Strona główna WYPRZEDAŻ 85-90%

Pakiet 9 książek (ZESTAW-012) MŁODZIEŻOWA

  • Nasza cena

    :
    36,95 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 318,80 zł
  • Dostępność: 1 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
  • ISBN: 0000000000012
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Kupione z tym produktem
#Delete

#Delete

34,80 zł 12,45 zł
Opis
Zamknij
Po kilku nieudanych związkach młoda fotograficzka wymyśla projekt #Delete i pisze o nim na swoim blogu. Chce pokazać kobietom, jak powinny się zachowywać, kiedy facet je lekceważy – po prostu trzeba wyrzucić go ze swojego życia. Ale jeden sms, który wysyła na niewłaściwy numer, stawia jej życie na głowie. A ona zaczyna się bać, że może złamać własne zasady, których uczy inne dziewczyny... „Mężczyźni. Totalne dupki, jeśli
Biegaczka

Biegaczka

39,99 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
Aganetha Smart, zwana niegdyś Aggie, ma 104 lata i mieszka w domu opieki. Przeżyła wszystkich członków swojej licznej rodziny i przyjaciół. Coraz częściej zawodzi ją pamięć, język wypowiada posłuszeństwo myślom, a nieodłącznym towarzyszem staje się wózek. Pewnego dnia spokojne, przewidywalne życie starszej pani zostaje zakłócone wizytą dwojga młodych ludzi, którzy deklarują chęć wzięcia jej na
Riverdale. Dzień wcześniej

Riverdale. Dzień wcześniej

37,90 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
Czy ty też kochasz Riverdale? Marzysz o tym, żeby się dowiedzieć, co działo się w miasteczku przed wydarzeniami z serialu? Dlaczego Jughead i Archie się pokłócili? Jak wyglądało życie Veroniki w Nowym Jorku? Od jak dawna Betty była zakochana w Archiem? Przeczytaj pierwszą część trylogii „Riverdale” i daj się porwać fascynującej historii ulubionych bohaterów całego świata!
Trinkets

Trinkets

34,90 zł 9,45 zł
Opis
Zamknij
Spotkania grupy anonimowych kleptomanów to nie miejsce dla porządnych nastolatek. A jednak tam właśnie trafiają dwie dziewczyny, którym niczego w życiu nie powinno brakować. Tabitha Foster ma wszystko, czego można pragnąć: pieniędzy jak lodu, tłum przyjaciół, popularność, najprzystojniejszego chłopaka w szkole... Brakuje jej tylko dreszczyka emocji. Tego samego, od którego jest uzależniona Elodie Shaw, cicha i nierzucająca się w oczy dziewczyna. Za to obecność Moe w takim miejscu nie powinna dziwić – wszyscy wiedzą, że to zadymiara, trzymająca się z najgorszymi szkolnymi szumowinami. Tabitha, Elodie i Moe: królowa szkoły, dziewczyna-cień i twardzielka – takiego trio nikt nie potrafiłby sobie wyobrazić razem. A jednak rzucone przez Tabithę wyzwanie sprawia, że zaczyna je łączyć dziwna nić porozumienia.
Zapisane w bliznach

Zapisane w bliznach

39,90 zł 10,55 zł
Opis
Zamknij
Przygotuj solidną partię chusteczek na otarcie łez! Adriana Locke, bestsellerowa autorka Poświęcenia, wraca z niezwykle emocjonalną historią o miłości, odkrywaniu siebie i odkupieniu. Siniaki znikają. Blizny pozostają jako świadectwo tego, że się żyło. Walczyło. Kochało. Łatwo jest się zakochać. Z kolei odkochanie to najtrudniejsza rzecz na świecie. Elin i Ty Whitt są w tym beznadziejni… Gdy lokalna gwiazda koszykówki uśmiechnęła się do Elin, było po niej. Tak łatwo przyszło jej zakochać się w ciemnowłosym bohaterze z czarującym uśmiechem i silnym, atletycznym ciałem. Aż uderza rzeczywistość. I robi to naprawdę mocno. Zakochanie się było zdecydowanie tą łatwą częścią. Patrzenie, jak to wszystko ulega rozpadowi, okazało się nie do zniesienia.
I że Cię nie opuszczę…

I że Cię nie opuszczę…

34,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Jeśli spodobało Ci się bestsellerowe "Jedz, módl się, kochaj", możesz znowu zatopić się w autobiograficznych wywodach autorki dzięki kontynuacji popularnego pierwowzoru. A jeśli stykasz się z Elizabeth Gilbert po raz pierwszy, masz szansę poznać jej punkt widzenia na sprawę małżeństwa, który wzbogaciła licznymi odniesieniami do innych twórców. "I że Cię nie opuszczę... czyli love story" rozpoczyna się tam, gdzie "Jedz, módl się, kochaj" miało swój koniec. Elizabeth zakochała się w Felipe, co z czasem przerodziło się w gorący romans. Postanowili wspólnie zamieszkać w Ameryce, ale zanim to zrobili, przyrzekli sobie, że będą wierni aż do śmierci, ale nigdy nie staną na ślubnym kobiercu. Niestety historia toczy się nieco inaczej, ponieważ ich spokojne życie zakłóca zrządzenie opatrzności, która widocznie próbuje nakłonić ich do zmiany zdania. Autorka nie zatraciła humoru widocznego w jej bestsellerowej powieści, jednak tym razem wykorzystuje go do opisu własnych zmagań z myślami o ponownym małżeństwie. Robi to z typową dla siebie inteligencją i znajomością ludzkiej psychiki. W książce odnajdziesz złożoną analizę instytucji małżeństwa, z wszystkimi jej plusami i minusami, a ponadto odpowiedzi na pytania o wzajemny zachwyt, wierność oraz liczne wymagania narzucane parom przez społeczeństwo. Na długiej liście spraw, z którymi rozprawia się autorka, są np. rodzinne tradycje, ryzyko rozwodu czy odpowiedzialność.
Rodzina Monet. Perełka. Tom 3. Część 2

Rodzina Monet. Perełka. Tom 3. Część 2

49,90 zł 16,95 zł
Opis
Zamknij
Kolejna książka należąca do bestsellerowej serii "Rodzina Monet". Zobacz, co słychać i głównej bohaterki i jej najbliższych, przenikając do świata luksusu, do którego chciałby należeć każdy. "Perełka" to trzeci tom serii powieściowej "Rodzina Monet". Tym razem czytelnicy mogą sięgnąć po jej drugą część. Znani i lubiani bohaterowie powracają. Hailie Monet powoli dorasta i przyzwyczaja się do swojego nowego otoczenia oraz roli, jaką w nim pełni. Potrafi przyznać się do tego, jak wiele posiada: młodość, atrakcyjność, doskonałe, markowe ubrania i niekończące się środki finansowe. Traci swoją początkową nieśmiałość i coraz chętniej korzysta z życia. Jej status wcale nie jest taki zły, a w dodatku można go całkiem sensownie wykorzystywać. Wystarczy tylko robić to umiejętnie i wciąż przeć naprzód. Niekończące się podróże, posiłki w miejscach, o jakich zwykli ludzie nawet nie mieliby co marzyć to przecież codzienność Hailie. Co więcej, dziewczyna coraz mocniej docenia swoich braci, z którymi silna więź wytworzyła się przecież nie tak dawno temu. Jak potoczą się ich dalsze, wspólne losy i czy najbliższe wydarzenia jakoś ich zaskoczą?


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry