Strona główna

Nowości

Labirynt sekretów

Labirynt sekretów

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
Opowieść o sile rodzinnych więzów, rozliczaniu się z przeszłością i odnajdywaniu własnej drogi. Mathilde Cormier po śmierci ojca opuszcza wraz z matką oraz młodszym rodzeństwem Francję i próbuje odnaleźć się w obcej, angielskiej rzeczywistości. Kiedy już jej się zdaje, że najgorsze za nią, dramatyczny obrót spraw zmusza lady Cormier do powrotu do Francji, a sama Mathilde rusza w ślad za matką, by pomóc jej w wyplątaniu się z największego skandalu, o jakim paryska socjeta słyszała od kilku lat. Zagubionej w nowej rzeczywistości dziewczynie przyjdzie zawalczyć o dobre imię rodziny, stawić czoło tajemnicom dotyczącym najbliższych osób i rozeznać się we własnych uczuciach, zwłaszcza tych, którymi darzy przyjaciela z dzieciństwa.
Mój ukochany syn

Mój ukochany syn

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
Josh miał dziewiętnaście lat i świat u stóp, kiedy wszystko się zmieniło. Niespodziewane pogorszenie zdrowia psychicznego doprowadziło do myśli i planów samobójczych. Jego matka, autorka bestsellerów Amanda Prowse, zaczęła desperacko szukać sposobów, by mu pomóc. Cierpienie Josha było cierpieniem całej rodziny. Każdego dnia bliscy obserwowali jego walkę, bojąc się chwili, w której mógłby ją przegrać. STATYSTYKI DOTYCZĄCE ZDROWIA PSYCHICZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SĄ PRZERAŻAJĄCE. POCZUCIE BEZRADNOŚCI RODZICÓW I ICH CIERPIENIE NIE ZNA GRANIC. TA KSIĄŻKA TO PRAWDZIWY I SZCZERY OPIS ŻYCIA Z DEPRESJĄ. TO ROZDZIERAJĄCA SERCE OPOWIEŚĆ MATKI O BÓLU PATRZENIA NA CIERPIENIE UKOCHANEGO DZIECKA.
Tajemnica z przeszłości

Tajemnica z przeszłości

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Jeśli szukasz wzruszającej powieści o istocie rodzinnych korzeni i rodowych sekretach, to koniecznie przeczytaj książkę "Tajemnica z przeszłości". Jak duży wpływ ma drzewo genealogiczne na nasze życie? Karolina i Malwina były wychowywane przez dziadka. Teraz mężczyzna zmarł, ale swoją leśniczówkę pozostawił wnuczkom. Miał tylko jedno ostatnie życzenie. Chciał, aby listy ukryte w domu trafiły do rąk Stefy. Tylko kim jest kobieta, o której siostry nigdy nie słyszały? Być może w leśniczówce znajdą się jakieś wskazówki. Pośród wielu interesujących rzeczy pojawiają się też listy od marynarza, Antka. W tym momencie rozpoczyna się fascynująca i pełna wzruszeń podróż do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, a kończy po blisko 60 latach. Całość rozgrywa się w Kołobrzegu, Helu i w Gniewie. Fascynująca podróż po dziejach rodziny na zawsze odmieni życie Karoliny i Malwiny. Do tej pory siostry nie wiedziały, że są tak bardzo związane z przeszłością swojego rodu.
Tajemnica willi Sielanka

Tajemnica willi Sielanka

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Książka wydana w serii Wielkie Litery – w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. NIESTRUDZONYM BOHATEROM WYDAWAŁO SIĘ, ŻE WYPLĄTALI SIĘ Z MAFIJNYCH ROZGRYWEK, A TYMCZASEM WPADLI Z DESZCZU POD RYNNĘ. DOSIĘGA ICH ZEMSTA NIESŁUSZNIE ROZŻALONEGO NA NICH MĘŻA PACJENTKI. A I MAFIA CHYBA OSTATECZNIE NIE ODPUŚCIŁA... Olka i Joszka na pewien czas muszą zniknąć, a skalpele zamienić na… noże kuchenne. Mają nadzieję, że wszystkie nieporozumienia szybko się wyjaśnią, a oni będą mogli powrócić do swojego życia. Jednak czas płynie, a tak się nie dzieje. Para kardiologów przystosowuje się więc do nowego zawodu: otwierają bistro, które przebojem wdziera się na bydgoski rynek gastronomiczny. Mimo sukcesów odnoszonych w nowym zawodzie Aleksandra i Joachim tęsknią do Starego Morsa, swojego ordynatora oraz do zabiegów i operacji kardiochirurgicznych. Ordynator obiecał im, że niedługo do niego wrócą i ze wszystkich sił stara się ten powrót przyspieszyć. A Olka i Joszka mają jeszcze jeden atut – najpotężniejszą broń. Jest nią przyjaciel ze studiów, pewien tajemniczy policjant, członek tajnej jednostki specjalnej, specjalizującej się w walkach z mafią. WSZYSCY RAZEM STARAJĄ SIĘ URWAĆ DIABŁU ŁEB. CZY IM SIĘ UDA?
W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach

W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
"W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach" autorstwa Amy Bloom to poruszająca opowieść o pożegnaniach i radzeniu sobie ze śmiercią najbliższych osób. Książka Amy Bloom to zapis prawdziwych wydarzeń, których doświadczyła w swoim życiu autorka. Zmiany zachowania, problemy z pamięcią i stopniowe izolowanie się od otoczenia to objawy, które dotknęły jej męża, co skłoniło parę do poszukiwania przyczyny takiego zjawiska. Okazało się, że sytuacja ta wynika z rozwijającej się u Briana choroby Alzheimera, której diagnoza stała się wyrokiem dla całej rodziny. W związku z brakiem możliwości zatrzymania postępu zmian otępiennych Amy i Brian zdecydowali się na podjęcie trudnej decyzji, jaką było zgłoszenie się do szwajcarskiej organizacji Dignitas. Możliwość poddania się przez Briana eutanazji stała się inspiracją do stopniowego rozliczania się ze swoim dotychczasowym życiem. W przypadku tego kochającego się małżeństwa z wieloletnim stażem poskutkowało to pełną nadziei i humoru opowieścią, którą Bloom zawarła w swojej książce.
The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment

The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
Kolejna powieść z cyklu "The Shameless Series". "The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment" Rosie Danan do kupienia w księgarniach Ethan Cohen i Naomi Grant nie mogliby bardziej różnić się od siebie, co nie przeszkadza im w stworzeniu niezłego teamu. Naomi prowadzi biznes związany z edukacją seksualną. Chce jednak rozszerzyć swoją działalność i na żywo doradzać oraz edukować w sprawie seksu, potrzeb i pragnień. Ethan jest rabinem, którego synagoga świeci pustkami. Aby zwiększyć frekwencję i uchronić synagogę przed zamknięciem, postanawia połączyć siły z Naomi. Ona będzie mogła wykładać, on zyska publiczność i nowych wiernych. Mimo różnic ta dwójka zaczyna się do siebie zbliżać. Czy ich mały miłosny eksperyment zakończy się sukcesem? Pierwsza książka z cyklu "The Shameless Series" - "The Roommate. Współlokatorzy" - podbiła serca fanów spragnionych zabawnego i gorącego romansu. W tej części możemy spodziewać się porządnej dawki humoru, intensywnych scen i niezwykłej chemii pomiędzy bohaterami. Nie zabraknie tu również uniwersalnych wartości oraz treści, w których każdy się odnajdzie.
Kemping Chałupy 9

Kemping Chałupy 9

45,90 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
CHAŁUPY WELCOME TO! Zaczynają się wakacje, pierwsi szczęściarze ruszają na zasłużone urlopy. Czy mogą liczyć na piękną pogodę, miłe towarzystwo i odrobinę zasłużonego spokoju? A co, jeśli pan z niebieskiej przyczepy okaże się fanem grillowania całą dobę, w łazienkach zabraknie bieżącej wody, a sąsiadka trochę zbyt nachalnie epatuje seksapilem w postaci zbyt skąpego stroju w czerwone kropeczki? Nie można pozwolić, by upragnione dwa tygodnie zmieniły się w koszmar. Trzeba ratować te wakacje za wszelką cenę. URLOP W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ – CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK?
Dzwonki, gwiazdki i słomki

Dzwonki, gwiazdki i słomki

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Święta Bożego Narodzenia ze staropolskimi tradycjami, przepełnione ciepłem rodzinnego ogniska to marzenie Matyldy - dwudziestokilkuletniej singielki mieszkającej w Warszawie. Do zrealizowania swego planu używa podstępu - wprasza się do koleżanki z pracy - Halszki, pochodzącej z podlaskiej prowincji. Wyjazd ten jednak niespodziewanie odmieni życie Matyldy. "Dzwonki, gwiazdki i słomki" autorstwa Renaty Kosin odzwierciedla niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia w podlaskiej wsi, a także ukazuje, jak ten wyjazd diametralnie zmieni życie głównej bohaterki. Po dotarciu na miejsce Matylda orientuje się, że spodziewana sielska wieś wyraźnie odbiega od jej wyobrażeń. Dziewczyna jednak jest ogromnie zdeterminowana, by spełnić swoje marzenie i za wszelką cenę pragnie dopasować rzeczywistość do swoich wyimaginowanych obrazów. Doprowadza to do wielu niespodziewanych i komicznych zdarzeń. Obecność warszawianki zmienia codzienność nie tylko gospodarzy domu, lecz także starszego brata Halszki - zatwardziałego kawalera. Znajomość ze Stefanem będzie miała także ogromny wpływ na samą Matyldę. Co z tego wyniknie? Czy kobieta wróci na Podlasie za rok? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na kartach powieści.
Pensjonat na brzegu jeziora

Pensjonat na brzegu jeziora

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Ania Brzęcka wraz z mamą i babcią prowadzą pensjonat „Na drugim brzegu jeziora”. Niestety w pobliżu powstaje hotel, który sprawia, że pensjonat pustoszeje. Kobiety, by ratować rodzinne przedsięwzięcie, postanawiają organizować w ogrodzie rodzinne uroczystości. Ania – świeżo upieczona maturzystka – jest bardzo przywiązana do pensjonatu i z dużym zaangażowaniem uczestniczy w pierwszym od lat urządzanym tu weselu. Kiedy po wielogodzinnej pracy postanawia odpocząć na swojej ulubionej ławce nad jeziorem, zauważa, że jest ona zajęta. Kamil – kuzyn panny młodej – niedawno rozstał się z dziewczyną i dom weselny to ostatnie miejsce na ziemi, w którym chciałby się znaleźć. Wybiera się więc na spacer, by w samotności posiedzieć nad wodą. Tych dwoje spotyka się ponownie po czterech latach, znów przy okazji wesela. Ale są już zupełnie innymi ludźmi. Czy potrafią odnaleźć do siebie drogę? Czy pamiętają jeszcze, co połączyło ich tamtego wieczoru? I jak poukładać wszystko na nowo, gdy życie się tak skomplikowało?
Tatarka

Tatarka

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
W noc świętojańską, pełną ludowej magii i wróżb, Ksenia plecie wianek z polnych kwiatów i ziół, by rzucić go w nurt Biebrzy i poznać odpowiedzi na zapisane w sercu pytania. Nie jest to jednak tak proste, jak by się wydawało. Podlaska zielarka zdradza stare sekrety, tatarska fałdżejka odprawia własne uroki... Za ich sprawą ścieżki, którymi podąża Ksenia, plączą się coraz mocniej. Na szczęście stary dworek w Bujanach − otoczony kwiatami, aromatycznymi ziołami i dobrą energią − daje Kseni siłę, by podążać drogą, którą wiedzie ją intuicja. Poprzez pełne uroku podlaskie krajobrazy, w otoczeniu prastarych słowiańskich zaklęć i w towarzystwie oryginalnych przyjaciół, ekscentrycznej babki i ciemnookiego Tatara, Ksenia zbliża się do rozwiązania sekretu swojej rodziny. Odnalezienie właściwej drogi pozwoli Kseni na dotarcie do najpilniej strzeżonych tajemnic, odkrycie kart rodzinnej historii przyniesie jej duszy ukojenie, natomiast sercu przywróci jego właściwy rytm.
Zima w Pensjonacie pod Bukami

Zima w Pensjonacie pod Bukami

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Rzucić wszystko i jechać w Bieszczady. Chyba nie ma człowieka, który chociaż raz w życiu nie miał takiego pomysłu. Bieszczady mają magiczną moc. A zima w Bieszczadach jest niesamowita. Jeśli tylko możesz jedź i poczuj to na własnej skórze. Jeśli nie, sięgnij po książkę "Zima w Pensjonacie pod Bukami" Karoliny Wilczyńskiej, Katarzyny Janus, Nataszy Socha, Renaty Kosin, Katarzyny Misiołek, Doroty Milli i Magdy Stachuli. Sięgając po tą książkę, przeniesiesz się do magicznego, odrestaurowanego Pensjonatu pod Bukami położonego w Bieszczadach. Jest ON niesamowity, ponieważ przyciąga zagubione dusze. Nie inaczej jest tej zimy, iedy to do Pensjonatu trafią goście poszukujący swojego miejsca w życiu, czekający na szansę, która ich uszczęśliwi. Wszystko w tym miejscu ma swój sens i nic nie dzieje się pod wpływem przypadku.
Skin of the Sea. Sekret oceanu

Skin of the Sea. Sekret oceanu

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
Opowieść o wyprawie do świata bogów z romansem w tle. Zakazana miłość i epicka przygoda z mitologią Afryki Zachodniej w roli głównej. To i jeszcze więcej oferuje czytelnikom najnowszy bestseller autorstwa Natashy Bowen. "Skin of the Sea. Sekret Oceanu" jest debiutancką powieścią fantastyczną Natashy Bowen z gatunku young adult. To niezwykle udany debiut, ponieważ znalazł się na liście bestsellerów "New York Timesa" w niecały tydzień po premierze. To niezwykle intrygująca, egzotyczna opowieść miłosna, wypełniona akcją i podróżą na koniec świata. Fabuła podąża śladami Simidele, jednej z Mami Wata, czyli syren odpowiedzialnych za gromadzenie dusz osób zmarłych na morzu i błogosławienie ich w drodze do Najwyższego Stwórcy. Młoda Simi próbuje dopasować się do reszty swoich pobratymców, jednak gdy pewnego dnia chłopak zostaje wyrzucony za burtę statku z niewolnikami, syrena ratuje mu życie wbrew panującym zasadom. Prędko okazuje się, że swoim występkiem Simi złamała pradawny dekret i sprowadziła na Mami Wata ogromne niebezpieczeństwo. Aby ocalić całą swoją rasę, Simi musi udać się do Najwyższego Stwórcy, by błagać o wybaczenie. Podczas wędrówki syrena zmierzy się z legendarnymi potworami, zdradzieckimi lądami i żądnymi zemsty bogami. Wkrótce na jaw wychodzi, że od rezultatów jej podróży zależy nie tylko los Mami Wata, ale też całego świata...
Miłość za zakrętem

Miłość za zakrętem

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Trzy kobiety i trzy nowe początki. Jadwiga z nikomu nieznanej bibliotekarki przeistacza się w rasową blogerkę. Definitywnie odcina się od przeszłości, by budować nową, lepszą przyszłość. Udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno, a dobro wraca. Ewelina zawróci w głowie lekarzowi po przejściach, ale najpierw będzie musiała zmierzyć się z najgorszą sytuacją, jakiej może doświadczyć kochająca matka. Joanna, choć trzyma wszystkich na dystans, znajdzie się w centrum życiowych zawirowań. W życiu bibliotekarki z sercem na dłoni, zaradnej fryzjerki i prężnie działającej bizneswoman namiesza pewien mężczyzna. Jak poradzą sobie trzy różne kobiety, które połączył los? Czy wreszcie odnajdą szczęście? I co z tym wszystkim mają wspólnego kluby go-go?
Defekt

Defekt

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Nic nie trwa wiecznie. Doskonale wiemy, że wszystko może zmienić się w ciągu kilku sekund, choć zazwyczaj odsuwamy od siebie tego rodzaju myśli, ceniąc sobie stabilizację i rutynę, w której znajdujemy ukojenie. Sięgnij po książkę "Defekt" autorstwa Olgi Kruk i przekonaj się, że czasem wystarczy jedno wydarzenie, by życie zamieniło się w koszmar! Liwia wiedzie los szczęśliwej żony i matki. Jej dni są wypełnione ciepłem i chwilami spędzanymi w pięknym domu z uroczym synkiem oraz ukochanym, który zdobył jej serce. Ta idylla znika, gdy mąż Liwii zostaje brutalnie zamordowany w ich własnej kuchni. Rozpacz i strach paraliżują kobietę, jednak pragnienie ochronienia swojego dziecka skłania ją do działania. Pragnie dowiedzieć się, kim jest morderca, lecz ten pozostaje nieuchwytny. Na dodatek ktoś zaczyna ją obserwować, a na jaw wychodzą kolejne sekrety. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Czy to w ogóle możliwe, by po tak traumatycznych przeżyciach odnaleźć jeszcze spokój? Olga Kruk, autorka, to początkująca polska pisarka, która zdążyła już zjednać sobie sympatię sporego grona czytelników. Wszystko za sprawą trzymających w napięciu thrillerów i kryminałów, które wyszły spod jej pióra. Historie wyróżniają się dzięki przemyślanej i zaskakującej fabule, świetnie wykreowanym bohaterom oraz poruszaniu trudnych tematów. Dotychczas Olga Kruk opublikowała dwie książki: "Grzechy mojej siostry" oraz "Defekt".
Jedyny dzień w roku

Jedyny dzień w roku

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
"Jedyny dzień w roku" to poruszająca opowieść, która przeniesie Cię do świata znużonej codziennością Doroty... Wraz z nią wyrusz w magiczną podróż i odkryj, ile można zyskać od życia, gdy tylko da się mu szansę! Gdy rozpoczyna się grudzień, w powietrzu niemalże czuć już zapach makowca i zdobionych lukrem pierników... Ludzie niecierpliwie patrzą w okno, by z radością przywitać pierwsze płatki śniegu. Wierzymy, że nadszedł czas, w którym dawne błędy zostaną nam wybaczone, a skrywane marzenia być może doczekają się szansy na spełnienie. Święta nie zawsze jednak wyglądają tak jak w filmach... Dorota dobrze to wie, ale ma nadzieję, że w tym roku i ją spotka coś wyjątkowego. Pragnie na własnej skórze doświadczyć świątecznej magii. Gdy wyrusza do domu rodzinnego, chce na chwilę zapomnieć o obowiązkach... Na miejscu Dorotę nie spotykają jednak świąteczne cuda, lecz trudy codziennego życia i kłótnie. Jej rodzina nie potrafi się ze sobą porozumieć i rujnuje jej plan spokojnych świąt. Wkrótce zrezygnowana Dorota zaczyna marzyć o tym, by jak najszybciej powrócić do siebie. Zanim świąteczny czas dobiegnie końca, Dorota dostaje od losu szansę... Czy i jej będzie pisane bycie szczęśliwą?
Jesteś opowieścią

Jesteś opowieścią

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Rodzinne sekrety, opowieści o odważnych rycerzach i niepokornych księżniczkach oraz dawno zapomniane skarby... To wszystko znajdziesz w "Jesteś opowieścią" - nastrojowej historii Agnieszki, która postanawia rozwikłać zagadkę tajemniczego kufra! W dzieciństwie Agnieszka kochała słuchać opowieści snutych przez prababcię Krysię. Kobieta zobaczyła w swojej prawnuczce kandydatkę do tego, by strzec rodzinnych sekretów - po jej śmierci to Agnieszka ma przekazywać dalej pamięć o tajemnicach rodowych rodziny. Pozostali jej członkowie wątpią w dawne legendy Krysi i uważają je jedynie za nieszkodliwe wymysły. Agnieszka zawsze się od nich różniła - zamiast żyć codziennością, młoda kobieta postanawia przyjrzeć się bliżej staremu kufrowi. To w nim według opowieści Krysi ma tkwić sekrety rodzinne, o których snuła legendy. Nowe wyzwanie staje się dla Agnieszki okazją, by zapomnieć o zawodzie miłosnym - kobieta postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się, kim właściwie byli jej przodkowie i sprawdzić, czy w niezwykłych legendach tkwi ziarno prawdy. Poszukiwania prowadzą ją do miejsc, o których dawno zapomniano i pasjonujących historii, które nieomal na zawsze przepadły w odmętach historii. Nadszedł czas próby... Czy Agnieszka okaże się godna miana Strażniczki Pamięci?
Uśmiech anioła

Uśmiech anioła

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA TO CZAS, KIEDY W LUDZIACH ODŻYWA WIARA W MAGIĘ. NIEKTÓRZY JEDNAK UWAŻAJĄ, ŻE ICH TO NIE DOTYCZY LUB CELOWO JĄ ODRZUCAJĄ. Oskar rezygnuje z miłości, ponieważ wierzy, że w ten sposób ocali przyjaźń. Katia mu przytakuje, choć się z tym nie zgadza. Ukrywa żal i smutek, ucieka przed własnymi odczuciami i trafia do parku, gdzie spotyka siedem kamiennych aniołów, w tym tego, który daje jej nadzieję na odnalezienie magii świąt i utraconej miłości. Dzięki aniołom dziewczyna zyskuje nowych sąsiadów: Alojzego, który nie lubi Bożego Narodzenia, ludzi i siebie za to, co kiedyś zrobił; panią Różę, która też ma swoje tajemnice oraz małego Józia, pragnącego za wszelką cenę ocalić przyjaciela, co nie jest proste, bo do tego potrzebna jest nie tylko ta świąteczna, ale prawdziwa magia. Na szczęście chłopiec ani na chwilę nie traci w nią wiary, a to sprawia, że odzyskują ją też inni.
Własny kawałek nieba

Własny kawałek nieba

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
O Amelii z czystym sumieniem można powiedzieć, że jest dziewczyną, która chodzi z głową w chmurach. Nie miała nikogo bliskiego, kto mógłby jej zaoferować ciepło i poczucie bezpieczeństwa, dlatego marzyła o życiu, którego nie było jej dane doświadczyć. Książka "Własny kawałek nieba" autorstwa Renaty Kosin opowiada historię, do której doprowadził przypadek. Opowieść uświadamia czytelnikom, że nigdy nie należy tracić nadziei i trzeba walczyć do końca. Amelia jest pracownicą cukierni. Każdego dnia po pracy wraca do domu przez park, którego romantyczne zakamarki sprzyjają snuciu wizji i marzeń. Jednak marzycielska natura nie pomaga dziewczynie - wręcz przeciwnie, Amelia często ma z tego powodu kłopoty. Nie miała prawdziwej rodziny ani przyjaciół, pragnęła doświadczyć uczucia bliskiej osoby i chciała zaoferować to samo. Pewnego dnia dziewczyna odnajduje wisiorek z tajemniczym napisem. Przypadek chciał, że w tym samym miejscu i czasie znajduje się Miłosz, z którym Amelia podejmie próby poszukiwań właściciela wisiorka. Czy historia ta pozwoli Amelii odnaleźć jej własny kawałek nieba?
Przybrana córka

Przybrana córka

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Trzyletnia Millie Everleigh znika w rześki zimowy dzień i nic nie jest takie, jak się wydaje…Takiego telefonu boi się każda matka. Wsiadam do samochodu po zakupach w sklepie spożywczym. Gdy uruchamiam silnik, dzwoni telefon. To Shelby, moja pasierbica, która zajmuje się moją trzyletnią córeczką, Millie. – Poszłam na górę tylko na chwilę – mówi w przerwie między szlochami. – Zniknęła. Pędzę do domu, gdzie okazuje się, że moja niebieskooka dziewczynka zniknęła, a serce wyrywa mi się z piersi. Gdy przyjeżdża policja, historia Shelby zaczyna tracić sens. Co ukrywa? Potem dostaję wiadomość o treści „Twój mąż nie jest tym, za kogo go masz”. Czy mnie okłamuje? Nagle członkowie rodziny stają się dla mnie obcymi ludźmi. Każdy skrywa jakiś sekret – nawet ja. Nikt nie wie, dlaczego wyjście do sklepu zajęło mi tak długo, i jak bardzo zżera mnie z tego powodu poczucie winy… Gdy już prawda wyjdzie na jaw, a nasze kłamstwa zostaną ujawnione, czy będzie za późno na ocalenie mojego maleństwa? TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU THRILLER PSYCHOLOGICZNY O RODZINNYCH SEKRETACH, SZOKUJĄCEJ PRZESZŁOŚCI I KŁAMSTWACH, KTÓRE SOBIE WMAWIAMY, ŻEBY PRZETRWAĆ.
Purpurowe serca

Purpurowe serca

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
"Purpurowe serca" Tess Wakefield to poruszająca historia o sfingowanym związku, który wskutek strasznych wydarzeń przeradza się w prawdziwą więź. Zanim to jednak nastąpi, bohaterowie muszą uporać się z wieloma przeciwnościami losu. On jest żołnierzem z bardzo trudną przeszłością, a ona początkującą piosenkarką. Zdecydowanie więcej ich dzieli niż łączy, ale mimo to postanawiają pobrać się dla pieniędzy. Cassie Salazar pracuje w teksańskim barze, aby wiązać koniec z końcem, a jednocześnie stara się realizować swoje marzenia o karierze wokalnej. Przez zdiagnozowaną cukrzycę zaczyna mieć problemy finansowe. Luke Morrow nosi się z zamiarem wyjazdu na kolejną misję. Niezwykle przystojny szeregowy godzi się wyjść za dziewczynę, co może pomóc jej finansowo. Małżeństwo daje jej ubezpieczenie zdrowotne, ale dziewczyna nie ma pojęcia, co ukrywa przed nią Luke. Kiedy dochodzi do tragedii, na jaw wychodzą ich prawdziwe uczucia i nie ma już miejsca na udawanie. Czy to możliwe, aby to małżeństwo przerodziło się w prawdziwą więź pełną zaufania i wzajemnego wsparcia?
Miłość jest podróżą

Miłość jest podróżą

47,90 zł 14,25 zł
Opis
Zamknij
Zwyczajne rzeczy, których tak łatwo nie zauważyć, dopiero z perspektywy czasu nabierają znaczenia. Jaga czuje się już bezpiecznie w willi Pod Jodłami, gdyż Damian, jej chłopak, wytropił prześladującego ją stalkera. Jednak pewnego zimowego wieczoru otwiera drzwi i widzi swego prześladowcę. Sterroryzowana wsiada do jego auta. Lecz w Zagórzu nic nie umyka uwagi mieszkańców i wieść o porwaniu roznosi się błyskawicznie. Zmontowana naprędce ekipa pod wodzą pani Anieli rusza na ratunek. Mela także przeżywa ciężkie chwile. W szpitalu mobbinguje ją ordynator, przygotowania do ślubu ją stresują, w dodatku na horyzoncie znowu pojawia się Aleksa, pierwsza miłość jej narzeczonego. Mela ma coraz więcej wątpliwości co do swoich uczuć i uczuć Mateusza. Już raz uciekła sprzed ołtarza, czy zrobi to po raz drugi?
Brulion

Brulion

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Poruszająca opowieść o czasach, w których nic nie było oczywiste. Sięgnij po tę lekturę i przekonaj się, jak wyglądała rzeczywistość w obliczu nadciągającej wojny. "Brulion" to zajmująca powieść historyczna, która szybko zaintryguje czytelnika i będzie go trzymała w napięciu do samego końca. Główny bohater, Moritz Stille, jest korespondentem popularnej szwajcarskiej gazety. Młody mężczyzna przyjeżdża do Breslau, gdzie dość szybko jego drogi krzyżują się z wyjątkową pięknością, Ingrid Beaucourt, pełniącą funkcję sekretarki zastępcy szefa wrocławskiego gestapo. Moritz nie potrzebuje wiele czasu, by oddać Ingrid całe swoje serce. Kobieta, z początku niechętna, a przez to także obojętna na zaloty, z czasem zaczyna się interesować adoratorem. Nie wie jednak, że Moritz od samego początku podejrzewa ją o skrywanie jakiegoś poważnego sekretu. Wokół zaczyna dziać się coraz gorzej. Wszyscy wrogowie Trzeciej Rzeszy trafiają do nowo założonego obozu KL Buchenwald. Mnóstwo ludzi zostaje aresztowanych, a agresja wciąż się nasila. Moritz zaczyna odczuwać skutki polityki Trzeciej Rzeszy, gdy bliskie mu osoby także przepadają bez wieści. Jakie stanowisko sam zajmie? I jaki wpływ będzie miała na niego Ingrid? Malwina Ferenz to polska pisarka urodzona we Wrocławiu. Specjalizuje się w literaturze obyczajowej, chociaż lubi próbować swoich sił w bardzo różnych gatunkach. Do tej pory spod jej pióra wyszły następujące książki: "Pora na miłość", "Anioły do wynajęcia", "Życie pełne barw", "Dni wypełnione słońcem", "Poranki o zapachu kawy", "Na miłość boską!", "Miłość z odzysku", "Szpital na peryferiach", a także opisany tu "Brulion".
Do pierwszej randki

Do pierwszej randki

47,90 zł 14,25 zł
Opis
Zamknij
Szukasz lekkiej opowieści o miłości i prawdziwych uczuciach, które są w stanie odmienić życie singielki? Ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym strzałem w dziesiątkę! "Do pierwszej randki" to opowieść o Idze - młodej, ale już spełnionej singielce, która dorastała u boku porzuconej przez męża matki. Już dawno przestała wierzyć w miłość, a jej uprzedzenie do ojca nie pozwala jej odzyskać tej właśnie wiary. Mimo wszystko stara się zaspokoić swoją potrzebę bliskości za pomocą randek (w większości pierwszych, a jednocześnie ostatnich), w trakcie których stara się zachować anonimowość. Wszystko to trwało do momentu, w którym umówiła się z Alkiem - symbolicznie, bo w walentynki. Czy jednak mężczyzna pozwoli jej zerwać z dotychczasowymi zasadami? A może nad szybszym biciem serca górę wezmą przekonania, którymi kierowała się do tej pory? Z pewnością cały bieg wydarzeń zacznie burzyć dotychczasowy wewnętrzny spokój bohaterki. Pewne w tym wszystkim jest jedno - opowieść potoczy się w kierunku, którego nie można z góry przewidzieć. Książka Aleksandry Rochowiak jest kolejną po "Spotkajmy się o północy" powieścią, która stoi na pograniczu romansu i powieści obyczajowej. To propozycja między innymi dla wielbicieli "It Ends with Us" Coleen Hoover. Nieoczywista, z zakończeniem nie dającym się łatwo przewidzieć, stopniowo odkrywanym wraz z następnymi stronami książki.
Wieczór cudów

Wieczór cudów

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Książka "Wieczór cudów" autorstwa Kingi Gąski jest świąteczną, pełną ciepła i magicznego klimatu powieścią obyczajową, która nastroi Cię przed Bożym Narodzeniem i wciągnie w wir perypetii bohaterów. Jeśli chcesz poczuć magię świąt zawczasu, to może być strzał w dziesiątkę. Wszędzie słychać świąteczne kolędy, a mieszkańcy Warszawy szykują się do zbliżających się świąt. Szał poszukiwania prezentów, dekorowania i zakupów przedświątecznych trwa. Adam postanawia wprowadzić porządek w swoim życiu, ale przez przypadek wywraca je do góry nogami. Julia, chociaż obiecywała sobie, że nigdy tego nie zrobi, wyrusza do domu rodzinnego na święta, a Tymon, który jest didżejem, podczas jednej z imprez naraża się wszystkim ludziom wokół. Kolejna ostra impreza jest źródłem wielu nowych problemów w jego życiu. Poznajemy tu również Ewę, która w przededniu świąt doświadcza wielkiego cudu. Miało do niego dojść już kilka lat wcześniej, ale niestety wypadek pokrzyżował jej plany. Maks jest z kolei skrajnym egocentrykiem, który będzie musiał sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Każdą z tych osób czekają wyjątkowe święta, podczas których dziadkowie spotkają się z wnukami i połączy ich niesamowita więź.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

© OCZYTANI.pl Tania książka 2022. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry