Strona główna Literatura, beletrystyka Kryminał

Ostatni kojot

  • Nasza cena

    :
    12,45 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 39,90 zł
  • Dostępność: 37 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Po potężnej awanturze z szefem Harry Bosch zostaje wysłany na przymusowy urlop. W tym czasie postanawia wrócić do nierozwiązanej sprawy śmierci swojej matki. Kobieta trudniła się prostytucją i została brutalnie zamordowana, kiedy Harry miał dwanaście lat. Bosch wygrzebuje akta sprzed ponad trzydziestu lat, składa wizyty kilkorgu znajomym matki, odwiedza też policjantów prowadzących przed laty tę dochodzenie. Wyniki prywatnego śledztwa wykazują, że – prawdopodobnie przez połączenie ze znanymi postaciami ze świata polityki – zatuszowano całkiem sporo faktów. Kolejne odkryte zbrodnie pozwalają sądzić, że ktoś bardzo nie chce, by prawda wyszła na jaw. Zwłaszcza że rozwiązanie okazuje się niezwykle zaskakujące… Genialna książka, która umacnia rosnącą reputację Connelly'ego jako zdolnego i pomysłowego pisarza. „Houston Chronicle”

Ilość stron: 392 / Format: 14x20,5cm
Kupione z tym produktem
Banda szalonych obozowiczów

Banda szalonych obozowiczów

39,99 zł 14,95 zł
Opis
Zamknij
Nazywam się Danny Moon i chwilowo jestem uziemiony na Saharze. Moi rodzice dostali tu pracę, więc siłąrzeczy przywlekli mnie ze sobą do tego piekła – i nie mówię wyłącznie o temperaturze. Wyobrażacie sobie, żena pustyni nie ma zasięgu?! Na (nie)szczęście rodzice zauważyli, że nienawidzę Sahary. Postanowili zrobić dla mnie coś „miłego”i zafundowali mi letni obóz w stanie Nowy Jork, gdzie razem z bandą małolatów będę bawił się w berkai wypełniał kolorowanki. Ja nie mogę, serio? Jedyny sposób, aby uczynić obóz fajnym, to ściągnąć tam moją dziewczynę, odnaleźć jakiegoś ducha i zrobićrozróbę stulecia. Tak, to brzmi świetnie! Zacznijmy więc odliczanie: łamanie wszystkich zasad obozowego regulaminu rozpocznie się za 3... 2... 1..
Centrum śmierci

Centrum śmierci

49,90 zł 14,45 zł
Opis
Zamknij
"Centrum śmierci" to opowieść jednego z najbardziej doświadczonych śledczych specjalizujących się w medycynie sądowej. To książka, która niezwykle wciąga - znajdziesz w niej swoistą biografię Nowego Jorku, przedstawioną w sposób, o którym Ci się nie śniło. Doskonały wybór dla fanów bestsellera "Ciało nie kłamie"! Osiem milionów mieszkańców Nowego Jorku to osiem milionów różnych sposobów na śmierć. Nowy Jork, jakiego nie znałeś - ta książka przeprowadzi Cię przez noclegownie pełne robactwa, zabierze w podróż zarówno po ponurych dzielnicach, jak i luksusowych apartamentach w samym sercu miasta. Z jednej z szaf w centrum amerykańskiej metropolii zaczynają wychodzić trupy - medycyna sądowa znajduje zastosowanie nie tylko w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, ale też w ratowaniu ludzkiego życia. Bliżej klimatu nowojorskich kostnic możesz się znaleźć jedynie jako ofiara zabójstwa. Ta powieść wciąga czytelnika od pierwszej strony, ale potrafi także zadać ból. Autor zgrabnie przeplata to, co mrozi krew w żyłach, z tym, co podniosłe. To trafny portret życia i śmierci w Nowym Jorku - mieście, które nigdy nie śpi.
Milczenie czasu

Milczenie czasu

39,80 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Prawdy nie pogrzebie czas. Ani zbrodnia… Siglufjorour – mroczne miasteczko na krańcu Islandii. Tu nikt nie ufa nikomu, a samotność przytłacza jak arktyczna noc. Ari Thór, młody policjant, niedoszły ksiądz z bolesną przeszłością, musi tu walczyć ze zbrodnią równie często, jak z samym sobą... A teraz Siglufjorour zaatakował zabójczy wirus. Jest odcięte od świata kwarantanną. Ari Thór postanawia wy-dostać się z
Pułapka na anioły

Pułapka na anioły

46,99 zł 11,75 zł
Opis
Zamknij
"Pułapka na anioły" to literacki debiut Marcina Grzelaka. Akcja powieści toczy się na polskiej prowincji lat 80. Szary obraz tamtych dni z całą wyrazistością ukazuje beznadzieję życia w PRL-u. Rodzina Kochańskich to rodzina, jakich wiele. On - policjant, a do tego alkoholik, ona - zahukana i zastraszona kobieta. I jeszcze Wojtek - siedmioletni chłopiec. Na podwórku mówią o nim czubek, syn pedała... Chłopiec często płacze, tak często jest mu smutno i źle. Na przykład wieczorami, gdy nie może zasnąć. Tak bardzo chciałby zawołać mamę, aby przyszła i go przytuliła. Wie jednak, że tak się nie stanie. Jeśli zawoła, pojawi się ojciec, który będzie złościł się i krzyczał. Dzieci z podwórka nazywały Wojtka synem pedała. Rozumiał, co to znaczy, ale nie rozumiał, dlaczego tak o nim mówią. Zebrał się na odwagę, zapytał ojca. Ten jak zwykle swój gniew zmienił w agresję. Zbił mamę tak mocno, że znalazła się w szpitalu. Wojtek, niezrozumiany i osamotniony, ucieka w świat fantazji. Zaczyna rozmawiać z... aniołami. To dlatego inni nazywają go czubkiem. Historia opisana w powieści poraża beznadzieją i wszechobecną samotnością. Ale rzeczywistość nie jest tu tak czarno-biała, jak mogłoby się początkowo wydawać. Narracja ukazuje myśli i przeżycia różnych bohaterów: ojca, matki, Wojtka. Tu każdy ma swoje traumy, trudne przeżycia, straty. Ludzie nie są jednoznacznie dobrzy czy źli, to byłoby za proste. Niestety, cięgi za złamane życie dorosłych zbiera Wojtek, który nie jest przecież niczemu winny.
Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

39,30 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Przez lata wmawiano nam, że tłuszcze są złe i powinny być eliminowane z diety każdego, kto dba o swoje zdrowie. Przekrzykiwano się argumentami, które nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości, i które runęły jak domek z kart w momencie, gdy wzrosła świadomość zdrowotna wśród ludzi. Ta książka pozwala spojrzeć na tematykę odżywiania bez uprzedzeń i narosłych przez dziesięciolecia mitów. Jej autorzy wyjaśniają, jak żyć dłużej stosując odpowiednie tłuszcze i w jaki sposób je wybierać. Dzięki ich poradom samodzielnie utrzymasz w zdrowiu naczynia krwionośne i obniżysz poziom cholesterolu. Dowiesz się, jaki jest związek tłuszczów z chorobami autoimmunologicznymi oraz przejrzysz kłamstwa wpajane nam w reklamach. Poznasz przeciwcukrzycowe działanie nienasyconych kwasów tłuszczowych, jak również wpływ kwasów omega na układ hormonalny, mózg oraz redukcję stresu. Nauczysz się przeciwdziałać udarom i zawałom oraz zachowasz idealną sylwetkę. Zaczniesz rozpoznawać produkty, które powinieneś omijać szerokim łukiem, ponieważ zawierają śmiertelnie niebezpieczne tłuszcze trans, które nawet lekarze nazywają jednym z największych skandali żywieniowym w historii. O jakości tej publikacji najdobitniej świadczy fakt, że przez wiele miesięcy znajdowała się na listach bestsellerów magazynów „Focus” oraz „Stern”. Nawet codzienna gazeta „Bild” opublikowała jej fragmenty w pięciu częściach. Sprawdź sam, co zadecydowało o jej popularności. Tłusto czyli… zdrowo!
Już nikogo nie słychać

Już nikogo nie słychać

39,90 zł 12,75 zł
Opis
Zamknij
Listopad 1926 roku. W Poznaniu krążą pogłoski o spodziewanej wizycie Piłsudskiego. Nad bezpieczeństwem Marszałka ma czuwać komisarz Antoni Fischer. Jednak napięta po przewrocie majowym atmosfera w kraju, narastające nastroje antysemickie oraz ciągle ścierający się bolszewicy i narodowcy nie ułatwiają komisarzowi zadania. Na domiar złego w mieście dochodzi do zbrodni. Młody praktykant znajduje ciało zastrzelonego właściciela zakładu pogrzebowego, Alojzego Kaczmarkiewicza. Jego siostrzeniec Anastazy Olkiewicz, zasłużony w czasie wojny bolszewickiej przodownik policji, za punkt honoru stawia sobie złapanie zabójcy. Niedługo potem, w podobny sposób, ginie działacz partii narodowej, mecenas Olgierd Witecki. Fischer nie ma ani chwili do stracenia, jak najszybciej musi znaleźć groźnego zabójcę. Ryszard Ćwirlej perfekcyjnie oddaje atmosferę dwudziestolecia międzywojennego. Jego bohaterowie przechadzają się po uliczkach dawnego miasta, zaglądają do barów, zatęchłych piwnic i cel.
Siostrzyczka

Siostrzyczka

37,99 zł 12,95 zł
Opis
Zamknij
Gdy ojciec wyjechał z moją siostrą na wakacje, przeczuwałam, że nigdy więcej ich nie zobaczę. Tata dawno chciał odejść od mamy i rozpocząć nowe życie. Ale nagle, po wielu latach poszukiwań, zdarzył się cud. Alice, teraz już dorosła kobieta, nie tylko nas odnalazła, ale też postanowiła odwiedzić i spędzić z nami trochę czasu. Matka przyjęła ją z otwartymi ramionami, ja, zamiast radości, odczuwałam dziwny niepokój. Czy to naprawdę moja siostra, czy zręczna manipulatorka, która próbuje ukraść moje życie? Czy jestem o nią zazdrosna i dlatego zbyt podejrzliwa? A może popadam w paranoję?
3 minuty medytacji

3 minuty medytacji

39,99 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Już od dwóch tysięcy lat ludzie medytują, zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie. Korzyści z medytacji potwierdzają obecnie liczne badania naukowe. Świecka i przystępna praktyka uważności stosowana jest w gabinetach lekarskich, w szkole, w firmach i w domach. Zapewnia pogodę ducha, siłę i jasność umysłu, pomaga także stawiać opór chorobom naszej epoki: egoizmowi, materializmowi, cyfrowemu rozproszeniu. W książce Trzy minuty medytacji, wywodzącej się z audycji radiowej o tym samym tytule, emitowanej na falach stacji France Culture, Christophe André proponuje czterdzieści ćwiczeń medytacyjnych. Zaprasza do nawiązania przyjaźni z samym sobą i ze światem oraz na fascynujący trening umysłu. Jeśli jesteś debiutantem, ćwiczenia te, przedstawione przez jednego z pionierów laickiej medytacji we Francji, zachęcą cię, by pójść dalej. Jeśli już medytujesz, mogą być sposobem na wprowadzenie do codziennej praktyki nowych elementów.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry