Strona główna Dla dzieci i młodzieży Literatura dla dzieci

Jacek Placek. Odwiedziny wampira

  • Nasza cena

    :
    7,95 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 21,90 zł
  • Dostępność: 46 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zam. powyżej 250 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Ilość stron: 144 / Okładka: Miękka / Format: 13x19,5 cm / Rok wyd: 2015

Jacek Placek, któremu ciągle przytrafiają się niezwykłe przygody, tym razem znajdzie się w sytuacjach mrożących krew żyłach. Zaproszony do szkoły magik, pan Kołek-Osika, okaże się podstępnym wampirem, na szczęście Jacek w porę zdoła go unieszkodliwić. Prawdziwą pułapką będzie wizyta z mamą w zakładzie fryzjerskim prowadzonym przez prawdziwe diabły w przebraniu. A po wakacyjnym pobycie w starym zamku, w którym Jacek uwolnił ducha uwięzionego w rycerskiej zbroi, nawet rodzice uwierzyli, że tam naprawdę straszy!
Kupione z tym produktem
Biedny milioner / Audiobook 1CD MP3

Biedny milioner / Audiobook 1CD MP3

29,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Czy człowieka bogatego od biednego odróżnia stan konta? Ewentualnie wielkość posiadanego majątku? Na pewno tak. Czy człowiek, który nie musi martwić się o dzień jutrzejszy, zawsze zarabia więcej od tonącego w długach biedaka? Okazuje się, że niekoniecznie! Po prostu bogaty wydaje mniej i rozsądniej! Na świecie żyje około 10 milionów milionerów - ludzi, których majątek wart jest co najmniej 1
Pegaz. Początki Olimpu

Pegaz. Początki Olimpu

29,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Seria rekomendowana przez Ricka Riordana, autora „Percy’ego Jacksona”. Idealna dla fanów fantastyki i treści budowanych wokół mitów, dla czytelników w wieku 9-13 lat. Historia Emily i Pegaza to jedna z tych powieści, po przeczytaniu których od razu szuka się kolejnego tomu. Autor łączy mitologię ze współczesnością. Powieść czyta się bardzo dobrze, co wynika z równego, szybkiego tempa akcji wysokiego poziomu
Czekałam na ciebie

Czekałam na ciebie

34,90 zł 9,95 zł
Opis
Zamknij
“Czekałam na ciebie” to pełna zaskakujących zwrotów akcji i miłosnych komplikacji powieść o uczuciu, które odradza się na nowo po wielu latach. Czy młodzieńcza miłość rzeczywiście jest tak ulotna jak piszą poeci? A może stare uczucie może odżyć na nowo nawet po wielu, wielu latach? Przekonaj się o tym koniecznie, sięgając po powieść “Czekałam na ciebie” autorstwa Magdaleny Krauze. Paulina ma dwadzieścia osiem lat i jest singielką. Pracuje jako zastępca redaktora naczelnego w redakcji czasopisma dla kobiet. Swoje życie określa jako szczęśliwe: ma wspaniałych rodziców i wierną przyjaciółkę, z którą uwielbia spędzać czas. Czy naprawdę potrzeba tu jeszcze mężczyzny? Ale kiedy do jej pracy przychodzi nowy szef, świat staje na głowie. Okazuje się bowiem, że to stara miłość Pauliny z młodzieńczych lat! Czy uczucie odżyje? A może spokojne i przewidywalne życie Pauliny zmieni się diametralnie? “Czekałam na ciebie” to powieść pełna wzruszeń i emocji, pokazująca, jak przewrotny los potrafi zadrwić z nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie.
Warszawianka. Gdy zgasną światła

Warszawianka. Gdy zgasną światła

39,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Najnowsza powieść autorki nominowanej do Nagrody Wielkiego Kalibru! Maj 1887 roku. Warszawskim światkiem teatralnym wstrząsa wiadomość, że znana artystka baletu, Zofia Ostrowska została zasztyletowana. Wszystkie poszlaki wskazują na jej ostatniego kochanka, policjanta Aleksandra Woronina. Tymczasem do Warszawy, po prawie półtorarocznej nieobecności, wraz z matką i siostrą, wraca Leontyna Rapacka. Dociera do niej wieść o aresztowaniu Woronina. Panna początkowo nie chce mieć nic wspólnego z tą sprawą, ale dowiaduje się, że ma moralny dług wobec policjanta, gdyż to właśnie ON uratował jej rodzinny majątek. Leontyna ma słabość do młodego Rosjanina i nie potrafi uwierzyć w jego winę. Zagrożenie narasta, a pytania się mnożą. Dlaczego Woronin milczy jak zaklęty? Po co do Warszawy przyjechał jego ojciec? Czy w czasach konwenansów jest miejsce na miłość?


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry