Strona główna

Wyszukiwarka (odnaleziono: 4)

Wystarczy kochać

Wystarczy kochać

39,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
"Wystarczy kochać" tętni szalonym rytmem muzyki i silnych emocji. Opowieść o blaskach i cieniach pierwszej wielkiej, życiowej przygody. Zespół Lucasa Morgana odnosi swoje pierwsze sukcesy. Przed nimi debiutancka trasa koncertowa: alkohol, nieprzespane noce i gorące fanki. Dla Lucasa jest to jednak przede wszystkim szansa, aby wreszcie zacząć żyć na własną rękę, nie zaś w cieniu sławnych rodziców. Jego matka, Caroline Morgan, jest znaną pisarką, a ojciec, Alex Morgan, to gwiazda popularnego zespołu Free Birds. Próbując zapracować na własny sukces, Lucas podejmuje bardzo ryzykowne decyzje. Na szczęście ma przy sobie kolegów z zespołu, pasażerkę na gapę w postaci młodszej siostry i jeszcze kogoś... Kogoś, czyja obecność dać mu może otuchę i nadzieję. "Wystarczy kochać" to powieść tętniąca muzyką i dziką radością życia. Ale młodzieńcze lata też mają swoje mroczne strony. Przygoda życia nie jest tylko i wyłącznie czasem beztroskiej zabawy. Na Lucasa i jego przyjaciół czyhają też pokusy i liczne niebezpieczeństwa dobrze znane popularnym muzykom. Czy debiutancki zespół wyjdzie z nich obronną ręką? Czy uda im się wyjść cało z próby, którą szykuje dla nich los? Emilia Szelest napisała rozedrganą od emocji powieść o tym, że niekiedy szczęście jest tuż obok nas, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. I napisała to w taki sposób, że od książki wprost trudno się oderwać. Idealna propozycja na wakacyjną lekturę!
Przeznaczeni

Przeznaczeni

39,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Czy przeszłość może mieć znaczenie? Adriana Wenberger wraca do Great Falls po śmiertelnym wypadku rodziców. Od tego momentu zaczynają ją dręczyć koszmary o własnej śmierci. W każdym z nich pojawiają się mężczyźni bez twarzy. Pewnej nocy kobieta śni o Davidzie, z którym łączą ją zażyłe relacje, jednak nie ma pojęcia, kim jest mężczyzna. Kiedy spotyka go na farmie, nie może uwierzyć, że David istnieje naprawdę. Sny nabierają tempa, a ich znajomość staje się coraz bardziej intrygująca dla obojga. Takiej książki jeszcze nie czytałam! Emilia Szelest zabiera nas do świata kowbojskich porachunków, szybkich koni i wielkiej tajemnicy. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłam historię Ade i Davida, nie mogąc się doczekać wyjaśnienia wydarzeń nie z tego świata. Ta historia z pewnością poruszy serca, wywoła uśmiech na twarzy oraz zostawi po sobie pełną nadziei myśl: zawsze odnajdę do ciebie drogę. Przeczytałam jednym tchem i gorąco polecam! Ada Tulińska Byłam pewna, że Emilia Szelest już niczym mnie nie zaskoczy. Och, jak bardzo się myliłam! Autorka porywa nas w podróż do przeszłości, na granicę jawy i snu, udowadniając, że wszystko spod jej pióra (lub klawiatury) jest genialne! Czy przeszłość może przenikać się z teraźniejszością? Nie przegap, bo... nie wiadomo, co Ci się przyśni ) Katarzyna Bieńkowska / Autorka bloga Poligon Domowy Poruszająca, niemal baśniowa i pełna emocji historia, która pokazuje, że przeznaczenie zawsze odnajdzie właściwą drogę ku szczęśliwemu zakończeniu. Emilia Szelest oczarowała mnie tą historią i nadal jestem pod jej urokiem! Barbara Bandyk, @zaczytana.book
Taka sama

Taka sama

42,90 zł 11,25 zł
Opis
Zamknij
Kolejny fascynujący kryminał Eriki Spindler. Misternie zbudowana intryga nie tylko oddziałuje na wyobraźnię czytelnika, lecz także sprawia, że od tej książki nie sposób się oderwać. Bohaterką książki "Taka sama" jest Sienna Scott, która nie miała łatwego dzieciństwa. Dorastała w otoczeniu paranoicznych urojeń własnej matki, które mocno oddziaływały również na jej życie. Na szczęście udało jej się wyrwać z tego otoczenia. Po latach wraca do domu, żeby stanąć oko w oko z przeszłością oraz nierozwiązaną dotąd sprawą zabójstwa, które zmieniło całe jej życie. Po powrocie do domu strach wkracza w życie Sienny ze zdwojoną siłą. Dom matki, w którym zawsze są zamknięte okiennice, mocno oddziałuje na wyobraźnię Sienny. Kobieta zaczyna się obawiać, że być może to właśnie ona miała być ofiarą morderstwa przed laty. A może zabójca postanowi naprawić swój błąd i znów przyjdzie po Siennę? W takim otoczeniu łatwo jest się pogubić i przestać odróżniać prawdę od kłamstwa. Co tak naprawdę jest rzeczywistością, a co tylko złudzeniem? Czy Sienna pójdzie w ślady swojej matki? A może uda jej się zidentyfikować mordercę?
Szczęście pod świerkami

Szczęście pod świerkami

44,90 zł 11,55 zł
Opis
Zamknij
"Szczęście pod świerkami" to przepiękna podróż z leśniczówki w Borach Tucholskich w czasy II wojny światowej. Historia dwóch miłości: tej współczesnej i tej sprzed wielu lat. Elwira jest młodą dziennikarką. Niedawno zerwała ze swoim narzeczonym i nie potrafi jeszcze dojść po tym do siebie. Również Krzysztof, który jest leśniczym w Borach Tucholskich, ma za sobą bolesne, osobiste doświadczenia. Elwira przyjeżdża do leśniczówki Świerki, gdzie mieszka i pracuje Krzysztof, by wspólnie z nim zagłębić się w dzieje miłości ich pradziadków, Apolonii i Zbysława. A wszystko to za sprawą dwóch listów, jakie przed laty Zbysław napisał do ukochanej. Poruszona ich treścią Elwira namawia Krzysztofa do przeszukania stojących od dawna w zapomnieniu kufrów z pamiątkami po pradziadku. Już pierwszego dnia trafiają na ślad tajemnicy, która nie daje im odtąd spokoju. Gdy Elwira i Krzysztof śledzą historię sprzed lat, gdy czytają o rejsach na pokładzie "Batorego" i o wybuchu wojny, niepostrzeżenie rodzi się między nimi uczucie. "Szczęście pod świerkami" to przepiękna opowieść o dwóch miłościach: jednej współczesnej, która dopiero stawia pierwsze, nieśmiałe kroki i drugiej, sprzed wielu lat, dla której tłem stał się dramat II wojny światowej. W jedyny w swoim rodzaju sposób Roma J. Fiszer splata te dwa wątki w jedną, nierozerwalną całość. Jej powieść pełna jest tajemnic i niezwykłych zdarzeń, o których czytamy z zapartym tchem. A wszystko to w atmosferze sielskiej leśniczówki, do której chciałoby się zaglądać jak najczęściej.
1

© OCZYTANI.pl Tania książka 2022. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry