Strona główna Literatura, beletrystyka Kryminał

Miasto upadłych

  • Tania książka

    :
    6,95 zł
  • Cena detaliczna: 39,90 zł83%
  • Dostępność: 31 egz.
  • Czas realizacji: do 2 dni roboczych + dostawa
Poczta Polska Logo

Pocztex PUNKT : 10,5 zł
Pocztex KURIER : 12 zł

zam. powyżej 250 zł WYSYŁKA GRATIS

Pocztex KURIER– pobranie :  15,5 zł
(zamówienia min 50 zł , czasami wymagamy potwierdzenia telefonicznego)


Kurier DPD:
17 zł

zam. powyżej 350 zł WYSYŁKA GRATIS

Opis
Ilość stron: 400 / Okładka: Miękka / Format: 13x20 cm / Rok wyd. 2019

Coś okrutnego dzieje się w Baronville. W niegdyś tętniącym życiem, a dziś pokrytym rdzą górniczym miasteczku w ciągu dwóch tygodni dochodzi do czterech morderstw. W dodatku szaleje tam plaga uzależnień od opioidów. Obdarzony wyjątkowym talentem śledczym Amos Decker jest przypadkowym świadkiem podwójnego zabójstwa. Wkrótce niebezpieczeństwo zaczyna zagrażać jego bliskim... Detektyw podejrzewa, że zbrodnie z Baronville są tylko wierzchołkiem góry lodowej, sięgającej daleko poza granice tej miejscowości.
Kupione z tym produktem
Wszystkie moje zmartwychwstania

Wszystkie moje zmartwychwstania

34,90 zł 9,45 zł
Opis
Zamknij
Powieść o miłości, o bardzo trudnych relacjach między matką, córką i ojcem. O narkomanii, gdzieś w tle; cichej i mało widocznej bez przesytu makabrycznych scen. Książka o poszukiwaniu siebie, odkrywaniu własnej kobiecości, z przynależnymi jej atrybutami: macierzyństwem, marzeniami i spełnieniem. Po samotnym dzieciństwie i nieudanym małżeństwie Magda ponownie wychodzi za mąż.
Dziewczyna, którą znał

Dziewczyna, którą znał

38,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Ostatnie trzydzieści stron wbiło mnie w fotel. Ta książka jest piękna". Colleen Hoover, autorka bestsellerów New York Timesa "It Ends with Us" i "Wszystkie nasze obietnice". Annika Rose studiuje anglistykę na Uniwersytecie Illinois. Nie najlepiej się czuje w towarzystwie ludzi, a zachowania większości osób uważa za skomplikowane. Woli spędzać czas, czytając książki lub grając sama ze sobą w szachy. Jonathan Hoffman dołączył
Podaruj mi szczęście

Podaruj mi szczęście

36,90 zł 11,95 zł
Opis
Zamknij
W ten mroźny, zimny, grudniowy wieczór czyjaś dawno zgasła iskra zadrgała znów jasnym, kojącym blaskiem. Święta spędzone na Mazurach w gronie najbliższych są jak z bajki. Zimowe krajobrazy, drzewa przysypane śniegiem i długie spacery z dala od zgiełku miasta. Czy w takim miejscu każdy ból zostanie ukojony? W tym roku córki Kosmy szykują dla niego niezwykłą niespodziankę. To będzie niepowtarzalny wieczór pełen miłości, wspomnień i wzruszeń. Bo czas spędzony z ludźmi, których kochamy, to najcenniejszy prezent.
Tajniki uwodzenia - Sabrina Jeffries

Tajniki uwodzenia - Sabrina Jeffries

38,90 zł 10,95 zł
Opis
Zamknij
Edwin Barlow, lord Blakeborough, zgodził się pomóc impulsywnej podopiecznej swojego przyjaciela, lady Clarissie Lindsey, która znalazła się w kłopotliwym położeniu. Edwin, który właśnie rozglądał się za odpowiednią żoną, zdawał sobie sprawę, że opieka nad Clarissą nie ułatwi mu zadania. Chociaż błyskotliwa, niezależna, piękna dziewczyna oczarowała go, obawiał się, że byłaby absolutnie nieodpowiednim materiałem na małżonkę… jeśli w ogóle chciałaby na męża takiego zimnego cynika jak on. A mimo to niczego nie pragnął tak bardzo, jak jej zdobycia… W cyklu “Niepoprawni uwodziciele” ukazały się: Sztuka grzeszenia (1) Tajniki uwodzenia (2) Nie igraj z pożądaniem (3) Rozkosze namiętności (4) Flirt z księżniczką (5)
Nie przestałyśmy być kobietami

Nie przestałyśmy być kobietami

37,00 zł 13,95 zł
Opis
Zamknij
"Nie przestałyśmy być kobietami" to historia przedstawiająca losy kobiet, którym wojna odebrała normalność. Przyjrzyj się ich życiu i zobacz, jak radziły sobie w tych trudnych czasach, nie składając broni. "Nie przestałyśmy być kobietami" to niezwykła opowieść o trudach wojny, z jakimi przyszło się mierzyć zwyczajnym kobietom, dokładnie takim jak dzisiejsze czytelniczki, urodzonym w nadzwyczaj trudnych czasach. Każda z nich zmuszona była dorosnąć przedwcześnie, a utrata rodziny prędko odzierała ze złudzeń i zabierała najdrobniejszy ułamek miłości. Musiały wzrastać w otoczeniu sowieckich kołchozów oraz w syberyjskich tartakach, choć nigdy w życiu nie wybrałyby takiego losu ani dla siebie, ani dla innych. Choć spora część z nich była jeszcze w wieku nastoletnim, musiały wstąpić do armii, by walczyć i zadać kres prześladowaniom. Tylko w ten sposób mogły powrócić do ojczyzny. Janka z Kresów była zawsze niezwykle ciekawska i to często wpędzało ją w kłopoty. Ania natomiast stała się okropną służbistką, która zagubiła się wśród wojennej zawieruchy. Obie znalazły się wśród Samodzielnego Batalionu Kobiecego im. Emilii Plater, który wyruszył jesienią 1944 roku na warszawską Pragę. Choć zastały tam jedynie ruiny tego, co niegdyś znały, stanęły na straży wszystkiego, co ocalało - starały się nie dopuścić, by hitlerowcy i szabrownicy rozkradli resztę lub obróciły ją w proch. Czy w tych trudnych czasach miały jeszcze siłę i czas na miłość?


© OCZYTANI.pl Tania książka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Idź do góry