Strona główna

Wyszukiwarka (odnaleziono: 3)

Inspektor Parma i afera środowiskowa

Inspektor Parma i afera środowiskowa

34,99 zł 13,25 zł
Opis
Zamknij
Czy smog jest groźniejszy niż smok? Co się dzieje ze zużytym plastikiem? I czy recykling to tylko trudne słowo? Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon, którego żona, naukowczyni, zaginęła przed siedmioma dniami. Czym zajmuje się w swoim laboratorium pani Bizonowa, co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiska i wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi. Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.
Inspektor Parma i przestępstwa w sieci

Inspektor Parma i przestępstwa w sieci

39,99 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
Szukasz dobrej i ciekawej książki detektywistycznej dla swojego dziecka? "Inspektor Parma i przestępstwa w sieci" to trzecia część przedstawiająca przygody niezwykłego duetu. Młode osoby mogą liczyć na ciekawą akcję, nie zabraknie przy tym mądrego przekazu! Szykuje się wielka afera. Jej tropem podążają świnka Parma i szczur Szperek. Problem jest duży. Okazuje się, że ktoś ma zamiar zniszczyć elektrownię w Jagodnie. Jeśli nie zostanie zapłacony stumilionowy okup, miastu grozi całkowity paraliż. Intrygujące jest również to, że mieszkańcy niczym zahipnotyzowani wpłacają pieniądze na nieznane nikomu konto. Parma i Szperek mają trudne zadanie do wykonania. Muszą uratować przed tajemniczym wrogiem miasto, a nawet cały kraj. Czy możliwe jest, że przeciwnikiem jest internet? Może i naprawdę jest tak, że nowe technologie są złe i zmieniają ludzi w zombie uzależnione od smartfonów? Detektywistyczny duet ponownie zabierze się za śledztwo związane z poważnymi sprawami. Inspektor Parma i jej asystent Szperek zajmowali się już zdrowym żywieniem i ekologią. Tym razem podczas czytania książki dzieci poznają plusy i minusy nowych technologii oraz mediów społecznościowych. Dzięki temu uświadomią sobie dobre i złe strony korzystania z osiągnięć techniki. Ciekawa treść łączy się z wartościowym przekazem, co ma duże znaczenie.
Inspektor Parma i spisek żywnościowy

Inspektor Parma i spisek żywnościowy

39,99 zł 19,95 zł
Opis
Zamknij
Czy wiecie, co się kryje w waszym jedzeniu? Jest takie miasteczko, zupełnie niepodobne do innych, którego mieszkańcy bardzo dbają o to, by ich dieta była zdrowa i pożywna. Nie jest to wcale takie proste: sąsiednie miejscowości, Buły Wielkie i Parówy Niżne, dają zły przykład, a z ukrycia działają złowrogie siły… Na szczęście Jagodno ma swoich obrońców. Przy Boczkowej 23 działa biuro detektywistyczne Parma i Partnerzy, w którym urzędują inspektor Parma i jej wierny pomocnik Szperek. Detektywi rozpoczynają śledztwo i ruszają na pomoc mieszkańcom miasteczka, którym zagraża podejrzana substancja. Jaką rolę w tej historii odgrywa demoniczny doktor Truj i jakimi motywami kierują się przestępcy? Dzięki śledztwu dowiemy się, co to takiego sztuczne barwniki i aromaty, konserwanty, spulchniacze pieczywa oraz dlaczego jedzenie czasami tylko przypomina jedzenie…
1

© OCZYTANI.pl Tania książka 2022. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry