Strona główna Literatura, beletrystyka Powieść pozostała
Muza SA
Promocja!
Pan Chopin z Polski
Pan Chopin z Polski
37.80 zł 9,95 zł
Promocja!
Zapach truskawek. Rodzinne opowieści
Zapach truskawek. Rodzinne opowieści
34.90 zł 10,45 zł
Promocja!
Dwie niedźwiedzice
Dwie niedźwiedzice
39.90 zł 9,95 zł
Przemytnik słów (OUTLET)

Przemytnik słów (OUTLET)

34,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Bruno nigdy nikogo naprawdę nie kochał. Zrezygnował z życia, jakie było mu pisane – nieciekawej egzystencji pracownika hotelu – i wyruszył w poszukiwaniu przygód. Okrążył świat, utrzymując się dzięki własnej zaradności i urokowi osobistemu. Jest już w sile wieku i doskwiera mu samotność. Dni mijają mu w najpiękniejszym i najsmutniejszym miejscu na świecie: w Wenecji. To właśnie tam dusza Brunona zmienia się na zawsze, gdy pewnego dnia spotyka Keiko, wyjątkową Japonkę. Kobieta spędza każdą noc z innym mężczyzną, który zdoła poruszyć ją do głębi za sprawą własnego wiersza bądź opowieści.
Przewodnik po królestwie ptaków Afryki Wschodniej

Przewodnik po królestwie ptaków Afryki Wschodniej

37,90 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
Rose Mbikwa, Angielka, wdowa po kenijskim opozycyjnym polityku prowadzi wyprawy dla członków klubu ornitologicznego. Harry Khan i Pan Malik, uczestnicy tych wypraw, niemal jednocześnie wpadają na pomysł zaproszenia atrakcyjnej Rose na doroczny bal myśliwski. Męskie zgromadzenie członków klubu stawia obu pretendentom zadanie: zaobserwowanie jak największej liczby ptaków. Ten, kto wygra zakład, będzie mógł pójść z Rose na bal. Zaczyna się pogoń za ptakami w malowniczych zakątkach Afryki.
Modlitwa o lepsze dni

Modlitwa o lepsze dni

35,00 zł 9,95 zł
Opis
Zamknij
Książka jest udaną próbą realistycznego opisu sytuacji we współczesnym Meksyku. To pięknie napisana, chwytająca za serce opowieść – potężny, nieokiełznany świat handlarzy narkotyków, porywaczy, zabójców ukazany jest oczami dzielnej Ladydi, bystrej dziewczyny, której przyszło żyć w brutalnym świecie. Guerrero, stan w Meksyku, gdzie dziewczęta przebierane są za chłopców, szpecone i ukrywane, aby nie zostały uprowadzone; tym, które wpadły w ręce porywaczy, stały się ich ofiarami, grozi, że zostaną
1

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry