Strona główna Literatura, beletrystyka Kobieca, obyczajowa

Przyjaciółki

  • Tania książka

    :
    8,95 zł
  • Cena detaliczna: 36,90 zł76%
  • Dostępność: 52 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zam. powyżej 250 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 70 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)

DPD Logo


Kurier DPD:
16 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Ilość stron: 332 / Okładka: Miękka / Format: 13,5x20,5 cm / Rok wydania: 2017

Dwa stojące na granicy rozpadu związki i dwie różne historie. Podczas gdy jedni muszą walczyć o miłość, inni niszczą ją na własne życzenie... Dzięki służbowemu wyjazdowi Miłka wreszcie może odetchnąć od zwykłej, szarej codzienności. I od związku, w którym jest szczęśliwa... przynajmniej tak jej się wydaje. Kiedy spotyka na swojej drodze innego mężczyznę, zaczyna wątpić czy to, co miała do tej pory, rzeczywiście było spełnieniem jej marzeń. Czy będzie mogła liczyć na wsparcie i dobrą radę przyjaciółki? W życiu Ani również nie układa się najlepiej. Z powodu dramatycznych wydarzeń z udziałem jej męża oboje oddalają się od siebie, a Ania nie ma już sił, by walczyć o rodzinę. Bez ukochanego nie potrafi jednak cieszyć się każdym dniem. Wzruszająca książka o pragnieniu szczęścia i o przyjaźni, która przetrwa każdy sztorm i każdą burzę.
Kupione z tym produktem
Ostatni pociąg do Babylon

Ostatni pociąg do Babylon

37,90 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
Pozycja obowiązkowa dla fanów Alice Sebold i Johna Greena. Wspaniały debiut, powieść wypełniona czarnym humorem, inteligentnym dowcipem oraz duża ilością Jacka Danielsa. Aubrey Glass posiada kolekcję listów pożegnalnych, napisanych na wypadek popełnienia samobójstwa. Obecnie, 5 lat po opuszczeniu domu rodzinnego, samobójstwo popełnia jej koleżanka Rachel…
Droga, którą przeszłam

Droga, którą przeszłam

39,90 zł 12,95 zł
Opis
Zamknij
Każda jej książka niesie ogromny ładunek emocjonalny. Agata Przybyłek kolejny raz udowadnia, jak zaskakujące scenariusze potrafi napisać życie. Alicja i Dawid są młodym małżeństwem, które cierpi po stracie dziecka. By poradzić sobie z bolesnymi wspomnieniami, wyprowadzają się za miasto. W pobliżu urokliwej zieleni, stawów i starych drzew, Alicja zaczyna odzyskiwać spokój ducha. Zamierza cieszyć się nowym życiem, lecz niespodziewanie wszystko, przed czym uciekała, powróci. Czy uda jej się przegonić duchy przeszłości? Stefania niczego nie pragnęła w życiu bardziej niż matczynej miłości. Co stało się z małą dziewczynką dorastającą w domu pozbawionym ciepła? Kim jest dziś ta kobieta? I w jaki sposób jej losy splotą się z życiem Dawida i Alicji? Każdego z nas prześladują jakieś koszmary. Ta poruszająca historia pokazuje, że ucieczka nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza jeśli uciekamy przez miłością.

































Lista pytań:


Kto jest autorem lub autorką książki Przyjaciółki?

Autor książki wskazany jest nad opisem obok zdjęcia.


Kiedy wydano książkę lub jaki jest rok wydania książki Przyjaciółki?

Rok wydania książki wskazany jest w opisie.


Książka Przyjaciółki ile kosztuje, jaka cena?

Cena książki Przyjaciółki jest promocyjna tzn. jesto to „tania książka


Kto jest wydawcą książki Przyjaciółki?

Wydawca książki opisany jest na stronie produktu.

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry