Strona główna Dla dzieci i młodzieży
Czarna Owca
Promocja!
Cześć, cześć
Cześć, cześć
39.80 zł 10,95 zł
Promocja!
Dzień Elmera
Dzień Elmera
19.99 zł 9,95 zł
To ja, Hiperelvis

To ja, Hiperelvis

22,90 zł 7,95 zł
Opis
Zamknij
Hiperelvis, czyli Elvis Riboldi, to wesoły chłopak z głową pełną pomysłów, przez które często pakuje się w kłopoty. Istny szatan! Rozpiera go energia. W swoich opowieściach nie szczędzi nam szczegółów, nawet tych najstraszniejszych. Elvis przysparza wszystkim tylu kłopotów, ile śmiechu czytelnikom. Zaczyna się dość niewinnie. Zbite szyby w oknach, popsuty Rolex, potłuczone okulary przyjaciela i to dopiero początek. Po kilku stronach akcja nabiera tempa.
To ja, Hiperelvis i genialny Borys

To ja, Hiperelvis i genialny Borys

22,90 zł 6,95 zł
Opis
Zamknij
Elvis nie może się doczekać wakacji, bo wie, że ten czas będzie mógł spędzić ze swoim najlepszym przyjacielem Borysem. Nareszcie będą mieć czas na zabawę, pogawędki i poważne rozmowy o życiu. Coś jednak pokrzyżuje plany Elvisa. Borys otrzymuje stypendium słynnej szkoły Bretania dla utalentowanych uczniów. Przyjmuje zaproszenie, a to oznacza, że Elvis będzie umierać z nudów i tęsknić za przyjacielem. Próbuje więc skontaktować się z Borysem i odkrywa, że dzieje się z nim coś złego.
Teatrzyki z morałami. Czyli rady nie od parady. Część 4

Teatrzyki z morałami. Czyli rady nie od parady. Część 4

34,99 zł 9,45 zł
Opis
Zamknij
Przedstawiamy kolejny, czwarty już tom cyklu "Rady nie od parady". Poszczególne utwory, z których każdy kończy się morałem, łączy forma – wszystkie przeznaczone są do wystawiania na scenie. Wśród bohaterów inscenizacji znajdziemy króla Gnata, imć Twardowskiego, królewnę o dziwnych upodobaniach, zbójców, kozę, która wybrała się na wycieczkę do Paryża, i wiele innych postaci. Teksty rozpisane są na role, a w przedstawieniach może brać udział nawet spora gromadka młodych aktorów.
1

© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry