Strona główna Literatura, beletrystyka Kobieca, obyczajowa

Ten jeden jedyny

  • Nasza cena

    :
    13,65 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 37,00 zł
  • Dostępność: 3 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Nie goni się króliczka, który nie ucieka… Powieść ukazuje przeplatające się ze sobą historie miłosne kilu przyjaciółek. Bohaterkami są trzy dziewczyny; każda z nich inaczej wyobraża sobie miłość swojego życia, innymi drogami dąży do szczęścia, w odmienny sposób próbuje rozwiązywać swoje sercowe problemy – od zaczytywania się w poradnikach, przez wizyty u psychologów, aż po… magiczne zaklęcia. A może istnieje po prostu jeden, sprawdzony, od zawsze wbudowany w ludzką naturę mechanizm dobierania się w pary? Może wystarczy po prostu naturalny, zdrowy instynkt? Nawet jeśli autorce nie uda się znaleźć odpowiedzi, lektura tej nieco ironicznej i pełnej humoru książki z pewnością wzbudzi w czytelniczkach liczne refleksje.

Ilość stron: 312 / Format: 12,5x19,5cm
Kupione z tym produktem
Pociąg do życia

Pociąg do życia

44,90 zł 11,45 zł
Opis
Zamknij
Poruszająca historia o tym, że życie ma czasami dla nas zupełnie inne plany… Czterech przyjaciół z wojska – Darka, Michała, Tomka i Witolda – łączy wspólna pasja. Jest nią muzyka. Mężczyźni zaczynają marzyć o stworzeniu zespołu muzycznego, podejmują pierwsze kroki w tym kierunku. Ich talent zostaje doceniony przez oficera, który umożliwia im występ w radio. Chłopaki nagrywają swoją pierwszą kasetę. Po opuszczeniu jednostki zamieszkują w Krakowie u Michała, który po zmarłej babci odziedziczył mieszkanie. Ojciec Tomasza nie chce się zgodzić, by syn muzykował, oczekuje, że młody ożeni się z Andzią i osiądzie na roli. W szarych realiach lat osiemdziesiątych boysband święci triumfy w kraju, lecz muzykom marzy się kariera zagraniczna. Michał ma w Berlinie wujka, który obiecuje im to ułatwić… Los jednak nie zawsze sprzyja, a jedno wydarzenie może zmienić bieg historii. Jak potoczy się życie mężczyzn? Czy uda im się osiągnąć cel, który jest na wyciągnięcie ręki?
Śmierć nie ucieknie

Śmierć nie ucieknie

39,90 zł 12,75 zł
Opis
Zamknij
Julia Gierszewska jest młodą piosenkarką u progu wielkiej kariery. Pewnego dnia po przebudzeniu zastaje w mieszkaniu martwe ciało swojego menadżera, a po suto zakrapianej nocy kobieta nie potrafi określić, jak doszło do tego, że mężczyzna nie żyje. Kto go zabił? Ona? A może ktoś inny? W panice Julia wychodzi z domu, wsiada do taksówki i prosi kierowcę, by jechał przed siebie. By wywiózł ją daleko poza Warszawę. Z czasem nabiera podejrzeń ? czy ten człowiek, który pomaga jej uciec, jest na pewno jej sprzymierzeńcem? Stopniowo przestaje być również jasne, kto kogo powinien bardziej się bać: ona jego, czy on jej. Tymczasem sprawą zamordowanego menadżera zajmuje się prokurator Gabriela Seredyńska, która kiedy raz podejmie trop, nie odpuści, choćby miała to przypłacić własnym życiem.
Dziewczynka z kieliszkami

Dziewczynka z kieliszkami

39,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Poznaj historię Michała Wiśniewskiego widzianą oczami jego matki. "Dziewczynka z kieliszkami" to fabularyzowana opowieść Grażyny Wiśniewskiej, która próbuje wyspowiadać się ze swoich grzechów. Każdy słyszał o wokaliście zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski jest bardzo charakterystycznym wokalistą, który miał ogromny wpływ na rozwój popkultury w Polsce. Mało kto wie jednak, jak trudne miał dzieciństwo i ile musiał się wówczas wycierpieć. Jeszcze większym zaskoczeniem jest fakt, że za ten stan rzeczy odpowiadali jego rodzice. Grażyna Wiśniewska i jej mąż byli alkoholikami, którzy coraz bardziej popadali w swój nałóg. Przyczyniło się to do rozpadu rodziny oraz wielu tragedii. Nie wszyscy zdołali stanąć na nogi o własnych siłach. Książka jest formą spowiedzi Grażyny Wiśniewskiej, która przeprasza za zło, które wyrządziła. Opisuje wszystkie swoje słabości, a także wskazuje na uwarunkowania zewnętrzne, biedę i złe towarzystwo, które popchnęły ją w tym tragicznym kierunku. Całość akcji toczy się w czasach PRL. Wszechogarniająca szarość, brak perspektyw i radości życia odbiera nadzieję i spycha ludzi na krawędź życia.
Zjadamy banany

Zjadamy banany

36,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Mają zwierzaki swoje nawyki: hipcio niechętnie je naleśniki, flaming na pewno nie tknie banana, rekin koktajli nie pija z rana… lecz… czasem wszystko bywa inaczej. Otwórz tę książkę. Sprawdź, co to znaczy. Wszystkie zwierzęta jedzą w zabawny sposób. Więc cokolwiek jesz dzisiaj… powiedz nam, jak to zrobić? Uwaga! Ważny komunikat dla każdego rodzica, który kiedykolwiek zmagał się z tym, żeby jego dzieci coś zjadły: ta zabawna książka jest dla ciebie! Rodzice i dzieci będą chichotać razem, gdy znaj
Weekend

Weekend

39,99 zł 12,65 zł
Opis
Zamknij
Każda rzecz, jaka wydarzyła się w naszej przeszłości, ma bardzo wyraźny wpływ na naszą teraźniejszość. Katy Manning, dawna gwiazda filmowa, wpadnie w wir wydarzeń, w których dawniej odniesione rany tym razem mogą okazać się śmiertelne niebezpieczne. Katy Manning ma 27 lat. Piszą o niej w gazetach. Najczęstsze nagłówki to: "Smutny koniec dawnej gwiazdy!". Katy w dzieciństwie była obłędnie popularną gwiazdą filmową, miała u stóp cały świat. Na wieść o strasznej tragedii, która ją spotkała, świat się od niej odwrócił. Otóż dziewczyna została zaatakowana przez swojego menadżera, na skutek czego została trwale okaleczona. Dziś jest zgorzkniałą, sfrustrowaną kobietą niemogącą uciec od swoich demonów. Okazja do odpoczynku nadarza się, gdy bohaterka otrzymuje zaproszenie na pobyt w luksusowym SPA u boku narzeczonej swojego brata. Razem z dwiema przyjaciółkami borykającymi się z własnymi problemami Katie będzie szukała wewnętrznego spokoju i odpowiedzi na wiele dręczących ją pytań. Jednak spoglądanie głęboko w otchłań niesie ze sobą ryzyko tego, że otchłań spojrzy w nas. W trakcie pobytu na jaw zaczną wychodzić skrywane od dawna mroczne sekrety, a Katie może nie być wystarczająco silna, by je udźwignąć. "Weekend" to błyskotliwy, dynamiczny thriller pełen niespodziewanych zwrotów akcji, stawiający przed Czytelnikiem pytania o ludzką naturę i problem zaufania, którym obdarzamy innych.
Drelich. Prosto w splot

Drelich. Prosto w splot

39,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Marek Drelich to zawodowy złodziej, doskonały w swoim fachu. Zawsze skupiony, opanowany, a gdy trzeba – bezwzględny i bezlitosny. Sprawia wrażenie człowieka, którego nie da się zaskoczyć. Ale Drelich ma też drugie oblicze. To facet, który stara się utrzymywać bliskie relacje z byłą żoną i dwójką dorastających dzieci. Do tej pory, dzięki starannie wyznaczanym granicom, udawało mu się te dwa życia trzymać z dala od siebie. Okazuje się jednak, że nie wszystko ma pod kontrolą. Na przedmieściach Gdańska pewien gangster odkrywa długo skrywany sekret swojej żony. Tajemnicę, która wiąże się z Drelichem i która wystawi zarówno złodzieja, jak i jego najbliższych na śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy walcząc o rodzinę Drelich wykaże się profesjonalizmem? Czy wypracowywane latamisztuczki pozwolą mu ocalić to, na czym mu naprawdę zależy? Drelich. Prosto w splot to dynamiczna powieść sensacyjna z domieszką thrillera, trzymająca w napięciu i przełamująca zgrane schematy. Czerpiąca z najlepszych amerykańskich wzorców, ale też świetnie osadzona w polskiej rzeczywistości.
A między nami wspomnienia

A między nami wspomnienia

42,90 zł 15,95 zł
Opis
Zamknij
Jak żyć, gdy człowiek straci wszystko, co kochał? Jak znaleźć w sobie siłę? Gabriela Gargaś w swej nowej powieści "A między nami wspomnienia" porusza właśnie taki problem. Ada znalazła się na krawędzi. Dotknęła ją tragedia, po której człowiek nie widzi przed sobą już nic. Nawet związek z ukochanym mężczyzną nie jest ratunkiem i Ada rozstaje się z partnerem. Zostaje sama, płacze, cierpi... Wyjazd nad morze do babci jest próbą powrotu do życia, którą Ada podejmuje desperacko i traktuje jak ostatnią deskę ratunku... Od tej chwili mamy dwie historie i dwa plany czasowe. Babcia Maria opowiada Adzie o latach swojej młodości. O trudnym okresie wojny i zakazanej miłości, Franz był bowiem Niemcem. Czy miłość wszystko zwycięży? W przypadku babci Marii i jej ukochanego tak właśnie się stało. Miłość może tak wiele. Taką prawdę przekazuje Adzie babcia Maria. Może przynieść ulgę w cierpieniu, dać radość. To takie ważne, by kochać. I ruszyć dalej, niezależnie od tego, co w naszym życiu się wydarzyło. To piękna powieść. Powieść o miłości, macierzyństwie, utracie, wybaczaniu i bólu. Powieść o ogromnej tęsknocie, od której może pęknąć serce. Bo życie nie zawsze nas rozpieszcza, czasem trzeba się zmierzyć z czymś, co wydaje się być nie do przeżycia. Mimo ogromu cierpienia, o jakim czytamy, można w tej historii odnaleźć optymizm i wiarę, że człowiek jest silny, że może wytrzymać tak wiele. I pójść dalej.
Już nie uciekam

Już nie uciekam

34,90 zł 12,95 zł
Opis
Zamknij
Joanna potrafi zaskakiwać zarówno siebie, jak i najbliższych. Jest narzeczoną Artura, iskrzy między nią a Jaromirem, w dodatku pojawia się kolejny zagadkowy mężczyzna. Pomimo wątpliwości, bohaterka zaczyna urzeczywistniać swoje marzenia. Przeprowadza się na Kociewie i podejmuje decyzję o uruchomieniu kawiarni w lokalu, z którym wiążą się pewne tajemnice. Nadal pracuje jako wolontariuszka w hospicjum dla dzieci. Pisze dla nich bajki. Wkrótce zgłasza się poważny wydawca, który chce je opublikować, ale stawia warunki... Nowa powieść Anny Sakowicz jest historią o dojrzałej, potarganej przez życie kobiecie, która pragnie stworzyć prawdziwy dom z właściwym partnerem.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry