Strona główna DEFEKTY
Wydawnictwo
Polecamy
Pakiet 9 książek (ZESTAW-5) erotyczna, romans 85%
356,00 zł 54,95 zł

Pakiet 9 książek (ZESTAW-5) erotyczna, romans

Popularne w księgarni
Mama kazała mi chorować
39,80 zł 11,95 zł
70%
Łamacz Dusz
39,80 zł 14,95 zł
62%
Zimowe serca
34,90 zł 11,95 zł
66%
Pasażer 23
39,80 zł 12,95 zł
67%
Dostawa Poczta Polska
Promocja!
Rowdy. Tom 1 (DEFEKT - NIEZNACZNY)
Rowdy. Tom 1 (DEFEKT - NIEZNACZNY)
29,80 zł 4,95 zł
Promocja!
Inkarnator (DEFEKT - NIEZNACZNY)
Inkarnator (DEFEKT - NIEZNACZNY)
47,90 zł 8,95 zł
Promocja!
Defekt (DEFEKT - NIEZNACZNY)
Defekt (DEFEKT - NIEZNACZNY)
42,90 zł 9,95 zł
Dawniej ludzie żyli w brudzie (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Dawniej ludzie żyli w brudzie (DEFEKT - NIEZNACZNY)

9,35 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Z tej książki dowiesz się: Kiedy człowiekowi zaczął przeszkadzać zapach potu? Czy paleolityczni łowcy mamutów byli czyściochami? Jak różnił się makijaż oczu starożytnych Rzymianek i Egipcjanek? Dlaczego stare wychodki są kopalnią wiedzy o dawnym życiu? Dziś poranna higiena – umycie twarzy, zębów, przeczesanie włosów – stanowi dla nas oczywistość. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze tak było, ale nie do końca wiemy, kiedy właściwie człowiek zaczął o siebie dbać i co wtedy oznaczała „poranna higiena”. Książka „Dawniej ludzie żyli w brudzie” pokazuje przede wszystkim fascynującą drogę, jaką przeszedł człowiek. Od zakładania na siebie skór zwierząt i okadzania się dymem, przez XVIIwieczną modę na peruki, aż po współczesne używanie kosmetyków i poranną higienę.
Pod krzewami bzu. Wydanie ilustrowane (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Pod krzewami bzu. Wydanie ilustrowane (DEFEKT - NIEZNACZNY)

14,95 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
"Pod krzewami bzu. Wydanie ilustrowane" Louisy May Alcott to pełna ciepła i życzliwości powieść, która pozwala czytelnikom pokonać wraz z bohaterami wszystkie wzloty i upadki, aby w końcu cieszyć się oczekiwanym szczęściem. Wielbiciele literatury obyczajowej będą oczarowani tą historią. Powieść opowiada o Bab i Betty Moss, czyli dwóch siostrach, oraz ich przyjacielu. Ben uciekł z cyrku i jest niezwykle barwną postacią, podobnie jak sąsiadka Celia oraz pies Bena - Sancho. Dzięki nowym przyjaciołom chłopak stopniowo odnajduje swoje miejsce w życiu, radość z małych rzeczy i spokój. Nie bez znaczenia jest tutaj wpływ, jaki wywiera na niego towarzystwo wiernego psa oraz klaczy o imieniu Lita. Pogodna powieść bestsellerowej autorki dowodzi, że w życiu każdego człowieka zdarzają się gorsze okresy, ale przyjaźń, życzliwość i wsparcie są w stanie zażegnać każdy kryzys. Autorka zręcznie buduje postaci, z którymi czytelnicy szybko zaczynają się identyfikować, a przynajmniej kibicować im w codziennych wyzwaniach.
Defekt (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Defekt (DEFEKT - NIEZNACZNY)

9,95 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
Nic nie trwa wiecznie. Doskonale wiemy, że wszystko może zmienić się w ciągu kilku sekund, choć zazwyczaj odsuwamy od siebie tego rodzaju myśli, ceniąc sobie stabilizację i rutynę, w której znajdujemy ukojenie. Sięgnij po książkę "Defekt" autorstwa Olgi Kruk i przekonaj się, że czasem wystarczy jedno wydarzenie, by życie zamieniło się w koszmar! Liwia wiedzie los szczęśliwej żony i matki. Jej dni są wypełnione ciepłem i chwilami spędzanymi w pięknym domu z uroczym synkiem oraz ukochanym, który zdobył jej serce. Ta idylla znika, gdy mąż Liwii zostaje brutalnie zamordowany w ich własnej kuchni. Rozpacz i strach paraliżują kobietę, jednak pragnienie ochronienia swojego dziecka skłania ją do działania. Pragnie dowiedzieć się, kim jest morderca, lecz ten pozostaje nieuchwytny. Na dodatek ktoś zaczyna ją obserwować, a na jaw wychodzą kolejne sekrety. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Czy to w ogóle możliwe, by po tak traumatycznych przeżyciach odnaleźć jeszcze spokój? Olga Kruk, autorka, to początkująca polska pisarka, która zdążyła już zjednać sobie sympatię sporego grona czytelników. Wszystko za sprawą trzymających w napięciu thrillerów i kryminałów, które wyszły spod jej pióra. Historie wyróżniają się dzięki przemyślanej i zaskakującej fabule, świetnie wykreowanym bohaterom oraz poruszaniu trudnych tematów. Dotychczas Olga Kruk opublikowała dwie książki: "Grzechy mojej siostry" oraz "Defekt".
Dżuma. Czarna śmierć (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Dżuma. Czarna śmierć (DEFEKT - NIEZNACZNY)

9,95 zł   52,90 zł
Opis
Zamknij
Najbardziej wyniszczająca epidemia wszech czasów Zwłoki wrzucone do zbiorowych mogił, wozy zbieraczy trupów przemierzające ulice, mężowie porzucający umierające żony i rodzice opuszczający konające dzieci w obawie przed zarażeniem. Chmury pyłu unoszące się nad drogami pełnymi zatrwożonych uciekinierów, statki widma z trupami zamiast załogi i zdziczałe dzieci błąkające się po opustoszałych górskich wioskach. John Kelly opisuje atmosferę, panującą wśród mieszkańców Sieny czy Awinionu, kiedy dowiadywali się, że w sąsiednich miastach każdego dnia umierają tysiące. Jak to jest wybierać między własnym życiem a obowiązkiem wobec śmiertelnie chorego dziecka? Jak żyć w społeczeństwie, w którym więzy krwi, uczucia i prawa straciły wszelkie znaczenie? Czarna śmierć to jedno z najbardziej niewyobrażalnych wydarzeń w historii ludzkości – warte przypomnienia zwłaszcza teraz, gdy problem epidemii jest znów tak aktualny.
Nie wiesz dlaczego (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Nie wiesz dlaczego (DEFEKT - NIEZNACZNY)

8,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
"Nie wiesz dlaczego" Marcela Mossa to szokujący thriller psychologiczny, który od pierwszych stron wciąga czytelników w niebezpieczną podróż po meandrach ludzkiej psychiki i zmusza do refleksji na jak najbardziej aktualne tematy. W prestiżowym Liceum Freuda dochodzi do wydarzenia, które wstrząsa wszystkimi uczniami. Nastoletnia Dagmara znika, a ostatni raz widziano ją niedaleko szkoły, kiedy wsiadała do czyjegoś samochodu. Pojawia się coraz więcej teorii dotyczących jej tajemniczego zaginięcia. Niektórzy uważają, że dziewczyna, która zmagała się z depresją, postanowiła uciec i zacząć wszystko od nowa w odległym miejscu. Tymczasem mijają dwa miesiące, a śledczy wpadają na trop. Okazuje się, że Dagmara była pokłócona z trzema koleżankami. Wiki, Sara i Marta są coraz bardziej zdesperowane i na własną rękę starają się odkryć prawdę, aby w końcu oczyścić się z zarzutów. Dlaczego Dagmara uciekła i czy udało jej się przeżyć? Czy internetowe wyzwanie samobójców ma ze sprawą cokolwiek wspólnego?
Cień wysokiej przestrzeni (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Cień wysokiej przestrzeni (DEFEKT - NIEZNACZNY)

6,95 zł   42,99 zł
Opis
Zamknij
Daj się zaskoczyć trzem niebanalnym wizjom przyszłości. Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na nią od strony, która zawsze wydawała Ci się nierealna lub bardzo odległa. "Cień wysokiej przestrzeni" to powieść science fiction rozgrywająca się na trzech płaszczyznach czasoprzestrzeni. W pierwszej czytelnik odwiedza Ziemię i Katowice końca XXI wieku. Haruki, japoński doktor informatyki zajmuje się hodowlą sztucznej świadomości. Na jego drodze pojawia się niespodziewanie Natalia, ambitna i pełna doskonałych pomysłów studentka ostatniego roku fizyki. Oboje rozpoczynają dyskusję na temat badań prowadzonych przez Harukiego, a dziewczyna rozważa, w którą stronę popchnąć swoją karierę i jaką ścieżkę obrać. Kolejna rzeczywistość to obraz Księżyca, tej strony, której nie widać z Ziemi. W zlokalizowanej tam bazie dwoje ludzi współpracuje z Luną, córką superinteligencji Gai, mającej za zadanie władać całym światem. Na miejscu ma dojść do niesamowitego eksperymentu, który musi się powieść. Ostatni przystanek to Mars w bardzo odległej przyszłości. Ada, będąca kobietą-androidem, którego zaprogramowano, by dawał przyjemność swoim klientom, zastanawia się nad swoją rolą w obecnym świecie, a także nad tym, czy został ON odpowiednio zorganizowany. Drugim bohaterem jest natomiast Proteusz, android biorący udział w ekspedycji w głębi kopalnianych szybów. Autorami książki "Cień wysokiej przestrzeni" są Aleksandra i Tomasz Zelek. Ona jest kulturoznawcą, filmoznawcą, a także menadżerem kultury. Interesuje się przede wszystkim interakcją zachodzącą między człowiekiem a maszyną oraz jej bezpośrednimi skutkami. On jest ekspertem z branży IT, a także tłumaczem. Fascynuje go sztuczna inteligencja zarówno pod względem kulturowym, jak i naukowym.
Rosja. Kryminalne dzieje Imperium (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Rosja. Kryminalne dzieje Imperium (DEFEKT - NIEZNACZNY)

9,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Dzieje Rosji od jej prapoczątków aż do schyłku XX stulecia. Autor koncentruje się wyłącznie na systemie specyficznego, zbrodniczego kształtowania i sprawowania władzy od jej zarania. Pragnie wykazać, że system komunistyczny był logicznym następstwem represyjnej polityki książąt i carów nie tylko wobec poddanych, ale i najbliższych. "Uczciwość Rojanina kończy się tam, gdzie zaczyna się interes Imperium".
Tadeusz Kościuszko (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Tadeusz Kościuszko (DEFEKT - NIEZNACZNY)

9,95 zł   49,35 zł
Opis
Zamknij
Opowieść o życiu Naczelnika – jego walkach, zwycięstwach i porażkach, miłościach, przyjaźniach i sławie. Poznajemy też krainę dzieciństwa, studia w Rycerskiej Szkole Kadetów, epopeję walk o niepodległość Ameryki, losy Insurekcji, obronę Warszawy, tragedię Maciejowic, moskiewskie więzienie, lata przeżyte we Francji, aż po finał żywota w Szwajcarii.
Niewidzialni rodzice (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Niewidzialni rodzice (DEFEKT - NIEZNACZNY)

8,95 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
"Niewidzialni rodzice. Jak rozmawiać o niepłodności" to książka poruszająca trudny temat bezpłodności, przeznaczona nie tylko dla osób borykających się z tym problemem, lecz również dla tych, którzy widzą go u swoich bliskich. Bezpłodność to często ogromny cios dla małżeństw starających się o dziecko. Niestety problem ten dotyka bardzo wielu ludzi, a jego przyczyny mogą być zróżnicowane - od uwarunkowań genetycznych, przez różne choroby, aż po nieprawidłowy styl życia. Wydaje się jednak, że w każdym przypadku jest to prawdziwe tabu. Większość osób nie wie, w jaki sposób rozmawiać o swojej sytuacji ani jak opowiedzieć o niej bliskim. Książka "Niewidzialni rodzice. Jak rozmawiać o niepłodności" porusza ten trudny temat i stara się go "oswoić". Dostarcza cennych wiadomości dotyczących jego przyczyn. Samo wyjaśnienie problemu jest pierwszym krokiem do jego zaakceptowania i zrozumienia. Z publikacji mogą skorzystać zarówno osoby, które nie mogą mieć dzieci, jak i ci, którzy mają bliskich dotkniętych problemem bezpłodności. Ci pierwsi lepiej zrozumieją swoją sytuację i otrzymają pomoc w jej zaakceptowaniu. Drudzy z kolei nauczą się, jak lepiej okazywać im wsparcie.
Akademia Mrocznych Zaklęć. Próby śmierci (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Akademia Mrocznych Zaklęć. Próby śmierci (DEFEKT - NIEZNACZNY)

11,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
"Akademia Mrocznych Zaklęć. Próby śmierci. Tom 1" to pierwszy tom serii, w której pełno jest magii i niepewności. Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku, a śmierć czai się za rogiem. Pewnego dnia Billy otrzymuje list z wezwaniem do Akademii Mrocznych Zaklęć, a wraz z nim - pokaźną sumę pieniędzy. Szkoła ta jest niezwykle niebezpieczna, o czym cała rodzina Billy'ego zdążyła się już przekonać kilka lat temu. Najstarszy chłopak z rodzeństwa - Tommy - zginął tam w niewyjaśnionych okolicznościach. Po tych strasznych wydarzeniach ojciec zdecydował, że żadne z jego dzieci już nigdy nie pójdzie do tej mrocznej szkoły. I chociaż rodzina potrzebuje pieniędzy, ojciec sprzeciwia się wysłaniu Billy'ego w tamto miejsce. Jednak okazuje się, że jeżeli Billy nie dotrze tam na czas, jego rodzina zostanie zabita. Kiedy Wild, starsza siostra Billy'ego, dowiaduje się o tym, postanawia udać się do Akademii Mrocznych Zaklęć, udając swojego brata. Dzięki temu jej bliscy będą bezpieczni oraz zachowają pieniądze potrzebne im na wyżywienie i prowadzenie gospodarstwa. Wild porzuca więc dotychczasowe spokojne życie na farmie w Teksasie, przekazuje swoje obowiązki i powierza opiekę nad chorującym ojcem młodszej siostrze. Wyrusza do szkoły, aby podjąć się niebezpiecznych prób śmierci. Już podczas drogi czyhają na nią różne trudności i przeciwności, jednak Wild postanawia, że nie podda się tak łatwo.
Inkarnator (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Inkarnator (DEFEKT - NIEZNACZNY)

8,95 zł   47,90 zł
Opis
Zamknij
Co by się stało, gdyby w Krakowie doszło do serii zbrodni? Właśnie taka historia dzieje się na łamach tej książki. Jednak to nie wszystko - ktoś ewidentnie próbuje w swojej kryminalnej aktywności naśladować jednego z najokrutniejszych morderców w historii. Aby rozwikłać zagadkę, potrzebny będzie specjalista o nieprzeciętnym umyśle. Kimś takim może okazać się Honoriusz Mond, postać zdecydowanie niebanalna. Człowiek twardo stąpający po ziemi, wierzący w fizykę i biologię, daleki natomiast od wiary w siły nadprzyrodzone. Tym razem jednak jego wiara zostanie wystawiona na próbę, bo oto ma do czynienia z serią zabójstw, które wyglądają dokładnie tak, jakby znany zbrodniarz uległ reinkarnacji i powrócił w nowym wcieleniu. Czas biegnie nieubłaganie i już wkrótce morderca dopadnie kolejną ofiarę. A potem jeszcze kolejną. Dlatego trzeba go powstrzymać - czy zdoła tego dokonać Honoriusz Mond?
Bal (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Bal (DEFEKT - NIEZNACZNY)

6,95 zł   37,00 zł
Opis
Zamknij
Poznaj historię o miłości pomiędzy dwiema przyjaciółkami, które - chcąc być ze sobą - muszą przezwyciężyć niechęć otoczenia. Powieść "Bal" została oparta na podstawie bestsellerowego Broadwayowskiego musicalu. W wersji papierowej również zdobywa serca czytelników i czytelniczek! Bohaterkami książki są Emma Nolan i Alyssa Greene. Dziewczyny mają wspólny cel, którym jest debiut jako para na zbliżającym się balu maturalnym. Niestety dorastają w środowisku, w którym coś podobnego jest nie do wyobrażenia. Dlatego młode kobiety muszą rozpocząć walkę nie tylko o swoje marzenia, ale również o łączącą je miłość. Alyssa boi się ujawnić mamie swoją orientację, bo wie, że ta rozmowa nie będzie prosta. Pani Greene jest przewodniczącą rady rodziców w szkole i kategorycznie sprzeciwia się temu, aby w studniówce wzięły udział pary jednopłciowe. Jednak kiedy wydaje się, że wszystko już stracone, dzieje się coś wyjątkowego. Do prowincjonalnego Edgewater przyjeżdżają prawdziwe gwiazdy z Broadwayu i chcą pomóc dziewczynom w osiągnięciu celu. Niestety dobre chęci szybko okazują się niewystarczające, a pomoc aktorów obraca się przeciwko samym zainteresowanym. Dziewczynom nie pozostaje nic innego, jak tylko wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać, że miłość nie ma tylko jednego koloru. Czy im się to uda i przezwyciężą opór tradycyjnego społeczeństwa? O tym czytelnik przekona się na łamach powieści.
Książę głupców (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Książę głupców (DEFEKT - NIEZNACZNY)

9,95 zł   44,90 zł
Opis
Zamknij
Bestsellerowy świat Rozbitego Imperium powraca w nowej trylogii Marka Lawrencea. Trylogia Wojna Czerwonej Królowej jest osadzona w tych samych realiach, które znamy z poprzednich powieści tego autora: Książę Cierni, Król Cierni i Cesarz Cierni. Tym razem staje przed nami bohater inny niż Jorg Ancrath, ale nie mniej wyrazisty, dzięki czemu nowa trylogia Marka Lawrencea jest z jednej strony powrotem w dobrze znane strony, ale z drugiej zupełnie nową wyprawą, która udowodni, że Mark Lawrence nie bez powodu uznawany jest za jedno z największych objawień gatunku fantasy ostatnich lat. Czerwona Królowa jest stara, ale budzi grozę wśród królów Rozbitego Imperium. Odkąd objęła tron prowadzi wojnę, sekretną walkę z siłami, które stoją za narodami. Stawką w tej wojnie jest coś więcej niż terytoria czy złoto. Jej najpotężniejszą bronią jest Milcząca Siostra, którą mało kto widzi, i o której się nie mówi. Wnuk Czerwonej Królowej, książę Jalan Kendeth, pijak, hazardzista i kobieciarz, jako jeden z niewielu widzi Milczącą Siostrę. Dziesiąty w kolejce do tronu, jest całkiem zadowolony ze swego statusu pomniejszego książątka. Zwykle udaje, że nie jest świadomy obecności okropnej staruchy przy boku królowej-babki. Ale nadciąga wojna. Świadkowie twierdzą, że zbliża się armia nieumarłych, więc Czerwona Królowa wzywa członków rodu do obrony królestwa. Jal uważa, że to czcze pogłoski, a jeśli nawet jeśli tkwi w nich ziarno prawdy, to jego to nie dotyczy. Ale jest w błędzie. Po wyrwaniu się z pułapki zastawionej przez Milczącą Siostrę, los splata magicznie życie Jalana z porywczym wojownikiem z północy. We dwóch podejmują wędrówkę przez Imperium, by przełamać wiążące ich zaklęcie. Po drodze wystawieni są na śmiertelnie niebezpieczeństwa, natykają się na chętne niewiasty oraz żądnego władzy księcia Jorga Ancrath. Jalan powoli zaczyna dostrzegać przebłyski prawdy - on i Wiking są tylko pionkami w grze, częścią posunięć w długiej wojennej rozgrywce. Władzę nad planszą sprawuje zaś Czerwona Królowa.
Film - Kobieta jego życia (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Film - Kobieta jego życia (DEFEKT - NIEZNACZNY)

7,95 zł   49,90 zł
Opis
Zamknij
Uwodzi zawsze, nawet kiedy nie chce. Czaruje kelnerkę i aktora, widza i czytelnika. Emanuje ciepłem, elegancją, spokojem, dowcipem i błyskotliwością. Od 60 lat ma romans z filmem – i poprzez ekran uwodzi zbiorowo. Każdy jego film jest odmienny gatunkowo, nie daje się zaszufladkować. Ma ich na koncie blisko 100: obyczajowe (Zaklęte rewiry), melo- i dramaty
Posłaniec strachu (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Posłaniec strachu (DEFEKT - NIEZNACZNY)

6,95 zł   39,90 zł
Opis
Zamknij
Przypomniałam sobie moje imię - Mara. Ale, stojąc w tym upiornym miejscu, na przeciw poważnego młodego człowieka w czarnym płaszczu ze srebrnymi czaszkami na guzikach, nie mogłam sobie przypomnieć nic więcej. I wtedy zaczęła się gra… Posłaniec dostrzega ciemność w młodych sercach. Widzi szkody, jakie wyrządzają na świecie. Gdy pozostają bezkarni, oferuje nikczemną grę. Jeśli wygrają, mogą odejść bez konsekwencji. Przegrana oznacza, że będą musieli przeciwstawić się ich największej fobii. Co to ma wspólnego z Marą? Wkrótce sama się o tym przekona.
Alpaka czułości (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Alpaka czułości (DEFEKT - NIEZNACZNY)

6,95 zł   42,90 zł
Opis
Zamknij
"Alpaka czułości" to pogodna, pełna humoru i wzruszeń opowieść o miłości i pewnej łakomej alpace. Kamil jest weterynarzem. Ratowanie życia zwierząt jest jego pasją, ale mężczyzna przypłaca to stresem i ogromnym zmęczeniem. Podczas jednej z imprez poznaje Brendę, barmankę o bardzo wybuchowym charakterze. To spotkanie nie należy do udanych. W zasadzie to żadne z nich nie chce o nim pamiętać... Jakiegoż trzeba więc pecha, że podczas urlopu Brenda i Kamil trafiają do tego samego pensjonatu? Mało tego! Na skutek pomyłki muszą dzielić jeden pokój oraz jedno i to samo łóżko. W pensjonacie mieszkają też bliźnięta, które uwielbiają łączyć ludzi w pary i pewna zabawna, bardzo kosmata alpaka o nietypowych skłonnościach. Czy ten urlop okaże się mimo wszystko udany? "Alpaka czułości" to przepiękna opowieść o tym, że na miłość niekiedy jesteśmy po prostu skazani. Tutaj od samego początku wisi ona w powietrzu. Czy jednak Brenda i Kamil odważą się na decydujący krok? Nowa powieść Joanny Szarańskiej pełna jest romantycznych uniesień i humoru. Czytając "Alpakę czułości" będziecie równie często płakać ze śmiechu i niekłamanego wzruszenia. To książka idealna na wiosnę!
Z nicości (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Z nicości (DEFEKT - NIEZNACZNY)

7,95 zł   36,90 zł
Opis
Zamknij
Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno, wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże, piękne widoki, hotel all inclusive. Żyć, nie umierać! A jednak i w słonecznym raju nie zawsze może być idealnie. Trudno powstrzymać się od złośliwych komentarzy, widząc turystkę w zbyt skąpym stroju czy małżeństwo objadające się w hotelowej restauracji. Gdy okazuje się, że przewodnik testuje nową trasę, w której nie ma ani widoków ani wygód, maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja. Agnieszka Lis w swojej nowej powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. Pokazuje jakie emocje rodzą się w nas, gdy wymarzone wakacje zamieniają się w nieporozumienie. Czy ten urlop na zawsze zmieni życie bohaterów?
ElfQuest. Tomy 1-2 (DEFEKT - NIEZNACZNY)

ElfQuest. Tomy 1-2 (DEFEKT - NIEZNACZNY)

11,95 zł   49,80 zł
Opis
Zamknij
Jeden z najpiękniejszych, najlepiej przemyślanych epickich komiksów fantasy wszech czasów. Comic Book Resources Odkryj legendarny świat ElfQuest! Gdy leśny dom Siekacza i jego Wilczych Jeźdźców czeka nagła zagłada, dzielne elfy wyruszają w niesamowitą podróż, w której poznają tajemnicze ziemie zamieszkane przez ludzi, trolle i inne elfie plemiona, władające tajemnymi mocami, których sekrety zdały się zaginąć w pomroce dziejów. Zaskakujące przymierza zostaną zawarte, wrogowie ujawnią się w najmniej oczekiwanej chwili, a zaciekłe bitwy przyprawią cię o gęsią skórkę! Czy masz dość odwagi, by stawić czoła wielkiej przygodzie? W branży, która zakłada wymianę czytelników co pięć, sześć lat, niektóre albumy są tak dobre, że na zawsze pozostają w sercach kolejnych generacji fanów komiksu. MAJOR SPOILERS
Jej porywacz. Zmień mnie (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Jej porywacz. Zmień mnie (DEFEKT - NIEZNACZNY)

7,95 zł   38,90 zł
Opis
Zamknij
Pierwszy tom legendarnej zagranicznej serii! Dla fanów Raw i Birthday Girl. Porwana. Przetrzymywana. Szantażowana. Gdy Nora Leston spotkała w klubie Juliana Esguerrę, od razu wiedziała, że ten mężczyzna jest niebezpieczny. Mimo to sama przed sobą nie potrafiła ukryć, że wzbudził jej zainteresowanie. I miała wrażenie, że tamtego dnia złożył jej obietnicę… Później długo nie mogła przestać o nim myśleć i była zszokowana, kiedy na uroczystości rozdania dyplomów ponownie go zobaczyła. Poczuła niepokój. Nic jednak nie zaskoczyło Nory tak bardzo jak to, co wydarzyło się potem, gdy wracała z kina z kolegą, w którym się podkochiwała. W jednej chwili Jake miał ją pocałować, a w drugiej leżał na ziemi. Teraz Nora jest więźniem groźnego handlarza bronią. Musi być posłuszna, ponieważ od tego zależy, czy jej kolega będzie żył.
Koło Osheim (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Koło Osheim (DEFEKT - NIEZNACZNY)

6,95 zł   47,90 zł
Opis
Zamknij
Zwieńczenie epickiej historii autorstwa Marka Lawrence’a. Jak wiele niebezpieczeństw czyha na bohaterów i czy są w stanie się z nimi mierzyć? “Koło Osheim” to trzecia część trylogii “Wojna Czerwonej Królowej”, która zyskała szerokie grono odbiorców na całym świecie. Tym razem Snorri ver Snagason napotka prawdziwy problem, by dotrzeć do swojej rodziny. Aby to zrobić, musiałby pokonać wiele niebezpieczeństw, i to z gatunku tych prawdziwie “piekielnych”. Jalan chce opuścić krainę śmierci, wykradając klucz Lokiego. Tylko dzięki niemu udałoby mu się otworzyć wszystkie drzwi i zamki. Jalan jest przekonany, że w ten sposób zdobędzie prawdziwe bogactwo i poważanie w świecie żywych. Jalan chce wrócić do tego, co najbardziej kochał, czyli picia wina, towarzystwa pięknych kobiet i gier hazardowych. Nie spodziewa się jednak, że rzeczywistość będzie wyglądać zgoła inaczej i to ON będzie musiał się do niej dostosować, a nie odwrotnie. Koło Osheim pędzi coraz szybciej i szybciej, a jeśli ktoś wreszcie nie stanie mu na drodze, dojdzie do prawdziwej katastrofy. Zarówno Jalan, jak i Snorri, muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, co wcale nie przyjdzie im z łatwością. A co najgorsze, koło stale będzie ich przyciągać. Jakie skutki będzie miała nadciągająca przygoda?
Rowdy. Tom 1 (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Rowdy. Tom 1 (DEFEKT - NIEZNACZNY)

4,95 zł   29,80 zł
Opis
Zamknij
Powieść w dwóch tomach z rozpoczętej bestsellerem Buntownik serii Naznaczeni Mężczyźni Wielka miłość, czułość i ekstatyczna namiętność kolejnych bohaterów Rowdy, utalentowany tatuażysta, nie zamierza się angażować emocjonalnie w żaden związek, odkąd zostawiła go dziewczyna, którą kochał. Nagle w jego życiu pojawia się jej siostra, Salem. I przypomina mu o
1

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry