Strona główna

Nowości

Minecraft. Łowcy mobów

Minecraft. Łowcy mobów

44,90 zł 21,95 zł
Opis
Zamknij
Sielskie życie mieszkańców miasteczka Róg Obfitości zostaje gwałtownie zakłócone. Ktoś zatruwa okoliczne pola uprawne! Tajemniczy stwór przeniknął przez mur okalający miasto i oblewa dynie toksyczną miksturą. Czworo nastolatków – Lenna, Mal, Tok i Chug – postanawia temu zaradzić. Chcą uratować mieszkańców i rozprawić się z wrogami. Ale sprawa nie jest wcale łatwa. Przyjaciół czeka wyprawa do odległego leśnego dworu, podczas której czyhać na nich będą przeróżne niebezpieczeństwa. Lenna i jej kompani będą się musieli zmierzyć z przywoływaczem, który nasyła na Róg Obfitości dręczycieli. Wreszcie staną do walki z wrogimi mobami. Jak zakończy się ta wyprawa? Czy szansą na ocalenie miasta będzie zburzenie muru? Przeczytaj inne książki z serii "Minecraft. Najlepsze przygody". Każdą z nich napisał inny autor i w każdej spotkasz zupełnie nowych bohaterów!
Pamiętnik ze starego domu (wydanie kieszonkowe)

Pamiętnik ze starego domu (wydanie kieszonkowe)

14,90 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
Stary dom w Pniewie jest dla Alicji Pniewskiej i jej bliskich miejscem, gdzie odnaleźli spokój i wzajemne wsparcie. Alicja zaczyna pisać pamiętnik, bo pragnie zatrzymać wspomnienia i uchwycić zachodzące w jej życiu zmiany. Nauczyła się już, że szczęście jest ulotne, a życie ciągle wystawia człowieka na kolejne próby. Rodzinną sielankę psuje Joanna, żona Adama, która pojawia się zupełnie nieoczekiwanie. Ponadto Alicja czuje się oszukana przez odnalezioną po latach siostrę, Ewę, która zaskakuje ją całkowicie nagłą zmianą w ich ułożonych już dobrze wzajemnych relacjach. Postanawia jednak dać jej ostatnią szansę i wesprzeć w działaniach związanych z chorobą jej matki. Musi również podjąć decyzję, co należy zrobić z cudem odnalezionymi dokumentami, które jej dziadek Jan razem z Elizabeth tłumaczyli w obozie zagłady Stutthof. Ujawnienie treści dokumentów może zmienić życie bardzo wielu osób. Alicja zaczyna się gubić w gąszczu problemów i zapomina chwilami o swoim szczęściu. Jak sobie poradzi? Czu uda jej się pogodzić z Adamem i stworzyć prawdziwą rodzinę? Jakie ostatecznie podejmie decyzje? Tajemnicza, wciągająca i pełna emocji powieść, która przenosi czytelnika do świata wspomnień i rodzinnego domu. Opowiada o nieuchronności zmian, trudnych wyborach i przeszłości, która zawsze wpływa na nasze życie. Autorka przekonuje, że często jedna decyzja ma nieodwracalne konsekwencje, że najbardziej potrafią nas zaskoczyć najbliższe osoby, a spełnienie marzeń zawsze wymaga ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń.
Kiedyś mnie kochałeś (OUTLET)

Kiedyś mnie kochałeś (OUTLET)

44,90 zł 16,95 zł
Opis
Zamknij
Kolejna książka autorki bestsellerów „New York Timesa”, m.in. serii The Arrowood Brothers Poruszająca i piękna opowieść o tym, że trzeba otworzyć serce dla miłości. Serenity Adams wychowywała się na farmie hipisowskich rodziców. W college`u poznała Bryce`a Peytona, z obu stron była to miłość od pierwszego wejrzenia. Kochali się do szaleństwa, zamierzali iść na studia na ten sam uniwersytet – ona na medycynę, on na architekturę. Kiedy jej matka zapada na raka, dziewczyna musi wybrać uczelnię bliżej domu. Bryce źle znosi rozstanie, jest zły i rozżalony. Ona jest pochłonięta studiami i matką. W dniu, gdy matka umiera, Bryce z nią z zrywa. Serenity ma złamane serce i postanawia już nigdy nikogo nie pokochać. Czternaście lat późniejSerenity jest wybitnym chirurgiem ginekologicznym w szpitalu Northwestern w Chicago. Pozostaje w luźnym związku z chirurgiem z tego samego szpitala, Westinem Grantem. On ją kocha, ona jednak boi się zaangażować. Miłość to luksus, na który nie może sobie pozwolić. Jednak Westin Grant burzy mur, jakim się otoczyła, i oferuje jej wspólną przyszłość. Ale czy jest wystarczająco odważna, by zaryzykować i pokochać?
Diaboliczna miłość

Diaboliczna miłość

39,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
"Diaboliczna miłość" to zapierający dech w piersiach finał trylogii "Diabelski układ" pióra P. K. Farion. Błażej przebywa w Hiszpanii, gdy dociera do niego tragiczna wiadomość. Mężczyzna jest zdruzgotany. Przecież tak niedawno brali ślub; wydaje się, że zaledwie wczoraj i Sara tak pięknie wyglądała w białej sukni na progu kościoła... Ale przecież już wtedy oboje czuli na plecach oddech śmierci. W trakcie rozmowy telefonicznej Błażej poznaje szczegóły. Samochód, którym jechała jego żona, zjechał z drogi na Moście Milenijnym, uderzył w barierkę i spadł do wody. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Jednak już w drodze do szpitala Błażej zastanawia się, czy aby na pewno ludzie Mendozy nie mieli z tym nic wspólnego... Co tak naprawdę wydarzyło się na moście? Ile zła może wyrządzić ktoś, kto jedynie pragnie ocalić życie drugiego człowieka? Kiedy Błażej zaczyna domyślać się prawdy, okazuje się ona zbyt trudna do przyjęcia. Oto trzecia część cyklu "Diabelski układ", zdumiewającego kolażu romansu i sensacji. Ta powieść chwyta za gardło już od pierwszej strony i do samego końca trzyma w napięciu. Z zapartym tchem śledzimy kolejne epizody walki, jaką oszalały z miłości i rozpaczy mężczyzna toczy z wrogim światem. Czy wyjdzie z niej obronną ręką? Na cykl powieściowy "Diabelski układ" składają się trzy tomy. Są to: "Diabelski układ", "Diabelna prawda" oraz prezentowana tutaj "Diaboliczna miłość". Książki te ukazały się nakładem wydawnictwa Akurat.
Dama i kochanka

Dama i kochanka

39,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Czym jest moralność, jeśli nie zbiorem konwenansów, które zostały w nas wpisane przez społeczeństwo? Utrzymywane przez oczy innych nie dotyczą jednak każdego. Skromność i dobre obyczaje nie zawsze są czymś, w co celuje człowiek - czasem jest to wręcz coś całkowicie przeciwnego. Doskonale wie o tym Ignacy. Poznaj jego historię w książce "Dama i kochanka", gdzie każda strona potrafi zaskoczyć! Przenosimy się do XX-wiecznej Warszawy, gdzie dopiero rozpoczęła się druga dekada. Spotykamy Ignacego, którego rodzice należą do śmietanki towarzyskiej stolicy. Wydawałoby się, że powinien wziąć przykład ze swojej rodziny i być ułożonym oraz poważanym młodym człowiekiem. Niestety, nie ma zamiaru tego robić. Jedynym rozwiązaniem jego problemów z moralnością może być skromna i ustatkowana żona, która wprowadzi te cechy także do jego życia. Kiedy jednak już się spotkają, czy poradzą sobie ze swoją odmiennością? On kocha rozpustę i pełną wyuzdania drogę życia. Ona będzie spokojną kobietą, która ma wprowadzić odrobinę harmonii do jego życia. Czy to w ogóle jest możliwe? Wszystko okaże się na stronach powieści, która wciągnie Cię od pierwszych do ostatnich zdań!
Anyway. Tom 2. Fighter

Anyway. Tom 2. Fighter

42,90 zł 18,95 zł
Opis
Zamknij
"Anyway. Fighter. Tom 2" to druga część serii polskiej pisarki Pauliny Świst, która w swojej twórczości skupia się na takich gatunkach literackich jak kryminał, literatura obyczajowa, thriller, sensacja oraz romans. W swoim dorobku ma kilkanaście książek w tym kilka serii, a "Fighter" jest jedną z nich. Gwiazdor MMA i właściciel firmy ochroniarskiej Patryk Cebulski oraz autorka bestsellerów Ksenia Wernerowska wiodą spokojne, szczęśliwe życie. Nic nie wskazuje, żeby w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Jednakże jak to często bywa, życie staje się nieprzewidywalne w najmniej oczekiwanych momentach. Na pisarkę wylewa się fala hejtu, natomiast mężczyzna zostaje uwikłany w sprawę zabójstwa. Teraz oboje muszą poszukać pomocy i sprawić, że ich życie wróci na właściwe tory. Pomocną dłoń wyciąga do przyjaciół Krystian Ragowski wraz z zespołem adwokatów kancelarii NRJ, której jest założycielem i szefem. Krystian szczególną uwagę w firmie poświęca jednej z pracownic Idze Mianowskiej, którą jest zainteresowany nie tylko na stopie służbowej. Czy kobieta odwzajemni to zainteresowanie? Jedno jest pewne - zanim cokolwiek się między nimi wydarzy, muszą skupić się na sprawie. Uwolnienie Patryka jest sprawą priorytetową. Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Czy wszyscy wyjdą cało, a Patryk odzyska wolność i dobre imię? Czy pomiędzy Igą a Krystianem pojawi się coś więcej niż praca? O tym w książce "Anyway. Fighter. Tom 2". Natomiast zainteresowani początkiem historii Ksenii i Patryka mogą znaleźć odpowiedzi w pierwszej części serii Pauliny Świst zatytułowanej tak samo jak cały cykl. Jak poznali się Patryk oraz Ksenia? Jaką drogę przebyli, aby dotrzeć do miejsca, w którym obecnie się znajdują? Co ich połączyło? O tym w książce "Fighter".
Annabelle i książę

Annabelle i książę

46,90 zł 22,95 zł
Opis
Zamknij
Książka "Annabelle i książę" opowiada o dziewczynie przepełnionej wytrwałością do walki o marzenia i prawo do samostanowienia. Książka przenosi czytelnika w realia XIX-wiecznej Anglii, w której podejście do człowieka zależało od jego statusu społecznego, a los kobiety należał do jej męża. Akcja powieści rozgrywa się w 1879 roku, a jej główną bohaterką jest 25-letnia Annabelle Archer. Dziewczyna po śmierci ojca, który był pastorem Kentu, trafia pod opiekę kuzyna Gilberta. Traci majątek i zostaje służącą swojego krewnego. Jest inteligentną i oczytaną osobą, która marzy o studiach na Uniwersytecie Oxfordzkim. Wkrótce jej pragnienia mogą się ziścić, gdyż zostaje stypendystką National Society for Women's Suffrage. Jej kuzyn nie chce o tym słyszeć, jednak podstępem udaje się jej przekonać go do wyrażenia zgody na podjęcie nauki. W zamian za możliwość studiowania jako jedna z pierwszych kobiet w Anglii Annabelle dołącza do sufrażystek. Ma za zadanie przekonywać wpływowych mężczyzn do poparcia ruchu walczącego o prawa kobiet. Tak poznaje księcia Sebastiana Dereveux, który wydaje się być gburem, ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Jak potoczy się ich relacja?
Bycie miłym to przekleństwo

Bycie miłym to przekleństwo

39,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Książka to swoista sesja terapeutyczna, w trakcie której człowiek może nauczyć się zmierzyć z Przekleństwem Bycia Miłym. Stanowi niezbędne źródło wiedzy dla wszystkich osób mających problem z mówieniem nie. Autorka zabiera czytelnika w podróż do poznania siebie i własnych potrzeb. Wyjaśnia przyczyny i mechanizmy zjawiska bycia miłym, nie ocenia ludzkich zachowań, lecz daje szczegółowe wskazówki, jak zrozumieć i zmienić męczące nas postępowanie - pokazuje, jak skończyć z zapominaniem o własnych potrzebach, zacząć szanować siebie i nauczyć się być miłą dla samej siebie. Liczne przykłady prawdziwych życiowych historii oraz pełne humoru podejście autorki oraz dystans do samej siebie pozwalają w pełni zobrazować problem i sprawiają, że staje się on bardziej zrozumiały i czytelny.
Bezwzględny książę. Tom 1. Royal Hearts Academy

Bezwzględny książę. Tom 1. Royal Hearts Academy

44,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Powieść, która otwiera emocjonalną serię powieściową, idealną do śledzenia z zapartym tchem. Poznaj bezwzględnego księcia i zakochaną w nim dziewczynę, dostrzegając szereg sprzeczności, jakie rządzą ich życiem. "Bezwzględny książę" jest pierwszym tomem powieściowej serii "Royal Hearts Academy". Mówi o Dylan, osiemnastolatce, która wraca do miasteczka Royal Manor. W tej miejscowości dorastała i uczęszczała do szkoły. Teraz rozpoczyna naukę w ostatniej klasie prywatnego liceum. Na miejscu spotyka koleżanki, które niegdyś mocno jej dokuczały, a także Jace'a, do którego wzdychała jeszcze przed wyjazdem z miasteczka. Jace, który cieszy się dużą popularnością w kręgu młodzieży, jest bardzo przystojny i niemożliwie bogaty. Problem w tym, że darzy Dylan obecnie gorącą nienawiścią. Choć jeszcze nie tak dawno temu blisko się przyjaźnili, obecnie chłopak wolałby jej nie oglądać, ponieważ uważa, że jest winna śmierci jego brata. Ich stosunki są mocno napięte, a Jace traktuje Dylan jak zabawkę. Mimo to dziewczyna wciąż darzy go miłością. Gdzieś tam, w środku, Jace też ją kocha, jednak nie potrafi sobie poradzić z emocjami i nienawiść bierze górę. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy do tej dwójki dołączy Tommy i postara się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę dziewczyny. Którego z chłopaków wybierze Dylan? Czy jej dawna miłość ma szansę zostać odnowiona?
Zimna sprawa. Tom 7. Hubert Meyer

Zimna sprawa. Tom 7. Hubert Meyer

42,90 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
Powieść "Hubert Meyer. Zimna sprawa" jest najnowszą książką autorstwa bestsellerowej polskiej autorki powieści kryminalnych, Katarzyny Bondy. Nie czekaj i sięgnij już teraz po kolejną pełną suspensu i tajemnic pozycję z uwielbianego przez fanów kryminałów cyklu "Hubert Meyer". Książka "Zimna sprawa" jest najnowszą powieścią autorstwa Katarzyny Bondy, która wchodzi w skład serii "Hubert Meyer". W willi na poznańskim Sołaczu zamordowano kobietę i trójkę dzieci. Wszystko wskazuje na to, że był to mord rytualny. Policja poszukuje ojca zamordowanej rodziny Gustawa Garbarczyka, gdyż mężczyzna - jak nieoficjalnie wiadomo - należał do sekty. Po strzelaninie w Narwi Hubert Meyer rzuca się w wir pracy, aby zagłuszyć sumienie. Mężczyzna dostaje zadanie stworzenia Pionierskiego Wydziału Wsparcia Dochodzeń, którego szeregi zasilić mają najlepsi detektywi z całego kraju. Jeden z detektywów - Grzegorz Kaczmarek - prosi Huberta o pomoc w odnalezieniu Gustawa Garbarczyka, gdyż z racji tego, że policjant znał mężczyznę, nie wierzy w jego winę. Meyer zgadza się pomóc i udaje się wraz z Kaczmarkiem do Poznania, gdzie natrafia na ślad mrocznej sekty.
Niegrzeczny basista. Tom 4. Cykl VIP

Niegrzeczny basista. Tom 4. Cykl VIP

44,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Jeśli lubisz romantyczne opowieści z odrobiną pikanterii, mamy coś dla Ciebie! "Niegrzeczny basista" to gorąca opowieść pełna ostrej muzyki, ciętych ripost i niespodziewanej miłości! Brenna pracuje dla słynnej kapeli - odpowiada za ich relację z fanami i dba o to, by nikt o nich nie zapomniał. Z pewnością można ją nazwać prawdziwą kobietą sukcesu - nie tylko dobrze zarabia, ale i stała się autorytetem dla innych, ma świetnych przyjaciół i apartament, do którego uwielbia wracać. By jej życie było idealne, brak tu tylko jednego... Rye jest jednym z muzyków Kill John - zespołu, dla którego pracuje Brenna. Fanki kochają się w nim na zabój, a jego życie pełne jest nocnych uniesień, bogactw i wszystkiego tego, o czym mógłby tylko pomarzyć. Mimo to czasami musi przyznać się przed sobą, że czegoś mu jednak brakuje... Oboje dobrze siebie znają i równie dobrze wiedzą, że każde ich spotkanie to gwarantowana awantura! Choć łączy ich Kill John, często się kłócą i wzajemnie ranią. Wydaje się, że Brenna nienawidzi niepokornego basisty i nic nie przekona jej, by przestała wywoływać kolejne sprzeczki... Gdy Rye słyszy przypadkiem jej wyznanie, wtedy zaczyna patrzeć na nią inaczej. Czy jest możliwe, że długoletnich wrogów połączy coś więcej niż jawna niechęć?
Na jego łasce

Na jego łasce

42,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Kincaid nie wygląda na grzecznego chłopca; niedawno wyszedł z więzienia, jest wytatuowanym wielbicielem szybkiej jazdy, a jego dzika natura wciąż pakuje go w kłopoty. Savannah Malloy jest jego przeciwieństwem. Pochodzi z dobrej rodziny, wiedzie spokojne życie, ale wraz z pojawieniem się Bradleya wszystko się zmienia. Wydaje jej się dziwnie znajomy, choć jest przekonana, że nigdy wcześniej się nie spotkali. W dodatku Savannah zaczynają dręczyć senne koszmary. Wraz z rozwojem znajomości, koszmary stają się coraz bardziej makabryczne. Co może być tego przyczyną? Kim naprawdę jest mężczyzna, który budzi w niej mieszankę pożądania i lęku? Bohaterem… czy może oprawcą
Limfa. Źródło energii i zdrowia

Limfa. Źródło energii i zdrowia

49,90 zł 22,95 zł
Opis
Zamknij
Mimo że limfa jest niezwykle istotna dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, to – niestety – na co dzień ją bagatelizujemy. A limfa prawie jak druga krew non-stop krąży w naszym organizmie, pomaga zwalczać drobnoustroje chorobotwórcze, komórki nowotworowe, od jej prawidłowego przepływu zależy praca wielu narządów. Gdy zawodzi układ limfatyczny, limfa nie może skutecznie wypełniać swoich zadań. Lisa Levitt Gainsley odkrywa przed nami wszystkie tajemnice układu limfatycznego, ale też pokazuje, jak skutecznie o niego zadbać.
Idealne życie Molly

Idealne życie Molly

42,90 zł 18,95 zł
Opis
Zamknij
Niektórzy twierdzą, że nie można być nieustannie szczęśliwym. Niekiedy dobra passa niespodziewanie mija, a to, co nadawało naszej egzystencji sens i napełniało poczuciem spełnienia, gdzieś znika. Sięgnij po książkę pod tytułem "Idealne życie Molly", którą napisała Valerie Keogh, i sprawdź, co może się wydarzyć, gdy cały świat nagle zachwieje się w posadach! Molly Chatwell uchodzi za perfekcyjny przykład współczesnej kobiety sukcesu. Praca, którą wykonuje, jest dla niej nie tylko źródłem dochodów, ale także przynosi jej satysfakcję. Do tego jest kochającą matką dwójki dorosłych dzieci i żoną mężczyzny, który wygląda niczym model z okładki. Bajka? Owszem, jednak do czasu. Wszystko się zmienia, gdy potomstwo opuszcza rodzinny dom, aby udać się na studia. Jack zaczyna coraz dłużej pracować i oddala się od Molly. Odmawia również wspólnego wyjazdu na wieś, więc kobieta wyrusza w podróż sama. Tam nieomal zdradza go z młodym i atrakcyjnym nieznajomym, który następnie odnajduje ją w Londynie. Okazuje się, że to dopiero początek problemów, niedługo po tym pojawia się bowiem policja i realne niebezpieczeństwo.
Jak zapewnić lepszą przyszłość swojemu dziecku. 7 cech, które warto rozwijać

Jak zapewnić lepszą przyszłość swojemu dziecku. 7 cech, które warto rozwijać

44,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Książka dr Borby ukoi niejeden rodzicielski niepokój o to, co zrobić, żeby wychować zdrowe, szczęśliwe i odnoszące w życiu sukcesy. Niesie optymistyczne przesłanie, że możliwe jest nauczenie dziecka empatii czy optymizmu, że nigdy nie jest za późno, żeby wyrosło na spełnionego dorosłego. Autorka wprowadza rozróżnienie między dziećmi nastawionymi na oceny i testy, a tymi, które mają szanse w pełni i swobodnie rozwinąć drzemiące w nich możliwości. Dr Borba uważa, że w XXI wieku stopnie czy wyniki testów wcale nie gwarantują odniesienia życiowego sukcesu, dlatego proponuje, żeby dla dobra dziecka, w procesie wychowawczym stawiać na rozwój siedmiu tzw. miękkich kompetencji, na: pewność siebie, empatię, samokontrolę, prawość, ciekawość, wytrwałość i optymizm. Dzieci skoncentrowane na tym, aby dobrze wypaść na egzaminach, są zestresowane, przemęczone i nieszczęśliwe. Mają problemy psychologiczne, często zmagają się z depresją i stanami lękowymi. Czują się puste w środku, choć na zewnątrz lśnią na licznych kursach i zajęciach dodatkowych, które dobrze wypadają w CV. Natomiast dzieci nastawione na wewnętrzny rozwój, łatwiej adaptują się we współczesnym niesamowicie zmiennym świecie.
Igrając z przeznaczeniem. Tom 2. British Bad Boys

Igrając z przeznaczeniem. Tom 2. British Bad Boys

42,90 zł 18,95 zł
Opis
Zamknij
Piekielnie seksowny brytyjski playboy Porzucona dziewczyna Pomyłka w londyńskim klubie Narzeczony Remi Montague rzuca ją jak zepsutą zabawkę na dwa tygodnie przed ich ślubem. Uzbrojona w butelkę tequili dziewczyna wybiera się wraz z najlepszą przyjaciółką do Londynu, by utopić smutki przed rozpoczęciem nowego semestru na Uniwersytecie Whitmana. Nie zamierzała wziąć udziału w imprezie. A już na pewno nie planowała obudzić się w łóżku obok brytyjskiego bad boya, zachwycająco przystojnego Daxa Blaya, który trzy lata wcześniej złamał jej serce. Tak samo jak nie planowała pasujących tatuaży, które sobie zrobili. Po powrocie na studia postanawiają udawać, że nie przeżyli pełnej namiętności przygody w Londynie. Chociaż to nie jest łatwe, gdy mieszka się w tym samym domu? Czy można walczyć z uczuciem i przeznaczeniem?"
Łatwy hajs. Tom 2. Kryształowi

Łatwy hajs. Tom 2. Kryształowi

39,90 zł 16,95 zł
Opis
Zamknij
"Łatwy hajs” to drugi tom cyklu powieści sensacyjnych “Kryształowi”. Poznaj mroczną stronę funkcjonowania polskiej policji. Jak cienka jest granica między stróżem prawa a gangsterem? Jak niszczące może okazać się poczucie władzy? Driver jest fuszem BSWP, jednym z tak zwanych kryształowych. Jego zadaniem jest oczyszczanie szeregów policji ze skorumpowanych, żądnych władzy glin. Na jego biurko trafia sprawa znanego judoki, który oskarża jednego z funkcjonariuszy o poważne przestępstwo. Na portalu społecznościowym pojawia się wpis: “Zły pies wtrącił mnie do więzienia tylko dlatego, że nie chciałem zapłacić mu haraczu”, a obok pełne dane policjanta. Driver odwiedza zatem judokę w więzieniu. Podczas rozmowy dowiaduje się o działalności fusza o pseudonimie Łysy. Ma ON ponoć wymuszać haracze od właścicieli klubów ze striptizem. Tych zaś, którzy nie chcą płacić, uczy pokory, zamykając ich do paki. Driver musi sprawdzić, czy oskarżenia te mają jakąś podstawę, czy też są jedynie zagrywką żądnego zemsty cwaniaka. Problem w tym, że Łysy jest członkiem zespołu Życie i Zdrowie i zajmuje się monitorowaniem nocnych klubów oraz agencji towarzyskich. Kto tu naprawdę okaże się kryształowy, a kto zwykłą szumowiną? “Łatwy hajs” to drugi tom cyklu sensacyjnego “Kryształowi” autorstwa Joanny Opiat-Bojarskiej. Pierwszy tom zatytułowany “Świeża krew” wywołał ogromne poruszenie wśród wielbicieli rodzimej literatury kryminalnej. To pełna brutalności i wartkiej akcji opowieść o mrocznych stronach polskiej policji. Szokująca, bo przecież byliśmy święcie przekonani, że era “Psów” Pasikowskiego dawno już minęła. Drugi tom cyklu jest równie wciągający. Uświadamia nam, jak łatwo zwyczajne pragnienie zemsty może zniszczyć ludzkie życie.
Make Photography Easier

Make Photography Easier

34,90 zł 15,95 zł
Opis
Zamknij
Odkryj tajniki fotografii wraz z "Make photography easier" autorstwa Katarzyny Tusk i zaskocz wszystkich idealnymi zdjęciami! W dzisiejszych czasach media społecznościowe pełne są zdjęć z imprez, ważnych wydarzeń, podróży, a nawet ze zwykłych spacerów czy spotkań ze znajomymi. Wielu z nas wrzuca je tam codziennie. Uwiecznianie praktycznie każdej osobistej chwili na fotografii stało się już bardzo powszechnym zjawiskiem. Zapewne nie raz spotkałeś się jednak z przekonaniem, że do zrobienia dobrego zdjęcia potrzebny jest profesjonalny, drogi sprzęt i grono współpracowników. Bez tego nie ma co nawet ruszać się z aparatem z domu. Tymczasem Katarzyna Tusk przypomina, że najsłynniejsze zdjęcia w historii powstawały w sposób bardzo spontaniczny, szybko i bez nakładu wielkiej ilości pracy. Z resztą ta słynna blogerka sama zasłynęła z robionych przez siebie fotografii, choć posługiwała się przy ich robieniu sprzętem dostępnym praktycznie dla każdego. W książce tej dzieli się właśnie swoimi doświadczeniami na temat fotografowania. Przedstawia Czytelnikom szereg praktycznych rad, jak zrobić ładne zdjęcie i samemu wyglądać na nim ładnie. Kasia Tusk to jedna z najsłynniejszych postaci w polskim świecie mody i mediów społecznościowych. Prowadzi blog, który codziennie odwiedzają tysiące internautów. Również jej książka zatytułowana "Elementarz stylu" została znakomicie przyjęta i trafiła na listy bestsellerów. W tej oto książce dzieli się swoimi zawodowymi i prywatnymi doświadczeniami na temat fotografii. Bez specjalistycznego żargonu, w sposób jasny, klarowny i przystępny wyjaśnia Czytelnikom, na czym polega sekret udanego zdjęcia. Nie znajdziecie tu przepisu na genialne dzieła sztuki fotograficznej. Po prostu po lekturze tej książki zdjęcia z Waszych wakacji czy nawet te kulinarne będą wyglądać o wiele lepiej niż do tej pory.
Knox. Tom 3. Storm Riders MC

Knox. Tom 3. Storm Riders MC

42,90 zł 18,95 zł
Opis
Zamknij
Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. Ale kiedy jest ona okalana bólem i ranami, to jej powrót na powierzchnię może zwiastować kłopoty. Knox jest samotnikiem, który prowadzi klub motocyklowy w Jackson w Tennessee. Już dawno odciął się od przeszłości i nie zamierza do niej wracać. Jednak sprawy komplikują się, gdy na jego drodze ponownie pojawia się Caroline. Kobieta wpadła w tarapaty, od których Knox próbuje ją uchronić, choć sam nie wie dlaczego. Narastające w nim demony przeszłości biją się z potrzebą niesienia pomocy potrzebującej dziewczynie, którą ostatecznie zabiera do swojej klubowej oazy. Razem zaczynają bronić miejsca przed atakiem wrogiego motocyklowego gangu. Taka historia toczy się w książce pt. "Knox", jakiej autorką jest Anna Wolf. W dalszej części sytuacje mieszają się jeszcze bardziej, a napięcia i konflikty przybierają na sile. Caroline dodatkowo napotyka człowieka, o którym chciała zapomnieć tak bardzo, jak Knox o niej. Powieść Wolf jest przepełniona wzajemnie wykluczającymi się emocjami i uczuciami. Targają one bohaterami, co piętrzy nieporozumienia. Książka stawia przed nami pytania, takie jak: czy miłość zdoła wygrać z nienawiścią? Czy jesteśmy w stanie zapomnieć o krzywdach, jakie nas kiedyś dotknęły? Czy możemy kontrolować nasze romantyczne uczucia?
Magia i stal. Tom 1. Blackwater

Magia i stal. Tom 1. Blackwater

39,90 zł 16,95 zł
Opis
Zamknij
Trzymająca w napięciu, wypełniona akcją powieść w mistrzowski sposób łącząca elementy cyperpunku i steampunku Magia i stal to początek nowej serii jednego z najlepszych rosyjskich autorów fantasy Nika Pierumowa. Jest to trzymająca w napięciu i wypełniona akcją powieść, która w świetny sposób łączy w sobie elementy cyberpunku oraz steampunku. Ziemię dotknął olbrzymi kataklizm. Na ruinach cywilizacji powstały dwa mocarstwa. Pierwsze z nich to Królestwo, w którym żądzą racjonalizm, wiedza i technologia, magia jest zakazana, a jej uprawianie napiętnowane. Drugie to ziemia tajemniczych Rooskies, będącą dziką i nieskażoną krainą magów. Departament Specjalny Królestwa stale monitoruje wszelkie przejawy zaistnienia magii. Osoby ją uprawiające są przez nich izolowane i nikt nie wie co ich czeka. Wkrótce krainy dopada wojna o ważne surowce potrzebne do dalszego przetrwania. Molly Blackwater, mieszkanka Królestwa, odkrywa w sobie niesamowite magiczne zdolności. Staje przed wyborem, po której stronie opowiedzieć się w wielkiej wojnie. W ojczyźnie jest wyklęta jako wiedźma, zaś druga strona traktuje ją jako szpiega. Nik Pierumow to współczesny pisarz fantasy i science-fiction. Dwukrotnie uznany został za najlepszego rosyjskiego pisarza fantasy oraz jednokrotnie jako najlepszy autor europejski. Szeroką popularność zdobył po opublikowaniu w 1993 roku epopei Pierścień mroku, której akcja dzieje się w tolkienowskim Śródziemiu. Aktualnie mieszka z rodziną w Stanach Zjednoczonych. Pracuje w instytucie naukowo-badawczym, zajmując się biofizyką i biologią molekularną. Pisanie książek traktuje nie jako sposób na życie, lecz jako pasję i hobby.
Uwięziony krzyk

Uwięziony krzyk

39,90 zł 16,95 zł
Opis
Zamknij
Historia, którą napisało życie i która na pewno pozostawi ślad w każdym czytelniku. “Uwięziony krzyk” to prawdziwe przeżycia autorki, która z dnia na dzień straciła swoje dotychczasowe życie przez chorobę, z którą musiała się zmierzyć. Jest to książka, którą powinno się przeczytać, bowiem może ona każdego wiele nauczyć. Anna Naskręt wiodła szczęśliwe życie, pełne energii i planów. Była młodą matką, która miała wiele marzeń do spełnienia. Niestety los zdecydował się pokrzyżować jej plany i krótko po tym, jak się usamodzielniła, przeżyła udar mózgu, w wyniku czego została sparaliżowana. Pomimo tego, że mózg był sprawny, jej ciało było unieruchomione. Na początku książki autorka opowiada o tym, jakie wiodła życie. Dalsza historia to przedstawienie morderczej walki z chorobą, aby móc dalej realizować swoje plany. Historia pokazuje, że nawet w najciemniejszym okresie życia wola walki potrafi zdziałać cuda. W tej książce autorka prezentuje, czym dla niej jest człowieczeństwo i kobiecość. Zagłębia się w odmęty psychiki. Udowadnia, że otchłań, która teoretycznie powinna ją pochłonąć, nie miała szans, ponieważ nadal tkwiło w niej ogromne pragnienie życia - pomimo sytuacji, w której się znalazła, nadal potrafiła cieszyć się z drobnych rzeczy. “Uwięziony krzyk” to opowieść, która budzi niezwykle skrajne emocje i przedstawia problemy, z jakimi musi zmagać się osoba niepełnosprawna w codziennym życiu. Pokazuje, jak służby, które powinny pomagać, spisały pacjentkę na straty. Autorka mówi, że jest to również historia jej największego zwycięstwa. To książka, która pokazuje, że jeżeli mamy w sobie wystarczająco dużo woli walki, nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo wiele zależy od tego, jak bardzo czegoś pragniemy i jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, aby to otrzymać.
Projekt młodość (OUTLET)

Projekt młodość (OUTLET)

34,90 zł 15,95 zł
Opis
Zamknij
Przewodnik młodego wyglądu i zdrowego stylu życia. Autorka bestsellerowego "Zupowego detoksu", coach, dietetyk, twórczyni idei i programu Diet Coaching, ekspertka w zakresie świadomego odżywiania się proponuje program, który nie wymaga inwazyjnych sposobów działania. Radzi, jak walczyć ze stresem i zabiegać o dobry sen, proponuje odmładzający jadłospis przywracający energię, poprawiający nastrój i inspirujący do zmiany stylu życia, a także działania upiększająco-relaksujące, takie jak: naturalne maseczki, zioła, olejki eteryczne i kąpiele.
Możemy mieć siebie. Tom 2. Miasteczko Willow Creek

Możemy mieć siebie. Tom 2. Miasteczko Willow Creek

44,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Kolejna odsłona romantycznej serii powieściowej, pełnej niewypowiedzianych emocji. Czy dawna miłość, uśpiona przez lata, wybuchnie ze zdwojoną siłą? "Możemy mieć siebie" to drugi tom serii książkowej, zatytułowanej "Willow Creek Valley". Tym razem uwaga skupia się na Stelli, młodszej siostrze Graysona, znanego z "Powróćmy do siebie". Kilkanaście lat temu bohaterka obdarzyła uczuciem przyjaciela brata, Jacka O'Donnella. Nie była to chwilowa miłostka, a głębokie uczucie, silne i niedające się w żaden sposób zagłuszyć. Od pierwszej chwili żyła w przekonaniu, że to ten jedyny, a co za tym idzie, nie zdoła pokochać tak bardzo żadnego innego mężczyzny. Gdy skończyła osiemnaście lat, zdobyła się na śmiały krok i poprosiła Jacka o pocałunek. Ta jedna decyzja zmieniła wszystko, a oni od tamtego czasu noszą wspólny sekret, którego nie mogą nikomu wyjawić. Następnie każde poszło swoją drogą i oboje utrzymywali, że nic takiego się nie stało. Stella przez lata starała się zapomnieć, jednak serce nie chciało na to pozwolić. Kiedy więc Jack nagle pocałował ją po raz kolejny, wszystko odżyło zupełnie tak, jakby nigdy nie przeminęło. Czy tych dwoje może liczyć na szczęśliwe zakończenie? A jeśli dzieli ich zbyt wiele?
Buntownik. Tom 2. Grzeszni

Buntownik. Tom 2. Grzeszni

42,90 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
"Buntownik. Grzeszni. Tom 2" to powieść, której autorką jest Ana Rose. Książka ta wchodzi w skład uwielbianego przez czytelników cyklu "Grzeszni". Nie czekaj i sięgnij już teraz po tę pełną emocji opowieść! "Buntownik. Grzeszni. Tom 2" to powieść, która wchodzi w skład cyklu "Grzeszni". Aria powróciła z Francji jako dorosła i piękna kobieta, która jednak wciąż jest traktowana jak dziecko przez swojego brata Huntera. Kobieta zdaje sobie sprawę, że zaczyna się jej podobać Ash, który jest przyjacielem jej brata. Jednocześnie zaczyna rozumieć, że pociąga ją również dawny wróg jej brata, czyli Milton. Mężczyzna, który wreszcie pogodził się z Hunterem, również pragnie Arii, dlatego staje przed bardzo trudnym wyborem, czy zawalczyć o siostrę swojego dawnego wroga i zaryzykować świetną przyjaźń, która łączy go z Hunterem, czy też odpuścić i skazać się na cierpienie? Z kim będzie Aria? Czy Milton zdecyduje się o nią zawalczyć? Poznasz odpowiedzi na te pytania, jeśli sięgniesz po tę fenomenalną powieść!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

© OCZYTANI.pl Tania książka 2022. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry