Strona główna

Wyszukiwarka (odnaleziono: 101)

The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment

The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
Kolejna powieść z cyklu "The Shameless Series". "The Intimacy Experiment. Miłosny eksperyment" Rosie Danan do kupienia w księgarniach Ethan Cohen i Naomi Grant nie mogliby bardziej różnić się od siebie, co nie przeszkadza im w stworzeniu niezłego teamu. Naomi prowadzi biznes związany z edukacją seksualną. Chce jednak rozszerzyć swoją działalność i na żywo doradzać oraz edukować w sprawie seksu, potrzeb i pragnień. Ethan jest rabinem, którego synagoga świeci pustkami. Aby zwiększyć frekwencję i uchronić synagogę przed zamknięciem, postanawia połączyć siły z Naomi. Ona będzie mogła wykładać, on zyska publiczność i nowych wiernych. Mimo różnic ta dwójka zaczyna się do siebie zbliżać. Czy ich mały miłosny eksperyment zakończy się sukcesem? Pierwsza książka z cyklu "The Shameless Series" - "The Roommate. Współlokatorzy" - podbiła serca fanów spragnionych zabawnego i gorącego romansu. W tej części możemy spodziewać się porządnej dawki humoru, intensywnych scen i niezwykłej chemii pomiędzy bohaterami. Nie zabraknie tu również uniwersalnych wartości oraz treści, w których każdy się odnajdzie.
Kemping Chałupy 9

Kemping Chałupy 9

45,90 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
CHAŁUPY WELCOME TO! Zaczynają się wakacje, pierwsi szczęściarze ruszają na zasłużone urlopy. Czy mogą liczyć na piękną pogodę, miłe towarzystwo i odrobinę zasłużonego spokoju? A co, jeśli pan z niebieskiej przyczepy okaże się fanem grillowania całą dobę, w łazienkach zabraknie bieżącej wody, a sąsiadka trochę zbyt nachalnie epatuje seksapilem w postaci zbyt skąpego stroju w czerwone kropeczki? Nie można pozwolić, by upragnione dwa tygodnie zmieniły się w koszmar. Trzeba ratować te wakacje za wszelką cenę. URLOP W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ – CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK?
Dzwonki, gwiazdki i słomki

Dzwonki, gwiazdki i słomki

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Święta Bożego Narodzenia ze staropolskimi tradycjami, przepełnione ciepłem rodzinnego ogniska to marzenie Matyldy - dwudziestokilkuletniej singielki mieszkającej w Warszawie. Do zrealizowania swego planu używa podstępu - wprasza się do koleżanki z pracy - Halszki, pochodzącej z podlaskiej prowincji. Wyjazd ten jednak niespodziewanie odmieni życie Matyldy. "Dzwonki, gwiazdki i słomki" autorstwa Renaty Kosin odzwierciedla niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia w podlaskiej wsi, a także ukazuje, jak ten wyjazd diametralnie zmieni życie głównej bohaterki. Po dotarciu na miejsce Matylda orientuje się, że spodziewana sielska wieś wyraźnie odbiega od jej wyobrażeń. Dziewczyna jednak jest ogromnie zdeterminowana, by spełnić swoje marzenie i za wszelką cenę pragnie dopasować rzeczywistość do swoich wyimaginowanych obrazów. Doprowadza to do wielu niespodziewanych i komicznych zdarzeń. Obecność warszawianki zmienia codzienność nie tylko gospodarzy domu, lecz także starszego brata Halszki - zatwardziałego kawalera. Znajomość ze Stefanem będzie miała także ogromny wpływ na samą Matyldę. Co z tego wyniknie? Czy kobieta wróci na Podlasie za rok? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na kartach powieści.
Pensjonat na brzegu jeziora

Pensjonat na brzegu jeziora

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Ania Brzęcka wraz z mamą i babcią prowadzą pensjonat „Na drugim brzegu jeziora”. Niestety w pobliżu powstaje hotel, który sprawia, że pensjonat pustoszeje. Kobiety, by ratować rodzinne przedsięwzięcie, postanawiają organizować w ogrodzie rodzinne uroczystości. Ania – świeżo upieczona maturzystka – jest bardzo przywiązana do pensjonatu i z dużym zaangażowaniem uczestniczy w pierwszym od lat urządzanym tu weselu. Kiedy po wielogodzinnej pracy postanawia odpocząć na swojej ulubionej ławce nad jeziorem, zauważa, że jest ona zajęta. Kamil – kuzyn panny młodej – niedawno rozstał się z dziewczyną i dom weselny to ostatnie miejsce na ziemi, w którym chciałby się znaleźć. Wybiera się więc na spacer, by w samotności posiedzieć nad wodą. Tych dwoje spotyka się ponownie po czterech latach, znów przy okazji wesela. Ale są już zupełnie innymi ludźmi. Czy potrafią odnaleźć do siebie drogę? Czy pamiętają jeszcze, co połączyło ich tamtego wieczoru? I jak poukładać wszystko na nowo, gdy życie się tak skomplikowało?
Tatarka

Tatarka

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
W noc świętojańską, pełną ludowej magii i wróżb, Ksenia plecie wianek z polnych kwiatów i ziół, by rzucić go w nurt Biebrzy i poznać odpowiedzi na zapisane w sercu pytania. Nie jest to jednak tak proste, jak by się wydawało. Podlaska zielarka zdradza stare sekrety, tatarska fałdżejka odprawia własne uroki... Za ich sprawą ścieżki, którymi podąża Ksenia, plączą się coraz mocniej. Na szczęście stary dworek w Bujanach − otoczony kwiatami, aromatycznymi ziołami i dobrą energią − daje Kseni siłę, by podążać drogą, którą wiedzie ją intuicja. Poprzez pełne uroku podlaskie krajobrazy, w otoczeniu prastarych słowiańskich zaklęć i w towarzystwie oryginalnych przyjaciół, ekscentrycznej babki i ciemnookiego Tatara, Ksenia zbliża się do rozwiązania sekretu swojej rodziny. Odnalezienie właściwej drogi pozwoli Kseni na dotarcie do najpilniej strzeżonych tajemnic, odkrycie kart rodzinnej historii przyniesie jej duszy ukojenie, natomiast sercu przywróci jego właściwy rytm.
Zima w Pensjonacie pod Bukami

Zima w Pensjonacie pod Bukami

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Rzucić wszystko i jechać w Bieszczady. Chyba nie ma człowieka, który chociaż raz w życiu nie miał takiego pomysłu. Bieszczady mają magiczną moc. A zima w Bieszczadach jest niesamowita. Jeśli tylko możesz jedź i poczuj to na własnej skórze. Jeśli nie, sięgnij po książkę "Zima w Pensjonacie pod Bukami" Karoliny Wilczyńskiej, Katarzyny Janus, Nataszy Socha, Renaty Kosin, Katarzyny Misiołek, Doroty Milli i Magdy Stachuli. Sięgając po tą książkę, przeniesiesz się do magicznego, odrestaurowanego Pensjonatu pod Bukami położonego w Bieszczadach. Jest ON niesamowity, ponieważ przyciąga zagubione dusze. Nie inaczej jest tej zimy, iedy to do Pensjonatu trafią goście poszukujący swojego miejsca w życiu, czekający na szansę, która ich uszczęśliwi. Wszystko w tym miejscu ma swój sens i nic nie dzieje się pod wpływem przypadku.
Skin of the Sea. Sekret oceanu

Skin of the Sea. Sekret oceanu

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
Opowieść o wyprawie do świata bogów z romansem w tle. Zakazana miłość i epicka przygoda z mitologią Afryki Zachodniej w roli głównej. To i jeszcze więcej oferuje czytelnikom najnowszy bestseller autorstwa Natashy Bowen. "Skin of the Sea. Sekret Oceanu" jest debiutancką powieścią fantastyczną Natashy Bowen z gatunku young adult. To niezwykle udany debiut, ponieważ znalazł się na liście bestsellerów "New York Timesa" w niecały tydzień po premierze. To niezwykle intrygująca, egzotyczna opowieść miłosna, wypełniona akcją i podróżą na koniec świata. Fabuła podąża śladami Simidele, jednej z Mami Wata, czyli syren odpowiedzialnych za gromadzenie dusz osób zmarłych na morzu i błogosławienie ich w drodze do Najwyższego Stwórcy. Młoda Simi próbuje dopasować się do reszty swoich pobratymców, jednak gdy pewnego dnia chłopak zostaje wyrzucony za burtę statku z niewolnikami, syrena ratuje mu życie wbrew panującym zasadom. Prędko okazuje się, że swoim występkiem Simi złamała pradawny dekret i sprowadziła na Mami Wata ogromne niebezpieczeństwo. Aby ocalić całą swoją rasę, Simi musi udać się do Najwyższego Stwórcy, by błagać o wybaczenie. Podczas wędrówki syrena zmierzy się z legendarnymi potworami, zdradzieckimi lądami i żądnymi zemsty bogami. Wkrótce na jaw wychodzi, że od rezultatów jej podróży zależy nie tylko los Mami Wata, ale też całego świata...
Miłość za zakrętem

Miłość za zakrętem

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Trzy kobiety i trzy nowe początki. Jadwiga z nikomu nieznanej bibliotekarki przeistacza się w rasową blogerkę. Definitywnie odcina się od przeszłości, by budować nową, lepszą przyszłość. Udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno, a dobro wraca. Ewelina zawróci w głowie lekarzowi po przejściach, ale najpierw będzie musiała zmierzyć się z najgorszą sytuacją, jakiej może doświadczyć kochająca matka. Joanna, choć trzyma wszystkich na dystans, znajdzie się w centrum życiowych zawirowań. W życiu bibliotekarki z sercem na dłoni, zaradnej fryzjerki i prężnie działającej bizneswoman namiesza pewien mężczyzna. Jak poradzą sobie trzy różne kobiety, które połączył los? Czy wreszcie odnajdą szczęście? I co z tym wszystkim mają wspólnego kluby go-go?
Defekt

Defekt

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Nic nie trwa wiecznie. Doskonale wiemy, że wszystko może zmienić się w ciągu kilku sekund, choć zazwyczaj odsuwamy od siebie tego rodzaju myśli, ceniąc sobie stabilizację i rutynę, w której znajdujemy ukojenie. Sięgnij po książkę "Defekt" autorstwa Olgi Kruk i przekonaj się, że czasem wystarczy jedno wydarzenie, by życie zamieniło się w koszmar! Liwia wiedzie los szczęśliwej żony i matki. Jej dni są wypełnione ciepłem i chwilami spędzanymi w pięknym domu z uroczym synkiem oraz ukochanym, który zdobył jej serce. Ta idylla znika, gdy mąż Liwii zostaje brutalnie zamordowany w ich własnej kuchni. Rozpacz i strach paraliżują kobietę, jednak pragnienie ochronienia swojego dziecka skłania ją do działania. Pragnie dowiedzieć się, kim jest morderca, lecz ten pozostaje nieuchwytny. Na dodatek ktoś zaczyna ją obserwować, a na jaw wychodzą kolejne sekrety. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Czy to w ogóle możliwe, by po tak traumatycznych przeżyciach odnaleźć jeszcze spokój? Olga Kruk, autorka, to początkująca polska pisarka, która zdążyła już zjednać sobie sympatię sporego grona czytelników. Wszystko za sprawą trzymających w napięciu thrillerów i kryminałów, które wyszły spod jej pióra. Historie wyróżniają się dzięki przemyślanej i zaskakującej fabule, świetnie wykreowanym bohaterom oraz poruszaniu trudnych tematów. Dotychczas Olga Kruk opublikowała dwie książki: "Grzechy mojej siostry" oraz "Defekt".
Jedyny dzień w roku

Jedyny dzień w roku

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
"Jedyny dzień w roku" to poruszająca opowieść, która przeniesie Cię do świata znużonej codziennością Doroty... Wraz z nią wyrusz w magiczną podróż i odkryj, ile można zyskać od życia, gdy tylko da się mu szansę! Gdy rozpoczyna się grudzień, w powietrzu niemalże czuć już zapach makowca i zdobionych lukrem pierników... Ludzie niecierpliwie patrzą w okno, by z radością przywitać pierwsze płatki śniegu. Wierzymy, że nadszedł czas, w którym dawne błędy zostaną nam wybaczone, a skrywane marzenia być może doczekają się szansy na spełnienie. Święta nie zawsze jednak wyglądają tak jak w filmach... Dorota dobrze to wie, ale ma nadzieję, że w tym roku i ją spotka coś wyjątkowego. Pragnie na własnej skórze doświadczyć świątecznej magii. Gdy wyrusza do domu rodzinnego, chce na chwilę zapomnieć o obowiązkach... Na miejscu Dorotę nie spotykają jednak świąteczne cuda, lecz trudy codziennego życia i kłótnie. Jej rodzina nie potrafi się ze sobą porozumieć i rujnuje jej plan spokojnych świąt. Wkrótce zrezygnowana Dorota zaczyna marzyć o tym, by jak najszybciej powrócić do siebie. Zanim świąteczny czas dobiegnie końca, Dorota dostaje od losu szansę... Czy i jej będzie pisane bycie szczęśliwą?
Jesteś opowieścią

Jesteś opowieścią

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Rodzinne sekrety, opowieści o odważnych rycerzach i niepokornych księżniczkach oraz dawno zapomniane skarby... To wszystko znajdziesz w "Jesteś opowieścią" - nastrojowej historii Agnieszki, która postanawia rozwikłać zagadkę tajemniczego kufra! W dzieciństwie Agnieszka kochała słuchać opowieści snutych przez prababcię Krysię. Kobieta zobaczyła w swojej prawnuczce kandydatkę do tego, by strzec rodzinnych sekretów - po jej śmierci to Agnieszka ma przekazywać dalej pamięć o tajemnicach rodowych rodziny. Pozostali jej członkowie wątpią w dawne legendy Krysi i uważają je jedynie za nieszkodliwe wymysły. Agnieszka zawsze się od nich różniła - zamiast żyć codziennością, młoda kobieta postanawia przyjrzeć się bliżej staremu kufrowi. To w nim według opowieści Krysi ma tkwić sekrety rodzinne, o których snuła legendy. Nowe wyzwanie staje się dla Agnieszki okazją, by zapomnieć o zawodzie miłosnym - kobieta postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się, kim właściwie byli jej przodkowie i sprawdzić, czy w niezwykłych legendach tkwi ziarno prawdy. Poszukiwania prowadzą ją do miejsc, o których dawno zapomniano i pasjonujących historii, które nieomal na zawsze przepadły w odmętach historii. Nadszedł czas próby... Czy Agnieszka okaże się godna miana Strażniczki Pamięci?
Uśmiech anioła

Uśmiech anioła

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA TO CZAS, KIEDY W LUDZIACH ODŻYWA WIARA W MAGIĘ. NIEKTÓRZY JEDNAK UWAŻAJĄ, ŻE ICH TO NIE DOTYCZY LUB CELOWO JĄ ODRZUCAJĄ. Oskar rezygnuje z miłości, ponieważ wierzy, że w ten sposób ocali przyjaźń. Katia mu przytakuje, choć się z tym nie zgadza. Ukrywa żal i smutek, ucieka przed własnymi odczuciami i trafia do parku, gdzie spotyka siedem kamiennych aniołów, w tym tego, który daje jej nadzieję na odnalezienie magii świąt i utraconej miłości. Dzięki aniołom dziewczyna zyskuje nowych sąsiadów: Alojzego, który nie lubi Bożego Narodzenia, ludzi i siebie za to, co kiedyś zrobił; panią Różę, która też ma swoje tajemnice oraz małego Józia, pragnącego za wszelką cenę ocalić przyjaciela, co nie jest proste, bo do tego potrzebna jest nie tylko ta świąteczna, ale prawdziwa magia. Na szczęście chłopiec ani na chwilę nie traci w nią wiary, a to sprawia, że odzyskują ją też inni.
Własny kawałek nieba

Własny kawałek nieba

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
O Amelii z czystym sumieniem można powiedzieć, że jest dziewczyną, która chodzi z głową w chmurach. Nie miała nikogo bliskiego, kto mógłby jej zaoferować ciepło i poczucie bezpieczeństwa, dlatego marzyła o życiu, którego nie było jej dane doświadczyć. Książka "Własny kawałek nieba" autorstwa Renaty Kosin opowiada historię, do której doprowadził przypadek. Opowieść uświadamia czytelnikom, że nigdy nie należy tracić nadziei i trzeba walczyć do końca. Amelia jest pracownicą cukierni. Każdego dnia po pracy wraca do domu przez park, którego romantyczne zakamarki sprzyjają snuciu wizji i marzeń. Jednak marzycielska natura nie pomaga dziewczynie - wręcz przeciwnie, Amelia często ma z tego powodu kłopoty. Nie miała prawdziwej rodziny ani przyjaciół, pragnęła doświadczyć uczucia bliskiej osoby i chciała zaoferować to samo. Pewnego dnia dziewczyna odnajduje wisiorek z tajemniczym napisem. Przypadek chciał, że w tym samym miejscu i czasie znajduje się Miłosz, z którym Amelia podejmie próby poszukiwań właściciela wisiorka. Czy historia ta pozwoli Amelii odnaleźć jej własny kawałek nieba?
Przybrana córka

Przybrana córka

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Trzyletnia Millie Everleigh znika w rześki zimowy dzień i nic nie jest takie, jak się wydaje…Takiego telefonu boi się każda matka. Wsiadam do samochodu po zakupach w sklepie spożywczym. Gdy uruchamiam silnik, dzwoni telefon. To Shelby, moja pasierbica, która zajmuje się moją trzyletnią córeczką, Millie. – Poszłam na górę tylko na chwilę – mówi w przerwie między szlochami. – Zniknęła. Pędzę do domu, gdzie okazuje się, że moja niebieskooka dziewczynka zniknęła, a serce wyrywa mi się z piersi. Gdy przyjeżdża policja, historia Shelby zaczyna tracić sens. Co ukrywa? Potem dostaję wiadomość o treści „Twój mąż nie jest tym, za kogo go masz”. Czy mnie okłamuje? Nagle członkowie rodziny stają się dla mnie obcymi ludźmi. Każdy skrywa jakiś sekret – nawet ja. Nikt nie wie, dlaczego wyjście do sklepu zajęło mi tak długo, i jak bardzo zżera mnie z tego powodu poczucie winy… Gdy już prawda wyjdzie na jaw, a nasze kłamstwa zostaną ujawnione, czy będzie za późno na ocalenie mojego maleństwa? TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU THRILLER PSYCHOLOGICZNY O RODZINNYCH SEKRETACH, SZOKUJĄCEJ PRZESZŁOŚCI I KŁAMSTWACH, KTÓRE SOBIE WMAWIAMY, ŻEBY PRZETRWAĆ.
Purpurowe serca

Purpurowe serca

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
"Purpurowe serca" Tess Wakefield to poruszająca historia o sfingowanym związku, który wskutek strasznych wydarzeń przeradza się w prawdziwą więź. Zanim to jednak nastąpi, bohaterowie muszą uporać się z wieloma przeciwnościami losu. On jest żołnierzem z bardzo trudną przeszłością, a ona początkującą piosenkarką. Zdecydowanie więcej ich dzieli niż łączy, ale mimo to postanawiają pobrać się dla pieniędzy. Cassie Salazar pracuje w teksańskim barze, aby wiązać koniec z końcem, a jednocześnie stara się realizować swoje marzenia o karierze wokalnej. Przez zdiagnozowaną cukrzycę zaczyna mieć problemy finansowe. Luke Morrow nosi się z zamiarem wyjazdu na kolejną misję. Niezwykle przystojny szeregowy godzi się wyjść za dziewczynę, co może pomóc jej finansowo. Małżeństwo daje jej ubezpieczenie zdrowotne, ale dziewczyna nie ma pojęcia, co ukrywa przed nią Luke. Kiedy dochodzi do tragedii, na jaw wychodzą ich prawdziwe uczucia i nie ma już miejsca na udawanie. Czy to możliwe, aby to małżeństwo przerodziło się w prawdziwą więź pełną zaufania i wzajemnego wsparcia?
Miłość jest podróżą

Miłość jest podróżą

47,90 zł 14,25 zł
Opis
Zamknij
Zwyczajne rzeczy, których tak łatwo nie zauważyć, dopiero z perspektywy czasu nabierają znaczenia. Jaga czuje się już bezpiecznie w willi Pod Jodłami, gdyż Damian, jej chłopak, wytropił prześladującego ją stalkera. Jednak pewnego zimowego wieczoru otwiera drzwi i widzi swego prześladowcę. Sterroryzowana wsiada do jego auta. Lecz w Zagórzu nic nie umyka uwagi mieszkańców i wieść o porwaniu roznosi się błyskawicznie. Zmontowana naprędce ekipa pod wodzą pani Anieli rusza na ratunek. Mela także przeżywa ciężkie chwile. W szpitalu mobbinguje ją ordynator, przygotowania do ślubu ją stresują, w dodatku na horyzoncie znowu pojawia się Aleksa, pierwsza miłość jej narzeczonego. Mela ma coraz więcej wątpliwości co do swoich uczuć i uczuć Mateusza. Już raz uciekła sprzed ołtarza, czy zrobi to po raz drugi?
Brulion

Brulion

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Poruszająca opowieść o czasach, w których nic nie było oczywiste. Sięgnij po tę lekturę i przekonaj się, jak wyglądała rzeczywistość w obliczu nadciągającej wojny. "Brulion" to zajmująca powieść historyczna, która szybko zaintryguje czytelnika i będzie go trzymała w napięciu do samego końca. Główny bohater, Moritz Stille, jest korespondentem popularnej szwajcarskiej gazety. Młody mężczyzna przyjeżdża do Breslau, gdzie dość szybko jego drogi krzyżują się z wyjątkową pięknością, Ingrid Beaucourt, pełniącą funkcję sekretarki zastępcy szefa wrocławskiego gestapo. Moritz nie potrzebuje wiele czasu, by oddać Ingrid całe swoje serce. Kobieta, z początku niechętna, a przez to także obojętna na zaloty, z czasem zaczyna się interesować adoratorem. Nie wie jednak, że Moritz od samego początku podejrzewa ją o skrywanie jakiegoś poważnego sekretu. Wokół zaczyna dziać się coraz gorzej. Wszyscy wrogowie Trzeciej Rzeszy trafiają do nowo założonego obozu KL Buchenwald. Mnóstwo ludzi zostaje aresztowanych, a agresja wciąż się nasila. Moritz zaczyna odczuwać skutki polityki Trzeciej Rzeszy, gdy bliskie mu osoby także przepadają bez wieści. Jakie stanowisko sam zajmie? I jaki wpływ będzie miała na niego Ingrid? Malwina Ferenz to polska pisarka urodzona we Wrocławiu. Specjalizuje się w literaturze obyczajowej, chociaż lubi próbować swoich sił w bardzo różnych gatunkach. Do tej pory spod jej pióra wyszły następujące książki: "Pora na miłość", "Anioły do wynajęcia", "Życie pełne barw", "Dni wypełnione słońcem", "Poranki o zapachu kawy", "Na miłość boską!", "Miłość z odzysku", "Szpital na peryferiach", a także opisany tu "Brulion".
Do pierwszej randki

Do pierwszej randki

47,90 zł 14,25 zł
Opis
Zamknij
Szukasz lekkiej opowieści o miłości i prawdziwych uczuciach, które są w stanie odmienić życie singielki? Ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym strzałem w dziesiątkę! "Do pierwszej randki" to opowieść o Idze - młodej, ale już spełnionej singielce, która dorastała u boku porzuconej przez męża matki. Już dawno przestała wierzyć w miłość, a jej uprzedzenie do ojca nie pozwala jej odzyskać tej właśnie wiary. Mimo wszystko stara się zaspokoić swoją potrzebę bliskości za pomocą randek (w większości pierwszych, a jednocześnie ostatnich), w trakcie których stara się zachować anonimowość. Wszystko to trwało do momentu, w którym umówiła się z Alkiem - symbolicznie, bo w walentynki. Czy jednak mężczyzna pozwoli jej zerwać z dotychczasowymi zasadami? A może nad szybszym biciem serca górę wezmą przekonania, którymi kierowała się do tej pory? Z pewnością cały bieg wydarzeń zacznie burzyć dotychczasowy wewnętrzny spokój bohaterki. Pewne w tym wszystkim jest jedno - opowieść potoczy się w kierunku, którego nie można z góry przewidzieć. Książka Aleksandry Rochowiak jest kolejną po "Spotkajmy się o północy" powieścią, która stoi na pograniczu romansu i powieści obyczajowej. To propozycja między innymi dla wielbicieli "It Ends with Us" Coleen Hoover. Nieoczywista, z zakończeniem nie dającym się łatwo przewidzieć, stopniowo odkrywanym wraz z następnymi stronami książki.
Wieczór cudów

Wieczór cudów

44,90 zł 13,75 zł
Opis
Zamknij
Książka "Wieczór cudów" autorstwa Kingi Gąski jest świąteczną, pełną ciepła i magicznego klimatu powieścią obyczajową, która nastroi Cię przed Bożym Narodzeniem i wciągnie w wir perypetii bohaterów. Jeśli chcesz poczuć magię świąt zawczasu, to może być strzał w dziesiątkę. Wszędzie słychać świąteczne kolędy, a mieszkańcy Warszawy szykują się do zbliżających się świąt. Szał poszukiwania prezentów, dekorowania i zakupów przedświątecznych trwa. Adam postanawia wprowadzić porządek w swoim życiu, ale przez przypadek wywraca je do góry nogami. Julia, chociaż obiecywała sobie, że nigdy tego nie zrobi, wyrusza do domu rodzinnego na święta, a Tymon, który jest didżejem, podczas jednej z imprez naraża się wszystkim ludziom wokół. Kolejna ostra impreza jest źródłem wielu nowych problemów w jego życiu. Poznajemy tu również Ewę, która w przededniu świąt doświadcza wielkiego cudu. Miało do niego dojść już kilka lat wcześniej, ale niestety wypadek pokrzyżował jej plany. Maks jest z kolei skrajnym egocentrykiem, który będzie musiał sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Każdą z tych osób czekają wyjątkowe święta, podczas których dziadkowie spotkają się z wnukami i połączy ich niesamowita więź.
Trzeba marzyć. Tom 2. Willa pod Jodłami

Trzeba marzyć. Tom 2. Willa pod Jodłami

42,90 zł 13,45 zł
Opis
Zamknij
Sięgnij po optymistyczną opowieść o dwóch siostrach, tajemniczej właścicielce willi i zaskakującej miłości! "Trzeba marzyć" to idealna odtrutka na codzienne smutki... Odkąd Jaga postanowiła zamieszkać na dłużej w urokliwej willi, minęło już trochę czasu. Kobieta nie waha się podejmować odważnych decyzji i próbuje na nowo ułożyć sobie życie- spotyka się z Damianem, spędza czas z Parerasem i realizuje się w nowej pracy. Bliska jej stała się również Aniela - Jaga odkrywa, że kobieta, która sprzedała jej dom, jest osobą o niezwykle ciekawej przeszłości. W młodości pracowała jako agentka wywiadu, co na zawsze zmieniło jej życie i sprawiło, że zyskała wiele do opowiedzenia. Czy dzięki historiom snutym przez Anielę, Jadze uda się zrozumieć motywacje starszej kobiety? W życiu Meli nadchodzą duże zmiany. Kobieta szykuje się do wzięcia ślubu ze swoim ukochanym - przeciwny temu jest jej były, który nie chce pozwolić, by Mela na zawsze się od niego oddaliła. Wie, że teraz musi spróbować wszystkiego, by spróbować przekonać kobietę, że małżeństwo z kimś innym będzie największym błędem jej życia. Czy Jaga będzie żałować swojej decyzji o zakupie niezwykłej willi? Jak potoczą się losy ślubu planowanego przez Melę?
Niewidzialni rodzice (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Niewidzialni rodzice (DEFEKT - NIEZNACZNY)

49,90 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
"Niewidzialni rodzice. Jak rozmawiać o niepłodności" to książka poruszająca trudny temat bezpłodności, przeznaczona nie tylko dla osób borykających się z tym problemem, lecz również dla tych, którzy widzą go u swoich bliskich. Bezpłodność to często ogromny cios dla małżeństw starających się o dziecko. Niestety problem ten dotyka bardzo wielu ludzi, a jego przyczyny mogą być zróżnicowane - od uwarunkowań genetycznych, przez różne choroby, aż po nieprawidłowy styl życia. Wydaje się jednak, że w każdym przypadku jest to prawdziwe tabu. Większość osób nie wie, w jaki sposób rozmawiać o swojej sytuacji ani jak opowiedzieć o niej bliskim. Książka "Niewidzialni rodzice. Jak rozmawiać o niepłodności" porusza ten trudny temat i stara się go "oswoić". Dostarcza cennych wiadomości dotyczących jego przyczyn. Samo wyjaśnienie problemu jest pierwszym krokiem do jego zaakceptowania i zrozumienia. Z publikacji mogą skorzystać zarówno osoby, które nie mogą mieć dzieci, jak i ci, którzy mają bliskich dotkniętych problemem bezpłodności. Ci pierwsi lepiej zrozumieją swoją sytuację i otrzymają pomoc w jej zaakceptowaniu. Drudzy z kolei nauczą się, jak lepiej okazywać im wsparcie.
Inkarnator (DEFEKT - NIEZNACZNY)

Inkarnator (DEFEKT - NIEZNACZNY)

47,90 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
Co by się stało, gdyby w Krakowie doszło do serii zbrodni? Właśnie taka historia dzieje się na łamach tej książki. Jednak to nie wszystko - ktoś ewidentnie próbuje w swojej kryminalnej aktywności naśladować jednego z najokrutniejszych morderców w historii. Aby rozwikłać zagadkę, potrzebny będzie specjalista o nieprzeciętnym umyśle. Kimś takim może okazać się Honoriusz Mond, postać zdecydowanie niebanalna. Człowiek twardo stąpający po ziemi, wierzący w fizykę i biologię, daleki natomiast od wiary w siły nadprzyrodzone. Tym razem jednak jego wiara zostanie wystawiona na próbę, bo oto ma do czynienia z serią zabójstw, które wyglądają dokładnie tak, jakby znany zbrodniarz uległ reinkarnacji i powrócił w nowym wcieleniu. Czas biegnie nieubłaganie i już wkrótce morderca dopadnie kolejną ofiarę. A potem jeszcze kolejną. Dlatego trzeba go powstrzymać - czy zdoła tego dokonać Honoriusz Mond?
Ukryci

Ukryci

47,90 zł 14,25 zł
Opis
Zamknij
Jeśli cenisz dobre i mocne thrillery, to sięgnij po tę powieść! Zapewnia ona wiele emocji, a wydarzenia w niej przedstawione niejednokrotnie Tobą wstrząsną. Przekonasz się o tym już od pierwszych stron książki "Ukryci"! Marta Sygit nie spodziewała się, że może ją spotkać prawdziwy dramat. Jej niepełnosprawny syn został uprowadzony, a świat legł w gruzach. Niestety rozpacz kobiety pogarsza fakt, że śledztwo w tej sprawie praktycznie stoi w miejscu i nie widać żadnych postępów. Niespodziewanie na jej drodze pojawia się sprzymierzeniec. Marek Bielawski jest lokalnym przedsiębiorcą, a jego syn również został porwany. Łącząc siły i wykazując się ogromną determinacją, oboje podążają tropem chłopców przez labirynt pełen hipotez i domysłów. Zadanie nie jest łatwe, lecz zbieg okoliczności może ich przybliżyć do złapania działającego już od roku porywacza. Przypadkowy świadek może okazać się kluczem do znalezienia odpowiedzi. Problem w tym, że kryje się ona w zakamarkach jego umysłu i konieczne jest wsparcie wybitnego psychoterapeuty i psychiatry, doktora Sobczaka. Musi on znaleźć informacje dotyczące miejsca przetrzymywania chłopców. Ważny jest też czas, którego nie pozostało już wiele. Czy Marta i Marek zdążą uratować swoje dzieci?
Druga szansa

Druga szansa

47,90 zł 14,25 zł
Opis
Zamknij
Znakomita książka "Druga szansa" Agnieszki Kulig opowie Ci niezwykle realną, mądrą i refleksyjną historię miłości. Skąd wiedzieć, kiedy przychodzi pora, aby się poddać? Przed laty Sławek niezmiernie kochał Olgę, choć bał się wyznać jej swoje uczucia. Zamiast tego zostali przyjaciółmi. Niestety ta relacja okazała się zbyt nieszczera, a ich drogi się rozeszły. Teraz na spotkaniu klasowym, kiedy wszyscy są już dorośli, pojawia się nowa szansa. Sławek odkrywa, że jego serce wciąż szybciej bije w towarzystwie dawnej miłości. Czy tym razem zdobędzie się na odwagę? On jest policyjnym psychologiem i prowadzi spokojne życie. Ona pracuje w korporacji i jest samotną, nadopiekuńczą matką dwójki nastoletnich synów. Jej jedynym marzeniem jest, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i spokój. Czy zdoła przełamać swoje opory i dostrzeże w Sławku kogoś więcej niż tylko przyjaciela sprzed lat? Nachodzące ją myśli burzą jej poukładany świat. Mężczyzna jest wyjątkowo opiekuńczy, troskliwy i uparty. Ma znakomitą pracę, w której dobrze się sprawdza, choć nie ułożył sobie życia osobistego. Może właśnie nadarzyła się wymarzona okazja dla nich obojga, aby już na zawsze się połączyć i stworzyć szczęśliwą rodzinę.
1 2 3 4 5

© OCZYTANI.pl Tania książka 2022. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry