Strona główna Literatura, beletrystyka Kryminał

Kwarantanna

  • Nasza cena

    :
    10,95 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 39,90 zł
  • Dostępność: 4 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Czy w obliczu światowej pandemii wszystko staje się nieważne i schodzi na dalszy plan? Bohaterowie "Kwarantanny" przekonają się boleśnie o tym, co jest w życiu najważniejsze. Marcin i Leszek to wspólnicy na co dzień prowadzący biuro projektowe. Pewnego dnia z racji wspólnej pasji do gór postanawiają wyprowadzić się na Podhale i otworzyć pensjonat w swoim domu. Pomysł wydaje się być idealny, tak samo jak miejsce - urokliwe, na uboczu. Gdy w marcu do Polski dociera koronawirus, władze wprowadzają ogólnokrajowy lockdown. Dwaj przyjaciele muszą niespodziewanie spędzić dwa tygodnie kwarantanny razem z przypadkową grupą swoich gości. Szybko okazuje się, że każda z tych osób jest dość osobliwą postacią, a zamkniętymi w pensjonacie ludźmi zaczynają interesować się lokalna społeczność, dziennikarze i policja. "Kwarantanna" to powieść obyczajowo-kryminalna, której akcja zaczyna się od dnia ZERO - dnia przed rozpoczęciem lockdownu w Polsce.

Ilość stron: 480 / Format: 13,5x20,5cm
Kupione z tym produktem
Magda M. Słoneczna strona

Magda M. Słoneczna strona

49,99 zł 9,95 zł
Opis
Zamknij
Poznaj dalsze losy Magdy i jej przyjaciółek. Czy uda się im wyjść na prostą i odzyskać panowanie nad swoim życiem? Sięgnij po książkę "Magda M. Słoneczna strona" i odkryj ich sekrety. Magda niebawem ma stanąć przed ołtarzem. Problem tylko w tym, że to jest marzenie jej ukochanego, a nie jej. Ona nie chce białej sukni, welonu ani związku. Nie chce też się rozstawać. Co zrobić w takiej sytuacji? Poświęcić się i powiedzieć sakramentalne "tak" czy szukać sposobu na odroczenie ślubu? Sytuacja zdaje się być bez wyjścia. U przyjaciółek Magdy też nie jest najlepiej. Karolina wiedzie idealne życie, a jej mąż jest czułym i opiekuńczym mężczyzną, który zrobi wszystko dla swojej żony. Ich dzieci również są szczęśliwe. Dorastają i spełniają swoje marzenia. Tylko dlaczego Karolina coraz więcej pije i popada w apatię? W tym czasie Agata próbuje sprostać wyzwaniom, jakie czekają każdą początkującą matkę. Na domiar złego mąż nie potrafi zrozumieć jej problemów i nie jest w stanie jej pomóc. Tylko czy to wystarczająca wymówka, aby szukać pocieszenia w ramionach innego mężczyzny? Radosław Figura jest autorem popularnych przygód Magdy M. W swoich książkach przedstawia dalsze losy znanej serialowej bohaterki. Chociaż w powieściach znajdują się odniesienia do historii z ekranu telewizora, to równie dobrze książki mogą czytać osoby, które nie poznały wcześniej pięknej prawniczki. Pierwszą częścią serii "Magda M." jest tytuł: "Ciąg dalszy nastąpił".
Kto czyni zło

Kto czyni zło

39,90 zł 12,25 zł
Opis
Zamknij
Dwudziestolatek podejrzany o kradzież jest brutalnie przesłuchiwany na elbląskiej komendzie policji. Metody, które stosuje inspektor Juszczyk, sprawiają, że świeżo zatrudniona protokolantka Urszula Baranowska zwalnia się z policji i zakłada własne biuro detektywistyczne. Wkrótce dowiaduje się, że przesłuchiwany chłopak powiesił się na drzewie. Na domiar złego Urszula nie dogaduje się z nową rodziną swojej matki. Mimo to zgadza się na propozycję ojczyma i podejmuje dodatkową pracę w jednym z jego salonów jubilerskich. Wkrótce do młodej detektyw zgłasza się kobieta, która padła ofiarą prześladowcy. Urszula postanawia nawiązać kontakt z tajemniczym stalkerem i coraz bardziej angażuje się w relację z nim. A gdyby tego było mało, ktoś próbuje potrącić jej matkę samochodem. Czy te wszystkie sprawy mogą być ze sobą powiązane?
Bachantka na panterze

Bachantka na panterze

39,90 zł 11,45 zł
Opis
Zamknij
Pierwsza w historii książka poświęcona śląskiemu rzeźbiarzowi, który stworzył "Śpiącego lwa" stojącego dziś na bytomskim rynku i wiele innych rzeźb zdobiących najróżniejsze miejsca na Śląsku. "Bachantka na panterze. Historia zakazanej miłości śląskiego rzeźbiarza i jego pięknej modelki" Gabrieli Anny Kańtor to pełna zmysłowości historia o sztuce i romansie, który eksplodował z pełną siłą w XIX wieku. Theodor Erdmann Kalide był niemieckim rzeźbiarzem, którego nazywano śląskim Michałem Aniołem. Urodził się w Chorzowie na Górnym Śląsku w 1801 roku w rodzinie niemieckiego inspektora hutniczego. Bardzo szybko dostrzeżono jego skłonności artystyczne, a przede wszystkim talent, dlatego jako osiemnastolatek rozpoczął naukę w Akademii Sztuk Pięknych w Berlinie. To właśnie tam stworzył swoje najpopularniejsze dzieła, a więc "Śpiącego lwa", "Chłopca z łabędziem" czy też "Dziewczynkę z lirą". To tam też powstała "Bachantka na panterze", czyli rzeźba nazywana jedną z najbardziej kontrowersyjnych w historii sztuki. Porażająca erotyzmem rzeźba skazała go na artystyczną banicję, a modelkę na bezwzględne wymazanie z historii. Stała się ona symbolem wielkiego uczucia, jakie ich połączyło.
Dopóki grób nas nie połączy

Dopóki grób nas nie połączy

39,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
"Dopóki grób nas nie połączy". Już sam tytuł intryguje i skłania do sięgnięcia po tę pozycję, prawda? Czarny humor i zagadki kryminalne to połączenie, które lubisz? To wszystko (a nawet wiele więcej) znajdziesz w najnowszej książce Agnieszki Zakrzewskiej. Komedia kryminalna to świetny pomysł na relaks. Opowieść od początku nie jest banalna, za to pełna pomyłek i zagwozdek! Historia toczy się w malowniczym miasteczku w Holandii. Oprócz wątku kryminalnego i elementów humorystycznych czytelnik odnajdzie także opisy sielskich krajobrazów. Z początku wydawać się może, że przywołane przez autorkę miejsce jest dalekie od problemów, zmartwień i tragicznych sytuacji, ale jak się szybko okazuje - jest zupełnie inaczej! Wszystko rozpoczyna się od śmierci nestora, który jest znany i poważany wśród mieszkańców miasteczka. Trzy przyjaciółki, Eva, Martha i Agneta, chcą rozwiązać kryminalną zagadkę! Kto chciał śmierci nestora? Czy bohaterki dojdą do prawdy? Co wyjdzie na jaw? 304 strony niesamowitej, zaskakującej przygody, która zainteresuje i bez wątpienia zostanie doceniona przez każdego miłośnika kryminałów. Sprawdź! Agnieszka Zakrzewska z zamiłowania jest polonistką. Jest także mistrzem florystyki i specjalistką do spraw komunikacji wizualnej - to potwierdzenie, że w jej książkach opisy natury będą jedyne w swoim rodzaju! W każdej ze swoich książek dzieli się z czytelnikami swoją pasją do natury.
Islamski łącznik

Islamski łącznik

38,00 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Yasmine Ajam zerwała wszelkie więzi z Bergort – przedmieściem Sztokholmu, w którym się wychowywała – i podjęła pracę w Nowym Jorku jako poszukiwaczka trendów. W Bergort pozostał jej młodszy brat, Fadi, który kiedyś był dla niej całym światem. Pewnego dnia Yasmin otrzymuje wiadomość tekstową. Wynika z niej, że w Bergort doszło do zamieszek i aktów przemocy,
Transakcja

Transakcja

39,90 zł 10,45 zł
Opis
Zamknij
Czy na pewno wiesz wszystko o najbliższych ci ludziach? Anna i Jan są zamożnym małżeństwem, które postanawia sprzedać swój dom. Skomplikowaną transakcją sprzedaży zajmował się Jan, nie zdradzając żonie wielu szczegółów. Jedynym zadaniem Anny była wizyta u notariusza i podpisanie dokumentów, podczas gdy mąż miał udać się do Włoch po odbiór gotówki. Policja wkrótce znajduje w Alpach jego roztrzaskane auto, jednak Jan razem z milionem euro przepada bez wieści. Zdruzgotana kobieta rozpoczyna poszukiwania. Pomaga jej wspólnik Jana oraz jego była żona. Jakie tajemnice kryją się za zniknięciem mężczyzny? Czy jego intencje były czyste? Czy kobieta może zaufać każdemu, kto wyciąga pomocną dłoń? Czy idealne małżeństwo Anny i Jana faktycznie było bez skazy?
www.1944.waw.pl

www.1944.waw.pl

54,90 zł 12,45 zł
Opis
Zamknij
Porywająca i pełna zwrotów akcji opowieść o tym, jak mogłaby się potoczyć historia, którą tak dobrze znamy! W czasy Powstania Warszawskiego trafiają żołnierze z XXI wieku. Przeszkoleni i uzbrojeni w najnowszy sprzęt. Przygotowani na to, by rozegrać jedyną w swoim rodzaju operację wojskową. Czy uda im się odmienić los? Czy mają szansę w starciu z doborowymi jednostkami Wehrmachtu i SS? Czy bohaterom będzie dane wrócić w nasze czasy? Marcin Ciszewski kolejny raz zabiera nas w podróż w czasie, rysując alternatywne scenariusze wojennej zawieruchy.
Ponikt

Ponikt

44,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
Najnowsza powieść sensacyjna autora „Quadiry” i „Zaszłości”. Zimna wojna się rozpala. Europa podzielona jest „żelazną kurtyną”. Trwa niewidoczna, tajna wojna i starcie wywiadów. Walka wikła ludzi, zawiązują się spiski. Nikt nie jest tym za kogo się podaje… Charles „Greenman” Zielinsky - Amerykanin polskiego pochodzenia, pracownik CIA trafia do Berlina. Miasta będącego „stolicą szpiegów”. Ucząc się nowego terenu działań, nowych zadań poznaje piękną kobietę z przeszłością. Wokoło dzieje się wielka historia. Następują polityczne zmiany na styku dwóch systemów, a intryga sięga z Berlina aż do warszawskich gabinetów szefów bezpieki. Zawrotne tempo, nagłe zwroty akcji i historia, która mogła wydarzyć się naprawdę…


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry