zachowanie może wytrącić z równowagi nawet najbardziej rozsądnego i zrównoważonego mecenasa. Wyjątkowo nieprzyjemny incydent powoduje pierwszą kłótnię między dwojgiem zakochanych, do których dociera, że nie tylko muszą usunąć niedomówienia między sobą, ale też zmierzyć się z nieprzychylnymi im ludźmi. A tych wokół nich nie brakuje. Ich uczucie zdaje się jednak rosnąć mimo wszystko, aż w końcu Carter proponuje ukochanej, aby poznała jego rodzinę. Czy to na pewno dobry pomysł?
Hypnosis. Tom 1. Mortificatio

Hypnosis. Tom 1. Mortificatio

12,95 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
Jeśli poszukujesz lektury, która dostarczy Ci relaksu w długie wieczory, sięgnij po książkę Klaudii Kupiec "Hypnosis" z cyklu "Mortificatio". Znajdziesz w niej wszystko, co wielu czytelników uważa za gwarancję dobrej rozrywki, a więc miłość i porachunki przestępcze. Główną bohaterką książki jest Alison Clarke, która ze swoją przyjaciółką decyduje się porzucić dotychczasowe życie w wielkiej amerykańskiej metropolii i zamieszkuje na jednej z wysp w archipelagu Kanarów. Zamiast upragnionego spokoju przyjdzie jej zmierzyć się z własną przeszłością, spotka bowiem dawną miłość - mężczyznę wywodzącego się z mafijnego klanu. Powieść, eksponując wątek romansowy, ukazuje jednocześnie brudny i brutalny świat przestępczych gangów. Jest on pełen przemocy, dużych pieniędzy, za którymi stoją ciemne interesy, kłamstw i intryg oraz handlu zabójczymi narkotykami. "Hypnosis" to propozycja dla czytelników oczekujących od literatury przede wszystkim sensacyjnej fabuły i dreszczyku emocji.
Wybawcy gwiazd. Tom 2. Sands of Arawiya

Wybawcy gwiazd. Tom 2. Sands of Arawiya

11,95 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
Mistrzowskie zakończenie dylogii „Sands of Arawiya” On musi zapanować nad magią krążącą w jego żyłach. Ona mierzy się z zupełnie innym mrokiem. Bitwa na Sharr dobiegła końca. Las Arz upadł. Choć Altair prawdopodobnie trafił do niewoli, to Zafira, Nasir i Kifah zmierzają do Krainy Sułtana, zdeterminowani, by zrealizować swój plan. Chcą zwrócić serca Starszych Sióstr do minaretów każdego kalifatu i wreszcie przywrócić magię w całej Arawiyi. Niestety ich możliwości są niewielkie, podobnie jak liczba sojuszników, a królestwo wręcz tonie w strachu przed Nocnym Lwem. Podczas gdy zumra zastanawia się, jak zwalczyć największe zagrożenie dla mieszkańców, Nasir próbuje zapanować nad magią krążącą w jego żyłach. Musi nauczyć się, jak przekształcić swoją moc w broń nie tylko przeciwko Nocnemu Lwu, ale także własnemu ojcu, który pozostaje pod wpływem przeciwnika. Z kolei Zafira mierzy się z zupełnie innym mrokiem, płynącym z jej więzi z Dżałaratem, otaczające ją głosy doprowadzają Łowczynię do szaleństwa i na skraj chaosu, w którym nie śmie się pogrążyć. Czas, jaki Nasir i Zafira mają do osiągnięcia celu, zmierza ku końcowi, a jeśli harmonia ma zostać przywrócona, konieczne będzie poniesienie drastycznych ofiar.
Ruthless People. Tom 1

Ruthless People. Tom 1

11,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Wkrocz do mrocznego i brutalnego świata mafii, w którym liczą się jedynie władza, szacunek i lojalność. Czy zdołasz się odnaleźć w tej trudnej rzeczywistości, którą rządzą zupełnie inne prawa? Meloddy Nici Giovanni i Liam Callahan prowadzą działalność charytatywną, pomagają ludziom ubogim i chorym, wspierają odbudowę miast i renowację zabytków, nie szczędząc przy tym pieniędzy. Są uwielbiani przez ludzi. Nikt nie podejrzewa, że ich małżeństwo było zaaranżowane w celu zakończenia krwawej wojny pomiędzy irlandzką i włoską mafią, a ich prawdziwym celem jest bezlitosna walka o władzę i wpływy w skorumpowanym świecie. Oznacza to również brutalne walki między mężem a żoną. Liam był przekonany, że Meloddy jest uległą kobietą, którą bez problemu będzie mógł zdominować i manipulować jej życiem, aby działała na jego korzyść. Zdolny jest do najgorszych postępków, mogących zagwarantować mu upragnioną pozycję w mafijnym świecie. Szybko odkrywa, jak bardzo się mylił. Meloddy, wychowana i uczona przez bezlitosnych kryminalistów, zna swoją wartość i wie, że nigdy nie ulegnie. W wieku 24 lat zabijała każdego, kto chciał stanąć na jej drodze do władzy. Oswojona z bronią palną i wychowana w brutalnym świecie, podąża wybraną przez siebie drogą i nie zamierza z niej zboczyć. Mimo wrogości, jaka jest między nimi, muszą zawrzeć rozejm, gdy pojawia się wspólny wróg, czekający na ich błąd.
Ruletka

Ruletka

11,95 zł   41,90 zł
Opis
Zamknij
Romans mafijny autorki bestsellerowej serii Niezłomne! Dwudziestotrzyletnia Sheila Midler jako niemowlę została adoptowana przez jedną z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Los Angeles Midlerów. Mimo że się w niej nie urodziła, od początku była traktowana na równi z innymi członkami. Kiedy głowa rodziny odchodzi na emeryturę, postanawia powierzyć Sheilii zarządzanie klubem oraz kasynem. Dziewczyna otrzymuje połowę udziałów. Druga połowa jest własnością Philipa Talbota, trzydziestoletniego mafioso i wspólnika jej ojca. Oboje od początku się nie dogadują: Philip jest zimny, nieprzejednany i traktuje Sheillę z góry. Ale dla dobra kasyna powinni się dogadać. Mężczyzna wprowadza więc Sheillę w machinę interesów, nie szczędząc jej brutalnych szczegółów. Dziewczyna, dla własnego dobra, szybko musi nauczyć się funkcjonować w tym świecie. Nie wie jednak, że Philip wbrew swojej woli i rozsądkowi zaczyna ją chronić. Opis pochodzi od wydawcy.
Black Roses

Black Roses

11,95 zł   41,90 zł
Opis
Zamknij
"Black roses" to emocjonująca opowieść pełna zwrotów akcji. Karolina Żynda stworzyła historię, od której nie sposób się oderwać! Wiele kobiet marzy o ślubie jak z bajki, a Aubree Sullivan z pewnością można do nich zaliczyć. Śnieżnobiała suknia, kwiaty oszałamiające swoim zapachem i pierwszy taniec, który goście zapamiętają do końca życia. Niestety niektórych marzeń nie da się spełnić. Ukochany Aubree porzucił ją, a na dodatek nie był to koniec czekających na nią katastrof. Mężczyzna postanowił związać się z jej własną siostrą. Dziewczyna obserwuje ślub swoich marzeń, jednak to nie ona jest panną młodą. Siedząc w ostatnim rzędzie, usiłuje przetrwać tę niesamowicie bolesną chwilę. Nie potrafi jednak oprzeć się myśli, że z wielką chęcią zniszczyłaby szczęście tej pary. Niespodziewanie, ceremonię przerywa nagłe przybycie brata pana młodego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Axel Murphy niedawno wyszedł z więzienia. Pomimo początkowej nieufności mężczyzna szybko zyskuje sympatię Aubree. Okazuje się, że nie tylko ona pragnie zemsty. Oprócz palącej złości tę dwójkę wkrótce połączą także inne uczucia. Jakie wyzwania czekają tę nietypową parę? Czy pragnienie zemsty stanie się siłą, która połączy tych dwojga?
Architektura uczuć

Architektura uczuć

11,95 zł   38,90 zł
Opis
Zamknij
Kiedy David Arnaud, światowej sławy architekt, przyjeżdża do Polski, aby zrealizować prestiżowy projekt, nawet nie podejrzewa, że ta wizyta na zawsze odmieni jego życie. Niezdolny do miłości i nieskory do kompromisów mężczyzna zostaje zmuszony do współpracy z odważną i zadziorną Oliwią. Początkowa niechęć przeradza się w zmysłową grę o dominację, nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. David jednak skrywa tajemnicę, która może sprowadzić na nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Wplątany przez przyjaciela w brudne porachunki, nieświadomie stawia na szali życie zarówno swoje, jak i Oliwii. Czy dwie skrzywdzone dusze będą w stanie pokonać przeciwności losu? A może skrywane sekrety, sprawią, że wszystko runie niczym domek z kart? Meg Adams - mama słodkiego szkraba i żona cierpliwego męża. Wychowała się i mieszka na Śląsku, chociaż sporą część swojego życia spędziła w Krakowie, za którym bardzo często tęskni. Z zawodu jest informatykiem i inżynierem. Prywatnie niepoprawna romantyczka, żyjąca gdzieś pomiędzy domowymi obowiązkami, stronami ulubionych książek i linijkami wykreowanych przez siebie światów. Kocha romanse, fantastykę i dobre kryminały. Fanka Gry o tron oraz słodyczy, szczególnie tych własnoręcznie upieczonych. Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 r., a w 2018 r. zadebiutowała w antologii wydanej przez grupę Ailes opowiadaniem Symfonia znaków. Architektura uczuć jest jej debiutancką powieścią.
Above You. Tom 2. Above

Above You. Tom 2. Above

11,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
"Above You. Above. Tom 2" Sandry Lech to kolejna część serii, w której czytelnicy ponownie mają okazję spotkać się z Milą. Tym razem dziewczyna staje w obliczu wyzwania, jakim jest całkowita zmiana dotychczasowego życia. Mila postanawia całkowicie odciąć się od przeszłości i wyruszyć przed siebie zarówno dosłownie, jak i metaforycznie. Dziewczyna rozpoczyna studia, ale początkowy entuzjazm szybko ustępuje konstatacji, że ponownie popełniła błąd. Pojawienie się na horyzoncie jej byłego chłopaka sprawia, że nie tylko nie odcina się od przeszłości, ale pogrąża w dawnych sprawach w szybkim tempie. Wraz z byłym w jej życiu pojawiają się dawni przyjaciele, ale i Natan, o którym nie może przestać myśleć. Nie jest już tym samym chłopakiem, którego znała, a w jego oczach widać więcej powagi oraz smutku. Natan nie chce jej w swoim życiu i zdaje się być zakochany w kimś innym, a tymczasem Mila coraz gorzej radzi sobie z zazdrością. Czy jest w stanie wrócić na właściwe tory i zmienić swoje życie tak, jak planowała? Z pewnością będzie ją to kosztowało wiele wysiłku i emocji, które bardzo szybko udzielą się zaangażowanym w jej historię czytelnikom.
Danielle. Tom 1. Niebezpieczny układ

Danielle. Tom 1. Niebezpieczny układ

11,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Rodzina czasem popełnia błędy. Jak się okazuje, ojciec Danielle nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Jednak za jego błąd będzie musiał zapłacić ktoś inny. To, co zrobił, może kosztować jego córkę przyszłość i rezygnację z własnego życia. Jaką cenę będzie musiała zapłacić Danielle za błędy swojego ojca? O tym w książce "Danielle. Niebezpieczny układ. Tom 1" autorstwa Joanny Chwistek. Danielle Sampras jest agentką nieruchomości, która bardzo długo dochodziła do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Jest właścicielką biura w dobrej dzielnicy Seattle, dla zdobycia którego nieraz musiała przejść przez trudności. Wydawało jej się, że do wszystkiego doszła sama, jednak jak się okazuje, nie jest to prawda. Danielle dowiaduje się, że jej ojciec jest członkiem mafii i właśnie postanowił przehandlować swoją córkę za wielomilionowy kontrakt z firmą Aleksandra Rublowa. Dodatkowo jej ojciec nie był do końca szczerzy i naruszył warunki umowy, z czego Aleksander jest, krótko mówiąc, niezbyt zadowolony. Teraz kobieta musi zapłacić za błędy ojca. Jaka będzie cena? Dlaczego Aleksander wybrał właśnie ją? Co kryje się w przeszłości kobiety? Książka "Danielle. Niebezpieczny układ. Tom 1" jest pierwszą częścią nowej serii autorstwa polskiej pisarki Joanny Chwistek. Poza tą książką autorka ma na swoim koncie także kilka innych tytułów. Do jej książek należy seria "Niezłomne" z powieściami: "Tylko pozory", "Tylko złudzenie" oraz "Tylko iluzja".
Doktor Stanton

Doktor Stanton

12,95 zł   57,90 zł
Opis
Zamknij
Niesamowita historia bestsellerowej zagranicznej autorki! Ashley Tucker nigdy nie zapomni tamtej nocy, którą spędziła w klubie w Vegas. W końcu spotkała wtedy niesamowitego mężczyznę, który uratował ją przed natrętem, udając, że jest jej mężem. Para po kilku drinkach skonsumowała swoje „małżeństwo”. Ale przecież Ashley nie jest dziewczyną, która sypia z przypadkowymi facetami. Tym razem jednak postanowiła się tym nie martwić. W końcu była w Vegas, a jej prawdziwe życie toczyło się w Nowym Jorku. Zresztą oboje od początku okłamywali siebie nawzajem: kim są, gdzie mieszkają, czym się zajmują. Ashley nigdy nie przypuszczałaby, że ta noc nie pozostanie tylko wspomnieniem. Pięć lat później tamten mężczyzna ponownie stanął na jej drodze. Kłamał, kiedy mówił, że jest mechanikiem. Seksowny nieznajomy okazał się kardiologiem, a Ashley przez najbliższy rok będzie na stażu pod jego „opieką”.
Piękny gangster. Tom 1. Piękni gangsterzy

Piękny gangster. Tom 1. Piękni gangsterzy

12,95 zł   41,90 zł
Opis
Zamknij
"Piękny gangster" to książka, która skradnie serca miłośnikom romansów z mafijnym wątkiem w tle. Mrok, humor i niezwykłe napięcie między dwojgiem świetnie skrojonych bohaterów. Właśnie to znajdziecie w nowej historii od J.T. Geissinger, autorki coraz lepiej znanej wielu fanom gatunku. Studentka prawa i gangster. Zdrowy rozsądek, a przyciąganie. Dzieli ich wszystko, więc czy ta historia może skończyć się happy endem? A wszystko zaczyna się tak… Tru studiuje prawo i pracuje jako kelnerka, żeby się utrzymać. Dawno doszła do wniosku, że o swoje szczęście musi walczyć sama. Jest silna, pewna siebie i ma dość sprecyzowany plan na przyszłość. Od jakiegoś czasu w knajpce pojawia się niepokojący i jednocześnie magnetyzujący mężczyzna. Siada zawsze przy stoliku obsługiwanym przez Tru. Dziewczyna czuje na sobie jego drapieżny wzrok. Mężczyzna kojarzy jej się z drapieżnikiem, z wilkiem. Pewnego wieczoru ten wilk ratuje ją z niebezpieczeństwa. Staje się jej wybawcą i jego ramiona dają dziewczynie poczucie bezpieczeństwa. Jednak ci, którzy Liama Blacka znają lepiej, zazwyczaj schodzą mu z drogi. Dziewczyna szybko się przekona, że jest niebezpieczny. On wie, że jeżeli pozwoli sobie, by zbliżyć się do Tru, to dziewczyna może się znaleźć w śmiertelnym niebezpieczeństwie jako jego słabość. Jednak magnetyzm między nimi jest zbyt silny, żeby mógł się powstrzymać. Do tego Black już dawno przyzwyczaił się, że dostaje to, czego chce. J.T. Geissinger w "Pięknym gangsterze" świetnie buduje bohaterów i ciekawie prowadzi ich relację w swojej opowieści. Czytelnik może liczyć nie tylko na wciągający romans, ale też błyskotliwe i pełne humoru dialogi. To wszystko sprawia, że od tej książki trudno się oderwać. Podobnych historii będzie jeszcze więcej, bo ta książka otwiera serię “Piękni gangsterzy”. Myślisz, że w książkach z motywem mafijnego romansu było już wszystko? "Piękny gangster" udowodni, że do tego tematu nadal można podejść w ciekawy i wciągający sposób. Daj się porwać tej historii o niebezpiecznej namiętności. Nie wierzysz? W tuż nad tym opisem znajdziesz zakładkę "Recenzje". Sprawdź, co o książce myślą inni czytelnicy.
Blood from Blood. Ottavio. Tom 2. Mancuso Family

Blood from Blood. Ottavio. Tom 2. Mancuso Family

11,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Katarzyna Małecka powraca z gangsterską rodziną Mancuso. Nadszedł czas na nową opowieść romantyczną - "Ottavio. Blood FROM Blood" to niezapomniana mieszanka romansu, wysmakowanej erotyki oraz sensacji! Alessia jest załamana. Młoda kobieta nie zdążyła jeszcze wkroczyć w dorosłość, nacieszyć się życiem, a już dowiedziała się, że lada moment wyjdzie za mąż. Oczywiście na wybór przyszłego partnera nie miała żadnego wpływu... Czy tego chce, czy nie, wkrótce będzie częścią mafijnej rodziny Mancuso. Początkowo jest tym faktem przerażona, jednak gdy poznaje Ottavia - całkowicie zmienia zdanie. Przystojny mężczyzna robi na niej ogromne wrażenie, nie tego spodziewała się po gangsterze. Życie w narzeczeństwie to sielanka, co w takim razie może pójść nie tak? Wszystko! Po ślubie Ottavio zmienia swoje oblicze, upodabnia się do pozostałych członków mafijnej rodziny. Jest władczy, bierze, co chce i niczego nie oferuje w zamian. Wszystko wskazuje na to, że Alessia dała się zwieść jego urokowi i pięknym słówkom. Po roku kobieta nie ma już żadnych wątpliwości - jej małżeństwo istnieje jedynie na papierze. Mimo to wszyscy wokół wyczekują potomka rodziny Mancuso. Katarzyna Małecka jest polską pisarką znaną z romansów, w których pierwsze skrzypce należą do członków mafii. Jej literackim debiutem była powieść "Vito. Blood FROM Blood". W swoich dziełach stawia na historie trudnej miłości, ale też namiętności niemożliwej do opanowania. Wpisuje się w nurt reprezentowany przez takie pozycje jak "Kostandin. Grzechy mafii" Magdaleny Winnickiej oraz "Lucian" Bethany-Kris.
Ares. Tom 1. Weles MC Poland

Ares. Tom 1. Weles MC Poland

11,95 zł   41,90 zł
Opis
Zamknij
Nowa polska seria motocyklowa! Sara Kochan od dziecka fascynuje się klubem motocyklowym, który co roku przyjeżdża do jej rodzinnej kaszubskiej wsi. Największą uwagę dziewczyny przykuwa syn prezesa nazywany przez wszystkich Aresem. Z upływem czasu Sara coraz bardziej się w nim podkochuje. Mijają lata, a kobiecie nie udaje się zbliżyć do klubu. Przed tym szczególnie ostrzega ją matka pałająca do Synów Welesa wyjątkową nienawiścią. Zresztą w całej wsi motocykliści nie są mile widziani i mieszkańcy wolą ich unikać. Teraz już dwudziestoletnia Sara nadal nie potrafi wybić sobie Aresa z głowy. Kiedy ten wychodzi z baru, dziewczyna przypadkiem na niego wpada. Ich drogi po raz pierwszy się przecinają. Sara nie wie, że dla tego bikera od dawna nie jest niewidzialna Oboje jednak powinni się trzymać od siebie z daleka.
Marina. Tom 1. Szmuglerzy

Marina. Tom 1. Szmuglerzy

11,75 zł   45,00 zł
Opis
Zamknij
"Marina. Szmuglerzy. Tom 1" to historia, w której spotykają się ze sobą dwa światy. Marina Moore, dziewczyna z dobrego domu i chłopak z ulicy Troy Tracker - ich losy splatają się wskutek serii przypadkowych zdarzeń, które połączą ich już na zawsze. Choć pozornie są swoim całkowitym przeciwieństwem i nic ich nie łączy, to oboje czują, że tak naprawdę bije w nich jedno i to samo serce. Troy Tracker, chłopak z amerykańskiej ulicy zajmujący się szmuglowaniem narkotyków na skalę porównywalną z El Chapo, wychowuje swoją młodszą siostrę Marię, od kiedy wyszedł z poprawczaka. Choć brat pragnie dać jej choć namiastkę normalnego życia, to dziewczyna, mająca już dosyć nadopiekuńczego brata, zaplanowała już ze szczegółami sposób, w jaki się uniezależni. Marina Moore jest absolwentką wydziału biokinezjologii i fizjoterapii, która zmęczona nadmierną troską ojca decyduje się żyć na własną rękę. Dziewczyna na skutek zbiegu wydarzeń trafia do San Diego do świata, który jest jej kompletnie obcy. Ci dwoje od lat żyją każde według własnego kodeksu moralnego. Kiełkująca miłość sprawia, że przynajmniej jedno z nich będzie musiało złamać wyznawane od dziecka zasady.
W pogoni za Cassandrą. Tom 6. Ravenels

W pogoni za Cassandrą. Tom 6. Ravenels

11,75 zł   39,99 zł
Opis
Zamknij
"W pogoni za Cassandrą" Lisy Kleypas to już szósty tom romantycznej serii o rodzinie Ravenelów. Kiedy pragnienie wyjścia za mąż z miłości konfrontuje się z rzeczywistością i praktycznym podejściem do życia, zaczyna się prawdziwa walka o szczęście. Tom Saverin jest wszechmocnym i bogatym magnatem kolejowym. Zdaje się, że wydawanie rozkazów i dopasowywanie rzeczywistości do własnych pragnień wyssał z mlekiem matki, ale zmienia się to, kiedy postanawia się ożenić. Jego wybranką jest bystra i dumna arystokratka, Cassandra Ravenel, która postanowiła wyjść za mąż tylko z miłości. Choć niewątpliwie Saverin jest interesującym mężczyzną, Cassandra nie wyobraża sobie spędzić życia u boku kogoś, dla kogo najważniejsze jest osiąganie kolejnych celów. Kiedy jednak jej reputacja zostaje nadwątlona, może okazać się, że ślub ze starającym się o jej rękę magnatem jest jedynym sensownym wyjściem. On jest przekonany, że dopiął swego, a ona zamierza udowodnić mu, że ślub to nie wszystko. Czy mężczyźnie uda się zdobyć również jej serce? Z pewnością Cassandra udowodni, że rodzina Ravenelów zasługuje na szacunek.
Diabeł w przebraniu. Tom 7. Ravenels

Diabeł w przebraniu. Tom 7. Ravenels

11,75 zł   42,00 zł
Opis
Zamknij
"Diabeł w przebraniu" to nowy, namiętny romans, od którego nie można się oderwać. Niezbędny dla każdego, kto ceni sobie romanse historyczne od znanej na całym świecie Lisy Kleypas. Doskonała opowieść, która nada pikanterii Twoim wieczorom! Historia opowiada o młodej wdowie - lady Merritt Sterling. Kobietę cechują niezwykle silna wola i niezłomność. Prowadzi firmę transportową swojego nieżyjącego męża i jest świadoma, że londyńskie towarzystwo z niecierpliwością czeka na kolejny skandal. Przez długi czas jej czyny opierały się na rozsądku - nie dopuszczała możliwości, że mogłaby stać się pożywką dla angielskiej arystokracji, żywiącej się plotkami. Wszystko się zmieniło, gdy poznała Keira MacRae - przystojnego producenta whisky, który przybył do Anglii ze Szkocji. Spotkanie całkowicie zawróciło w głowie bohaterce, a wszelkie jej plany odeszły w zapomnienie. Mawia się, że przeciwieństwa się przyciągają - ta dwójka stanowi tego idealne potwierdzenie. Keir MacRae ma dwa cele. Przede wszystkim chce uniknąć zagrożenia, które czyha na niego za każdym rogiem. Drugim postanowieniem jest, aby nie zakochać się w przepięknej lady Merritt. Oba cele nie zostały zrealizowane. Keir nie wie, kto próbuje się go pozbyć, przynajmniej do czasu, gdy wychodzi na jaw prawda o związku tej wyjątkowej pary. Świat obojga zaczyna pogrążać się w chaosie. Lady Sterling zrobi wszystko, aby uratować ukochanego. Czy istnieje szansa na szczęśliwe zakończenie? A co, jeśli to właśnie jej mężczyzna jest diabłem w przebraniu?
Troy

Troy

11,75 zł   45,00 zł
Opis
Zamknij
Czy miłość wystarczy, żeby wygrać tę bitwę? Wyczekiwany drugi tom „,Szmuglerów“,. Marina Moore staje przed najtrudniejszym wyzwaniem. Czy poradzi sobie z konsekwencjami swojej decyzji o porzuceniu uprzywilejowanego życia i podąży za głosem serca? Czy będzie gotowa poruszać się w podstępnym świecie przemytników, intryg i zdrady? Kiedy niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, Marina musi zdecydować, gdzie leżą granice jej lojalności i co jest gotowa zaryzykować dla miłości. Wkrótce zostanie zmuszona do dokonania wyboru, który na zawsze zmieni jej życie. Z wyrazistymi postaciami, zapierającą dech w piersiach akcją i urzekającą historią miłosną, „,Troy“, jest obowiązkową lekturą dla fanów romansu i przygody. Odkryj cenę miłości w tej niezwykłej powieści. Angela Santini- młoda polska autorka, od 2012 roku mieszka w Londynie. W 2021 roku zadebiutowała książką „,Obsesje“,, która spotkała się z gorącym przyjęciem czytelniczek. W 2022 roku ukazała się jej kontynuacja w postaci dwóch tomów - „,Obłędy“, i „,Odwet“,. Zapewnia, że w życiu nic jej tak nie wyszło, jak trójka wiecznie głodnych dzieci, które - w przeciwieństwie do niej - doskonale wiedzą, czego chcą. No dobrze, ona też wie, czego chce - z tą różnicą, że jej dzieci to dostają. Zapewnia także, że jest szczęśliwą matką, żoną i niczyją kochanką. Poza tym jest całkiem zwyczajna - kocha gotować, tańczyć, czytać i oglądać filmy o seryjnych mordercach.
Jesteśmy sobą

Jesteśmy sobą

14,65 zł   43,00 zł
Opis
Zamknij
Lubisz wciągające romanse z wątkiem sensacyjnym, a od literatury oczekujesz przede wszystkim silnego dreszczyku emocji? Sięgnij po książkę Małgorzaty Koch "Jesteśmy sobą" i poznaj pogmatwane życie głównej bohaterki. Bohaterką powieści Małgorzaty Koch jest Marcelina, która po ciężkich przejściach zdrowotnych budzi się wreszcie z narkozy. Leżąc na szpitalnym łóżku i dochodząc do zdrowia, musi stawić czoła wielu wyzwaniom. Przychodzi jej się mierzyć z niełatwą przeszłością. Znaczącą rolę odgrywają w niej partner kobiety oraz jej matka Julianna Szafrańska - pani prokurator, której los nie szczędził życiowych zawirowań. Oboje skrywają przed Julianną tajemnice, które bezpośrednio wpływają na losy głównej bohaterki. Powieść "Jesteśmy sobą" reprezentuje nurt lekkiej prozy kobiecej adresowanej do czytelniczek, które poszukują w literaturze popularnej zarówno wątków romansu, jak i sensacyjnych.
Mój bodyguard

Mój bodyguard

13,45 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
Bogata i rozpieszczona Olga musi radykalnie zmienić swój styl życia. Seksowny ochroniarz ma jej to zadanie ułatwić... Olga myślała, że ma wszystko. Hubert, jej przystojny chłopak, prawnik z dyplomem prestiżowej brytyjskiej uczelni, niedawno poprosił ją o rękę, a ojciec, jeden z najbogatszych deweloperów w kraju, obiecał jej wesele godne księżniczki. Jednak nad jej bajką gromadzą się ciemne chmury – ktoś grozi jej ojcu, a pogróżki dotyczą również jej samej. Wtedy pojawia się Aleks – przystojny i równie arogancki były agent rządowy, który na zlecenie jej ojca ma ją chronić przed zemstą niebezpiecznych ludzi. Dziewczyna jest jednak załamana radykalną zmianą stylu życia, a pewny siebie i nie znoszący sprzeciwu bodyguard od początku działa jej na nerwy. Ludzie, którzy chcą skrzywdzić jej rodzinę, jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa – ktoś postrzelił jej ojca, a Olgę zaczyna oplatać misterna sieć kłamstw. Czy Aleks zdoła ją uratować? A może uparta i niezależna dziewczyna mu na to nie pozwoli? Dotyk jego warg dosłownie mnie zelektryzował. Tak wiele razy wyobrażałam sobie, że mnie pieści, całuje i bierze w ramiona, ale kiedy naprawdę to zrobił, czułam się tak, jakbym zaraz miała stracić przytomność…
The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment

The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment

14,45 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
Kolejna powieść z cyklu "The Shameless Series". "The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment" Rosie Danan do kupienia w księgarniach Ethan Cohen i Naomi Grant nie mogliby bardziej różnić się od siebie, co nie przeszkadza im w stworzeniu niezłego teamu. Naomi prowadzi biznes związany z edukacją seksualną. Chce jednak rozszerzyć swoją działalność i na żywo doradzać oraz edukować w sprawie seksu, potrzeb i pragnień. Ethan jest rabinem, którego synagoga świeci pustkami. Aby zwiększyć frekwencję i uchronić synagogę przed zamknięciem, postanawia połączyć siły z Naomi. Ona będzie mogła wykładać, on zyska publiczność i nowych wiernych. Mimo różnic ta dwójka zaczyna się do siebie zbliżać. Czy ich mały miłosny eksperyment zakończy się sukcesem? Pierwsza książka z cyklu "The Shameless Series" - "The Roommate. Współlokatorzy" - podbiła serca fanów spragnionych zabawnego i gorącego romansu. W tej części możemy spodziewać się porządnej dawki humoru, intensywnych scen i niezwykłej chemii pomiędzy bohaterami. Nie zabraknie tu również uniwersalnych wartości oraz treści, w których każdy się odnajdzie.
Purpurowe serca

Purpurowe serca

14,45 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
"Purpurowe serca" Tess Wakefield to poruszająca historia o sfingowanym związku, który wskutek strasznych wydarzeń przeradza się w prawdziwą więź. Zanim to jednak nastąpi, bohaterowie muszą uporać się z wieloma przeciwnościami losu. On jest żołnierzem z bardzo trudną przeszłością, a ona początkującą piosenkarką. Zdecydowanie więcej ich dzieli niż łączy, ale mimo to postanawiają pobrać się dla pieniędzy. Cassie Salazar pracuje w teksańskim barze, aby wiązać koniec z końcem, a jednocześnie stara się realizować swoje marzenia o karierze wokalnej. Przez zdiagnozowaną cukrzycę zaczyna mieć problemy finansowe. Luke Morrow nosi się z zamiarem wyjazdu na kolejną misję. Niezwykle przystojny szeregowy godzi się wyjść za dziewczynę, co może pomóc jej finansowo. Małżeństwo daje jej ubezpieczenie zdrowotne, ale dziewczyna nie ma pojęcia, co ukrywa przed nią Luke. Kiedy dochodzi do tragedii, na jaw wychodzą ich prawdziwe uczucia i nie ma już miejsca na udawanie. Czy to możliwe, aby to małżeństwo przerodziło się w prawdziwą więź pełną zaufania i wzajemnego wsparcia?
W książkach tego gatunku głównym wątkiem jest historia miłosna, wpleciona w wydarzenia rozgrywające się w świecie współczesnym lub w czasach historycznych. Nasza oferta składa się z wielu podkategorii, w tym między innymi romansów historycznych, współczesnych, erotycznych. Każda z tych kategorii zawiera wiele interesujących tytułów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających romantyczek. Jeśli interesują Cię romanse historyczne, to z pewnością przypadną Ci do gustu książki osadzone w różnych epokach, które zabiorą Cię w podróż w czasie i pozwolą poznać historię miłości bohaterów. Natomiast w przypadku romansów współczesnych możesz spodziewać się wciągających i emocjonujących historii o miłości w dzisiejszych czasach. Natomiast jeśli preferujesz bardziej odważne i pikantne treści, to warto zajrzeć do kategorii książki erotyczne, gdzie znajdziesz powieści pełne namiętności i zmysłowych opisów.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry