Strona główna Literatura, beletrystyka Kobieca, obyczajowa

Masz wiadomość

  • Nasza cena

    :
    11,75 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 39,90 zł
  • Dostępność: 23 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Ilość stron: 368 / Okładka: Miękka / Format: 13,5x20,5 cm / Rok wydania: 2020

Czy można spotkać miłość swojego życia na portalu randkowym? Po siedmiu latach szczęśliwego związku Julia zostaje porzucona przez ukochanego tuż przed ślubem. Dziewczyna jest załamana i nie wierzy, że kiedykolwiek jeszcze będzie szczęśliwa? Ulega jednak namowom przyjaciółki i zakłada konto na portalu randkowym. Tam poznaje Adama ? mężczyznę, który już dawno stracił zaufanie do płci przeciwnej oraz nadzieję, że kiedyś pozna tę jedyną, wyjątkową kobietę? Gdy pewnego dnia na czacie otrzymuje krótkie, lecz intrygujące pytanie, Adam nie podejrzewa nawet, że ta jedna wiadomość zmieni całe jego życie. Czy wirtualne uczucie przetrwa, gdy Julia i Adam spróbują przenieść je do prawdziwego świata? A może ten romans był tylko żartem? Masz wiadomość to wzruszająca i wyjątkowa opowieść o tym, że twój przepis na szczęście nie zawsze musi być jedyną słuszną drogą, żeby to szczęście osiągnąć? Miłość przychodzi niespodziewanie!
Kupione z tym produktem
Skrawek mego serca

Skrawek mego serca

38,00 zł 10,85 zł
Opis
Zamknij
Jest rok 1969. W Wielkiej Brytanii szaleje rock’n’roll, a po całym kraju krążą narkotyki oraz miłujący pokój hipisi. Tuż po zakończeniu jednego z rockowych festiwali policja odnajduje śpiwór, w którym spoczywa ciało młodej kobiety, porzuconej pośród pofestiwalowego bałaganu. Aby rozwiązać zagadkę tej śmierci, inspektor Stanley Chadwick musi wbrew swoim uprzedzeniom nawiązać kontakt z
Nieprzejednana Honor. Honor Harrington

Nieprzejednana Honor. Honor Harrington

49,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
"Honor Harrington. Nieprzejednana Honor" to znakomita powieść fantastyczna, w której Honor powraca i po raz kolejny musi stanąć do walki w ważnym starciu! Nie ma wątpliwości, że Liga Solarna jest wielką potęgą, tutaj nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać. Szczególnie, gdy zdecydowano, że Gwiezdne Imperium Manticore ma zostać zniszczone. Honor Harrington natomiast zna wojnę jak mało kto, nawołuje do tego, aby nie dać się ponieść emocjom. Nie ma zamiaru prowokować wszystkich do wojny. Mimo to władze Ligi zadecydowały, że pozwolą na jawne popełnianie zbrodni wojennych. W tej sytuacji Honor nie ma już żadnego wyjścia. Czy uda jej się wygrać to starcie? Książka "Honor Harrington. Nieprzejednana Honor" to doskonała powieść pełna pędzącej wartko akcji, która nie pozwala czytelnikowi nudzić się nawet przez moment. Barwne postacie, epickie starcia kosmicznej floty i taktyka dopracowana w najmniejszych szczegółach! Czy i tym razem Honor udowodni, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych? W książce "Honor Harrington. Nieprzejednana Honor" dowiemy się, jak rozegra się wielkie starcie!
Pasażer 23

Pasażer 23

39,80 zł 12,95 zł
Opis
Zamknij
Martin Schwartz, policyjny detektyw i psycholog, żyje na dnie rozpaczy. Jego żona i synek popłynęli statkiem na wakacje i na pełnym morzu zaginęli… Teraz Martin podejmuje się każdego, nawet najbardziej szaleńczego zadania, bo własne życie nie ma już dla niego żadnej wartości. Łamie wszelkie zasady i regulaminy, ale jest przerażająco skuteczny. Ściga zło… Dowiaduje się, że na tym
Beskidzki Anioł. Tom 1. Wędrówki po miłość

Beskidzki Anioł. Tom 1. Wędrówki po miłość

34,99 zł 10,55 zł
Opis
Zamknij
Lato, góry i las. Sielska sceneria Beskidu Niskiego i miłość, która rodzi się wśród wycia wilków… Joanna Wilk ma apetyt na życie. Pracuje w galerii sztuki na krakowskim Kazimierzu, lepi z gliny małe cuda i wciąż wierzy w wielką miłość. Czeka, aż w jej życiu zdarzy się coś niezwykłego. Pewnego dnia dostaje intrygującą propozycję poprowadzenia warsztatów z ceramiki w Beskidzie Niskim. Wyjazd okazuje się odpowiedzią na jej pragnienia. Tam, w malowniczej scenerii gór i lasów, dzieje się magia. Joanna poznaje Tomka, młodego doktoranta leśnictwa, który prowadzi badania nad wilkami. Przy nim zapomina o bolesnej przeszłości i na nowo się uczy, czym jest szczęście. Czy jednak odważy się zaufać do końca? Czy sięgnie po miłość?
Sanatorium Zagłada

Sanatorium Zagłada

44,90 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
Wyobraź sobie, że wszystko, co uznajesz za rzeczywistość, tak naprawdę nigdy nawet nie było jej blisko. Pomyśl, że nagle cały świat wydaje Ci się nowością, a do tego budzisz się w okresie II wojny światowej i trafiasz do Zakładu dla Umysłowo i Nerwowo Chorych w Kobierzynie. Jak się z tym czujesz? "Sanatorium Zagłada" opowiada właśnie o takim człowieku - Lew Wilcek doświadczył tego wszystkiego. Lew Wilcek to osoba, która należy do prastarego rodu żyjącego w całkowitym odosobnieniu i wciąż sądzi, że światem rządzą królowie i cesarzowie. Tak naprawdę niemal całą Europą władają naziści, a wszystko, czego pragną ludzie, to przetrwać. Jak poradzi sobie z tym nasz bohater? Kiedy trafia do oddziału zamkniętego, zaczyna się zastanawiać, czy jakiekolwiek jego wartości miały sens. Szczególną wagę przykłada do myśli, czy prawdziwa miłość naprawdę może zaistnieć w tak podłym świecie. Już niedługo się tego dowiaduje, gdyż w zakładzie poznaje wiele kobiet, które wprowadzają go w sieć intryg, czego ON naprawdę nigdy nie chciał. Jak się z nich wydostanie? W międzyczasie naziści przygotowują akcję Lebensunwertes Leben, która ma w zamiarze eksterminację pacjentów. Czy Lew to przeżyje?
Zapłata

Zapłata

36,90 zł 12,25 zł
Opis
Zamknij
Czy można popełnić zbrodnię i nie ponieść za to żadnych konsekwencji? A może sprawiedliwość istnieje i dosięgnie winnych prędzej czy później? "Zapłata" to bardzo dobrze skrojony thriller psychologiczny z zacięciem obyczajowym. Aspirant Agata Górska i jej partner Szymon Tomczyk - główni bohaterowie powieści "Zapłata" Małgorzaty Rogali, dostają wezwanie do warszawskiego klubu Casablanca, który jest miejscem chętnie odwiedzanym przez elitę. Okazuje się, że podczas jednej z zakrapianych alkoholem imprez, ktoś znalazł w toalecie zwłoki młodego mężczyzny. Jest nim Mariusz Leśniak - syn znanego prawnika dobrze prosperującej kancelarii. Sekcja zwłok chłopaka wskazuje na to, że został otruty mieszaniną ziół. Wzbudza to pewne podejrzenia aspirant Górskiej, która podejrzewa, że morderstwo młodego prawnika może mieć związek ze śmiertelnym pobiciem sprzed ośmiu lat, w którym uczestniczył Leśniak. Podejrzenia nasilają się, gdy na horyzoncie pojawia się ciało kolejnego uczestnika feralnej bójki. Na domiar złego, główną podejrzaną w śledztwie staje się Justyna - przyjaciółka Agaty, która była w ciąży z pobitym przed laty chłopakiem. Kto postanowił wymierzyć sprawiedliwość? Czy obaj mężczyźni zginęli przez to, że nie ponieśli kary za popełnione czyny? A może to wszystko to jedynie niefortunny zbieg okoliczności i gra przypadku? Oprócz wciągającego wątku kryminalnego mamy tu świetnie wykreowanych bohaterów, którzy tworzą zgrany duet w pracy. Pojawiają się także wątki miłosne, które stanowią chwilę odpoczynku od kryminalnej zagadki. Książka wciąga już od pierwszych stron, kiedy czytelnik otrzymuje porcję informacji na temat przeszłości Agaty Górskiej i czasów, kiedy była molestowana przez lekarza pedofila. Kolejne rozdziały coraz bardziej dawkują napięcie, które sprawia, że ciężko odłożyć thriller chociażby na chwilę. Pozycja jest napisana prostym językiem, naszpikowana błyskotliwymi dialogami, co sprawia, że czytanie jest bardzo przyjemne i ani się obejrzeć, a zagadka zostaje rozwiązana.
Wodzowie i katastrofy. Łokietek, Żółkiewski, Kościuszko, Bór-Komorowski, Świerczewski…

Wodzowie i katastrofy. Łokietek, Żółkiewski, Kościuszko, Bór-Komorowski, Świerczewski…

27,30 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
Na podstawie wybranych przykładów, na przestrzeni stuleci, Autor wykazuje, że wielu przegranych bitew można było uniknąć, gdyby nie rażące niekompetencje wodzów – królów, hetmanów, generałów. Uważa, że szacunek należy się wszystkim, którzy kładli swoje życie na szali w walce dla Ojczyzny. Stawia jednak tezę, że naszą narrację zdominowało uwielbienie dla walczących, nieważne, że pokonanych, bezrefleksyjne czczenie wojennych klęsk.
Na polu. Wysuń i wsuń

Na polu. Wysuń i wsuń

24,99 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Wyjdź z rolnikami na pole i dowiedz się, jaką pracę tam wykonują przez cały rok. Przesuń okno, aby zobaczyć, jak zbiera się zboże lub sadzi ziemniaki.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry