Strona główna Literatura, beletrystyka Kobieca, obyczajowa
Polecamy
Księga Beastie Boys 77%
149,00 zł 34,95 zł

Księga Beastie Boys

Popularne w księgarni
Siedem minut po północy
39,90 zł 24,95 zł
37%
Trzy siostry
39,90 zł 11,95 zł
70%
Klątwa Salomona
47,80 zł 11,75 zł
75%
Ostatnie dziecko
42,80 zł 17,95 zł
58%
Dziwne losy Jane Eyre
59,90 zł 15,95 zł
73%
Dostawy

Następnym razem. Tom 1. Po drugiej stronie życia

  • Nasza cena

    :
    10,85 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 38,90 zł
  • Dostępność: 28 egz.
  • Czas realizacji: 1-2 dni + dostawa

InPost Paczkomaty : 12,9 zł 
Kurier InPost : 14 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS (przelew)

Kurier InPost [płatność przy odbiorze] : 17 zł
wymagamy potwierdzenia telefonicznego

--------------------------------------------------------

Kurier DPD: 23 zł
DPD Pickup:  13 zł

Opis
Poruszająca, ciepła opowieść o przewrotności losu i pierwszej miłości, która nawet po latach potrafi wywołać szybsze bicie serca... Sięgnij po "Następnym razem" Karoliny Winiarskiej i poznaj historię, która mogła przydarzyć się każdemu z nas!

Wakacyjna atmosfera sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Olga przekonała się o tym, kiedy przekroczyła granicę włoskiego Rimini. Gorące, letnie popołudnie, sielska, na wskroś włoska atmosfera i słońce, które rozgrzewa wszystkich wokół. Nigdy by nie przypuszczała, że włoskie wakacje przyniosą jej jedną z największych przygód w jej życiu.

Michał nie miał wygórowanych oczekiwań. Chciał jedynie odpocząć, zrelaksować się nad brzegiem turkusowego morza i odetchnąć od codziennych obowiązków. Gdy jego droga przecina się z drogą Olgi, już nic nie jest takie samo. Między młodą parą zawiązuje się niepowtarzalna więź, która z biegiem czasu przeradza się w gorące uczucie. Jednak ich wakacyjny romans nie może trwać wiecznie - po powrocie do kraju kontakt między zakochanymi się urywa, oboje wracają do dotychczasowego życia.

Mimo zobowiązań i codzienności, do której wrócili, nie są w stanie o sobie zapomnieć. Przewracając się w nocy z boku na bok, zarówno w głowie Olgi, jak i Michała pojawia się jedno pytanie - czy dane im będzie jeszcze kiedykolwiek się spotkać? A może już wszystko stracone? Czy warto ryzykować i stawiać wszystko na jedną kartę, gdy jutro jest jeszcze niepewne? Co jest ważniejsze - spokój ducha czy szczęście u boku ukochanej osoby? Czy Olga i Michał odważą się podążać za głosem serca?

Ilość stron: 320 / Format: 13,5x20,5cm
Kupione z tym produktem
Polskie władze wojskowe na uchodźstwie 1939-1946

Polskie władze wojskowe na uchodźstwie 1939-1946

39,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Opracowanie poświęcone organizacji i działalności naczelnych władz wojskowych na uchodźstwie w latach 1939–1946. Autor gruntownie omawia wyzwania polityczne i wojskowe na ziemi francuskiej, Wyspach Brytyjskich i po zakończeniu II wojny światowej. Rozpatrywany okres obfituje w wiele doniosłych osiągnięć – ale też działań kontrowersyjnych oraz rozczarowań posunięciami i decyzjami sojuszników...
Chlebek. Akademia Mądrego Dziecka. Wiem, co jem!

Chlebek. Akademia Mądrego Dziecka. Wiem, co jem!

29,99 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
Wiadomo, że do chleba trzeba mąki, ale skąd się ona właściwie bierze? Jak kiedyś uprawiano zboże, a jak robi się to dziś? Co się dzieje w młynie? Czym różnią się mąki i dlaczego te ciemniejsze są zdrowsze? Jakie pieczywo je się w różnych zakątkach świata i dlaczego trzeba unikać takiego, które ma w składzie konserwanty? „Wiem, co jem!” to nowa edukacyjna seria dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, pełna zabawnych ilustracji i ciekawostek o jedzeniu. Z książek dzieci dowiedzą się, jak rosną podstawowe owoce, warzywa i zboża; jak są zbierane i przetwarzane; i jak trafiają do sklepów i na talerze. Zabawne ilustracje i proste teksty ułatwiają zrozumienie treści oraz pomagają oswoić się z nielubianymi produktami i zachęcają do próbowania nowych smaków. Książki z serii „Chcę wiedzieć” kształtują dobre nawyki żywieniowe i uczą, jak jeść zdrowo. Autorzy w prosty sposób wyjaśniają, czym są składniki odżywcze czy kalorie, zachęcając do zdrowego jedzenia. W serii „Wiem, co jem” ukazały się dotychczas: „Chlebek”, „Czekolada”, „Pomidory”, „Banany”.
Aby do mety

Aby do mety

36,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Aby do mety to powieść, która przedstawia pewien okres życia bohaterki, Miry, trzydziestoletniej kobiety, niedoszłej nauczycielki historii i początkującego grafika. Okres, w którym ma zapaść jedna z najważniejszych decyzji w jej życiu. Początkowo Mira stawia sobie za cel nadrzędny dociągnięcie do ołtarza aktualnego wybranka serca, w miarę jednak upływu czasu zaczyna zadawać sobie pytanie, czy Łukasz jest aby na pewno tym, z którym powinna spędzić resztę życia. Zachowanie narzeczonego i liczne sytuacje świadczące o niewystarczającym zaangażowaniu emocjonalnym, początkowo nie przeszkadzają Mirze w konsekwentnym parciu do mety. Pojawienie się jednak w jej życiu, kolejno dwóch mężczyzn powoduje rozterki duchowe bohaterki i całą masę wątpliwości. Dodatkowo wspierana przez dwie przyjaciółki; Agnieszkę, artystyczną duszę o żelaznych zasadach i wyglądzie żurnalowej modelki, jak i Ulę, ciepłą, przyjazną wszystkim kobietę, przykładową żonę i matkę czwórki rozbrykanego rodzeństwa, decyduje się jednak na odroczenie terminu ślubu. Przy okazji udaje jej się znaleźć miłość i przekonać się, że nie jest istotny sam bieg do mety, ale to z kim się biegnie.
Mamy jeszcze czas

Mamy jeszcze czas

37,99 zł 12,95 zł
Opis
Zamknij
Ella i John, małżeństwo osiemdziesięciolatków, wyruszają w ostatnią sentymentalną podróż. Jadą wysłużonym kamperem słynną Drogą 66 wiodącą z Detroit do Los Angeles. Ella ma raka w końcowym stadium, John cierpi na alzheimera, mimo to podróżują przez Stany wbrew opinii lekarzy i protestom własnych dzieci. Pokonywali tę trasę wielokrotnie, w podróży poślubnej, z małymi dziećmi, z nieżyjącymi już przyjaciółmi. Oboje chcą udowodnić, że pragnienie wolności i przygody jest w nich nadal żywe, niezależnie od wieku i fizycznych ograniczeń. Amerykańska powieść drogi, przejmująca i czasem zabawna, o wspólnej podróży do kresu życia.
Dziewczyna z gór. Śniegi. Tom 2

Dziewczyna z gór. Śniegi. Tom 2

39,99 zł 14,55 zł
Opis
Zamknij
Druga część z serii "Dziewczyna z gór". Wkrocz do świata Nadii i przekonaj się, że bywają momenty, gdy wszystko przestaje być oczywiste, a emocje potrafią pokierować naszymi decyzjami, w sposób, którego nie zdołalibyśmy przewidzieć. "Śniegi. Dziewczyna z gór" to już drugi tom z serii autorstwa Małgorzaty Wardy. Tym razem do nieprzewidywalnego świata głównej bohaterki Nadii wkrada się jeszcze więcej rozterek i niepewności. Dziewczyna po latach przebywania z dala od cywilizacji decyduje się wyjść z cienia i ujawnić swoją tożsamość. Wprawia tym samym w ruch ciąg zdarzeń, których skutki mogą okazać się trudne do przezwyciężenia. Po zgłoszeniu się na komisariat policji Nadia musi zmierzyć się z wątpliwościami, dotyczącymi wiarygodności jej zeznań oraz niepochlebnymi plotkami pojawiającymi się na jej temat w mediach. Jednocześnie trop, który wskazuje na to, że porywacz Nadii nie żyje, nie jest jednoznaczne. Niepewność co do tego, kim właściwie jest Jakub, sprawia, że bohaterce i czytelnikowi, coraz trudniej jest odróżnić prawdę od tego, co jest efektem pomówień i kłamstw.
Niewierna. Tom 1. Siostrzane dusze

Niewierna. Tom 1. Siostrzane dusze

34,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
To, co czujemy, nie zawsze jest tym samym, co – jak sądzimy – powinniśmy czuć. Amelia Widomska jest początkującą pisarką, która właśnie zadebiutowała na rynku wydawniczym. Mieszka pod Olsztynem i wiedzie – zdawałoby się – szczęśliwe życie. Przynajmniej dopóki na jej drodze nie pojawia się Piotr Kownacki – wzięty aktor, który przyjechał do Olsztyna wystawiać sztukę teatralną. Przypadkowe spotkanie prowadzi do narodzin wzajemnej fascynacji Amelii i Piotra, jednak na drodze do ich szczęścia stają wyrzuty sumienia. Mąż Amelii nie jest zachwycony, kiedy w plotkarskim magazynie pojawia się zdjęcie jego żony w towarzystwie celebryty, tymczasem na powrót Piotra do Krakowa czeka jego żona, Renata. Niewierna to pierwsza część cyklu „Siostrzane dusze”, opisującego losy sióstr pochodzących z dysfunkcyjnej rodziny, rozdzielonych przez wydarzenia z przeszłości. Każda z nich boryka się z własnymi życiowymi problemami, ale wszystkie je łączy jedno – pragną miłości, niekiedy za wszelką cenę.
Star Wars. Klasyczna trylogia

Star Wars. Klasyczna trylogia

64,99 zł 24,95 zł
Opis
Zamknij
Przeżyj wraz z Lukiem Skywalkerem, Hanem Solo i księżniczką Leią ekscytujące przygody w odległej galaktyce. Oto osiemnaście opowiadań z klasycznej trylogii Gwiezdnych wojen, pięknie ilustrowanych przez rysownika Briana Rooda. Czekają cię niezapomniane chwile – od poszukiwań tajnej bazy rebeliantów aż po triumf Rebelii nad Imperium i wiele, wiele więcej!
Ścigając zło. Rozmowy o zbrodni, śledztwie i karze

Ścigając zło. Rozmowy o zbrodni, śledztwie i karze

44,90 zł 12,55 zł
Opis
Zamknij
"Ścigając zło. Rozmowy o zbrodni, śledztwie i karze" autorstwa Małgorzaty Kuźmińskiej i Michała Kuźmińskiego to pozycja przedstawiająca rozmowy, jakie autorzy powieści kryminalnych przeprowadzali z ludźmi zawodowo zajmującymi się pościgiem za złem. Wiedzą, doświadczeniami oraz kulisami swej pracy dzielą się między innymi: policjant, strażnik więzienny, biegła psycholog oraz medyk sądowy. Życie nie jest łatwe, gdy każdego dnia jest się skazanym na bezpośredni kontakt z przestępcami. W tym świecie panują specyficzne zasady, które dla zdecydowanej większości ludzi znane są jedynie z filmów i książek kryminalnych. Co się czuje, gdy przez znaczną część tygodnia spędza się czas ze zwłokami? Jakich sztuczek próbują kryminaliści, by uniknąć konsekwencji? "Ścigając zło. Rozmowy o zbrodni, śledztwie i karze" to wyśmienity reportaż, który stanowi świetne porównanie fikcji z rzeczywistością. Wszystkie pojęcia i skomplikowane zagadnienia są jasno wyjaśnione, dzięki czemu czytelnik z łatwością pozna tajniki i specyfikacje każdego zawodu związanego z wymiarem sprawiedliwości. Autorzy stworzyli oryginalny przewodnik dla ludzi, którzy chcą dobrze zrozumieć powieści kryminalne.





© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry