Strona główna Poradniki Rozwój osobisty i zawodowy

Medytacja dzień po dniu + CD Mp3

  • Nasza cena

    :
    17,95 zł
  • Sugerowana cena wydawcy: 49,99 zł
  • Dostępność: 34 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zamówienie od 200 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Chcesz zacząć przygodę z medytacją, ale kolejne książki jakoś Cię do niej nie przekonują? Sięgnij po pozycję inną niż wszystkie - "Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia" pomoże Ci zrozumieć istotę medytacji. "Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia" to publikacja, która łączy w sobie cechy podręcznika czy poradnika wprowadzającego krok po kroku w świat medytacji z eleganckim albumem z reprodukcjami arcydzieł malarstwa. W przeciwieństwie do innych książek o medytacji próżno szukać w niej trudnych słów i filozoficznych wywodów. Siłą tej publikacji jest prostota przekazu i odniesienia do dzieł sztuki, pozwalające lepiej zrozumieć wiedzę przekazywaną w poszczególnych lekcjach. Książka podzielona została na cztery działy, a w każdym z nich znajdują się krótkie rozdziały zwane przez autora lekcjami. Lekcji tych jest 25 i można je poznawać po kolei, bądź wybiórczo. Każda z nich daje możliwość uporządkowania myśli i zachęca do doświadczania. Obrazy przydzielone do poszczególnych lekcji wzmacniają przekaz i pomagają w jego zrozumieniu. To one, silniej niż tekst, skłaniają do zatrzymania się, przyjrzenia się im i refleksji, to one pomagają w ćwiczeniu uważności. Książkę otwiera "Medytujący filozof" Rembrandta, przedstawiający skuloną tuż obok schodów postać starca przebywającego w mrocznej izbie, przeciętej intensywnym blaskiem słońca przeciskającym się przez okno. Wśród kolejnych reprodukcji znalazła się "Sroka" Claude'a Moneta, gdzie mogący w każdej chwili ulecieć ptak na zaśnieżonym płocie jest alegorią życia chwilą obecną. "Pejzaż z upadkiem Ikara" Pietera Bruegla starszego ilustruje lekcję o pozostawaniu obecnym w świecie, o bólu, cierpieniu i o tym, jak sobie z nimi radzić. W albumie znalazły się też "Wybielanie na polach na wsi, okolice Harlemu" Jacoba van Ruysdaela czy liczne reprodukcje dzieł Claude'a Moneta. Wszystkie służą za punkt wyjścia do kolejnych poruszanych przez autora zagadnień, takich jak praca z oddechem, obserwowanie swoich myśli, akceptacja, odpuszczanie czy dostrzeganie tego, co zwyczajne bądź niewidoczne. Mają pomóc w odnalezieniu sposobu na życie w większej harmonii ze sobą i światem.

Ilość stron: 304 / Format: 15x22 cm
Kupione z tym produktem
Rumo i cuda w ciemnościach

Rumo i cuda w ciemnościach

49,90 zł 24,95 zł
Opis
Zamknij
Imponujące dzieło, zrywające z konwencjami współczesnej prozy, należące, jak "Miasto Śniących Książek", do kręgu opowieści Moersa o fantastycznym świecie Camonii. Tym razem głównym bohaterem jest Rumo, który jak każdy Wolperting posiada zdolność widzenia z zamkniętymi oczami. Któregoś ranka, posługując się wyłącznie nosem, wietrzy srebrne pasmo zapachu zapowiadającego oczekujące na niego
Pewnego rodzaju miłość

Pewnego rodzaju miłość

34,99 zł 8,95 zł
Opis
Zamknij
Trzy kobiety oraz jeden mężczyzna, który każdej z nich pozostawia zagadki do rozwiązania oraz pewnego rodzaju miłość. Historia pełna wzruszeń i opowieść o dopiero dojrzewających uczuciach. Przepleciona cytatami, niecodzienna opowieść o codzienności. Rodzinne losy i studencki świat wypełniony przygodami – nie tylko intelektualnymi, ale, przede wszystkim, pełnymi namiętności i emocji. Opowieść o miłości, która
Więzień namiętności

Więzień namiętności

39,90 zł 10,45 zł
Opis
Zamknij
Thomas Anderson to były agent służb specjalnych, który odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności za morderstwo. Monotonię więziennego życia przerywa mu spotkanie z dawnym szefem, który doprowadził do jego skazania... Mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia – wolność w zamian za misję szpiegowską w domu milionera zakulisowo rządzącego polską polityką. Wcielając się w rolę ochroniarza córki bogacza, Thomas odkryje nie tylko brudne interesy jej ojca, ale też prawdę o swojej przeszłości i miłość. Tylko czy płomienne uczucie może przetrwać, gdy dotyczy największych wrogów?
Chyłka. Tom 3. Rewizja

Chyłka. Tom 3. Rewizja

39,90 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy… Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.
Detektyw Arrowood

Detektyw Arrowood

37,99 zł 12,45 zł
Opis
Zamknij
Londyn w 1895 roku to miłe miejsce dla bogatych i przedsionek piekła dla biedaków. W brudnych zaułkach kwitnie handel narkotykami i prostytucja. Policja ma pełne ręce roboty, ale z braku środków większość spraw odkłada na półkę. Bogaci w razie potrzeby wynajmują Sherlocka Holmesa, biedni stukają do drzwi Arrowooda. Arrowood czasami za dużo pije i za często zażywa laudanum, ale zna się na ludziach i na kilometr wyczuwa kłamstwo. Holmes to według niego bogaty pozer, bezradny, gdy w sprawie brakuje wyraźnych tropów. Gdy Arrowood przyjmuje zlecenie od panny Cousture, spodziewa się banalnego śledztwa. Znajdzie jej zaginionego brata, zainkasuje honorarium i zapomni o sprawie. Dzieje się inaczej, ta historia ma drugie, a może nawet trzecie dno, a Arrowood nadepnie na odcisk bardzo niebezpiecznym ludziom.
Mężczyzna, który gonił swój cień. Tom 5. Millennium

Mężczyzna, który gonił swój cień. Tom 5. Millennium

49,99 zł 9,95 zł
Opis
Zamknij
Chyba nie ma dziewczyny tak bardzo skrzywdzonej przez los, jak Lisabeth Salander. To bohaterka o mrocznej przeszłości, dzieciństwie pełnym przemocy psychicznej i fizycznej, skazaną na pobyt w szpitalu psychiatrycznym, gdzie miał nastąpić ciąg dalszy koszmaru. W “Mężczyźnie, który gonił swój cień” po raz kolejny zagłębiamy się w losy tej mrocznej bohaterki o aspołecznej naturze. Ponownie będzie towarzyszyć Mikaelowi Blomkvistowi - dziennikarzowi i wydawcy “Millenium”, by dotrzeć do granic brutalności i szaleństwa. Tylko, czy wszyscy wyjdą z tego cało? “Millenium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień” to już piąta część serii zapoczątkowanej przez Stiega Larssona, a kontynuowanej przez Davida Lagercrantza. Akcja cyklu toczy się wokół dwóch głównych postaci - Blomkvista i Salander. Tym razem Lisabeth chce poznać prawdę o swojej rodzinie i o tym, co doprowadziło do jej zniszczenia. Holger Palmgren kieruje ją na trop starych dokumentów, które mogą przyczynić się do rozwiązania zagadek z przeszłości. Dziewczyna usilnie dąży do celu, ale przy okazji sprowadza na siebie i towarzyszącego jej Blomkvista wielkie niebezpieczeństwo. Tom piąty to powieść, w której nie może zabraknąć ataków hakerskich, badań genetycznych, intryg oraz walki o honor. Dowiedz się komu uda się wygrać tę walkę i co wspólnego ma z tym tatuaż ze smokiem. Stieg Larrson nie doczekał się wydania swojej pierwszej książki, czyli “Mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet”. Spod jego pióra wyszły trzy części z serii “Millenium”, autorem kolejnej został David Lagercrantz. Debiut Larssona oszałamiająco podbił listy bestsellerów, sprzedając się w ponad 47 milionach egzemplarzy. Kolejne części opisują dalsze losy dziennikarza, Mikaela Blomkvista i jego towarzyszki, Lisabeth Salander, pod takimi tytułami jak: “Dziewczyna, która igrała z ogniem”, ”Zamek z piasku, który runął”, “Co nas nie zabije”. David Lagercrantz dokończył tom czwarty, by spod jego pióra mogła wyjść kolejna pozycja “Mężczyzna, który gonił swój cień”.


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry