Książek w koszyku: (0)
Wartość zamówienia: 0,00 zł
Zobacz koszyk | Złóż zamówienie
kontakt telefoniczny -
792 684 177
e-mail – ksiegarnia@oczytani.pl
Możesz złożyć zamówienie bez rejestracji - Logowanie | Rejestracja

Albumy (19)
Hobby (11)
Komiks (25)
Kulinaria (24)
- angielski (2)
- francuski (0)
- hiszpański (0)
- inne (0)
- niemiecki (1)
- rosyjski (1)
- włoski (0)

Witamy w księgarni TANIA KSIĄŻKA . Hurtownia tania książka. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie książki przecenione, końcówki nakładów, zwroty z księgarń. (Książki są NOWE) Tania książka to przeceny 30%, 50% a nawet 70%.

Promocje
 
Z otchłani - Krzysztof A. Zajas
Krzysztof A. Zajas
Nadzieje krakowskiego komisarza Andrzeja Krzyckiego, że po krwawych wydarzeniach ostatniej wiosny świat wrócił na swoje tory i można wreszcie normalnie pracować, okazały się złudne. Zabójstwa popełniane na księżach w krwawą inscenizację, uruchamiają kolejne demony polskiego życia publicznego. Krzycki musi stawić czoła nie tylko mordercy, ale również jego prześladowcom, hipokryzji w policji i w Kościele, instytucjonalnemu tuszowaniu prawdy i powszechnemu zakłamaniu.
Wydawnictwo: Sonia Draga
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
34,90 zł
9,95 zł

 
Próba nadziei
Beatrice Saubin
Bestsellerowa wydana w 21 krajach autobiografi a Francuzki aresztowanej za przemyt narkotykówi skazanej na śmierć.W malezyjskim więzieniu spędziła dziesięć lat. Karę śmierci zamieniono na dożywocie na skutek protestów światowych elit intelektualnych i kul
Wydawnictwo: Amber
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
39,80 zł
14,95 zł

 
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
Sheila Jeffries
Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona... W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą
Wydawnictwo: Amber
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
35,80 zł
7,65 zł

 
Kreatywne scenki - Klinika dla pluszaków
Wyjątkowa zabawa kreatywna, któa rozwija wyobraźnię! Elementy zestawu: - dwie dwustronne planszetki (awers - zabawa kompozycyjna, rewers - ilustracja do pokolorowania) - elementy do zakomponowania - pianki do przyklejenia elementów kompozycyjnych - instrukcja Wiek 4+
Wydawnictwo: Trefl
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
19,00 zł
7,75 zł

 
Złap mnie, jeśli potrafisz
Frank W. Abagnale
Światowy bestseller sfilmowany z Leonardo DiCaprio przez Stevena Spielberga Niewiarygodna, ale prawdziwa historia najmłodszego, najgenialniejszego i najbardziej poszukiwanego kanciarza w dziejach, od lat doradcy FBI Ekranizacja z Leonardo DiCaprio i Tomem Hanksem Ukradłem każdego centa i przepuściłem wszystko na eleganckie ciuchy, komfortowe chaty, superpanienki i zabawę. Imprezowałem we wszystkich europejskich stolicach, opalałem się na wszystkich
Wydawnictwo: Amber
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
37,80 zł
8,35 zł

 
MOP Ptaki jezior i rzek
Seria kolorowych książek "Młody obserwatorprzyrody" powstała, by ułatwić dzieciom poznaniei pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jakzainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem.Z tej ksiązki dowiesz się, jakie ptaki mozna spotkać nad jezior
Wydawnictwo: Multico
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
19,90 zł
8,95 zł

 
Zbuntowana - Veronica Roth
Veronica Roth
Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) – to pięć frakcji, na które podzielone jest społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji,
Wydawnictwo: Amber
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
39,80 zł
7,95 zł

 
Świat w moich oczach
Tony Giles
Pasjonująca opowieść podróżnika przemierzającego świat, którego nie może zobaczyć. Od skoków na linie w Nowej Zelandii do pijackich ekscesów w Nowym Orleanie: w świecie Tony’ego Gilesa wszystkie chwyty są dozwolone, a granice istnieją wyłącznie po to, ż
Wydawnictwo: Prószyński i Ska
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
32,00 zł
8,95 zł

 
Koszmarna cisza
Wulf Dorn
Radio Bonn Psychiatra Jan Forstner od dwudziestu trzech lat cierpi z powodu utraty brata. Sven przepadł bez śladu w zagadkowych okolicznościach. Pozostało po nim tylko nagranie na dyktafonie, który chłopcy mieli przy sobie tragicznej nocy. Na kasecie Sven wypowiada krótkie zdanie, a potem następuje cisza. Od tego czasu Jana męczą go koszmary… Po latach dorosły Jan przeżywa załamanie nerwowe, spowodowane rozpadem małżeństwa i utratą pracy, i postanawia wrócić do rodzinnego miasta.
Wydawnictwo: Sonia Draga
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
37,00 zł
9,35 zł

 
Sex Machine
M. S. Force
Honey Carmichael jest piękna i seksowna. Ale nie dba o powodzenie. Czeka na mężczyznę, który ją naprawdę pokocha. Sprawi, że poczuje się wreszcie bezpieczna. I da jej rozkosz, której nigdy nie przeżyła… Najpierw jednak chce zaznać niebiańskiego spełnienia w seksie. Najlepszym nauczycielem wydaje się Blake Dempsey. Najgorętszy facet w mieście, o którym wśród kobiet
Wydawnictwo: Amber
Dostępność: do 48 h (dni robocze + dostawa)
Tania książka
32,80 zł
14,95 zł

iii

Opinie sklepu Oczytani.pl



Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



© OCZYTANI.pl Tania książka . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store