Strona główna Literatura, beletrystyka Erotyczna

Dama i kochanka

 • Nasza cena

  :
  19,95 zł
 • Sugerowana cena wydawcy: 39,90 zł
 • Dostępność: 1 egz.
 • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
 • Wydawnictwo: Akurat
 • Autor: Monika Liga
 • Okładka: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • ISBN: 9788328720459
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Czym jest moralność, jeśli nie zbiorem konwenansów, które zostały w nas wpisane przez społeczeństwo? Utrzymywane przez oczy innych nie dotyczą jednak każdego. Skromność i dobre obyczaje nie zawsze są czymś, w co celuje człowiek - czasem jest to wręcz coś całkowicie przeciwnego. Doskonale wie o tym Ignacy. Poznaj jego historię w książce "Dama i kochanka", gdzie każda strona potrafi zaskoczyć!

Przenosimy się do XX-wiecznej Warszawy, gdzie dopiero rozpoczęła się druga dekada. Spotykamy Ignacego, którego rodzice należą do śmietanki towarzyskiej stolicy. Wydawałoby się, że powinien wziąć przykład ze swojej rodziny i być ułożonym oraz poważanym młodym człowiekiem. Niestety, nie ma zamiaru tego robić.

Jedynym rozwiązaniem jego problemów z moralnością może być skromna i ustatkowana żona, która wprowadzi te cechy także do jego życia. Kiedy jednak już się spotkają, czy poradzą sobie ze swoją odmiennością? On kocha rozpustę i pełną wyuzdania drogę życia. Ona będzie spokojną kobietą, która ma wprowadzić odrobinę harmonii do jego życia. Czy to w ogóle jest możliwe? Wszystko okaże się na stronach powieści, która wciągnie Cię od pierwszych do ostatnich zdań!

Ilość stron: 320 / Format: 13x20.5 cm
Kupione z tym produktem
Profesor. Jak genialny chemik z Kielc stał się bossem narkobiznesu

Profesor. Jak genialny chemik z Kielc stał się bossem narkobiznesu

59,99 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Ten tytuł z pewnością zaciekawi wszystkich fanów historii związanych z polską gangsterką, a mówiąc dokładniej z polskim narkobiznesem. Ryszard J. - chemik, wyprodukował najczystszą amfetaminę, jaka kiedykolwiek została skonfiskowana przez brytyjską policję. Jeśli jesteś fanem kultowego serialu "Breaking Bad", książka "Profesor. Jak genialny chemik z Kielc stał się bossem narkobiznesu" koniecznie powinna trafić w Twoje ręce. Historia niczym z kolumbijskiego serialu - o bossach, handlu narkotykami i całym tym niebezpiecznym światku. A jednak wszystko, co opisuje autor, wydarzyło się w Polsce, w województwie świętokrzyskim. Reportaż Grzegorza Walczaka w ciekawy i bardzo przystępny dla chemicznego laika sposób ujawnia nam szczegóły biznesu, jaki w polowych warunkach stworzył tytułowy chemik z Kielc - produkując amfetaminę wartą cztery miliony brytyjskich funtów. Autor tej pozycji bezceremonialnie wprowadza nas w światek polskiego narkobiznesu, podając fakty, które zebrał dzięki niezliczonym godzinom spędzonym na czytaniu akt oraz opracowywaniu zebranych informacji.
Szaleństwo namiętności

Szaleństwo namiętności

18,90 zł 7,85 zł
Opis
Zamknij
To książka o zmysłowości, pełna erotycznych scen, często bardzo odważnych. Główny bohater, uzależniony od fizycznej namiętności, wciąż szuka silniejszych doznań w ramionach nowych kochanek. Czy znajdzie partnerkę doskonałą, czy wreszcie los pozwoli mu odkryć smak miłości? A może pozostanie niespełniony i zagubiony w spełnianiu kolejnych fantazji?


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry