"W ramionach mafii" Moniki Nerc porwie Cię do epicentrum porachunków gangsterskich w Warszawie, gdzie nie tylko śmiertelne niebezpieczeństwo winduje emocje na najwyższy poziom. Połączenie świata mafii, mocnych charakterów i rodzącego się uczucia zapewnia lekturę, którą pochłania się z wypiekami na twarzy.
Mojra ucieka przed policją i włamuje się do przypadkowego mieszkania. Kiedy okazuje się, że w środku znajdują się członkowie gangu motocyklowego w trakcie imprezy, sytuacja staje się coraz ciekawsza. Pod wpływem impulsu kobieta godzi się na to, aby wziąć udział w pokerowej rozgrywce. Jej głównym przeciwnikiem jest Vincenzo Gambino, znany książę podziemia, którego działalność skupia się na dostarczaniu elitom najbardziej niegrzecznych rozrywek. Mojra jest coraz bardziej zdeterminowana, aby z nim wygrać, ale nie ma pojęcia, jak niebezpieczna może okazać się ta gra.
Pod nieobecność swojego starszego brata Gambino rządzi całym gangsterskim światem w stolicy, a układ, który zawiera z Mojrą, robi się dla niej coraz bardziej niebezpieczny. Tymczasem w Warszawie pojawia się enigmatyczna grupa spod znaku złoto-czerwonego Feniksa?
Ilość stron: 320 / Format: 13x20.5 cm