Strona główna WYPRZEDAŻ 80-90%

Pakiet 8 książek (ZESTAW-018) powieść

  • Nasza cena

    :
    39,95 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 305,40 zł
  • Dostępność: 1 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
  • ISBN: 0000000000018
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Kupione z tym produktem
Kwestia winy

Kwestia winy

39,90 zł 12,25 zł
Opis
Zamknij
Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania mordercy. Tydzień później w jednym z warszawskich parków Hubert Kamiński – właściciel agencji reklamowej – podczas porannej przebieżki zostaje zaatakowany szklaną butelką. Ginie na miejscu. Podczas oględzin Górska i Chudy znajdują przy jego ciele miniaturową futbolówkę. Co stanowi przyczynę obu zdarzeń? I czy to możliwe, że morderstwa są ze sobą jakoś powiązane? Agata Górska i Sławek Tomczyk łączą siły, by znaleźć sprawcę, zanim kolejna osoba straci życie.
Pakiet 8 książek (ZESTAW-020) powieść

Pakiet 8 książek (ZESTAW-020) powieść

304,80 zł 46,95 zł
Opis
Zamknij
Pakiet 8 książek (ZESTAW-020) powieść: Na końcu schodów Dzieje Tristana i Izoldy W cieniu Czarnobyla Zapach truskawek. Rodzinne opowieści Oddział zakaźny. Historie bez cenzury Wszystkie pieniądze świata Wszystkie marzenia świata Lekcja martwej mowy
Pakiet 7 książek (ZESTAW-024) romans , obyczajowa

Pakiet 7 książek (ZESTAW-024) romans , obyczajowa

257,70 zł 39,95 zł
Opis
Zamknij
Pakiet 7 książek (ZESTAW-023) romans , obyczajowa: Wybory Niny Złap mnie. Tom 1. Nieuchwytni Kłopoty mnie kochają Mąż potrzebny na już Gorzej być nie może Korespondencja Pokonani
Tak wiele jest strachów

Tak wiele jest strachów

54,00 zł 21,95 zł
Opis
Zamknij
II Wojna Światowa była krwawym i bezlitosnym czasem dla wszystkich europejczyków, ale w szczególności dla ludności polskiej. Był to czasu bólu, cierpienia i upokorzenia. Dla ocalałych z okupacji był to także czas śmiertelnego strachu, obawy o zdrowie własne i bliskich, a często ich strata. Najnowsza powieść Seweryny Szmaglewskiej "Tak wiele jest strachów" obejmuje wszystkie opowiadania autorki, które opowiadają trudne historie wojennej i powojennej rzeczywistości. Obowiązkowa pozycja dla każdego sympatyka historii II wojny światowej! "Tak wiele jest strachów" to książka trudna, która udowadnia, że kapitulacja i wycofanie wojsk niemieckich z Polski nie zakończyły wojny. Ona nadal trwa w umysłach ludzi, którzy przeżyli jej piekło. Zostały w nich strachy minionych dni, wypełnionych walką o życie i utratą ukochanych. To także opowiadania mające na celu przybliżyć nam czytelnikom, jak trudno było przystosować się tym którzy przeżyli, do nowej codzienności i jak rządził nimi strach, że wojna może się powtórzyć.
Pakiet : Seria Real (Tom 1-6)

Pakiet : Seria Real (Tom 1-6)

237,40 zł 49,95 zł
Opis
Zamknij
Pakiet zawierający sześć tomów bestsellerowej serii REAL autorstwa Katy Evans
Pakiet 7 książek (ZESTAW-013) MŁODZIEŻOWA

Pakiet 7 książek (ZESTAW-013) MŁODZIEŻOWA

248,00 zł 33,95 zł
Opis
Zamknij
Pakiet 7 książek, literatura młodzieżowa: Wciąż cię widzę , The King Slayer Królobójczyni , Kolizja , Podróż Parvany Tom 2 , Miłość za wszelką cenę , Goodbye Days , Rebelianci.
Gdzie w Polsce do miasta

Gdzie w Polsce do miasta

59,99 zł 12,25 zł
Opis
Zamknij
Jeśli lubisz podróżować, to koniecznie przeczytaj książkę "Gdzie w Polsce do miasta". Odkryj sekrety wspaniałych metropolii, a także ich mniej popularne miejsca! Wydawać by się mogło, że miasta takie jak Warszawa, Gdańsk, Kraków czy Poznań oferują znacznie mniej niż europejskie stolice. Nic bardziej mylnego! Bogata historia polskich metropolii oferuje tyle samo, jeśli nie więcej. W książce "Gdzie w Polsce do miasta" znajdują się pomysły na wycieczki po kraju. Autorka zaznaczyła również wiele interesujących miejsc, które są istotne dla większości podróżników, a o których nie zawsze łatwo znaleźć informacje. Publikacja zawiera opisy najlepszych restauracji, noclegów, parków, punktów widokowych, atrakcji, a nawet zyskujących na popularności instaspotów, czyli miejsc, w których koniecznie trzeba zrobić sobie selfie na media społecznościowe. Plany miast zamieszczone w książce zawierają szczegółowe oznaczenie wszystkich atrakcji, a także wskazówki o interesujących miejscach znajdujących się blisko siebie. Dzięki temu nic nie zostanie przegapione.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry