Strona główna Literatura, beletrystyka Kryminał

Uratować dziecko

 • Nasza cena

  :
  12,95 zł
 • Sugerowana cena wydawcy: 39,90 zł
 • Dostępność: 14 egz.
 • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
 • Wydawnictwo: Filia
 • Autor: Sarah A. Denzil
 • Ilość stron: 296
 • Okładka: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • ISBN: 9788381954839
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Sięgnij po książkę pod tytułem "Uratować dziecko", którą napisała Sarah A. Denzil, i sprawdź, co się stanie, gdy w okolicy zamieszka prawdziwe zło!

Sąsiedzi to osoby, które często widujemy każdego dnia. Niektórych zwyczajnie mijamy, wymieniając się zdawkowymi powitaniami. Z innymi z kolei utrzymujemy przyjacielskie relacje.

Hannah każde wyjście z domu traktuje jako ogromne wyzwanie. Od dłuższego czasu zmaga się z chorobliwymi lękami, które paraliżują ją na tyle, że najchętniej spędza całe dnie w zaciszu swoich czterech ścian. Przyjaźni się jedynie z Edith, sympatyczną staruszką mieszkającą nieopodal. W przewidywalne życie Hannah wkrada się dreszcz zaciekawienia, gdy do domu naprzeciwko wprowadza się idealna z pozoru rodzina Masonów. Kobieta zaczyna uważnie ich obserwować i dostrzega, że wcale nie są tak perfekcyjni, za jakich uchodzą.

Gdy nastoletnia córka Masonów, April, umieszcza w oknie plakat, przy pomocy którego prosi o pomoc, Hannah musi podjąć decyzję. Czy odważy się pokonać własny strach, by uratować drugą osobę?

Format: 13,5x20,5 cm
Kupione z tym produktem
Czy to jest przyjaźń...?

Czy to jest przyjaźń...?

46,90 zł 11,65 zł
Opis
Zamknij
Podobno najlepszymi przyjaciółmi są ludzie, których poznaliśmy w dzieciństwie… A co, jeśli Twój najlepszy przyjaciel, którego znasz od zawsze, wyrośnie na niesamowicie atrakcyjnego mężczyznę, a Tobie przyjdzie z nim zamieszkać? Stare powiedzenie mówi, że od przyjaźni, jest tylko krok do miłości. Niestety czasem trudno jest wyjść z wieloletniego schematu i odważyć się na coś nowego. Czworo przyjaciół postanawia zamieszkać razem. W ferworze codziennego życia, pracy i walki o spełnienie marzeń, skrywana miłość staje się coraz bardziej oczywista i coraz trudniejsza do okiełznania. Jednak strach przed odrzuceniem, nakazuje trzymanie uczucia w tajemnicy. Tylko co, jeśli druga szansa może nigdy się nie powtórzyć? Pełna ciepła, humoru i optymizmu opowieść o przyjaźni i poszukiwaniu drogi do wspólnego celu.
Znów mogę cię zobaczyć

Znów mogę cię zobaczyć

49,99 zł 14,35 zł
Opis
Zamknij
"Znów mogę cię zobaczyć" to pierwsza powieść autorki wydana na polskim rynku, ale od razu odniosła ogromny sukces. Czy Alice wykorzysta moc znikania w dobry sposób? A może stanie się ona dla niej samej zagrożeniem? Alice Sun jest jedną z uczennic elitarnej Akademii Airington. Dziewczyna czuje się tam obco, bo sama nie pochodzi z majętnej rodziny. Jej sytuacja ulega pogorszeniu, gdy okazuje się, że rodzice nie mogą dłużej opłacać wysokiego czesnego. W natłoku wszystkich pojawiających się problemów główna bohaterka odkrywa, że potrafi znikać! Alice ma w głowie plan i chce wykorzystać swoje moce, aby zdobyć pieniądze i opłacić dalszą naukę. Jaka jest cena wyjawienia sekretów swoim kolegom i koleżankom? Czy takie postępowanie nie przysporzy bohaterce dodatkowych kłopotów? Alice wie, że nie może działać sama, dlatego postanawia współpracować ze swoim największym rywalem - Henrym Li, który jest niezwykle irytujący i nieziemsko przystojny zarazem. Czy ta dwójka stworzy duet doskonały? Jakie tajemnice odkryje Alice oraz do czego się posunie, aby zdobyć pieniądze?
Tajemnica willi Sielanka

Tajemnica willi Sielanka

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Książka wydana w serii Wielkie Litery – w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. NIESTRUDZONYM BOHATEROM WYDAWAŁO SIĘ, ŻE WYPLĄTALI SIĘ Z MAFIJNYCH ROZGRYWEK, A TYMCZASEM WPADLI Z DESZCZU POD RYNNĘ. DOSIĘGA ICH ZEMSTA NIESŁUSZNIE ROZŻALONEGO NA NICH MĘŻA PACJENTKI. A I MAFIA CHYBA OSTATECZNIE NIE ODPUŚCIŁA... Olka i Joszka na pewien czas muszą zniknąć, a skalpele zamienić na… noże kuchenne. Mają nadzieję, że wszystkie nieporozumienia szybko się wyjaśnią, a oni będą mogli powrócić do swojego życia. Jednak czas płynie, a tak się nie dzieje. Para kardiologów przystosowuje się więc do nowego zawodu: otwierają bistro, które przebojem wdziera się na bydgoski rynek gastronomiczny. Mimo sukcesów odnoszonych w nowym zawodzie Aleksandra i Joachim tęsknią do Starego Morsa, swojego ordynatora oraz do zabiegów i operacji kardiochirurgicznych. Ordynator obiecał im, że niedługo do niego wrócą i ze wszystkich sił stara się ten powrót przyspieszyć. A Olka i Joszka mają jeszcze jeden atut – najpotężniejszą broń. Jest nią przyjaciel ze studiów, pewien tajemniczy policjant, członek tajnej jednostki specjalnej, specjalizującej się w walkach z mafią. WSZYSCY RAZEM STARAJĄ SIĘ URWAĆ DIABŁU ŁEB. CZY IM SIĘ UDA?
Dubaj krwią zbudowany

Dubaj krwią zbudowany

39,99 zł 16,45 zł
Opis
Zamknij
Zjednoczone Emiraty Arabskie kojarzą się z luksusem i przepychem, ale pod tą maską skrywa się przerażający obraz ludzkiego cierpienia. W książce "Dubaj krwią zbudowany" zobaczysz to, czego nie pokażą w oficjalnych wiadomościach ani raportach. Co próbują ukryć władcy Złotego Miasta? Częstą praktyką jest wykorzystywanie pracowników. Jedni muszą ciężko pracować, żeby inni mogli wieść wygodne życie w luksusie i bogactwie. Nie inaczej jest w Dubaju, chociaż w Złotym Mieście skala tego procederu dawno wymknęła się spod kontroli. W jakich warunkach żyją inżynierowie, którzy wznoszą zapierające dech w piersiach budowle? Marcin Margielewski postanowił rozpowszechnić informacje uzyskane od polskiego inżyniera, który przez lata pracował dla największych deweloperów pracujących na terenach Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Okazuje się, że zaglądając za kurtynę Dubaju, można ujrzeć szokujące praktyki. Osoby pracujące przy wznoszeniu zachwycających budynków, każdego dnia ryzykują życie, a ciężkie warunki i ekstremalne temperatury sprawiają, że wielu z nich nie dotrwa do końca projektu. Na porządku dziennym są choroby, zatrucia, udary i zawały, a nawet samobójstwa. W oficjalnych raportach przedstawiane są jedynie te przypadki, których nie da się ukryć. Nie mniej jednak ambasady liczą wszystkich zmarłych i okazuje się, że każdego roku liczby te zapisywane są w tysiącach. "Dubaj krwią zbudowany" jest trzecią książką z poruszającej serii "Niewolnicy". Poprzednie pozycje to "Modelki z Dubaju" oraz "Koszmar arabskich służących". Dużą popularnością wśród publikacji Marcina Margielewskiego cieszą się również tytuły "Zaginione arabskie księżniczki" oraz "Była arabską stewardesą".
Maja i tajemnicza szuflada

Maja i tajemnicza szuflada

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Co skrywa tajemnicza szuflada? Dowiedzcie się tego wspólnie z Mają! Wciągające przygody dziewczynki, których autorką jest Agnieszka Krawczyk, zainteresują każde dziecko, które lubi odkrywać sekrety. Poznajcie Maję, rezolutną dziesięciolatkę, która przeprowadza się na jakiś czas do swojej babci, Irenki. Rodzice dziewczynki wyjeżdżają do Norwegii, by prowadzić badania naukowe na Spitsbergenie, jednak w domu babci wcale nie jest nudno. Maja otrzymuje dawny pokój swojej mamy i cieszy się pysznymi posiłkami, przygotowywanymi przez Irenkę. Dziewczynka poznaje również nowych przyjaciół. Jej najważniejszym zadaniem okazuje się jednak rozwiązanie zagadki znikających zegarów. Dowiedzcie się, jak zakończy się ta opowieść, sięgając po książkę "Maja i tajemnicza szuflada". Rezolutna dziesięciolatka zaprasza dzieci, do przeprowadzenia wspólnego śledztwa. Zobaczcie, co stoi za sprawą znikających zegarów i bawcie się doskonale podczas czytania pełnej ciepła opowieści, pokazującej, jak ważny jest czas, poświęcany najbliższym. Lekturę książki "Maja i tajemnicza szuflada" umilają pięknie wykonane ilustracje, których autorką jest Katarzyna Kołodziej.
Wyrwana z piekła Talibów

Wyrwana z piekła Talibów

42,00 zł 16,45 zł
Opis
Zamknij
Talibowie - fundamentalistyczni wyznawcy islamu. Ludzie, którzy swoim rodaczkom zgotowali piekło na ziemi. Jednej z takich kobiet, okrutnie doświadczonej przez los w kraju pod rządami radykalnych islamistów, Marcin Margielewski poświęcił książkę "Wyrwana z piekła talibów". "Wyrwana z piekła talibów" to historia Afganki Nilofar Ayoubi - kobiety, która wykazała się ogromną odwagą, opowiadając o swoich losach i godząc się na ujawnienie przez autora książki jej personaliów. Uczyniła to, choć kilkukrotnie była niedoszłą ofiarą zamachowców czyhających na jej życie. Marcin Margielewski snuje opowieść o dzieciństwie Nilofar Ayoubi, która w chłopięcym przebraniu zdobywała edukację i korzystała z praw przysługujących w państwie talibów wyłącznie mężczyznom. Autor opisuje też ucieczkę kobiety, która, po przejęciu władzy przez radykałów, aby ratować swoje życie, musiała opuścić kraj.
The Wedding Date. Randka w ciemno

The Wedding Date. Randka w ciemno

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
Przypadkowe spotkanie może przerodzić się w coś więcej. Może to być początek wielkiej miłości lub kolejnego zawodu. "The Wedding Date. Randka w ciemno" to zaskakujący romans, który jest dowodem na to, że nic w życiu nie dzieje się przypadkowo. "The Wedding Date. Randka w ciemno" autorstwa Jasmine Guillory to romans z elementami komedii, który wywołuje uśmiech na twarzy od pierwszych stron. Splot niefortunnych zdarzeń i przypadkowe spotkanie mogą doprowadzić do wzajemnej fascynacji. Alexa i Drew na co dzień realizują się zawodowo, każde z nich skupia się na karierze, mieszkając w innej części Stanów Zjednoczonych. Trafiają na siebie w windzie, a podczas awarii prądu mają szansę, aby lepiej się poznać. Zauroczony mężczyzna zaprasza Alexę na ślub swojej byłej i przyjaciela, na którym jest drużbą. Pomiędzy znajomymi zaczyna rodzić się uczucie, jednak z uwagi na obowiązki zawodowe napotykają trudności w budowaniu relacji na odległość. Czy zatem wzajemna sympatia może rzeczywiście przerodzić się w coś więcej? Czy uda im się pokonać przeciwności losu? "The Wedding Date. Randka w ciemno" to pierwszy tom cyklu "The Wedding Date" autorstwa Jasmine Guillory. Cechą charakterystyczną twórczości amerykańskiej pisarki jest łączenie ze sobą wątków afroamerykańskich bohaterów. Jej książki zostały docenione przez czytelników, jedna z jej powieści znalazła się nawet na liście bestsellerów "The New York Times".
Wikingowie. Tom 2. Wężowe Oko

Wikingowie. Tom 2. Wężowe Oko

42,00 zł 13,65 zł
Opis
Zamknij
Świat wikingów z ich siłą, namiętnością i zmysłową pierwotnością. Średniowieczna Norwegia. Rządy króla Halfdana Czarnego. Nikt nie ucieknie przed tym, co go czeka. Przyszłość człowieka jest zapisana w niciach życia, które norny tkają pod ogromnym drzewem Yggdrasil. Bjorn Wężowe Oko, syn Thorolfa i Ingrid, staje się jednym z wojowników jarla Ulfara z Trondheim. Jego życie zostaje podporządkowane nauce i walce, a głównym celem młodzieńca jest zdobycie sławy i chwały. Solveig, rudowłosa córka Alfa Baldersona, żyje w biednej wiosce na południu. Pewnego dnia do osady przybywają królewscy urzędnicy zbierający daniny. Od tej pory losy kobiety będą zależeć wyłącznie od drużynników Halfdana Czarnego. Pragnienie bliskości, pożądanie oraz ukryte żądze bohaterów sprawią, że losy Solveig i Bjorna przetną się w najmniej oczekiwanym momencie ich życia. Czy żar ich miłości zdoła pokonać wszystkie przeszkody, które znajdą się na ich drodze? Drugi tom przygód nieustraszonych wikingów z Trondheim przeniesie czytelnika do krainy pełnej tajemnic, tęsknot i zakazanego uczucia, a wszystko to w scenerii ośnieżonych fiordów średniowiecznej Norwegii.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry